Jump to content

Dontcryforme

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  49
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Dontcryforme Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

222 profil görüntüleme
 1. Dontcryforme

  Kadınlar neden açık giyinir?

  Kadınlar açık giyinir sebebi bellidir. Açık giyinmek vücudun bazı seksi dediğimiz karşısındakinin dürtülerini harekete geçirecek yerleri açıp göstermektir. Bir çikolatadan bir çocuğa 1 ısırık verdiğinizde devamını isteyecektir. Bir filmin güzel olan 10 dakkalık sahnesini izlerseniz devamını izlemek istersiniz. Dekolteyi görürseniz içerisindekini merak edersiniz. Bu sadece kadınlar için geçerli değildir lezbiyen biseksüel olan kişilerde o kadının içerisindekini merak edecektir . Yada bir kadın adonisleri olan bir erkeğin boxerinin içerisindekini merak edecektir. 2 tip kadın açık giyinir. 1.si giyim tarzı öyle olduğu için açık giyinen kadın 2.si yüzüyle ilgi görememiş yada yüzüyle ilgi görse bile . Erkeleri vücuduyla daha kolay elde edeceğini düşündüğü için açık giyinen ve diğer rakiplerinden önde olmaya çalışan kadın . Memesini açtı diye yoğun ilgi görür güzel yorumlar alır. Hatta suratı çirkin bile olsa sırf bu yüzden iyi şeyler duyar. Herkes övülmek ister sevilmek ister ilgi ister. Bu ihtiyacını böyle karşılar gözler üzerindedir. Pardon memesindedir. Ve yeni tanıştığı erkek arkadaşı onun yüzüne ancak 1 ay sonra bakabilmiştir çünkü ilk hafta gözlerini memelerinden ayırıp yukarı bakmaya fırsat bulamamış tır . Bu tip kadınlar kullanılacak kadınlardır bunların size veya çevresine hiçbir yararı yoktur bunlar seks için yaratılmışlardır. Afroditler sadece sevişmek ve hazlarınızı uygulamanız için dünyaya gönderilmiş seks tanrıçaları ve kölelerdir. Kendi vücutlarını 2 güzel laf 1 baş okşama ve ilgi için satarlar. Çünkü herhangi bir başarımları yoktur kariyerleri yoktur . Kolay yolu seçerler bilgisizler fiziksel işi bile beceremezler. İdeolojileri yoktur. Fileli çorap giydiklerinde tanrıça olduklarını düşünürler tek amaçları erkektir. Yakışıklı veya zengin veya popüler bir erkeğe kendini satmaktır.tuvalet kağıdı gibidirler.ama iyi bir yanı var evdeki tuvalet kağıdına 40 tl ödüyorum. Bunlardan para bile alabiliyorsunuz ve çok kullanımlılar teşekkürler.
 2. Dontcryforme

  Bilgisayar oyunları fizik kurallarını çiğniyor!

  Oha efsane programmış. Sürekli bir iş yaptırıyorsun ve makinede buna alışıyor ve öğreniyor. Ama bak burda cpu değil gpu önemli çünkü görsel çalışıyorsun cpuda önemli ama gpu daha çok işe yarar sağlam gpu lazım.
 3. Dontcryforme

  Bilgisayar oyunları fizik kurallarını çiğniyor!

  Ben koymam 4 5 milyar veririm en fazla. 25 bin dolarım olsa oyun oynamam zaten paramı büyütmeye ve gezmeye bakarım. Napcam evde oyun oynayıp tensorflow nedir ilk defa duydum bir araştırayım.
 4. Dontcryforme

  Bilgisayar oyunları fizik kurallarını çiğniyor!

  Darboğaz olayından bahsediyorsan eğer bende darboğa oluyor diye geçen hafta amd Ryzen işlemci aldım. Şuana kadar oynadığım tüm oyunları 20 fps eksik oynuyormuşum onu farkettim. Real time rendering için yeni teknolojiler çıktı . Niagara ve real time light rays diye. Ekran kartları ve oyun motorlarıda buna göre gelişti. Her şeyin başı optimizasyon iyi optimize edilmiş oyun grafiği yüksek tutarken ai yi de yüksek tutabiliyor böylece keyif alabiliyorsunuz mesela god of warın son oyunu battlefieldin 3 4 ve 1 i gta 5 gibi oyunlar gayet kaliteli. Düşük bilgisayarlarda bile çalışabiliyorlar.ama tabikide en yeni teknolojiler için daha özel cpular var. Yapay zeka yapılırken bile farklı cpular kullanılıyor noral kodlama yapılıyor.(oyundakiler değil) oyundaki yapay zeka bilgisayar işlemcisi ile yapılırken gerçek hayattaki yapay zeka ise yapay sinir ağlarının birbirine bağlanması ve her ağın kendi belleğinin olması yöntemiyle ve özel işlemcilerle yapılıyor. Ama yinede her şey yetersiz. 10 ghz de çalışan 20 çekirdekli işlemci ve 10000 mhz hızında ram gerekiyor ayrıca saniyede 1gb veri yazıp silebilen harddisk. Ancak o zaman güçlü bir yapay zeka olur. Ama o da yetersiz
 5. Dontcryforme

  Bilgisayar oyunları fizik kurallarını çiğniyor!

  Aslında yapay zekalar cpu ya yüklenir mantıksal işleri işlemci yapar. Gpu grafiğe odaklanır gpu mhz ile çalıştığı için ghz ile çalışan cpu daha önde .gpuya sadece render görevi düşüyor . İnsanlar son zamanlarda tam aksine grafik değilde eski oyunları özlüyorlar oynanabilirlik hikaye ve atmosfer istiyorlar birde bugsız uzun oyun süresi.yinede bunlar yorucu işler ...
 6. Dontcryforme

  Insanlar olmezse...

  O kimlik yani ID yı oluşturan şey nedir peki? Benlik indexini ne oluşturuyor. Doğru söylediniz aslında beynimi bilgisayara sokarsam mantıken 2 tane ben olması lazım ama 2 sinide nasıl yöneticem? Ben yine ben olarak kalıcam fakat o benim kopyam olup kendi bilincine sahip olacak. Sadece benim varlığımı sürdürecek ama ben ölücem.bu aslında şeye benziyor bilgisayar da dosyayı kes yapıştır yapamayıp kopyala yapıştır yapmaya benziyor .bizim bunu kes yapıştır yapmamız lazım...
 7. Dontcryforme

  Bilgisayar oyunları fizik kurallarını çiğniyor!

  İnsan aciz bir varlık ben insanı yüceltmedim. İnsanlar makinelerden güçsüz.insanların tek yüce yönleri farkındalık olması koca evreni beyni içine alabilmesi onu fark edebilmesi fakat koca evren bizi fark edemez.biz olmazdak evrenin bir anlamı olmaz.gerçi onun da pek umrunda olmaz.Kendim oyun yaptığım için yapay zekalar ai ler yani verilen komutları yürütüyor sadece sinir dokuları olmadığından bir şey hissetmiyorlar.modelleri elle çizilmiş 3 boyutlu model riglenip animasyonlaştırılıyor. Daha sonra kodlanıyor ve nerde ne yapacağı söyleniyor. Kurşunlar ise projectile ball dan ibaret. Hız ve yön veriliyor trigger boxlar birbirine çarpıp tetiklerse hasar olayı gerçekleşiyor. Tamamen 0 1 koordinat . Daha fazlası değil ama ileri teknoloji için haklı olabilirsiniz bende öyle düşünüyorum...
 8. Dontcryforme

  Bilgisayar oyunları fizik kurallarını çiğniyor!

  Onların bilinci yoktur. Onlara yapması gereken şeylerin kodunu yazarsın. Mesela düşmanı görürse ne yapacak? Ateşmi edecek kaçacakmı yada önce kaçıp sonra ateşmi edecek ? Yada 2 seçenekten birini rastgelemi seçecek? Bu yolları belirlersin ve o yapay zekada bunlar dahilinde hareket eder tamamıyla arka planda makine dili 0 ve 1 çalışır ve gücünü elektrik voltundan alırlar yani onların bilinci yoktur.kendilerine yeni şeyler ekleyemezler çünkü kodda ne yazıyorsa odur.
 9. Dontcryforme

  Insanlar olmezse...

  Bir bilgisayar içinde yaşamak ve bu bilgisayarı bir güce bağlamak en minimumdan 1 milyon yıl kadar yaşamayı sağlar. Yada tüm organlarımız robotik olursa 500 yıl yaşarız.
 10. Dontcryforme

  Hayat Anlamsız Ve İğrenç Bir Yerdir

  İnsana bir şans verilmiştir.allah olma şansıdır bu. Teknoloji yeterince gelişirse allah olacaksın o zaman kendi evrenini kurup kendi düzenini oluşturacaksın.bu bir allah simulasyonu gibi bir şey olacak . Tanrı dediğiniz şey aslında insanın kendisidir. Fakat yeterli gücü yoktur. Aslında vardır fakat zamanı yoktur .insan evreni yönetemez ama evren yaratabilir. Sonsuz yaşam +sonsuz mutluluk istiyorsan allah olman lazım. İnsan acı çektirmekten hoşlanır sadist varlıktır . Tanrılarda böyle yapar birbirini ezdiğin zaman üste çıkarsın neden? Çünkü tanrılar zirvededir.
 11. Dontcryforme

  Bilgisayar oyunları fizik kurallarını çiğniyor!

  Oyunlarda fizik kuralları nasıl çiğneniyor? Ben oyun yapımcısıyım. Oyunu yaparken gravity değeri verilir ben dünya gibi bir gezegene gidipde no gravity verirsem uzaya uçarım bu çiğnemekmi oluyor anlamadım ?oyunlardaki fizik kurallarının donanımla ilgisi yoktur tamamen kod bütünüdür.
 12. Bence evrenin nasıl oluştuğunu hiçbir zaman öğrenemeyeceğiz.1 milyon yıl yaşasak bile öğrenemeyeceğiz.Ama evrenin var oluşu saçmalıktır. Sıradan insanlar için su içmek yemek yemek sevişmek güzeldir.Bu yüzden evren iyiki var derler Dünya iyiki var derler. Ama bana göre bu iyilikler hep sorunların çözülmesinin karşılığıdır. Örneğin susamasaydık su içmezdik ve su içmenin zevkinden bahsedilemezdi.Aynı şekilde uykumuz gelmese uyumazdık ve uykunun rahatlığı olmazdı.Her şey her mutluluk bir sorunu çözülmesiyle ortaya çıkan rahatlıktır. Sorun olmasa mutlulukta olmazdı. Evren bir sorundur hiç olmasa daha iyi olurdu.bilinci olmayan ne yaptığını bilmeyen rastgele bir şeyler üreten bir sistem bu yüzden her şey anlamsızdır. Dolayısıyla evrenin varoluşunu aramakta saçmalıktır. En iyisi mutlu yaşayıp ölmek yada dijital ortamda kendi evrenini oluşturup kontrol etmektir.Size göre nasıldır ?
 13. Dontcryforme

  Ateistlerin Gözünden Yaşam ve Ölüm

  Hiç rüya görmediğiniz bir uykunuzu düşünün yada anestezi.Ölüm böyledir işte.Sonsuz bir hiçlik karanlık bile değil.
 14. Dontcryforme

  Dünyadaki sınav adaletli mi?

  Yaşlı kadını ezerdi.Ben olsam ben de öyle yapardım.
 15. Dontcryforme

  Kızlar neden popoyu gösterir?

  Arkadas doğru söylüyor aslında. Her ne kadar kadinlar yakışıklilarla beraber olduğunu söylese de yakışıklı istesede. Bu sanalda geçerli real hayatta tipsiz bile olsaniz bu kizlarla çıkabilirsiniz.Çunku aslinda bu kizlarin sanaldaki egosu ve özgüveni gercek hayatta yok ve korkaklar ayrica surekli yakisikli birini bulamayip eldekiyle devam ederler yada sizin karakterinizi konusma tarzinizi düşünceniz severler ve etkilenirler. Yada it kopuk keko serseri olur yine bir sekilde bu guzel kadinlari götürebilirsiniz.
×
×
 • Yeni Oluştur...