Jump to content

Kılıçdaroğlu'nu şoke eden pankart

Recommended Posts

Kılıçdaroğlu'nun mitinginde 'havuzlu villa' pankartı gerginliğe neden oldu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nunAnkaraElmadağ'daki mitinginde gerginlik yaşandı. Kılıçdaroğlu'nun konuşma yaptığı meydandaki bir binaya 'Bize de halk tipi havuzlu villa yaptırsana' pankartı asıldı. Pankartı gören CHP'li gençler binaya koşarak pankartı asanları bulmak istedi. Çevik Kuvvet polisi araya girerek olayları yatıştırmaya çalıştı.

k%C4%B1l%C4%B1cadaroglu_havuz_pankart.jpg

Ankara'nın Elmadağ ilçesinde referanduma 'hayır' mitinglerini sürdüren Kılıçdaroğlu konuşmasındaAK Partive Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a yüklendi. Kılıçdaroğlu'nun konuşmasının bittiği anda ise bir binaya asılan 'Bize de halk tipi havuzlu villa yaptırsana' yazılı pankart asıldı. CHP'liler, pankartı asanlara tehditler savururken, çıkan gerginliği polis yatıştırdı.

Bu arada miting alanında bir yan kesici gözaltına alındı.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 51
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Madem senin de yüzme havuzlu bir kooperatif evin vardı, peki ne demeye milletin yüzme havuzlu villasını ağzına doladın? Şimdi halk bu havuzun bilmem kaç ev ile ortak kullanıldığına, avuç içi kadar büyüklüğü olduğuna bakar mı? Ayrıca, Tayyib'in yüzme havuzlu lüks villasıyla benzeşmediği gerçeğine rağmen, bu kozu yakalayanlar bunu işleyip durmaz mı? Bu muhabbet yüzünden bir aydır emek verdiğin referandum meeting'lerinde aldığın mesefa ortadan kalkıp başladığın noktaya gelmezmisin?

Sitelerde Paylaş

Bu insanların iq değerleri yerlerde olmalı.

Birisinde 5 adet trilyonluk villa var, diğerinde kooperatiften alınmış hala borcu ödenmekte olan ipotekli 19 ailenin ortak kullandığı havuzlu yazlık.

Bu ikisini aynı görenler kayıkla titaniği de aynı görüyordur.

Ne var yani ikisi de yüzüyo işte dediklerini duyar gibiyim :)

Sitelerde Paylaş

153046.jpg

Bunu söyleyen adamın villası çıkıyor...

Bizimkilerde hemen savunmaya geçiyor....

Geçen hafta kameralar....

Kemal Kılıçdaroğlunun eski ayakkabısını zumluyorlardı....

Ben Kemal Kılıçdaroğlunun villasının olmasını, apartmalarının olmasını yadırgamam....

Benim yadırgadığım...

Fakir fukara edebiyatı yapıp....

Asgari ücret alan biri gibi yaşıyorum....

İmajı çalışmasıdır...

Yoksa...

Chp'ye lider olmuş birinin...

Villası da olur...

Hanı apartmanı da....

Ben çok şaşırmam....

Sitelerde Paylaş

COk zengin olmayan insanlarda bile bu tip villalar var . Bunda abartılacak birşey yok . Siyaseti yapacak adam , başbakan olacak adam aç mı olmalı ? nefesi mi kokmalı ? bizde bu algı var maalesef . Halk donun hesabının bile verilmesini istiyor . Bu kadar sömürülürse bir halk bu şekilde algı olusuyor maalesef .

Sitelerde Paylaş

Bu insanların iq değerleri yerlerde olmalı.

Birisinde 5 adet trilyonluk villa var, diğerinde kooperatiften alınmış hala borcu ödenmekte olan ipotekli 19 ailenin ortak kullandığı havuzlu yazlık.

Bu ikisini aynı görenler kayıkla titaniği de aynı görüyordur.

Ne var yani ikisi de yüzüyo işte dediklerini duyar gibiyim :)

Neyi örtmeye çalışıyorsun.

Bir politikacı az kirli diğeri çok mu kirli..

Hayır hepsi kirli adamlar..

Hele politika dışında olup iktidara oynayan güçler de kirliliğin cabası..

tarihinde Faraday tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Fakir fukara edebiyatı yapıp....

Asgari ücret alan biri gibi yaşıyorum....

Bu edebiyat yetmişli yıların tutulan şiiriydi..

30/40 yıl öncesinin argümanı hallen piyasada kullanılması politikacının vatandaşın oyunu isterken ne denli programdan ve disiplinden yoksun olduğunu gösterir..

Vatandaşın oyunu almak isteyen biri varsa kapsamli bir ekonomik ve demokratik programla karşılarına çıkıp konuşmalı..

Mahalle ağzı tiksinti veriyor açıkçası..

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar ben kemal kılıçdaroğlunu ülkeyi 80 li yıllar geri götüreceğine inanmıyorum..

yolsuzluk?

iski aski leri hepimiz biliriz.

bu ülkede yolsuzluk yapmayan gizli işler çevirmemiş hükümet yoktur.hepsi tanıdığına işler vaeriri ..devletin malı deniz dağıtır.her hükümet değiştiğinde kaldırımlar yenilenir.

neden ?çünkü kanımız bozuk...türk millleti gerçekten çok tembel...

çok "ezik" bir milletiz.hemen ezik edebiyatı yaparız.zengini sevmeyiz..herkes fakir olsun isteriz.

şimki kılıçdaroğlu;ev hanımna maaş bağlayacam diyor?(benim annemde ev hanımıdır bir çoğunuzun gibi)

ne münaseebet?sen kimin parasını kime dağıtıyorsun?sanki kendi cebinden veriyor.

acı gelebilir ama ev hanımı üretime katılmayan çoğu okuma yazma bilmeyen(kendi suçları değil ama öyledir)lerden oluşur.onlara verilen para sağlıklı bir şekilde dolaşıma bile çıkamaz.anca yastık altında saklarlar.ben eşek gibi çalışan bir ssk lıyım..bankacıyım..eşek gibi vergi veriyorum...bu olay yapılabilir ama bizim gibi geri kalmış ülkelerde anca hak yemek anlamına gelir.sanki hizmetlerin en iyisini bana verdin sonra paran arttı onu da dağıttın öylemi?

paraı nereden bulacan diyoruz?seçilince görürsünüz diyor.afedersiniz ama biz burda öküzmüyüz?borazanmıyız?burada biz otuzbir mi çekiyoruz?soru soruyoruz...soru..sen kaynağını nasıl açıklamazsın...bu mantıksızlık bu ülkede bu adamın suratına nasıl çarpmamıştır halen?

tarihinde kolonya tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Biliyorlarda işlerine gelmiyor.

Kalpazan, hain ,bölücü.Slogan içeriksiz ifadelerle referandum gelip çatacak.

Haklısın..

Siyaset kendini hamaset nutuklarından kurtaramıyor bir türlü..

Hatta sadece siyaset de değil, dün Drekinci'nin tespit ettiği gibi istifa eden komutan bile hamaset sanatını kullanıyorsa bu topraklar daha bir hayli zaman bu akımın etkisinde kalacağı aşikar..

Sitelerde Paylaş

Haklısın..

Siyaset kendini hamaset nutuklarından kurtaramıyor bir türlü..

Hatta sadece siyaset de değil, dün Drekinci'nin tespit ettiği gibi istifa eden komutan bile hamaset sanatını kullanıyorsa bu topraklar daha bir hayli zaman bu akımın etkisinde kalacağı aşikar..

Bir topluma demokrasi tam anlamıyla gelene dek bunu arzulamayanların hamaset sloganları atması doğaldır.Çünkü onlar demokrasiyi bölünme, çatışma ve ayrlılık olarak görür.

Sitelerde Paylaş

tayyip i bilen bilir....her hükümeti bilen bilir.

malesef bu ülke yolsuzlukla başı dertdedir ama bu sadece bu hükümeti bağlayan bşi değildir.

ancak tayyipin takdir edilmesi gereken yönleri vardır.

mesela tekel de hak veririm..ben bankacıyım demiştim ..arkadaşlar kurumlara krtedi kart satmaya gideriz.tekele de gittik..adamların hepsi yatıyor..ben bunu gördüm...burada işçileri eleştirmiyorum ama burada yanlış yönetilen bir durum sözkonusudur..ama olan oldu ise?(her hükümet döneminde ki gibi)bu durumunn benim vergilerimle kurtarılmasını istemiyorum..bu da benim en doğal hakkım..

tekel konusunda başbakan bir çok kesimden tepki göreceğini belli olduğu halde tavrını seçmiştir.ben ce de doğrudur.mesela trt benden vergi alıyor..ne münasebet...sen reklamını ver para kazanm bemnm vergimden sanane ...olmuyorsada satalım seni gitisn...devlet tv mi?ne tv si olurasn ol benden para alma..millet dekoder satıtor ama maç yayını yapıyor..sen de dekoder satıyormuş gibi işlemn yapıyorusn..

velhasıl arkadsaşlar 2+5: 7 ise ve bu eşitlikte 5 i arttıkmak için 2 yi azaltmak zorundayız..doğruya doğru,,,yada 7 yi arttırmak

kemal kılıçdaroğlu sadece 2 yi arttırıyor.ne 7 yi arttırıyor..nede 2 nin azaltımını bize söylemiyor...

artık lagaluga yapmayalım..

1.yolsuzluk her dönemde yaıldı

2 benzine zam geliyor.. hükümet böyle şöyle...yaw abc partisi ne yapacak ?7 yi nasıl arttıracak da benzini ucuzlattıracak??bu ülkenin bir çok açıdan bakılası durumuna göre geldiğimiz ve ulşaştığımız kapasite belli.gelişmemiş bir ülkeyiz.ne hukukumuyz ne ekonomimiz(son yıllarda bence fena gitmiyor ekonomi)ne de başka bir şeyimiz doğru..

çocuk okulda lavaboda ölüyor.sonra okul yönetimi suçsuz bulunuyor...abc partisi olsa bu sonuç değişecekmi?

Sitelerde Paylaş

tayyip

karşımıza çıkıp arkadaş 2+5:7

7 azaldığı için 2 yi de azaltmak zorundayız diyebilen bu ülkenin tek lideridir..

(atatürk ü saynıyorum şimid başlamayın atatürk diye..atatürk müthiş birisi(gerçek bir lider) olduğuna ve müthiş bir geleceği görme yeteneği olduğunu düşünüyorum...ama konunn onunla ilgisi yok...)

Sitelerde Paylaş

İyi seçim kampanyası olur bu sloganla.

Herkese villalı havuz.

Herkese 2 anahtar

Her mahallede 1 milyoner

Muhafazakar partilere duyurulur.

Sitelerde Paylaş

Madem senin de yüzme havuzlu bir kooperatif evin vardı, peki ne demeye milletin yüzme havuzlu villasını ağzına doladın? Şimdi halk bu havuzun bilmem kaç ev ile ortak kullanıldığına, avuç içi kadar büyüklüğü olduğuna bakar mı? Ayrıca, Tayyib'in yüzme havuzlu lüks villasıyla benzeşmediği gerçeğine rağmen, bu kozu yakalayanlar bunu işleyip durmaz mı? Bu muhabbet yüzünden bir aydır emek verdiğin referandum meeting'lerinde aldığın mesefa ortadan kalkıp başladığın noktaya gelmezmisin?

Hep söylerim bu AKP nin karşısında bir muhalefet yok, sanki bunlar muhalefeti bile ele geçirmişler.

Söylenecek o kadar şey varken bunları söyleme, kalk sana en çok zarar verecek şeyi söyle.

Koskoca CHP genel başkanı böyle birşey yaparmı, bu kadar saf olabilirmi?

Belki paranoya gibi gelebilir ama bazanda bunlardamı kasıtlı yapılıyor diye düşünmeden edemiyor insan.

Çünki ya bu adamlar bunları düşünemeyecek kapasitede insanlar yada bunlar kasıtlı AKP nin ekmeğine yağ sürmek için yapılıyor.

Sitelerde Paylaş

xislam sevgili dostum malesef muhalefet ucuz popülizm uğruna asıl konuları kaçırıyor.

Chp ve Mhp'nin gelecek projesi, çözüm önerileri dahi yok, Akp ise şimdide 2023' ün projelerini hazırladı.

Arada dağ kadar fark var, iktidarla muhalefet arasında.

Akp üretiyor, çalışıyor, emek harcıyor bizim muhalefet partileri ise " yırtık ayakkabı, havuzlu villa, yalan-dolan-kalpazan " kelime öbeklerinden başka bir şey konuşamıyor, üretemiyor, haliyle Akp kazanıyor, yalanımız yok.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...