Jump to content

Burjuva Ateizmi, Marksist bir Paranoya

Recommended Posts

Zaten bu inisiyatif dahilinde tartışmalar yapılıyor. Ne ilginçtir ki bu tür tartışmaları istemeyenler, dafa fazla balıklama atlayıp söylemediklerini bırakmıyorlar.

Neyi kastettiğin belli!!

Bu tür tartışmalara dalmamızın sebebi,artniyetli ve kamplaşmacı gidişatı engellemeye yöneliktir,diğer bir huyunuz da şamarı yiyince, yönetime zırıldamak veryansın etmektir.

Geçen gün bir başlıkta takım halinde toplanmış ayin yapıyordunuz ki ani bir baskınla tarafımdan dağıtıldınız,olayı kan davasına ve kuyruk acısına çevirmeye çalışmayın,bu forumda anti-bilimsel dogmaları bozuk plak gibi tekrarlamanız anlamsız ve gereksizdir bunu kavrayın artık.

O takım nedense kayboldu sen de burayı ağlama duvarına çevirmekle meşgulsun !!

Ateizm dinlerin yok olduğu bir toplum düşünebiliyor ise.

Hala Ateizm'in ne olduğunu anlamaşsın(aynen Marksizm gibi),ateizm bir ülkü bir erek,bir organizasyon bir ideoloji değildir,dinlerin olmadığı bir dünya ütopyasına sahip değildir.

Sosyalizm ve komünizm de kapitalistlerin yok olduğu bir toplum düşünebilir. Ama bunu bu forumda düşünemezsiniz derseniz o başka. Komünist olduğunu söyleyip forum yönetimine aldığınız arkadaşların konumu ne olacak. Küfür ve hakaretiniz onları içermiyor mu?

Evet derhal yönetim birbirine düşe ve kaos ola !!

Acırım size yönetimi birbirine düşüremeyeceğinizi hala anlıyamamışsınız,beş yaşında çocuk zekası ile yazıp,sıkışınca da hakaret ediyorlar demek ,yönetime veryansın etmek hatta ayrılırsak,yalnız kalırsınız diye tehditler savurmak ne kadar basit hala anlamıyorsunuz.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 125
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Geçen gün bir başlıkta takım halinde toplanmış ayin yapıyordunuz ki ani bir baskınla tarafımdan dağıtıldınız,
Komünist arkadaşlara illegal çalışma konusunda biraz taktik verseydiniz. Eskilerdensiniz ya... :)

Adam kendini JİTEM'cimi sanıyor MİT'çi mi TEM'cimi Özel Harekatçı'mı.. Mübarek hücre evi basıyor küçük beyimiz...

Sitelerde Paylaş

Sevgili oğuz peki bu zıpçıktılara ne diyeceksiniz. Bunlar yönetim de mi. Yönetime yalakalık mı yapıyorlar.

Ben bunlarla muhatap olmamaya bunların iletilerine yanıt vermeme kararı aldım. Görüldüğü gibi sana yazıyorum bunlar da her işte böyle maydanoz oluyorlar. Bunca yıl oldu hepimiz birbirimizi tanıyoruz. Kimlerle ne düzeyde muhatap olabileceğimiz bizlerin kararı. Eğer yönetim de bunlar gibi düşünüyor ise açıkca yazın bilelim.

Burası liberalizmin dikensiz gül bahçesi olacaksa bilelim.

Yönetime söylüyorum açık seçik!

Sosyalist ve komünist arkadaşları istemiyorsanız açıklayın.

Sosyalizm, komünizm, liberalizm, kapitalizm, gibi sosyal düzenlerin tartaşılmasını istemiyorsanız açıkça söyleyin.

Ona göre sosyalist ve komünist arkadaşlar bir karara varsınlar.

Sevgiler.

Sitelerde Paylaş
Sevgili oğuz peki bu zıpçıktılara ne diyeceksiniz. Bunlar yönetim de mi. Yönetime yalakalık mı yapıyorlar.

Ben bunlarla muhatap olmamaya bunların iletilerine yanıt vermeme kararı aldım. Görüldüğü gibi sana yazıyorum bunlar da her işte böyle maydanoz oluyorlar. Bunca yıl oldu hepimiz birbirimizi tanıyoruz. Kimlerle ne düzeyde muhatap olabileceğimiz bizlerin kararı. Eğer yönetim de bunlar gibi düşünüyor ise açıkca yazın bilelim.

Sosyalizm, komünizm, liberalizm, kapitalizm, gibi sosyal düzenlerin tartaşılmasını istemiyorsanız açıkça söyleyin.

Sevgiler.

Olimpos Dağı'nın Tanrıları onlar sayın ekinci sana yanıt vermezler ..En az İslamcılar kadar iki yüzlü,en az onlar kadar kıvırtkanlar çünkü.Birkaç gün önce yine sordum cevap alamadım; Forum kuralları bölümünde yazılı bulunan: " Bir başka üyenin şahsına yönelik küfür ve hakaret içeren iletilere izin verilmez. Bu tür ileti göndermiş kişi uyarılacak, bu davranışın devamı halinde forumdan ihraç edilecektir." kuralı oraya süs olsun diye mi konuldu.Yok süs olarak konulmadıysa yönetim ve yönetime yakın olan insanlar başkalarına nasıl hakaret edebiliyorlar ve ceza almıyorlar ???

İnsan bir kere kurala istisna getirmeye görsün ondan sonra çuvallar durur,dansözler gibi sağa sola kıvırmaya başlar.Oğuz'a tavsiyem Ahmetbaha ile iyi geçinmesidir.Oryantal konusunda birbirinizden öğreneceğiniz çok şey var.Kurallar ve duyurular bölümünde bulunan ve yukarıya alıntıladığım maddeyi de kıvırın kıvırın ............Çakallar sizi

Sitelerde Paylaş

Sevgiler.

Sen sanki burada bir grup varmış ve o grup adına konuşuyormuş havasındasın,sen sosyalist komunistlerin sözcüsü veya lideri isen bilelim,yok değilsen kendi adına konuş!!

Üç gün önce şen şakrak mevzuların keyfini çıkarırken bugün cıyaklaman tıkanmandandır,tartışmalarda soluğu kesilenlerin yönetim,yönetim diye feryadı alışılmış bir durumdur,bana kaçacakmışsın da yolunu yapıyorsun gibi geliyor.

Yönetim ile sosyalistleri karşı karşıya getirerek provakasyon mu yapacaksın aklınca???

Sitelerde Paylaş
Balaban,

yukarıda alıntıladığın maddeyi çevirir, çevirir senin uygun bir yerine **** ...

Ahlaksız çakal seniii.

Ama adabınla konuşmayı sana da öğreteceğiz evelallah... Artık seve seve mi olur, yoksa başka bir şekilde mi bilmem...

İşte tam da anlatmaya çalıştığım şey buydu ve o kadar anlayışsız ,o kadar sığsınız ki hakarete uğramadan,mesele size yansıtılmadan anlayamıyor ,algılayamıyorsunuz.Şimdi ,bu ve benzeri başlıklar altında devrimcilere hayvan diyen de oldu,salak diyen de beton beyinli diyen de..Peki bunlar hakaret değil mi ? Bu lafları sarf edenlere neden bir müeyyide yok ? Ama kendinize bir laf edildiğinde bu kurallar en sert şekilde uygulanıyor.Ben de diyorum ki madem kuralı değiştirin veya biz bu kuralı süs olsun diye koyduk veya sıradan üyeler için koyduk deyin mesele kapansın.Zaten sayın ekincinin söylediği de budur...

Bu arada adil olmayı öğrenmeden senin bana öğreteceğin hiçbir şey yok oğuz...Siz ahmethabah ile birbirinize öğretin..

Sitelerde Paylaş

Hakaret hakarettir ve kişiler açısından objektif bir incinme eşiği oluşturmak mümkün değildir,bu anlamda bir kişiye salak demekle,hayvan demekle,beton beyinli demekle o kişiye sinkaflı bir şekilde küfretmek arasında bir fark yoktur ,olmamalıdır.Devrimciler hayvandır diye söze başlayan birinin eylemi ceza görmüyorsa,veya bu makaleye inananlar salaktır diyen biri uyarılmıyorsa o zaman bırakın kuralları herkes birbirinin üzerinden ana-avrat geçsin...Kurallara kişilere göre getirdiğiniz istisnalar en çok sizin işinizi zorlaştırıyor ama sizler de kendinizi bu furyaya kaptırmışsın hacıyla beraber insanlara hakaret ediyorsunuz.

O zaman kusura bakmayın ama duyacağınız küfür ve hakaretlere katlanacaksınız o zaman.Çünkü forum kuralları bu forumun anayasasıysa ona aykırı hareket eden kişi onun korumacalığından yararlanamaza,yararlanmamalıdır...

Sitelerde Paylaş
Anladığım kadarıyla burası senin beğenine hitap etmiyor, eşitlikçi değil, sosyalistlere karşı çıkılıyor, küfür ediliyor falan... O halde seni burada tutan ne? Burayı düzeltmek senin haddin olmadığına göre ne zaman istersen geldiğin gibi gidebilirsin. Arkandan forumun da üzüleceğini ve seni hatırlayacağını da hiç sanamam. O halde???

Bu senin acizliğinin,adaletsizliğinin,zavallılığının veciz bir göstergesi oldu oğuz.Sosyalistlere küfür de edilir hakaret de ,bunu düzeltemezsiniz ,düzeltmeye de kalkamazsınız diyorsun öyle mi ? Söyler misin o zaman islamcı forumların adminlerinden ne farkın var o zaman senin ...Ayrıca varlığı ve yokluğu belli olmayan aciz bir admin olarak forumun benim arkamdan üzülüp üzülmeyeceğinden sana ne ??????

Sitelerde Paylaş

"Adam gibi meramını söylemek yerine bir kural maddesini kıvırıp kıvırıp bir yerimize sokmaya yeltenen biri olarak senin zırlamanı dinleyecek değilim. Yazdığın kelimeler anlamsız geliyor. Klavyeni boş yere yorma... Bak kapı orada..."

Zırlayan ben miyim sen misin ? Zavallılığını ikrar edip,edilen hakaretlere seyirci kalışını insanlara kapıyı göstererek meşrulaştırmaya çalışan sensin oğuz,yeteri kadar saygınlığını yitirdin ..Yok ben kalıp senin zavallığını,çaresizliğini ,aczini,ikiyüzlülüğünü seyretmeyi tercih ediyorum.Hadi son bir zavallılık yap da sen at beni :lol:

Bak yukarıda yazdıklarımın hiçbiri hakaret değil,daha beterleri cezasız çünkü...

Sitelerde Paylaş

drekinci, freddie ve diger sosyalist arkadaslar,

Bu site sosyalistlere karsi degildir, forumu onlardan temizlemeye falan calismamaktadir, hatta sosyalistlerin Turkiye'deki ateist kesim icinde cok ciddi bir yuzdeyi temsil etmesinden dolayi, sosyalistlerin olmadigi bir Turk ateizm grubunun eksik ve guduk kalacaginin bilincindedir.

Bunlari daha once de defalarca soyledik. Nasil dinciler olmadan bu ortam kendin calip kendin oynamaya donusurse ve onlarsiz bu ortam olmazsa, Turk toplumuna ateist dusuncelerin girdigi ana yollardan biri olan sosyalist dusunce olmadan da ateizm konusu Turkiye'de eksik kalir.

Bu site ve forumun yonetim grubunda da ciddi sayida sosyalist veya sosyalizme egilimli ateist vardir. Benim aklima gelen isimler deicide, kodoman ve rochader. Daha da olabilir ama ilk aklima gelenler bunlar.

Tum bunlari once bir akliniza yerlestirin lutfen.

Ondan sonra da bizim derdimizin ne oldugunu anlamaya calisin.

Bizim derdimiz, sizlerin ateizmi sahiplenmeye ve toplumda da mevcut olan 'ateist = komunist' onyargisini dogrularcasina bu ikisini esanlamli gormeye ve gostermeye calisan cabalarinizdir.

Bunca yildir buralarda yaziyoruz. Bastan oyle dusunuyor bile olsaniz, su anda sizler de artik gormelisiniz ki, Turk ateizmi sosyalistlerden ibaret degildir ve hatta belki artik ateistlerin cogu sosyalist kesimden de degildir Turk toplumunda.

Ateizm herhangi bir politik dusunce ile ilgili degildir. Bunu defalarca yazdik ve vurguladik. Bu forumun takipcileri ateizmin komunizm demek olmadigini bu forum sayesinde ogrenmistir ve bence Turk toplumuna ateizmi tanitma adina en buyuk basarilarimizdan biri belki de budur forum ve site olarak.

Bu sayede insanlar kafalarindaki 'komunizm' onyargisina gore degil, dediklerimize ve fikirlerimize gore yargiliyorlar ateist dusunceleri.

Biz sadece bunun kavgasini veriyoruz, yoksa sosyalist ateistleri kusturmek, forumdan uzaklastirmak, ya da dislamak, vs gibi bir gayemiz yok. Tam tersi, asil forumu esir almak isteyen ve burasini bir sosyalist/komunist yuvasi yapmak isteyenler, yani baski kurmaya calisanlar forumumuzun sosyalistleri. Biz sadece bu baskiya direnmeye calisiyoruz, diyoruz ki, burada sosyalist ateistler onemli bir guruhtur ama burasi onlardan ibaret olmadigi gibi, ateizm de onlarin tekelinde degildir diyoruz.

Bazi sosyalist arkadaslardaki ateist = komunist olmali seklindeki takinti o kadar ciddi boyutlarda ki, artik komunist kesim olarak maddeciligi de sahiplenmeye calisiyor bu arkadaslar.

Komunist olmayan, ya da diyalektik materyalizmi kabul etmeyen ateizm idealist bir ateizmmis. Yani komunist olmayan ateistler maddeci de olamazmis.

Iste boyle seyler duyunca elbette ki ofkeleniyoruz.

Sizin maddeciligi dahi kendi tekelinize almaya ne hakkiniz var? Sizleri ornegin benden daha maddeci yapan nedir?

Felsefi gorus olarak maddecilige yakin olmakla, politik gorus olarak komunizmi benimsemek arasinda nedensel bir iliski bile yokken boyle bir inancla gelmeniz, bu konularda dincilerinkine benzer saplantilarinizin oldugunun gostergesi degildir de nedir?

Internette 10 kusur yildir yazarim, yazilarim bu konularla ilgilenen kesim arasinda nispeten bilinir. Ama ozellikle karsi taraftan aldigim en buyuk tepkilerden biri bizlerin ortaya koydugu ve sundugu dunya gorusunun kendilerine gore 'asiri maddeci' olmasi, onlarin bakis acisindan 'ruhsallik'tan, vs yoksun olmasi iken, en cok aldigimiz elestiri insani ve evreni madde ve atom yigini ve onlarin etkilesiminden ibaret gordugumuz iken, ve biz bu elestirilerle bogusurken, sizler gelir de efendim sen sosyalist degilsin, dolayisiyla maddeci felsefeyi savunamazsin derseniz, ben buna kizmaz miyim?

Bir de olayi boyle gormeye calisin ve tam olarak neye itirazimiz oldugunu anlayin.

Ne forumdaki sosyalist kesime karsiyiz, ne de sosyalist fikirlere. Sadece ateizmin bu kesim tarafindan sahiplenilmesi ve bizlerin ateizmden dislanmaya calisilmasina karsiyiz.

Bu yuzden bu forumun politize edilmesini canla basla onlemeye calisiyoruz. Bu yuzden Hodri Meydan'da politika tartismasi yaptirmiyoruz, vs.

Politika bildiginiz gibi bu forumda ozgurce tartisiliyor. Hatta bildiginiz gibi ben de sikca yaziyorum politika ile ilgili basliklar altinda.

Ama forumumuzun ana konusunun Ateizm ve Dinler oldugu akildan cikarilmamalidir ve politik kutuplasmalar ateist kesim arasinda bolunme ve ikilik yaratacagindan forum politize edilmemeli ve daha cok ana konumuza odaklanilmalidir.

Dediklerimiz sadece bundan ibaret. Umarim mesele biraz daha anlasilmistir.

Sitelerde Paylaş

Değerli Dostum,

Dediklerinizin tümüne katılmakla birlikte forumda tartışılan konular arasında herhangi bir ayrım gözetilmemesi gerektiği görüşündeyim.

Bu forumda politik konularda, diğer herşeyde olduğu gibi ayrıntısıyla değerlendirilebilmeli ve enine boyuna tartışılabilmelidir. Bunu yasaklayacak koyu bir çizginin varlığına gerekçe olabilecek bir temel de göremiyorum.

Ateist forum, bir kere herşeyden önce ismi itibariyle yeryüzündeki en yobaz inanıişa baş kaldırmış ve onu umursamadan özgürce düşünmeyi kendisine amaç edinmiştir.

Öyleyse, yaşamın ayrılmaz bir parçası olan politika da bu forumda pekala tartışılabilir.

Tartışılmalıdır da.

Çünkü, siyaset yaşamın ayrılmaz bir parçasıdır.

Sevgiler,

Sitelerde Paylaş

MrGuitar,

Forumda politika hic tartisilmasin demiyoruz. Zaten ben de dahil olmak uzere, yonetimden bazi arkadaslar da bildigin gibi politik tartismalara katiliyor.

Sadece politik tartismalarin forumu bogmasi, kamplasmalara sebep olmasi ve ateistleri birbirine dusurmesini istemiyoruz.

Ateizm belli bir grup ateistin mali degildir.

Ateistin liberali, sosyal demokrati, sosyalisti, vs oldugu gibi, idealisti, ruhcusu, konficyuscusu, vs de olabilir. Uzayli dinine inanan fakat teizme inanmayan biri de kategorik olarak ateisttir.

Ateist olmak icin materyalist olmak bile gerekmezken (ki cogu ateistin bilimsel/materyalist oldugu dogrudur, fakat bu ayri bir konu), materyalist ateistlerin de ille diyalektik materyalizmi ve marksizmi savunan kisiler olmasi sart degildir.

Bugun Bati'da bilim adamlarinin ezici cogunlugu maddeciyken, aralarinda diyalektik materyalizme ve siyasi olarak sosyalizm ve komunizme inananlar yok denecek kadar azdir.

Sadece bunlari vurgulamaya calisiyorum. Ateizmi hicbir kesim sahiplenmesin ve kendine mal etmesin. Bizlerin topluca karsi oldugumuz sey teizmdir sadece.

Siyasi tartismalar merak edilen konular kapsaminda, duzeyli olarak tartisilabilir ve tartisilmalidir da zaten. Ama bu konularin forumu bolmesine izin verilmemelidir.

Sitelerde Paylaş
MrGuitar,

Forumda politika hic tartisilmasin demiyoruz. Zaten ben de dahil olmak uzere, yonetimden bazi arkadaslar da bildigin gibi politik tartismalara katiliyor.

Sadece politik tartismalarin forumu bogmasi, kamplasmalara sebep olmasi ve ateistleri birbirine dusurmesini istemiyoruz.

Ateizm belli bir grup ateistin mali degildir.

Ateistin liberali, sosyal demokrati, sosyalisti, vs oldugu gibi, idealisti, ruhcusu, konficyuscusu, vs de olabilir. Uzayli dinine inanan fakat teizme inanmayan biri de kategorik olarak ateisttir.

Ateist olmak icin materyalist olmak bile gerekmezken (ki cogu ateistin bilimsel/materyalist oldugu dogrudur, fakat bu ayri bir konu), materyalist ateistlerin de ille diyalektik materyalizmi ve marksizmi savunan kisiler olmasi sart degildir.

Bugun Bati'da bilim adamlarinin ezici cogunlugu maddeciyken, aralarinda diyalektik materyalizme ve siyasi olarak sosyalizm ve komunizme inananlar yok denecek kadar azdir.

Sadece bunlari vurgulamaya calisiyorum. Ateizmi hicbir kesim sahiplenmesin ve kendine mal etmesin. Bizlerin topluca karsi oldugumuz sey teizmdir sadece.

Siyasi tartismalar merak edilen konular kapsaminda, duzeyli olarak tartisilabilir ve tartisilmalidir da zaten. Ama bu konularin forumu bolmesine izin verilmemelidir.

Mantık,

Forumu, bilime gönül verenler ıdışında bölenler zaten gereken cezaları almaktadır. Daha da olmadı ben de bu güzel forumun yönetiminde söz sahibi olmak ve forumun sadece blimsel düşünceye hizmet etmesini sağlamak için kolları sıvarım!

Hiçbir politik görüşün himayesini savunmuyorum; bu ateist forum dünyada ilk sıralara girmeye aday bir bilimsel tarafsızlık örneğği sergilemiştir.

Gurur vericidir!

Onur duyuyorum.

Elimden geleni de yaparım.

Ancak yinelemek gerekirse politika yaşamın ayrılmaz bir parçasıdır ve bizler İslam engelini aşabilmişken bu engeli de olduğu gibi yırtabilmeliyiz.

Her konuda yazabilmeliyiz.

Bilim özgürlük ister dostlar!

Sitelerde Paylaş

Sevgili mantık

anlattıkların konu dışı,

Konu sevgili oğuz'un sosyalist ve komünistlere yaptığı küfür, hakaret ve aşağılayıcı nitelemeler. Oğuz bu sitede kurucu ve yöneticidir. Taraf olabilir, fikirlerini ortaya koyabilir. Ancak kendi görüşünde olmayanlar için küfür, hakaret ve aşağılayıcı ifadeler kullanamaz. Bu kuralları kendiniz koymuşsunuz, herkesten önce kendiniz uygulamalısınız.

Küfür ve aşağılayıcı nitelemeler için bu sitede görüşlerim de mevcut. Hatta isterseniz küfür ve aşağılayıcı nitelemeleri tamamen serbest de bırakabilirsiniz. Çünkü kimse küfür karşısında sessiz kalamıyor. Kalamaz da kalmaması da gerekir. Bana küfredene aynen iade ederim. Küfür fikirden yoksun ama taraf belirleyen bir davranıştır. Küfür bazı görüşleri dışlamaktır. Şimdi ben başlasam. Ne kadar liberal varsa ......, veya ne kadar sosyal demokrat varsa..... siz kendi üstünüze alınmaz mısınız? İşte küfür bazan böyle indirekt yapılır. Ben kendi şahsıma, kendimi sosyalist ve komünist olarak nitelemiş ve öyle lanse etmişsem. Sosyalist ve komünizme yapılan küfürden de kendime pay çıkarır ve iade ederim.

Benzer durum bir süre önce de olmuştu. Yönetimdeki bu küfürbazlar burnundan kıl aldırmamış, beğenmeyen çeksin gitsin gibi bir tavır takınmış, beğenmediklerinin de üyeliklerine son verilmişti.

Sorun budur.

Forumun tartışma düzeyini düşürmek istemiyorsanız.

Kendi koyduğunuz kurallara en başta kendiniz uymalısınız.

Sevgiler.

Sitelerde Paylaş

Sosyalist/komunist arkadaşlar'dan bahsediliyor ancak bu forumda gerçek manada sosyalizmi veya Marksizm'i bilen hiç bir üye yok,genellikle tepkilerini ve öfkelerini kulaktan dolma dogmalarla terennüm eden ancak altyapısı çok zayıf üyelerle karşı karşıyayız,aynı tepkiselliği forum yönetimine de gösteriyorlar,devamlı arabesk tavırlar içindeler.

Eğer burada gerçek anlamda Marksizm'i bilen ve bunu ifade eden arkadaşlar olsa saygı gösterirdik,burada yapılan tartışmalarda sosyalist veya Marksist geçinenlerin yazdıkları ortadadır,

kimi Çin hiç sosyalist olmadı der,kimi ilk müslüman ve hristiyanlarla komunistlerin amacı aynıdır der,hiç bir konuda düzgün bir cevap veremezler,insan katletmeyi savunurlar,Marksist geçinir Marks'ın M sini bilmezler,yüzelli sene öncenin zırvalarını(balta vs) tekrar edip dururlar ,ne güncel gelişmelerden haberleri vardır ,ne içinde yaşadıkları dünyadan vs vs.

Hal böyle iken artniyetli bir şekilde durmadan aynı anti-bilimsel dogmaları tekarar etmeleri,forumu bölücü,boğucu,kamplaştırıcı tavırlar içinde olmaları tolere edilmemelidir,ikide bir yönetime sızlanıp 'gidersek elinizde çöp kalır' türünden imalarda bulunmaları son derece bayağı tavırlardır.

Unutulmamalı ki bu forumdan bir çok değerli insan da bu pespayelik dolayısı ile ayrılmıştır,,bu forum anti-bilimsel dogmaların bozuk plak gibi tekrar edilerek ucuz tavırların sergileneceği bir yer olmamalıdır.

Sitelerde Paylaş
Konu sevgili oğuz'un sosyalist ve komünistlere yaptığı küfür, hakaret ve aşağılayıcı nitelemeler. Oğuz bu sitede kurucu ve yöneticidir. Taraf olabilir, fikirlerini ortaya koyabilir. Ancak kendi görüşünde olmayanlar için küfür, hakaret ve aşağılayıcı ifadeler kullanamaz. Bu kuralları kendiniz koymuşsunuz, herkesten önce kendiniz uygulamalısınız.

Sosyalist ve komunist meleklerimizin şahsıma koro halinde günlerce yaptığı hakaretleri asmamı istermisiniz?????

Ne pezevenkliğim kaldı, ne kızıl çubukla tecavüz edilmişliğim,aptal,beyinsiz vs gibi hakaretleri saymıyorum bile çünkü sayılamaycak kadar çok,kimseye ağladığımı da hatırlamıyorum.

Bizzat burda ağlayan şahsiyet borsa spekülatörü şudur budur diye tarafıma günlerce kişisel hakaretlerde,iftiralarda bulunmadı mı????

Bu şahıs tartışmalarda tıkanmış ve mazlum rolüne yatmaya çalışmaktadır,ne Marks bilir ne Sosyalizm ne Diyalektik materyalizm,parası olan herkese düşmanlığını kusar,emekçi dostu geçinip popüler olacağını sanır.

Buraya arzu ederse birbirini aynı teraneleri tekrar ettiği,birbirinin kopyası elli iletisini asarım !!

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...