Jump to content

BİLİM İNSAN HAYATINDA NELERİ DEĞİŞTİRDİ.

Recommended Posts

Sen hassasiyetini yitirmişsin zaten.....

Sen dediğine az bile,

demek insanları böyle kandırıyorsunuz...

Hala hakaret ediyorsun.

Canın sağolsun derdim ama kandırıyorsunuz lafı benim ilkelerime göre çok ağır laftır. Şerefsizlikle eşdeğerdir.

Kim ki bir insanı kandırmaya çalışır o şerefsizdir, yalancılar şerefsizdir, yalanın peşinden giden de şerefsizdir. Okuyan karar verecek kim kimleri kandırıyor. Dolayısıyla şerefsizin kim olduğunu da bulacak.

Dikkatli yaz. Ağzınla konuş

Sitelerde Paylaş
  • İleti 107
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tam kutsal kitap yazacak adamsın. Kendin çalıp kendin oynuyorsun.

Uludağ suresi

1-Bakmaz mısın o saate nasıl yaratılmış, şüphesizki o saatte inananlar için çok mucizeler vardır.

2-Nasıl da ezilirler o saatin altında,

3-Andolsun o ezene, ezip pestilini çıkarana,

4-Ezerken kulak patlatana

5-Patlatıp çatlatana

6-Yürek hoplatana

7-Sen nereden bileceksin saat nedir? Zemberek nedir?

8-Andolsun o zembereği boşaltana,

9-Boşaltıp da ortalığa salana,

10-O akıllara perde koyana,

11)Gördün mü sen o perdeyi,

12)O en iyi perdecidir, kimse O nun gibi perde dikemez

13)Hala mı inkar ediyorsunuz

14)Ne zavallı yaratıklarsınız

15)Görmez misiniz nasıl da ezildiniz Uludağ ın altında

16)İşte biz böyle herşeyi güzel güzel anlayasınız diye ayrıntılarıyla apaçık anlatırız

:D

Katalan harika olmuş :D

bu şüphesiz apaçık bir katalan ayetidir, hala mı inkar edeceksiniz? uludağ'ın elleri kurusun! kurudu da!

Sitelerde Paylaş

Hala hakaret ediyorsun.

Canın sağolsun derdim ama kandırıyorsunuz lafı benim ilkelerime göre çok ağır laftır. Şerefsizlikle eşdeğerdir.

Kim ki bir insanı kandırmaya çalışır o şerefsizdir, yalancılar şerefsizdir, yalanın peşinden giden de şerefsizdir. Okuyan karar verecek kim kimleri kandırıyor. Dolayısıyla şerefsizin kim olduğunu da bulacak.

Dikkatli yaz. Ağzınla konuş

Hakaret etmekten başka bir yolu kalmadı belli ki...

Ağır hezimetlerin bir sonucu bu...

Aslında normal bir tepki, adamın dünyası başına yıkılmış ne yapabilir ki başka.

Uludağ daha önce de yazmıştım, tamamen "kalbi" ile inanan birisi. Duygu patlamaları normal. Ve sağlıklı, bir çeşit doğum sancısı diye düşünüyorum...

Katalan aldırma her şey çok net görünüyor.

Sitelerde Paylaş

Uludağ daha önce de yazmıştım, tamamen "kalbi" ile inanan birisi. Duygu patlamaları normal. Ve sağlıklı, bir çeşit doğum sancısı diye düşünüyorum...

Dostum,

Genelde aldırmamaya çalışıyorum ama bari hırsız bizi hırsızlıkla suçlamasın. Çok şey mi istiyorum.

Yine de öğüdünü tutacağım :D

Sitelerde Paylaş

Ayağı yere basmaya başlayınca ya da burada yer alan düşünceleri, kendi kişisel benliğine birer saldırı olarak alğılayınca hali ile küfür savurması mümkün oluyor. Çektirip gidemiyor. Bu konuşulan konuların çıkış noktasını kendinin özel eşyası gibi gören ve "okutmam abi!" diyen bir çocukluğu sergilemesi kişiliğinin bencil yanını gösteriyor.

Tanrı filmini izleyip, himen vari bir eda ile bir de başkalarının şeytanına karşı durmaya çalışması yok mu; güldürüyor insanı!

Uludag, kendi şeytanı ile mücadeleye başladığında korkup buraya geldi sanırım ve tanrının iyi çocuğunu oynayarak acaba içindemki şeytanı kendi kendime yenebilecek miyim diye tartılmaya çalışıyorda olabilir.

-Her insanın ağırlığı, kişinin kendi ağırlığına gösterdiği özen ve memnuniyeti ile doğru orantılıdır!

-Öyle ise, neymiş "küfür küfürü doğururmuş".

-Bunun adıda sana, tanrı selamı olsun; olsun da belki hakiki bir uludag olursun!

Sitelerde Paylaş

Bilim bizim yitk malımız, Onun için Onu toplama çalışıyoruz...

Sen islamiyeti medyadan öğrenmişsin belli...

Yukarıda saati kim bulmuş bir soru sordumm..

Hepiniz altında ezildiniz.....ilim kimin miş, bilim kimin miş,,, İleride daha da iyi anlarsınız....

Akıl ve ilim y ada bilim, bilgileri toplar değerlendirir , kullanıma hazır hale getirir...İnsanlarda faydalanır.....

Burdaki hurdacılar, pordan ateistler diyecektim.....Sürekli dağıtıyorlar...dağıttıkça dağıtıyorlar,,,Artık ortak bir nokta kalmıyor.....İlim , bilim kalmıyor sonra oluyor film...

Halbuki akıl toplamak ve yukarıya gitmek içindir....Değerlendirmek içindir, değersizleştirmek için değil...

Ulen saat diye sayıklıyorsun sen anca o saati namaz kılmak için kullanırsın :D Hoş onu da kılmaz çoğunuz oruçta tutmazsınız ama mahalle baskısını iyi bilirsiniz. Bilim kim siz kim.... O hurdacılar olarak tanımladığın ateistlerin gerçekleştirdiği buluşları icadları kullanıyorsun. Hasta oldun mu allahsızların ilaçlarını içip kurtuluyorsun, içme madem dua et geçsin zırto seni. Sen kimsin ki bilim konusunda konuşabileceksin. İşine geldiği gibi teknolojiden, bilimden yararlan işine gelmeyince evrimi reddet. Önceki açtığın konuya ne oldu? Cevap verememişsin millete ?

Sitelerde Paylaş

Ulen saat diye sayıklıyorsun sen anca o saati namaz kılmak için kullanırsın :D Hoş onu da kılmaz çoğunuz oruçta tutmazsınız ama mahalle baskısını iyi bilirsiniz. Bilim kim siz kim.... O hurdacılar olarak tanımladığın ateistlerin gerçekleştirdiği buluşları icadları kullanıyorsun. Hasta oldun mu allahsızların ilaçlarını içip kurtuluyorsun, içme madem dua et geçsin zırto seni. Sen kimsin ki bilim konusunda konuşabileceksin. İşine geldiği gibi teknolojiden, bilimden yararlan işine gelmeyince evrimi reddet. Önceki açtığın konuya ne oldu? Cevap verememişsin millete ?

Bir de zaman kavramının dışında olan bir tanrının neye benzeyeceğini sormak gerekiyor, bu uludag'ya.

Tanrının içinde bulunduğu fanusta, zaman yoksa tanrının aklı durur? Zamanın içine doğmuş bir tanrıyı iyileştirmek mümkün ama dışına doğmuşsa vay haline!r

Sitelerde Paylaş

Şimdi saati kimin icat ettiğini bile bulamadınız he mi?

Aslında insan düşünüyor, niye uludağ gibiler kurandaki ayetler ile ilgili sorulardan kaçar? Hatta her sorudan kaçıp, arsızca saçma sapan sorularına cevap vermelerini ister karşısındakinden amma kendisi inatla cevapları yoksayar vede soruları ise hiç görmez.

İki ihtimal var,birincisi katalanın kandırmak ve ve şeref ile ilgili düşüncesine uyumlu bir kişi. Yani her haltın farkında, inanç falan taktığı yok, milleti kandırıyor,dinin sırtından geçinen bir asalak yada..

Yok tek ihtimalmiş. İkincisi yok bunun durumuyla ilgili. :D

Saygılar...

tarihinde e-teist tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Uludağ suresi

1-Bakmaz mısın o saate nasıl yaratılmış, şüphesizki o saatte inananlar için çok mucizeler vardır.

5-Patlatıp çatlatana

6-Yürek hoplatana

16)İşte biz böyle herşeyi güzel güzel anlayasınız diye ayrıntılarıyla apaçık anlatırız

Suren güzel olmuş, çözmüşsün sistematiği, artık sana kutsal kitap yazmak düşer...

İstersen beraber yazabiliriz...

Bu konuda ciddiyim...

Sitelerde Paylaş

Evet artık sana kutsal kitap yazmak düşer....

Ama sen kutsal olmadığın için, kitabına sen bile inanmazsın....

Başkasını nasıl inandıracannnn...

İstersen meslektaşın olmayan 10 kişiye teklif et......

Eğer 6 kişi evet derse git baskıya ver,

Şöyle bir 1000 adet bastır....

Az olsun kıymete binsin.....

Eynessera Minessüreyya,

Gökteki güneş nerede,

Katalanın kafa feneri nerede.

Sitelerde Paylaş

Mesela bi kutanku var. Ne olduğu bilinmeyen, onumu kullansak acaba?

Kullanmadığın kabahat dostum.....hadi hemen yardım iste kutanku dan sana bir kitap göndersin yada, yardım etsin de bir nazire yapsın....

Ne duruyorsun....Durmak yok yola devam...

Sitelerde Paylaş

Uludağ suresi

5-Patlatıp çatlatana

6-Yürek hoplatana

ulen katalan yatacak yerin yok

Dalga geçmek için bile yerine başka bişey koyamıyorsun.uslup aynı sadece kelimeleri değiştirmişsin.Hani nerde kaldı yaratıcılık,orjinallik

Sadce var olanı ayeti değiştirmişsin yeni bişey koymamışsın ortaya.Bende yazarım iddaanız bu mu :) yazıklar olsun

Acizliğini anlamışındır sanırım.

Sitelerde Paylaş

Evet burada ya çok yukarılara, ya da çok aşağılara gidebilirsiniz..

İnşallah biz yukarıya gidiyoruz...

Ama aşağıya gidenler nasıl hallerinde razı oluyorlar.. O nu da söyleyeyim......

Onlar bir hissiyatlarını iptal ediyorlar.... Yoksa dayanamazlardı.... Hissi iptal edince yok zannediyorlar.....Amma maalesef...

Sitelerde Paylaş

Dalga geçmek için bile yerine başka bişey koyamıyorsun.uslup aynı sadece kelimeleri değiştirmişsin.Hani nerde kaldı yaratıcılık,orjinallik

Sadce var olanı ayeti değiştirmişsin yeni bişey koymamışsın ortaya.Bende yazarım iddaanız bu mu :) yazıklar olsun

Bre Diesel,

Dediklerinin tamamına katılıyorum. Güzel özetlemişsin ama bir yer yanlış anlaşılabilir. Onu düzelteyim, dalga geçtiğim konusu. Dalga geçmek için değil Uludağ a destek vermek için yazdım :D

Sitelerde Paylaş

Doğru tespit...

Katalan, yazmayalım diyorsun yani, yaa bak bu işte iyi para var, ün var, şöhret var. Gel senin şu kuatnkuyu bi kullanalım, bi işe yarasın...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...