Jump to content

SAHTE KIZLIK ZARI, İSLAM ALİMLERİ ve İDAM

Recommended Posts

İki sözcüğü birleştirdiğinizi ve tamamen size ait olduğunu farkettim ama aklınızdan geçeni, daha doğrusu ifade etmek istediğiniz içeriği tam olarak bilemedim. Şimdi anladım, yanılmış sayılmam.

"intellectual bana hep "intelligence" ile "act" (actual) kelimelerinin iç içe girmişler de bu kelime oluşmuş gibi gelir."

Size öyle geliyor olması "öylesine" değildir, ya da sırf mantıklı olduğu için..

Filolog olduğunuzu ve doğal olarak İngilizceye çok hakim olduğunuzu biliyorum.

"Müstehalk" güzel bir kısayol...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 300
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Evet bencede belli bir yaşa kadar bekareti koruyan kadın fena halde kendini kasan kadındır aynı zamanda. Bazı erkeklerin bunları tercih etmemesi çok normal. Sanki bütün erkekler bakire istermiş gibi genellemeler yapılıyor ama kesinlikle böyle bişey yok

Sanırım geçmişinde bekarete önem veren birine aşık olmuşsun O da seni bakire olmadığın için terk etmiş. Bu konuyu bu kadar dert edindiğine göre. <_<

Sitelerde Paylaş

Sanırım geçmişinde bekarete önem veren birine aşık olmuşsun O da seni bakire olmadığın için terk etmiş. Bu konuyu bu kadar dert edindiğine göre. <_<

Haa evet öyle bakire değilim diye terketti beni <_<

Sitelerde Paylaş

Belli bir yaşa gelip de sevdiği erkekle beraber olmamış kadınların çoğu öyle oluyor evet.

Sevdigi adam olarak ilk senle olması zoruna mı gidiyor ? :) Ama sende önceki sevdigi kişinin zoruna gitmemiş ki put gibi durmasına ragmen sana hazırlayıp yollamış . :D Umarım lafta söyledigin kadarda evlilik seçimini kolay yaparsın . ;)

Sitelerde Paylaş

Kişilerin, dolayısı kişiliklerin kalitesini düşürüyorlar.Sonra da biz daha iyisine layığız diyorlar. Kalitesiz kişiler kalitesiz toplulukları oluştururlar. Birilerinin oksijeninden çalıyorsanız nefes almakta zorlanan insanlarla muhatap olursunuz bu da sizin günlük hayat kalitenizi düşürecektir.

Kadının kıçıyla, başıyla oynarsanız layığınız buraya yazılan çizilen saçmalıklarla açıklanan zavallılıklardan öte gitmeyecektir.

Bir ülkenin sunduklarının ne olduğunu tayin edenler o ülkenin kendi halkıdır. Üç kuruş etmeyecek beyinleriyle ürettikleri beş kuruşluk düşüncelerinin esiri olacaksınız ama elli kuruşluk hayat yaşamak isteyeceksiniz.

Madara olmaktan gram ileriye gidemezsiniz.

Kadının yana yakıla vajinasının içine bekaret mekanizması taktırmasının nedenlerine bakmamak aciz olmanın yanı sıra cesaret ve mertlik yoksunu da olmaktır. Bunu görmezden gelerek, "takanlar ile taktıranları öldürelim" diye naralar atan kafaların oluşturduğu toplumlardan biridir Mısır. Günlük hayatın basit bir konusunu kendine vahşet mekanizmasının kurma kolu yapanlar bu gibi gereksizliklerle vakit öldürmeyen toplulukların uşağı olmaktan ileri gidemeyeceklerdir.

Turistik tati beldelerinde turist kovalayan dallamalar keza böyle gereksiz sorunları hayati bir sorun olarak görmekten arınmış olanların iki ayaklı vibratörleri olmaktan öteye gidemeyecekleri örneği gibi. Dikkatinizi çekmiş midir bilmiyorum, turistik beldelerde Batı kadınlarının kollarına taktıkları, o beldelerde görev yapanlardır. Ya komisidir ya da garsonu veya barmeni. Hayır efendim, burada mesleki bir sınıflandırma yapmıyorum. Tatili ucuza mal etmeye çalışan kadınların aklından bahsediyorum. Bunlar sayesinde ucuza yemekte ve içmekteler.

Kalite yoksunu kişilikli erkeklerin kalite yoksunu beklentilerine cevap vermeye çalışan kadınların kalitesizliklerinin hikayeleridir bu sayfalarda işlenen konu.

Bu kalitesizliklerin farkında dahi olmayan birisi kaliteli bir yaşam algılaması da olmayacağından düzelme ve düzeltme cihetine gitmeyecek hatta bu rezillikleri savunacaktır.

Aslında yaşam döngüsünde erkeğin yeri o kadar önemsiz ve basittir ki, önemsenmek için dişiye musallat olmuş onların oralarını buralarını kurcalamakta ve sebeplenmeye çalışmaktadır. Halbuki erkek, bu döngüde sadece yardımcı bir araçtır...

...tarlanın kazması misali yani.

Zavallı erkekler. Basitliğin nimetlerinden yaralanmak yerine basitliği bayağılığa dönüştüren ahmaklardan başka bir şey değiller.

Bu başlık ve benzerleri bunun bariz kanıtlarıdır.

tarihinde hubbez tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Iste böyleee,

Bu forumdaki bazI arhadaslar beni gülmekten öldürecekler.

Bahin arhadas ne deyü.

• av-3498.jpg

Hayatında hiç sevişmemiş yatakta put gibi duran kadından sıkılırım açıkçası

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Almanyada calistigim fabrikaya iki Hirvat tirlarla mal getirir,mal götürürlerdi.

TIRLAR yüklenene kadar bazan sohbet yapardik.

Bir ara Hirvatin birisi dediki,Osmanli coh kötü bir idereydi.

Arhadasim sordu,niye dedidi?

Hirvatin biri yanitladi ve dediki,Belgiratta bir Osmanli valisi vardi.Yeni evlenen kizlari ilk gece bana getireceksiniz,sonra alir gidersiniz diyordu.

Arkadasimda dediki,kötümü ,sizi kizi bozma zorlugundan kurtariyormus adam :-))))))).Beni tuttu bir gülmek nerdeyse gülmekten ölecektim.

Hirvatlar gizdi,sizde Osmanli deyilmisiniz dediler.

Bende dedimki ben OSMANLI DEGILIM , ama arhadasimi bilmem.

Arhadasim demezmi ben Osmanliyim.

Simdi bu arkadasda ACAMI AVRATI ÖGRETME ZAHMATINA GATLANMAH ISTEMIY.USTALASMIS ISTIY DEMEK:-)))).Tübe tübe tübe.

Canim Osmanlida öyle degülmüydü.

% 99 unun avradlari CERiYE idi.

Saraya gelene geddin baslarina neler gelmediki.

Memmed Erzurumda eskerlik yaparken KERHENEYE geder esker arhadaslariynan.

Orda orospinin biri buni sonderece mamnun eder.

Cilva cümbürleriynen.Alt alta ,üst üste.

Artuh memmed her pazar gariya gider.Gari daha salonda yapusur memmedin dudahlarina,fermuarini cözmeye baslar.

Zaman gelür memmed teris olur köyüne gider.

Ahsam olur Memmed sabirsizlihla Emineden cILVA CÜMBÜS bekler EMMEEEEE Emine soyunup,cIL CIBILDAH olup uzanmis yataga.

Memmed Emineden CÜMBÜS bekliy,Eminede memmedin üstüne cihmasini.

Bekle Allahim bekle.

Emine ,ülen memmed si........ceysen si........de,si.......eyceksende söylede, galhip tuvalette SI......cemde yatcem demezmi? Memmedin ahli galir Erzurumdaki gacida.

Bizde bekerken Ayvalihdaki genel eve gettük 3 arhadas,Bursali arhadasimizin girdigi yerden bir türlü cihmaz.Bir saat sonra cihdiki yüzü embele GIP GIRMIZI , PANCAR kimin olmus.nerdeyse arhadasi sedyeye yatiracahdih.

Gadin demezmi bu arhadasinizi her zaman getirin diye.

Sorduh arhadasa ula bir saattir icerde naptiniz.

Arhadas dediki,kadin kadin degül yamyam.Azdaha yiyecekti beni.

Bana yapmadigini gomadi dedi.

Bende ooooooo artih herzaman getiririz seni deyince TÖBEEEEEEEE BIRDAHAMI, BINKELLIM TÖBE dedi.

Aslinda ben acamilari severim.

Bazilarida üstalardan hoslaniyor.

Bir filim vardi,BAZILARI ISCAH SEVER:-)))))).

Tolonbeg

Sitelerde Paylaş

Sıfır model araba kullanmak varken...

İkinci el ve hor kullanılmış bir arabaya binmeye benzer...

Ha...

Doktordan ya da eczacıdan az kullanılmış...

Ya da bayandan...

Bulabiliriz diyorsanız...

Birşey diyemem....

tarihinde tabata tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ha...

Ya da bayandan...

Birşey diyemem....

Kadını mal olarak gören tipik müslüman kafası... Sizin gibi örümcek beyinli bir şahısla evlenen kadına gerçekten acıyorum.

Sitelerde Paylaş

Şuraya da asayım...konu ile örtüştü. Hem güncellemiş olur. Bir kaç sene evvel kadınlar günü için yazdıklarımdan.

KÖTÜ KADINLAR

Hemen aklınıza kötü yola düşmüş yani fuhuş yapan kadınlar geldi değil mi?

E, değil...

İyi kadın deyince de aklınıza aile ortamında yetişmiş, çocuğunun anası, evini maharetle çekip çevirebilen, işine, eşine sadık olan, çiçektir, börtüdür, böcektir, anadır, ayaklarının altıdır, cennettir zırvalarına mazhar olan kadınlar gelmekte...

...yine değil.

Kötü kadın, birey olamamış, olmayı bilmeyen ve hatta öğrenmek istemeyen kadındır.

Kötü adam keza...

...bakın "kötü erkek" demedim. Erkek olmak zaten kötü olmak ile aynı anlama gelmekte. Zira analarından çıktıkları gibi kalmış olanlardır erkek olanlar.

-Neyiniz oldu?

-Erkek evladımız oldu...

-E maaşallah...

Hala erkek ise, öyle kalmış...adam olamamış demektir. Bir zavallı.

Aslında bu kadınlar konusunda yazmamaya karar vermiştim...zira o kadar bıkkınım ki...göle maya çalıyor gibi hissediyorum...az önce bizim Rabia kışkırtmasaydı yazmayacaktım.

Devam edeyim;

Buyrunuz hep beraber TDK sözlükten alıntıyı okuyalım;

BİREY:

1-Kendine özgü nitelikleri yitirmeden bölünemeyen tek varlık, fert.

2-İnsan topluluklarını oluşturan, insanların benzer yanlarını kendinde taşımakla birlikte, kendine özgü ayırıcı özellikleri de bulunan tek can, fert.

3-Toplumları oluşturan ve düşünsel, duygusal, iradeyle ilgili nitelikleri toplum içinde belirlenen insanların her biri, fert.

Neymiş?

Kendine özgü nitelikleri yitirmeyen...

Neymiş?

Düşünsel, duygusal, iradeyle ilgili nitelikleri toplum içinde belirlenen insanların her biri

Neymiş?

Kendine özgü ayırıcı özellikleri de bulunan...

Belirli bir yaşa geldikten sonra evlenmemiş olanına "kaşık düşmanı" gibi berbat bir nitelendirilmeye boyun eğmiş bir kadın kötü kadındır...

Evlenmek yerine evlendirilen kadın da kötü kadındır...

Babasından, anasından, amcasından, dayısından istenilen kadın da iyi bir kadın değildir.

Kendi hayatının sahibi olamayan, olmak istemeyen, sahip çıkılmayı kendisine karşı olması olması gereken bir görev olarak gören de kötü bir kadındır.

*

Oraya buraya yazıyorsunuz...en azından bendeniz, kendimi bildim bileli bunları okuyorum...yani kırk senedir:

Dayak yiyorlar, zulüm görüyorlar, yasalar yetersiz, bekaret, seçme seçilme hakkı, erkek egemenliği toplumda kurban...

...alınan, satılan, vurulan, sürülen, cezalandırılan.

Talepkar olmak ile birey olmak arasındaki farktır bu işlerin asırlardır sakız olmasının nedeni.

Kadın dayak yiyior yemesine de aynı kadın kızını oğlunu eşek sudan eşşoğlueşşek de işten gelinceye kadar dövüyor.

"E kadın dayak yediği için şiddet eğilimli oluyor ondan dövüyor"

He ya...

Pekiiii, "dövdüğü için şiddete alışkın olduğundan dayak yiyor ve bunu da normal görüyor" desem olmaz mı?

Bakınız:

Normal bir insan bir kere dayak yer...hata yapıp yanılıp yunulanı da iki kez.

Üçüncüsünü yiyorsan sen kötü bir kişi olmaya adaysın demektir.

Her bir kadın her bir birey gibi çareler üretme, onları lehine kullanma yetisine sahiptir. Bu yetiyi kullanmıyorsa olması gereken standartlarının altına düşmüş demektir.

-Efendim ama benim mahalleden arkadaşlarım var....say say bimez...hatta ataerkil öküzden geçilmeyen ülkemize bakın ve hatta dünyada başka ülkelerde de kadınlar zulüm görmekte...

He görmekte...

...iyi de onlar görüyorlar o zaman bari ben de göreyim mi diyeceksin?

Şikayet edeceksin...olmadı mı...savaşacaksın...gerekirse adam tutacak gereğini yaptıracaksın.

Güleceksiniz belki ama...ben bu kafamla kadın olsam kadın döven adamlara karşı mafya oluştururdum;

Gideceksin mafyaya...raporunu, savcılığa suç duyurusunda bulunduğun halde sonuç alamadığını gösterir kağıtları göstereceksin bir de sana şiddet uygulayan adamı göstereceksin...artık baba mıdır, abi midir, koca mıdır...

...üç gün hortumla çorba içecek.

İyi olan kadın bunu yapıyor.

Ağzınızı ayırarak baktığınız batı kadını örneği nasıl oluştu sanmaktasınız?

Hayır efendim! Onların çoğunun Atatürk gibi hakları, hukukları, yasaları altın tepsi içinde sunan bir liderleri olmadı. Sokağa dökülerek, savaşarak, içlerinden bazılarının idolleri adına hapislerde, hastahanelerde acılar çekmesi hayatlarını kaybetmesiyle elde ettiler.

"Erkekler bize zulüm etmesin"

Ulan adı üzerinde işte...erkek....yani adam olamamış yaratık...adam olsa konusu olmayacak zaten.

Sen dişilikten öğreti ile kadın olmuşsun da herif erkek kalmış...yukarıda da belirttiğim üzere...adam olamamış...

...ne yapacaksın?

Yasa çıkarılsın...

Cezalar artrılsın...

Zır zır da zır zır...

Talepkar olmaktan bıkmak ve birey olmanın anlamına vakıf olmak varken...

...dır dır ve vır vır.

İyi de o yasaları beklediğin de erkek...

...kocan da abin de baban da.

"Damat adayı ailesi ile gelir ve gelin adayı kız aile büyüğünden istenir"

...diye bir yasa mı var?

"Beni ne zaman isteteceksin"

...bunu sana dedirten nedir?

Annanın, babanın dizinin dibinden kocanın dizinin dibine gitmeyi pembe pembe hayaller şeklinde gözlerini tavandaki sabit bir noktaya kilitleyen salaklığın ne derece farkındasın? Aile içi fedolaitenin farkındasızlığı ya da kabullenmişliği ile sen zaten zulüme donanımlı hale gitirilmektesin...yani Perşembenin Çarşambasını yaşanmamış ve kokmuş balığın başını yok saymaktasın.

Çarşafa, türbana tıkılıp aile meclisinde alınan kararlara maruz kalıyorsan, defalarca dayak yiyorsan, kıçına parmak yediğinde konuşamıyorsan...

...senin adına konuşanlar da önce anıtkabire gidip mozaleye konuşup şikayet edip akşamı da bir yerde "sosyal hizmette bulunduk kutlayalım bari" şeklinde bir tavernada göbek atıyorlar ise...

...anlayacaksın ki...

...tek başınasın.

Yani ölmüşün ağlayanın yok.

İyi bir kadın olmak, iyi bir birey olmaktır.

Talepkar olmak değil.

Kötü kadınlar...

...deyince hemen aklınıza fuhuş yapan kadınlar geliyor değil mi?

Değil!

Fuhuş yaptığı halde iyisinden bir birey, oldukça da başarılı ve de en hasından milyonlarca kadın varken...

...aile ortamında yetişmiş, çocuğunun anası, evini maharetle çekip çevirebilen, işine, eşine sadık olan, çiçektir, börtüdür, böcektir, anadır, ayaklarının altıdır, cennettir zırvalarına mazhar olmuş beter kötü kadınlar orada duruken...

...ne yapacaksın?

Ne?

Ezcümle;

Çevresindeki kadınlar söz konusu olunca onların varlığının değerlendirmesini akıl ve beyin sinyalleri yerine çük sinyallerini referans alarak bakan, "namus" teranesi ile malı gibi bakmayı meşrulaştıran, o mecrada değerlendiren bir kişi, aynı çaresiz ve kalitesiz kişiliktir...

...ucube bir yaratıktır.

Sitelerde Paylaş

Her insanın kendi bedenini bir diğer insanı bunaltmadığı sürece istediği gibi özgürce kullanma hakkı vardır.

Hiç kimse karışamaz, hele bir erkek başka bir kadının bacak arasına sakın ha kendi zihniyetini sokmaya kalkmasın...

Sitelerde Paylaş

Kadını mal olarak gören tipik müslüman kafası... Sizin gibi örümcek beyinli bir şahısla evlenen kadına gerçekten acıyorum.

Her zerresine sahip olunmuş birinin bana özel neyi olabilir ki ? Asıl karıyı mal gibi görmek , karıyı yataktan yataga atmayı düşünmektir . Hayret birşeysiniz haaa . Bende sizin gibi modern geçinipde medeniyeti pipiye indirgeyen avrupa özentisi bayanlara acıyorum .

tarihinde Crafterman tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Her zerresine sahip olunmuş birinin bana özel neyi olabilir ki ? Asıl karıyı mal gibi görmek , karıyı yataktan yataga atmayı düşünmektir . Hayret birşeysiniz haaa . Bende sizin gibi modern geçinipde medeniyeti pipiye indirgeyen avrupa özentisi bayanlara acıyorum .

Sahip olmak ne demek? Onu açıkla önce. Sadece bir mala sahip olabilirsin, bir insana değil :)

Sitelerde Paylaş

Ama hiç erkeğin bekaretini konuşan yok...

Yani herkes ilk birlikteliğiyle mi ömür tüketsin...

Cevabınız evet ise siz bilirsiniz...

Dul insanlar ne yapsın?

Bir sonraki evliliklerinde veya birlikteliklerinde hep hor mu kalsınlar?

Ben çocuklu bir kadınım, pilim bitti mi yani?

Özel biri olamam mı artık?

Biraz geniş bakın konuya, kendinizden aşıp bakın, yukardan bir tepeden aşağıya doğru bakın...

Sitelerde Paylaş

Ha...

Ya da bayandan...

Birşey diyemem....

Siz müslümanları diğer insanlardan ayırt etmek ne kadar kolay.Sizin normal insanlar gibi düşünebilme özelliğiniz yok.Kadın sizin malınız değil değiştirin artık şu iğrenç düşüncelerinizi diyecem ama ne fayda sapık peygamberiniz böyle öğretmiş zamanında.Sıfır model arabaymış.Gerçekten zavallısınız.

Sitelerde Paylaş

Her zerresine sahip olunmuş birinin bana özel neyi olabilir ki ? Asıl karıyı mal gibi görmek , karıyı yataktan yataga atmayı düşünmektir

Bu zaten senin ve senin gibilerin düşüncesi.Karıyı ilk ben yatağa atayım diye düşünmüyor musun.Bu söylediğinden farkı ne.

Sitelerde Paylaş

Sahip olmak ne demek? Onu açıkla önce. Sadece bir mala sahip olabilirsin, bir insana değil :)

Mal gibi sahip olmaktan bahsetmedigimi anlayacak kapasitedesin . Sizleri okudukça şaşırıyorum hakkten . İki ülke gezmiş etkilenmişiniz medeniyet diye bize satmaya kalkıyorsunuz . Bakire karı alan da size göre ömrümcek beyinli ya neyse . :D bayan oldugunuz için erkeklerin bu konudaki hassasiyetini anlamakta zorluk çekmeniz normal . Kendinizi vajina gibi tanıtmaktan vazgeçin isterseniz . Laşkalaşmış , körelmiş hisleriyle , parmak atılmış bedeniyle bana aidiyetini bir bayan nasıl gösteripte beni yanında farklı hissettirebilir . Ben ömrümcek beyinliyim çünkü seni mal gibi görmüyorum .

Sitelerde Paylaş

Ama hiç erkeğin bekaretini konuşan yok...

Yani herkes ilk birlikteliğiyle mi ömür tüketsin...

Cevabınız evet ise siz bilirsiniz...

Dul insanlar ne yapsın?

Bir sonraki evliliklerinde veya birlikteliklerinde hep hor mu kalsınlar?

Ben çocuklu bir kadınım, pilim bitti mi yani?

Özel biri olamam mı artık?

Biraz geniş bakın konuya, kendinizden aşıp bakın, yukardan bir tepeden aşağıya doğru bakın...

Sapla samanı birbirine karıştırıyorsun...

Burda dul insanların durumu konuşulmuyor...

Dul nedir...

biriyle evlenmiş..

Ama boşanmıştır...

Bunu bilirsin...

Bununla evlenebilirsin...

Bir sakıncası yoktur..

Ama lütfen sapla samanı birbirine karıştırmayın...

Sitelerde Paylaş

Bu zaten senin ve senin gibilerin düşüncesi.Karıyı ilk ben yatağa atayım diye düşünmüyor musun.Bu söylediğinden farkı ne.

Benden sonra kim üzerinden geçerse geçsin zihniyeti yok bende . Ben utanç verici bir zevk almak için değil sevdigim kişinin üstünden geçerim . Kadın benim yanımda kutsaldır , mal değildir . Mal olarak tanıtan sizlersiniz sonradan gelip bizim et olarak gördügümüzü söylüyorsunuz .

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...