Jump to content

Gizem'in katili namaza başladı

Recommended Posts

Zaten öncesinde de yanlış inancın varmış. Beraber kalması zina demek, zina gibi günahtır, yanlıştır demek. Cezası recm veya sopa değildir

he tabe...zinanın cezası RECM değil---islam ülkelerinin hiçbiri zaten RECM cezası uygulamıyorlar - İSLAMDA olduğunu kabul ETMİYORLAR!!!!!!!

tr de bir tek biz diyoruz RECM diye --UYDURUYORUZ !!!!!! ??????????

Sitelerde Paylaş

he tabe...zinanın cezası RECM değil---islam ülkelerinin hiçbiri zaten RECM cezası uygulamıyorlar - İSLAMDA olduğunu kabul ETMİYORLAR!!!!!!!

tr de bir tek biz diyoruz RECM diye --UYDURUYORUZ !!!!!! ??????????

Sen harbi anlama ozurluymussun. Recm diye bir şey var ama sana uygulanmazdi diyorum . Zaten zina bile etmemişsin

Sitelerde Paylaş

Sen harbi anlama ozurluymussun. Recm diye bir şey var ama sana uygulanmazdi diyorum . Zaten zina bile etmemişsin

Kuran âyeti doğrultusunda, hiç kimseye recm uygulanmamalı.

Neden mi? Zinâda dört tanık gerek. Dört tank ne zaman oluşabilr? Ancak grup sekste!

Bu durmda da hiç kimse recmedilemez. Yani hiç kimsenin zinâ yaptığı kanıtlanamaz.

Ama bizim Müslolar, Kuran'ı takmıyorlar bile! Birinin zinâ işlediği savlandığında, hemen taşlamaya başlıyorlar!

Sitelerde Paylaş

neye göre uygulanmazdı yahu ?....şeriatçıların eline bi düş hele...zina sayıp başbaşa kalmanızı RECM ediolar mı seni etmiolar mı gör...anlarsın o zaman hanyayı konyayı :D

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...