Jump to content

Spud

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  453
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

3 Takipçiler

Spud Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male

Güncel Profil Ziyaretleri

8.375 profil görüntüleme
 1. Spud

  Psikolog kadınlar neden çok güzeller?

  Güzellik bakanın gözündedir. Bence sen güzel bir insan olduğun için böyle algılıyorsun. En son gittiğim randevusuna geç gelen, saçı başı darmadağın, beni dinlerken sürekli saatini kontrol eden ve sorularımı sürekli geçiştiren psikolog kadını da güzel bulur muydun acaba bilemiyorum. Göreceli bir şey, bence sen güzel bir kişisin, duyduğun hayranlık da tamamen bundan kaynaklanıyor.
 2. Spud

  İlk tanışma ve deneyimleriniz

  Merhaba, Şu anda resmi olarak "benimki" ya da "sevgilim" yahut "manitam" diyebileceğim birisi yok hayatımda. Sahiplenmek veya sahiplenilmek şu sıralar bana biraz ters geliyor. Aynı şekilde evlilik de... Genelde ilk talep karşı cinsten geldi bana hep, biraz şüpheci ve garantici olduğum için açılma konusunda pek açık değilim. (kaybetme ve yenilgi korkusu) Hoşlandığım birisi olursa ama hep onun civarlarında bulunmaya özen gösteriyorum, bu sayede eğer onun da bana karşı benzer duyguları varsa hayatın normal akışı içerisinde bazı şeyler kendiliğinde gelişiyor za
 3. Spud

  Nihayet Adnan Oktar içeride

  Kalın harflerle yazdığım olayda Ergi Hoca "skimalaformu biliyor musunuz?" diye bir soru sormuştu. Karşısındaki 2 doktor da "eveet biliyoruz" diye yanıtlamışlardı. :D :D :D Ergi Hoca da "onu ben uydurdum öyle bir ara form yok" diye yanıtlamıştı. :D :D :D
 4. Spud

  Şu sorulara cevap verir misiniz?

  Birazdan yetkili bir üyemiz sizinle ilgilenecektir. Siz beklerken ben de size bir antitez sunayım. Madem ahlak dine aittir neden ahlaksızlıkları genelde dindarların yaptığını ve sözde ahlak kurallarını bolca yıktığını üstüne üstlük kendi çıkarlarına göre yorumladıklarını görüyoruz? Teşekkürler. Sebilden su alabilirsiniz.
 5. Spud

  Efe aydal hk

  Değmez
 6. Spud

  Septisizm Nedir ?

  Şüphecilik diye biliyorum, tanımın doğru sanırım, eyyorlamam bu kadar
 7. Spud

  Kör olmadan göremezsin

  Metafordur burada "kör olmak" gerçekten kör olmaktan bahsedilmiyor. Ak akçe kara gün içindir dediğimde akçeler gerçekten ak mı? Değil, söz savunmanın.
 8. Spud

  Bıktım bu utangaçlıktan

  Alkış... Alkış... P.S. İroni yapmıyorum, ciddiyim.
 9. Merhaba forumdaşlar, Bir video izledim az önce, 13 yaşındaki Max Laughlin isimli kişi bu konuda ilginç şeyler söylüyor. Bir de Mandela etkisinden bahsediyor. Anladığım şey şu; CERN deneyi esnasında evrenimiz yok oldu ve bşz şimdi başka bir paralel evrende var olmaya devam ediyoruz. Uzun uzun laf salatası yapmak yerine 2 video linki koyacağım, değerli fikirlerinizi bekliyorum. Buçocuğun açıklama yaptığı 22 dakikalık video Bu da Mandela etkisi ne ulan diye soranlar için video: http://www.webtekno.com/mandela-et
 10. Spud

  Anibal aileme hakaret etti.

  Hem imla yanlışı yapıp hem iftira atmışsın, +1 point. Buradaki "de" ayrı yazılır, "bunları" ---> kimleri? Sakin ol genç. Boş boş germe ortamı. Kanıtlarla gel bize.
 11. Spud

  Dünya ateizm haritası

 12. Spud

  Dünya ateizm haritası

  Bu konuda sana %100 katılıyorum ayrıca "Ateist" kelimesini de kürsüden ilk kez o kullanmıştır. O güne kadar toplumda tanımlı değildik, sağ olsun tanımladı bizi. Seviyoruz Reis'i.
 13. Spud

  Nedir bu düz dünya teorisi

  Leo eksik söylemişsin düzeltiyorum, Aristo gizli müslümandı.
 14. Spud

  Kuranı kimler türkçeye çeviriyor

  Hala daha anlamazlar. Bilenle bilmeyen bir olur mu? İki olur.
 15. Spud

  antidepresanlar

  Teşekkür ederim
×
×
 • Yeni Oluştur...