Jump to content

anhedonik

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  187
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

anhedonik Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://santajmontaj.blogspot.com

Profile Information

 • Gender
  Male

Güncel Profil Ziyaretleri

1.758 profil görüntüleme
 1. anhedonik

  Selam Gençler

  Anneniz ölünce napacaksınız ? Hiç düşündünüz mü ? Çok üzücü birşey. Bu arada annem sağ . İnsan ölülerini sevmeye devam eder. Ben tanrı var mı gibi bir tartışmaya girmek için yazmıyorum. kafe bura. Çok zor üzücü sıkıntılı şeyler olabilir hayatta. Tarih örnekleri ile dolu. Moral motivasyon önemli hayatta.
 2. anhedonik

  Selam Gençler

  Bu ortamda çok eskiyimdir. bilmiyorum sistem gösteriyor mu ? hacı buralarda mı ? buralardaysa selamlar. Ben artık çok da ateist değilim sanki. Şunu merak ettim. Annesi ölünce, ölüsünü çöpe atacak kaç kişi var ?
 3. anhedonik

  Karanlık Enerjinin Kaynağı Nedir?

  Selamlar millet hala burda olmanız güzel. Bence Gordon Kane'in Süpersimetri kitabını okumak lazım. Tabi kitaptan sonraki 13 yıl için de bu kalitede bir kaynak bulmak lazım. isbn 978 975 403 507 0
 4. anhedonik

  Selamlar

  Uzun zaman oldu bi uğrayamadım . Nefesimi tutmuş suya dalmış gibi hissediyorum. Gizlenmiş durumdayım. Hayat şartları gereği ateist kimliğimi birkaç yıl daha gizlemem şart. Umarım yakında özgürlük deryasına dalarız. Bu arada: Dışarda cehalet hükümsürüyor. İnsanlar arasında yalan dolan üçkağıttan başka bir şey yok. Hiç merak etmeyin diyebilirim. Kusmuk kusmuk bir yeryüzü var.
 5. anhedonik

  Rastgele Sayı Üretimi

  quantum fiziğinde bir çok rastgelelik vardır. bunu kullanarak rastgele sayı üreten sistemler tasarlıyorlardı. bildiğim en en basit örnek içinde su kaynağan bir kabın altından çıkan kabarcıkların rastgele oluşu üzerine kuruluydu.
 6. anhedonik

  İntihar eden hayvan var mı?

  intihar nedir ki? insanlar neden intihar eder ki? bir mantığı var mıdır ki? bilinç gerektirsin
 7. yaşı kaç ? alkolik olduğunu sanmıyorum. alkolik olmak kolay değildir. psikiyatriye götürün. kişilik bozukluğu falan vardır altta. ilaç kullansın. alkol iyi bir ilaç değildir.
 8. anhedonik

  Panteistler, Deistler, Agnotistler v.b

  doğrudur. ingiltere'de akıllı tasarımı dincileri rezil etmek için çok güzel anlatırlar. yazık size. ingiltere hakkında hiçbir fikriniz yok. onlar akıllı tasarımı sırf "bilimi böyle manipüle ederler, dikkat edin" diye öğretirler.
 9. anhedonik

  İSLAM’IN ORTAYA ÇIKIŞ NEDENLERİ

  şu Ali İbni İbrahim Gabban kimdir, bulduğu taştaki yazının tarihine ilişkin çalışmalar nerededir ? yabancı tarafsız kaynak var mı ? zira en son times dergisinin haberini nasıl da yalan ettiklerini gördük.
 10. anhedonik

  İSLAM’IN ORTAYA ÇIKIŞ NEDENLERİ

  Bu mektuplat kanıttır. Sevgili hacı hem de çok güzel kanıtlardır. Burada nesnel bir veri var. Bu mektupları araştırdınız mı ? Ayrıca Server Tanilli'nin Yüzyılların mirası İnsanlık tarihi adlı eserinde İslamın ortaya çıkışının sosyolojik temellerini anlatmıştır. Yazıları okudukça ekleme yaparım.
 11. anhedonik

  Panteistler, Deistler, Agnotistler v.b

  bilimde kanun olmaz. teoriler vardır ve sürekli ispatlanmaya mahkumdurlar. yer çekimi newton fiziğinde vardır. ancak o fizik yıkıldı kuantum fiziğinde gravitonlar vardır. onlar da henüz ispatlanamadılar. mesela...
 12. anhedonik

  Forumun istediği siyasi tipler

  adam diyoki pkk buna karşı çıkarsan faşistsin, ulusalcısın biz adam öldürürüz, biz sizi öldürürüz konuşamazsınız bile. bu ırkçılarla ilgili tasarruflarımızı sadece hayalgücümüz sınırlar
 13. anhedonik

  Böyle Bir Eseri İtham Etmek

  belgeleri koy bir resim koymuşsun bir de yazı yazmışsın altına. bırak bu ayakları
 14. anhedonik

  oha yılan bebek

  kuran'ın arapça olması, söylenenlerinin anlamının bilinmemesi dışında bir şey daha var. doğru. o da islamda herhangi bir anda okunan duanın, o durumla hiçbir alakasının olmadığı gerçeğidir. pek nadiren konuyla alakalı bir dua okunur. evet.
×
×
 • Yeni Oluştur...