Jump to content

Merhabalar.

Recommended Posts

• İleti 45
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Yaklaşık 5 yıl evvel bu dünya'nın sahipsiz olduğuna inandım ve kendi ayaklarım üzerinde durmayı kimseden destek almamayı öğrenmek zorundaydım.5 yıl öncesine kadar hayatımda bir çok aksaklıklar hissettim üstelik bir okul öğretmenine bir din sahibi olmasını yakıştıramadım.Bu gençliğe bizler neler öğretmeliyiz ; zamanın efsanelerini mi,rivayetlerini mi ? yoksa bilim'i mi kimseye bağlı olmadan ayakta durabilmeyi mi ?

Umarım hepimiz Aziz Nesinler gibi doğru düşünenlerden oluruz.

hocam yanılıyorsunuz.size kendi ayaklarınız üzerinde durmanız için akıl, beyin ve dünyanın zorluklarına katlanmanız için gereken azim i ihsan eden kim? elbette Allah.beyniniz olmasaydı hayat şartlarıyla mücadele edebilirmiydiniz.? bu konu üzerinde iyi düşünün.ve kendi kendinize diyinki bana bu aklı bu beyni veren kim? ona göre tekrar kendinizi cekap tan geçirin

Sitelerde Paylaş

Çağdaşlık,Medeni,Uygar bir ülkede yaşamamak için Azizler yakılmaya çalışıldı ama başaramadılar...

İki kelimeyi bir araya getiremeyen insanı öğretmen yaparlarsa yeni nesil böyle salak yetişir işte.. Yeni neslin eksikliklerini dinlere veya teizme bağlamak saçmalık, başlarında böyle öğretmenler varkennn....

Sitelerde Paylaş
YaseminSoylu hoşgeldin :)

E-mail adresinide oralara bi yerlere yaz, telefon numaranıda not etmeyi unutma ;)

Hımm bu arada hangi okulda öğretmenlik yapıyordun, evinin açık adresinide yaz tam olsun ;)

Gülüyorum, yazık...

Kesinlikle. Ya bu forumda hepimiz yarın tehdit edilebiliriz bir insan bu kadar safiyane bir şekilde hem adını hem soyadını hem nereden olduğunu hem okul ismini verebilir.

Ben onu uyaracaktım yerini avatarında belirtmemesi gerektiği için ama daha sonra nereden kısmını silmiş ben de uyarmadım sildiği için.

Yasemin üye nikini de değiştir bence burada hepimiz hedef halindeyiz unutma!

Saygılar.

tarihinde barisarock tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Efendim dindar insanlar her ne kadar size hakaret etse de seviyenizi korursanız ve hıncınızı forumdan çıkarmazsanız insanlık için daha hayırlı olur, esen kalın.

neye dayanarak bunu idda ettin şimdi? aklınlamı konuşuyorsun sen.hakaretin babasını kim yapıyor burda iyi düşün?

Sitelerde Paylaş

isim de resim de yalan.

tutup da burda yazacak bi insan bunu yapamaz.

burda müslümanlar bile tehlikede,

ataistlerle muhabbet ediyorlar diye.

ateist olacak kadar düşünebilen bi insan

böyle bi mallık yapmaz.

intihar için falansa da

ilaç daha kolay bi yöntem.

müslümmnalr ateistler kadar düşünemez mi diye

itiraz etmeyin.mesele bu değil.

her insanın düşünceleri şekillendiren

trilyon tane faktör var çünkü. ;)

Sitelerde Paylaş

hocam avatarınızı değiştirmelisiniz.burda her tür insan vardır allah muhafaza piskopatı manyağı.bu nedenle kendinizi açık hedef haline getirmemelisiniz.sonra bilgilerinizde ap açık neredeyse görev yaptığınız okulun adını bile söyliceksiniz yani.güvenlik açısından doğru değil.lütfen değiştirin bilgilerinizi ve avatarınızı.sonra vebal altında kalmayalım.

Sitelerde Paylaş
Bu bayanın hiçbişeyden korkusu yok galiba...

Burası Amerika değil Türkiye.

Yarın öbür gün başınız ağrıyabilir sonra benden söylemesi...

O bayan bu aralar pek yalnızlık çekiyor ve yalnızlığını bozmak için adını ateistforuma coşkuyla yazmış..

Yani anlıyacağın hocamız kulağını ve kafasını fikre değil, iltifat rüzgarlarına yöneltmiş.

Nasıl ki bizler gül dudaklı kızların dudaklarından şarap içmeyi istiyorsak; hocamız da özlemi duyulan şeye dönük türlü motiflerin süslediği bahçelerde bir Hafız rubaisi eşliğinde eski İran'a özgü bir rindin beytiyle çoşmak istiyor.. :lol:

Sitelerde Paylaş
O bayan bu aralar pek yalnızlık çekiyor ve yalnızlığını bozmak için adını ateistforuma coşkuyla yazmış..

Yani anlıyacağın hocamız kulağını ve kafasını fikre değil, iltifat rüzgarlarına yöneltmiş.

Nasıl ki bizler gül dudaklı kızların dudaklarından şarap içmeyi istiyorsak; hocamız da özlemi duyulan şeye dönük türlü motiflerin süslediği bahçelerde bir Hafız rubaisi eşliğinde eski İran'a özgü bir rindin beytiyle çoşmak istiyor.. :lol:

saçmalama rekorunu kırmana az kaldı.gines rekorlar kitabına gireceksin bu gidişle :lol:

Sitelerde Paylaş
Yaklaşık 5 yıl evvel bu dünya'nın sahipsiz olduğuna inandım ve kendi ayaklarım üzerinde durmayı kimseden destek almamayı öğrenmek zorundaydım.5 yıl öncesine kadar hayatımda bir çok aksaklıklar hissettim üstelik bir okul öğretmenine bir din sahibi olmasını yakıştıramadım.Bu gençliğe bizler neler öğretmeliyiz ; zamanın efsanelerini mi,rivayetlerini mi ? yoksa bilim'i mi kimseye bağlı olmadan ayakta durabilmeyi mi ?

Umarım hepimiz Aziz Nesinler gibi doğru düşünenlerden oluruz.

Yasemin hanım, dünya ve diğer bütün varlık sahipsiz diyorsunuz, hücreyi var eden Sonsuzkudret'in bizi bırakacağını mı düşünüyorsunuz ? Eğer öyle olsaydı, sizin baskalarına yaptığınız veya size yapılan haksızlıkların , gün gelip bir şekilde karşılık bulduğunu görmezdik...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...