Jump to content

Türk -Müslüman afro ateist magandalarının kadın erkek ayırımcılığı...

Recommended Posts

İnsanoğlu bir makinadır. Üreme makinası. Aklı fikri sekstir. Bu ateist için de aynıdır, müslümna için de, batılı medeni erkek içinde.

Genlerimiz bizi bu yöne iter. Ancak her insanın genleri farklı olduğu için davranışları da değişiktir. Kimisi aklından seksi hiç çıkaramazken kimisi daha az düşünür hatta bazıları hiç düşünmez. Bu medeni olmaktan çok genetik bir faktördür.

Bu şekilde değerlendirmek daha doğru olur..

Değişik ve bilimsel bir bakış açısı..

Genetik özelliklerini medeniyetle gargara yaparak davranışları geliştirmek sanırım 21.yy insanına daha yakışacak bir davranış olur..

Ne o yani hala neanderthal adamlarıyla bir arada mı yaşamak zorundayız?..Eğitsinler kendilerini,törpülesinler biraz..Devamlı kafa bacak arasında da yaşanmaz ki..

Olan hep kadınlara oluyor..Bizim aklımızın bir köşesinde devamlı erkekler gibi hormonal faaliyetler dolaşmıyor ki.Kadınlar herhangi birisiyle konuşurken aklına cinsel dürtülerin gelmesi söz konusu değildir..Tabii sevgilisi, özel bir ilişkiye sahip olduğu birisi değilse..Yani o dürtüyü anımsatacak etken varlık ortada yoksa,herhangi birisiyle arasında geçen dialog bu dürtüyü uyandırmaz..

Buradan şu sonuca varıyorum..Demek ki; kadın erkeğin dişisi değildir.. :huh:

Ne biçim bir cins bunlar?

tarihinde placebo tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 110
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Değişik ve bilimsel bir bakış açısı..

Genetik özelliklerini medeniyetle gargara yaparak davranışları geliştirmek sanırım 21.yy insanına daha yakışacak bir davranış olur..

Ne o yani hala neanderthal adamlarıyla bir arada mı yaşamak zorundayız?..Eğitsinler kendilerini,törpülesinler biraz..Devamlı kafa bacak arasında da yaşanmaz ki..

Olan hep kadınlara oluyor..Bizim aklımızın bir köşesinde devamlı erkekler gibi hormonal faaliyetler dolaşmıyor ki.Kadınlar herhangi birisiyle konuşurken aklına cinsel dürtülerin gelmesi söz konusu değildir..Tabii sevgilisi, özel bir ilişkiye sahip olduğu birisi değilse..Yani o dürtüyü anımsatacak etken varlık ortada yoksa,herhangi birisiyle arasında geçen dialog bu dürtüyü uyandırmaz..

Buradan şu sonuca varıyorum..Demek ki; kadın erkeğin dişisi değildir.. :huh:

Ne biçim bir cins bunlar?

ondan sonrası abazalığa giriyor zaten

Sitelerde Paylaş

İmansız Placebo,

Yine erkeklere vermiş veriştirmişsin.

Afro da olsa, maganda da olsa, müslüman ateist de olsa erkek erkektir.

Yaşasın erkek kardeşliği!

Kahrolsun feminizm!

:D

Konu feminizm değil..

Sen de ölümüne susamış olmalısın böyle hassas bir başlıkta kadınlarla alay ederek..

Sitelerde Paylaş

ondan sonrası abazalığa giriyor zaten

Tamam da bak Charles Darwin ne demiş ;

Aklı fikri sekstir. Bu ateist için de aynıdır, müslümna için de, batılı medeni erkek içinde.

Sitelerde Paylaş

Kadının "orospu" olmasını savunanların, kadına "mal" gözüyle bakıyorlar diye şikayet etmesi saçma.

Kim kadının o.... olmasını savunmuş?? Saçmaladığının farkında mısın?..Ateistler ahlaklılardır ve sorumluluklarının bilincindedirler..Ateistler çok eşli midirler ki? Öyle free ve kimin eli kimin cebinde ilişkileri mi savunurlar?...O... çok kötü bir anlam taşıyor..

Sen necisin?..Antigods fln diye bir nikle hangi düşünce yapısını savunduğunu anlayamadım?

Bu söyleminle ne demek istedin?

Savunmanı alalım..

Sitelerde Paylaş

Kim kadının o.... olmasını savunmuş?? Saçmaladığının farkında mısın?..Ateistler ahlaklılardır ve sorumluluklarının bilincindedirler..Ateistler çok eşli midirler ki? Öyle free ve kimin eli kimin cebinde ilişkileri mi savunurlar?...O... çok kötü bir anlam taşıyor..

Sen necisin?..Antigods fln diye bir nikle hangi düşünce yapısını savunduğunu anlayamadım?

Bu söyleminle ne demek istedin?

Savunmanı alalım..

ah şu lanet olası ön yargılar..

Sitelerde Paylaş

ah şu lanet olası ön yargılar..

Genel anlamda cami kapısından ayakkabısı çalındığı için ateist olmamış ,bilimsel bakış açısına sahip ateistlerden bahsediyorum ben ateist derken..

Bir müslümandan daha ahlaklı olmaları beklenir ki diğerini beğenmesin değil mi?..Yoksa kendisi de bir müslüman ahlakına sahipse, zaten dediğim müslo - afro ateistle burun buruna geliriz..

Sitelerde Paylaş

Genel anlamda cami kapısından ayakkabısı çalındığı için ateist olmamış ,bilimsel bakış açısına sahip ateistlerden bahsediyorum ben ateist derken..

Bir müslümandan daha ahlaklı olmaları beklenir ki diğerini beğenmesin değil mi?..Yoksa kendisi de bir müslüman ahlakına sahipse, zaten dediğim müslo - afro ateistle burun buruna geliriz..

kastettiğim bu değildi.bu konudaki düşüncemi sorarsan erdemcilik,ahlakçılığın dincilikten bir farkı yoktur.. ahlak erdem denilen şey de din gibi bir tabu işte

tarihinde AteistKemalistBirey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Evet, bazen kisi din cenderesinden kurtulup ateist bile olsa esseklik baki kaliyor :)

Ben sana hakaret ettiğimi hatırlamıyorum..

Sen eşeklik kelimesini kullanarak ne halt ettiğini zannediyorsun? Başka örnekleme bulamaz mıydın?..Bu kadar mı yaratıcılığın ?

Genel anlamda dediğimi belirttim zaten..Aynı dindarlar gibi ,ateistlerin de moronları var ..Bunu kim inkar edebilir..Zaten konumuz da o tipler..

Hem müslümanlığı kınayan,hem de hala müslüman gibi kendisi ahlaksızlık peşinde koşan tipler....Kadını aşağılayan, etiket yapıştıran tipler..

Başlığı okudun ise konuyu anlamış olman gerekir...

Sitelerde Paylaş

Ben sana hakaret ettiğimi hatırlamıyorum..

Sen eşeklik kelimesini kullanarak ne halt ettiğini zannediyorsun? Başka örnekleme bulamaz mıydın?..Bu kadar mı yaratıcılığın ?

Genel anlamda dediğimi belirttim zaten..Aynı dindarlar gibi ,ateistlerin de moronları var ..Bunu kim inkar edebilir..Zaten konumuz da o tipler..

Hem müslümanlığı kınayan,hem de hala müslüman gibi kendisi ahlaksızlık peşinde koşan tipler....Kadını aşağılayan, etiket yapıştıran tipler..

Başlığı okudun ise konuyu anlamış olman gerekir...

Sen tamamen yanlis anladin.

Benim onceki iletilerimi okursan kime yonelik oldugunu anlarsin. Burda isim isim de zikredebilirim, ama o essekler kendilerini biliyor, bir kismi da atilmisti hatirlarsan.

Seninle ayni gorusteyim, merak etme.

Sitelerde Paylaş

bana sorarsa ateizm sadece tanrıyı yok saymak değildir,bütün tabuların yıkılmasıdır...

O zaman hiç kimse ateist bir eşi varsa eğer kesinlikle ona güvenmemeli..

Hırsızlık serbest,tecavüz gırla,kimin eli kimin cebindelik çok normal,dejenerasyon diz boyu...Kimsenin kimseye güvenemediği ve emin olamadığı bir ortam..

Öyle mi? Bu mudur ateizm?

Sitelerde Paylaş

Kadının "orospu" olmasını savunanların, kadına "mal" gözüyle bakıyorlar diye şikayet etmesi saçma.

Orospuluk nedir..Kriterleri nedir..Kim belirler bu nu?

Antigods ,Ön yargılarından kurtulmalısın..

Erkekler istedikleri kadınla beraber olunca onlara ne denıyor..Çapkın mı?

Peki aynı şeyi kadınlar yapınca onlara ne deniyor??Orospu mu?

İki cinsin yaptıgının diğerinkınden farkı yok..Peki yargılanan neden kadın oluyor..toplumdan dıslanan etiketlenen neden hep kadın oluyor...

Kadınlar neden hep namus tımsalı olarak gorulur..Namus kavramı sadece kadınlara özelmidir?

Ayrıca erkekler hem bakıre kadınları ısterler hayatların da hem de yatakda o kadının onları memnun etmesını ısterler..bu ne tezatlıktır...

Aslında ben erkeklere kızmıyorum..kızdıgım erkeklerin isteklerine boyun egen kadınlar..

Onlara acırım da güzelliklerini erkekler tarafından begenılmeye göre degerlendirirler..

Aslında egitilmesi gereken kadınlar...:(

Sitelerde Paylaş

İstatistikler, üniversite mezunu erkeklerin karılarını daha çok dövdüğünü ortaya koyuyor.

Yani magandalığın ya da zontoluğun ateist/bilimsel olmakla ilgisi yok.

Bu durum davranışlar üzerinde birincil etkiye sahip olan şeylerle yani genlerle, yani akılcı düşünmeye programlanmış roborlar değil etten kemikten, kusurlu ve zayıf yaratıklar olmamızla ilgili daha çok.

Ama bundan da şaşırtıcı olan birşey daha vardır ki o da kadınların aslında maganda, sert mizaçlı, gücünü ve kadınının üzerindeki egemenliğini ona açıkça hissettiren erkekleri çekici bulmasıdır. Sözüm ona ki, erkeklerin maganda doğasına dokundururken, kadınların da bu güce tapıcı, zayıf yanlarından söz etmemek, sanırım erkek cinsine biraz haksızlık olur.

Henüz insan olma yolunda emeklediğimizi ve kadın ya da erkek, hayvani güdüler tarafından yönlendirildiğimizi içtenlikle kabul etmek zorundayız.

Hayvan oğlu hayvanlarız.

İlkel, içgüdülerin esiri, kusurlu, zayıf, hatta biraz da sapık hayvanlarız biz insanlar.

Sitelerde Paylaş

Bence şöyle bir acı gerçek var. İnsanlar beyinlerinin %10'unu kullanıyor geyiği vardır. Şu şekilde haklılık payı olduğunu düşünüyorum. Elbette beynimizin hepsini kullanıyoruz ancak beynimizin faaliyetinde sadece %10'luk bir kısım bilinçli düşünmeyi, karar vermeyi oluşturuyor. Kalan %90'lık potansiyel, duyu organlarından gelen ham bilgilerin işlenmesi, hormonlar vs mekanizmalarla otomatikleşmiş duygu ve davranışlar, kararı önceden verilerek yine otomatiğe bağlanmış düşünce ve davranış kalıplarına vs harcanıyor. Bazı müslümanlarda bu otomatikleşmiş kısmın %95 ve daha üzerine çıktığını da görebiliyoruz ancak bu oran en çok sorgulayan ateistte bile %85'in altına inmiyor. Oranları salladım elbette ama ana fikri anlamışsınızdır.

Sitelerde Paylaş

kadiinlarin vajinasi erkeklerin ise penisi vardir, iki cins arasindaki tek fark budur. kadin ve erkek sosyal ve hukuksal açıdan eşittir ama fiziksel olarak eşit degildir.

erkegin dunya uzerindeki egemenlik sebebi onundeki uzantidir o kadar. bir géecede kadin ve erkek organlari yer degisse , ayni géce tum dunya dengeleri degisir.

denemek isteyen????

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...