Jump to content

Ebu Kafir

Sadece Ateistler Grubu
 • İçerik sayısı

  819
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

1 Takipçi

Ebu Kafir Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male

Güncel Profil Ziyaretleri

1.488 profil görüntüleme
 1. Ebu Kafir

  Ateist Çocukları!

  Şiddet içinde büyümüş eğitimsiz bir insan başkalarına şiddet uygulamaya ve diğer insanlara zarar vermeye çok daha müsaittir. Hükümlü istatistiklerini araştırmanızı tavsiye ederim.
 2. Ebu Kafir

  Ateist Çocukları!

  Nisa 78: Nerede olursaniz olun, sağlam kaleler içinde bulunsanız bile, ölüm size yetişecektir. Onlara bir iyilik gelirse: "Bu Allah'tandır" derler, bir kötülüğe uğrarlarsa "Bu, senin tarafındandır" derler. De ki: "Hepsi Allah'tandır". Bunlara ne oluyor ki, hiçbir sözü anlamaya yanaşmıyorlar? Arap tanrısı allah seninle aynı fikirde değil, kötülük yapan da benim diyor! Çok sığ düşünüyorsunuz, zaten bu kadar sığ düşünceli olduğunuz için islama tutunmaya devam ediyorsunuz. Gerçekte islamın bukadar taraftara sahip olması ve saygı görmesi İronik olarak çok bilinmemesine bağlıdır. Şimdi iddiaya göre allah sadece insanı dizayn etmiyor, akıl kapasitesini, arzularını, zayıflıklarını, yaşadığı çevreyi, ekonomik düzeyini, içine doğduğu ailesini, iyi-kötü arkadaşlarını, vs. kişiliği yoğurup şekillendiren akla gelen her türlü etkeni de ayarlıyor. Yani sanki biz bu halimizle vardık ve bir ortama ışınlandık gibi saçma sapan bir görüş gerçeği yansıtmıyor. İyi aile ve iyi çevrede, iyi arkadaşlarla, iyi bir eğitim alan bir kişi, yokluk içinde hırsızlık yapan aile, uyuşturucu müptelası arkadaşlar, sürekli şiddet gören bir insan asla bir değildir. Saçmalamayı bırakın.
 3. Ebu Kafir

  Ateist Çocukları!

  Beynini kullanan insan islam’ın arap mitolojisi olduğunu rahatça anlar. Beyni din tarafından bypass edilmiş insan ise arapların uyduruk masallarına iman etmek sanki beyni kullanmakmış gibi saçma iddiaları da matah bir şeymişçesine sağa sola satmaya çalışır çünkü doğduğundan beri durmaksızın ailesi, çevresi, arkadaşları, akrabaları, okulu vs. tarafından kendisine din pompalanmış bu sebeple arap dinini hiç bir somut kanıt olmamasına ve hatta uydurma olduğuna dair onca kanıta rağmen sanki mutlak gerçek gibi beynine kazınmış ve bu ön kabulle yola çıkmıştır, tıpkı bir hristiyan, musevi, hindu vb. gibi. Bunların her biri kendi dinleri hakkında aynı savunmalara ve ön kabule sahiptir, halbuki bunların tek farkı doğduğu coğrafyadan ibarettir. Hindistanda doğan hindu, çinde doğan budist, japonyada doğan şintoist, amerikada doğan hristiyan, israilde doğan yahudi olur, bunun aksini söyleyen yalan konuşur çünkü 100 bin bireyde 1 kişi dinini sonradan değiştiriyor olması gibi istisnalar kaideyi bozmuyor.
 4. Ebu Kafir

  ensest ilişkiyi kabulde zorlanan türk ateistleri

  Ateistleri de böyle kabul etmeniz lazım, ensest doğaya aykırıdır.. Ateistler, müslümler gibi insanlığın ensest ilişkiyle çoğaldığını, kızlarıyla grup sex yapan babaların ahlak timsali peygamberler sayıldığı, 9 yaşında çocuğu haremine katıp düzen 50 yaşında heriflerin ilahlaştırıldığı, becayiş adı altında gavatlığı, nikahsız eşinden olan kızınla yatabileceğini, vb. türlü sapık öğretileri kabul edecek kadar geniş değiller, bu ancak müsloşlara yakışır.
 5. Ebu Kafir

  ya atiistler yanılıyorsa!

  Gerçek bir tanrı olsaydı, islam inancı bu tanrıya en büyük hakaret ve küfür olurdu..
 6. Ebu Kafir

  Mekanin Sahibi Coronavirus

  Korona virüs, kabeyi kapattırmış, hasılı kelin ilacı olsa önce kendi başına sürerdi demişler.. Kendi evini korumayı bile başaramayan beceriksiz arap tanrısı allah.. sizi nasıl koruyacak müslümler? Korona karşısında havlu atan bir allah.. Sonuç olarak korona allahtan daha ekber bunu anlamış olduk.. Neyse müslümler sıkın dişinizi, kafir bilim adamları allahın izniyle aşıyı bulunca rahat bir nefes alırsınız..
 7. Ebu Kafir

  İslam bu dünyanın kanseridir

  İslam, geçici olan bu hayatı kitapta yazan tariflere göre öylesine idare ediverip, öbür tarafa hazırlanılması için baskı yapar. İnsana bu dünyanın ve tüm evrenin sırf kendisini imtihan etmek için yaratıldığı yalanını söyler, insanın egosunu okşar ve onu alabildiğine şişirir. İslama göre asıl olan insandır, doğa, hayvanlar, bitkiler, tüm canlılar yalnız insana hizmet için vardır, insan yoksa varlıkları anlamsızdır. Böyle büyük bir egoyu besleyen islam, çıkarları sözkonusu olunca müminlerin yaşama ve doğaya saygı duymamasına sebep olur. Takipçilerine, kendi dinlerine inanmayan kafirleri, zararsız hayvanları katletmeleri, doğayı tahrip etmeleri için vicdani altyapı sunar. İslam içinde doğduğu çöl ortamı gibi çorak ve acımasızdır. Başka coğrafyalardan bihaber, vahşi çöl kabilelerinin ilkel ve sıklıkla iğrençleşen öğretileridir. İslam orta çağ arap diktatörlerinin cahil halkı sömürmesi ve kullanılması için icat edilmiş ama günümüzde musallat olduğu halkı sefalete sürükleyen, cahil bırakan, ezen, diğer gelişmiş ülkelerin kolayca sömürebileceği kullanışlı aptallar haline getiren, bulaştığı toplumu mahveden bir tür hastalığa dönüşmüştür. İşin ironik tarafı bu virüsle enfekte olmuş insanlar, yaşamlarına insanca devam edebilmek hayaliyle hastalıklı ülkelerinden kafirlerin modern ülkelerine kaçmak için can atarlar, tuhaf şekilde, ölümü göze alıp kaçtıkları kafirlerin ülkelerinde sefaletlerinin ana sebebi islam öğretilerini egemen kılmak için çaba serfederler! Bu durum tıpkı kanserli bir hücrenin diğer bölgelere sıçrayıp metastaz yapması gibidir. Bir mucize olup bulundukları modern ülkeyi islamlaştırsalar bu ülkelerden insani yaşam için yine modern ülkelere kaçar ve mülteci olarak gittikleri yerde islam denen virüsü yaymaya çalışırlar.
 8. Ebu Kafir

  Ben bu AKP Genel Başkanının ta a....

 9. Ebu Kafir

  Ben bu AKP Genel Başkanının ta a....

  Ben bu adam ve stepnesi bahçeli gibi tiplerden ziyade bunları o mevkilere getiren oksijen israflarına saydırıyorum. Tayyip, bu şerefsiz, çıkarcı, aşağılık, gaddar, sapık, iğrenç kitlenin bir yansıması sadece. Malum ciğeri beş para etmez köpekliğe meraklı, tecavüzcüsüne aşık kitle orada durdukça tayyip geberir gider yerine başka bir çakal gelir. Ne zaman şark kurnazı çıkarcı ortadoğu kafasını bir kenara bırakırsak ozaman tayyip gibi ciğeri bozuk tipleri sırtımıza bindirmekten kurtuluruz, yoksa tayyip gider mayyip gelir o gider jonny sins gelir..
 10. Ebu Kafir

  Kemal Kılıçdaroğlu

  CHP kimliğini, kuruluş amacı olan ilkelerini zaten uzun zaman önce kaybetti. Atatürk'ün mirası kürt asıllı alevi partisi haline getirildi, cumhuriyetin ve devrimlerin savunucusu durumundan eser bırakmadılar. Çoğu insan akp karşısında birlik oluşturmak için chp ye istemeye istemeye oy veriyor. Akp bitse ve seküler, cumhuriyetçi rakip parti çıkabilse tahminim chp baraj sorunu yaşayan bir partiye dönüşecektir. Chp muhalefet konusunda öylesine zavallı ve yetersiz hale geldi ki youtube üzerinde yayın yapan sabahattin önkibar gibi insanlar abartısız chp'nin 10 katı muhalefet yapıyordur. Belki sürekli belli partileri koşulsuz desteklemek yerine güvenilen dürüst, aydın insanları bağımsız olarak meclise sokmak bir çözüm olabilirdi lakin öncelikle başkanlık sistemi denen garabetin aşılması gerekecektir..
 11. Ebu Kafir

  İslam'da kafa kesme

  Herkes kendi aklına uyacaksa arabın ilkel kitabını neden araya sokuyoruz? İnsanlar aklına, vicdanına göre hareket etsin ve kendisine yapılmasını istemediği şeyleri başkasına yapmasın. Kuran denen modifiye hammurabi kanunları ve ilkel bedevi törelerini hayatımıza sokmaya ne gerek var? Bu garabeti hayatına sokmuş insanlara 1400 yıldı ne hayrı dokunmuş? Aksine hepsi "apaçık" hitaptan farklı farklı anlamlar çıkarıp bir sürü fraksiyona bölünmüşler, önce birbirlerini boğazlayıp keser olmuşlar. Akla mantığa uymak isteyen kesinlikle uysun ama akıl-mantık deyip akla düşman kuran denen melaneti hayatına sokmaya çalışması büyük bir çelişki. Ben bunu çocukken dinle istismara uğranmasına bağlıyorum, zira islam saçmalığına saplanıp kalmak ortalama zekada insanın yapacağı bir saçmalık değil..
 12. Ebu Kafir

  İslam'da kafa kesme

  Forumun kadrolu kaçıkları, size tavsiyem önce kendi aranızda anlaşmanız. Arapların ilkel vaatlerine kanıp huri, cennette köşk, şaraplı oturak alemi hayalleriyle burada birtaraflarınızı yırtıyorsunuz ama her biriniz ayrı telden bambaşka islam versiyonlarını tebliğ ediyorsunuz! Forumu takip eden aklı başında insanlar siz kaçıkların hangisine uyması gerekiyor? Artık nasıl bir uyduruk dinse ağına düşürdüğü her meczubun kıçı başı ayrı oynuyor, bulsalar bizden önce birbirlerinin kellesini vurur bu akıl fukaraları..
 13. Ebu Kafir

  İslam'da kafa kesme

  Ay takvimine göre Zilkâde,Zilhicce,Muharrem,Receb ayları İslam öncesi putperest arapların savaş yapmadıkları aylardır. Bu aylara Eşhuru`l-Hurum(Haram Aylar) denir. Muhammed diğer birçok putperest arap geleneğini islama içselleştirdiği gibi haram aylar yasağını da İslam'da korumuştur. Haram aylar saçmalığı islam öncesi araplar tarafından ticaretin fazla sekteye uğratılmaması için bulunmuş bir çözümdü ve eski yerel arap kabileleri dışında kimseyi ilgilendirmeyen bir konuydu. Haram aylar konusunun evrensel olduğu iddia edilen kurana konulması bu kitabın aslında evrensel falan olmadığının açık göstergesidir. https://sorularlaislamiyet.com/kaynak/eshurul-hurum-haram-aylar
 14. Ebu Kafir

  İslam'da kafa kesme

  İslamda kafa kesme varmı? Var Muho esir aldığı insanlar dahil sayısız kişinin kafasını kesmiş mi? Kesmiş Günümüzde islami örgütler insanların kafasını kesiyor mu? Kesiyor Şeriatla yönetilen ülkelerde dini usullere göre kafa kesme var mı? Var Forumun kadrolu delileri istedikleri kadar kıvırsın, çalkalasın, gerdan kırsın.. Bu gerçekler kapı gibi yerinde duruyor mu? Duruyor. Çakma müsloşlar sanıyor ki bahane ürettikleri zaman pratikte yaşanan ilkel ve sapık uygulamalar bir güzel aklanacak!! Bre akılsız herifler! sizin kafaya uyup bahaneleri dinlemeye başlarsak hapishanelerde adam kalmazdı be..
×
×
 • Yeni Oluştur...