Jump to content

anibalfan

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  51
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

anibalfan Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

192 profil görüntüleme
 1. anibalfan

  Erkek Uyanış Hareketi

  Sübyancılıkla alakası yok Belki ben 17 yaşındayım ama sen " velet lan bu" diye düşünüp iplemez sin diye Yaşımı sana büyük gibi göstermiş olamam mı? Senin işin gücün biyoloji deilmi o zaman illa ki bu kızlara karşıda bir şeyler bilirsin diye düşünmüştüm soru şu: O kızların kafasındaki şeyi büyük,boyu uzun falan "erkek" ben isem onlara karşı nasıl davranmalıyım?
 2. anibalfan

  Erkek Uyanış Hareketi

  Ben o kızın gözündeki erkek sem ona nasıl davranmalıyım Belli bir sistematiği yok sonuçta peki nasıl davranılmalıydı o kızlara karşı?
 3. anibalfan

  Erkek Uyanış Hareketi

  Peki Canım abim nasıl yaparız mesela?
 4. anibalfan

  Erkek Uyanış Hareketi

  Aslen kızların ilk defa gerçekten bazı ihtiyaçlarının karşılanması için kendine erkek bulduğu dönem lise dönemidir O kızlar kendine erkeği neye göre seçiyorlar? Merak ettiğim buydu aslen
 5. anibalfan

  Erkek Uyanış Hareketi

  Sübyancılık nedir loo asla yapmam öyle birşey Kafkaslı üste böyle yazmış Yaş aralığı önemli bence, 25 yaş üstü kadınlarla konuşmak gerekiyor. o yüzden sordum bir de merak ettiğimden Bak mesela yazdıkların çelişiyor bazen burada işe yarar demişsin Burada da yaramaz tutturamaz demişsin Hangisi doğru?
 6. anibalfan

  allahın olmadığına kanıtlar

  Kim jong un un Japonyayı batıracak kadar balistik füzesi olduğu doğru mudur? allah putçuğu korusun nasıl izleriz sonra biz o animeleri
 7. anibalfan

  Erkek Uyanış Hareketi

  Hocam verdiğin taktikler 15-16 yaşındaki ergen kız içinde 50 yaşındaki teyze içinde aynı dimi Yaşa göre herhangi bir değişme yok demi gidiş yollarında dişi olması yeter demi her dişi de işe yarar mı bunlar?
 8. anibalfan

  allahın olmadığına kanıtlar

  Menzili 10000 km giden dünya üzerinde çok nükleer bomba olduğunu sanmıyorum Savunma sistemi yok mu havada patlatılmaz mı???
 9. anibalfan

  Erkek Uyanış Hareketi

  @anibal Peki bende şöyle bir soru sorayım Hani her kıza farklı davranmamız gerekiyor ya türüne göre falan peki birden fazla kızlayken ne yapacağız??? Tüm taktikler çöpe mi gidecek yoksa
 10. anibalfan

  Erkek Uyanış Hareketi

  Aynen John Waynen
 11. anibalfan

  allahın olmadığına kanıtlar

  O kadar diyorsun yani Mesela sallıyorum kafadan K.kore ABD ye fırlattı nükleer bombayı Bu haberlere yansıdı ben gördüm yardırıyorum havaalanına Ben gelene kadar oraya Türkiye nin benim yaşadığım bölgesi yer mi Bombayı ki? Yada Türkiye yer mi?
 12. anibalfan

  allahın olmadığına kanıtlar

  Sıkıntı yok dünyada ilk nükleer silah patlatıldığı anda uçarız Cape Town a Orada bizim bir tanıdık vardı Oda bize bir özel tekne ayarlar sonra geliriz Tristan da Cunha ya Britanya vizem de vardı sıkıntı olmaz Yaşar gideriz bir türlü
 13. anibalfan

  Erkek Uyanış Hareketi

  Aynen bende yazmasını bekliyorum hala Garantiye almadan yürümek istemiyorum kıza
 14. anibalfan

  Erkek Uyanış Hareketi

  Bence de iyi olurdu mesela seçici seksi reddeden gerçekci kızlardan başlayabilirsin anibal
 15. anibalfan

  Kızlar tipe önem verir mi?

  bunlar 10-12 parametreden en önemli 3 ü dimi yani
×
×
 • Yeni Oluştur...