Jump to content

Kenopsia

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  298
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Kenopsia Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

1.082 profil görüntüleme
 1. Kenopsia

  Varlık ve hiçlik

  Hacı öyle bir yokluktayım ki içinde varlığın zerresi yok
 2. Kenopsia

  Ekrem İmamoğlu hakkında

  Hdp Kürtlerin hangi problemini çözdü şu ana dek
 3. Kenopsia

  cennette başkasının hurisi

  Benim tahminime göre cennet, singleplayer bir ortam. Senin cennetinde bi tek sen olacaksın. Diğer herkes NPC olacak. Anneni, babanı eşini çocuklarını vb simüle eden birer NPC olacak ama sen farkını ayırt edemeyeceksin. Sen de başkalarının cennetinde NPC olarak olacaksın. Bu hemen hemen cennetle ilgili sorunların %70'ini çözüyor gibi.
 4. Kenopsia

  Matematik Soruları Paylaşalım

  L her değeri alabilir. Artsa da azalsa da h3 uzunluğu 6m olmaya devam eder. Mirasyedi DC'yi DF cinsinden yani kendi parçasının cinsinden bularak DC uzunluğunun diğer uzunluklardan bağımsız olduğunu göstermiş aslında.
 5. Kenopsia

  Sevgiliye/eşe güvenmek

  Düzenli olarak whatsapp ve instagram screenshot'ı alan ve belli bir email adresine yollayan, arkaplanda çalışan bi Mobil Uygulama yapabilir miyiz acaba? Bu arada kayıtdışı DNA testi yapan yerler araştırıyorum asdf.
 6. Kenopsia

  KURAN SÜREKLİ HAKLI ÇIKMAYI SÜRDÜRÜYOR

  Başlık daha fazla tıklanma alsın diye böyle isimler koymaktan sıkılmadınız mı
 7. Kenopsia

  Tekrar yazmasını istediğiniz üyeler

  bir de @albastı
 8. Kenopsia

  hızlı yürümek mi koşmak mı

  Düztabansanız boku yediniz ( : İp atlamayı öğrenin ya da bisiklet sürün. İp atlamak biraz hiit'e giriyor olabilir çok uzun süre yapmayın Kronometreyle adımlarımı sayıyordum 200 adımı 90 saniyede atıyorum ortalama. 10 bin adım atmak 75 dk sürer. Bir günde 1440 olduğuna göre ömrün %5'ini yürüyüşte geçiricez demek.
 9. Kenopsia

  Tekrar yazmasını istediğiniz üyeler

  Senin ondan bi farkın yok Aileniz, eğitiminiz, büyüdüğünüz şehir/ortam, hatta okuduğunuzu anlama beceriniz bile birbirine denk İlk cümlene hiç girmiyorum
 10. Kenopsia

  Özgüven Nedir, Nerede Kaybedilir

  O zaman da tüpçüye gidiyomuş baksana ssjsjdsj
 11. Kenopsia

  Özgüven Nedir, Nerede Kaybedilir

  Özgüvensiz kişi nasıl bir konuda tamamen uzman olduğunu iddia edecek?
 12. Kenopsia

  Antidepresanlar Vücuda Zararlı mı?

  Bütün hayatın boyunca antidepresan kullanarak iyi olabileceğini sanmıyorum. SSRI'lara vücut direnç geliştiriyor olabilir. Bir noktadan sonra seni ilaç da kesmeyecektir.
 13. Belli bi sıra gözetmeksizin materyalist bilinç : forumdaki en kafadan sakat adamlardan biriydi ama okuması eğlenceliydi. aslında uysal bi tipti. democrossian : bu adama yazık oldu kendi halinde takılıyodu robespierre : ağır perinçekçi bi abimizdi. naptı acaba barajları yıktılar mı ha ha ha, zefiros: bu da başka bi solcu manyaktı, robespierrele birbirlerine klavyeden kafa atıyolardu hahaha random : 50+ abilerdendi niye atıldığını anlamadık bile nolan: imamatipli ateist. sürekli okuyan araştıran bi şeyler yazan öfkeli bi abimizdi. ne yapıyo acaba yadellerdeki yurttaş : başka bir arıza tipti. web sitesindeki fotoğraflar bayağı creepydi ama enteresan bi renkti yine de zavallı : günde 24 saat online bir arkadaştı. tam bir ateizm cihatçısıydı. güven : bu abi niye gitti hiç anlayamıycam keşke geri gelse yeniçeri53 : bu abimizin de hesabı açık ama yine de iki yıldır yazmıyor neredeyse tremor: yarım akıllı liberal bi arkadaşımızdı. ad hominem : yine iki yıldır yazmayan zeki bir arkadaş tanah: enteresan yazıları vardı, kendine bi alan belirlemiş onun üzerinde çalışıyodu. alaylı teolog. multiplayer1 : yine solcu devrimci takılan bi arkadaştı bi anda gitti diye hatırlıyorum ateistdusunce : güzel yazıları olan bi arkadaştı tetrahedron : üsttekinin aynısı babyknight ve harmoniaa : bunlar sevgiliydi herhalde, müslümanlar kıza sarka sarka forumdan kaçırdılar yazık brutal : kafayı çekip çekip foruma gelen her cümlenin sonuna hahahaha yazan ama enteresan fikirleri olan biriydi yine onun dışında üç beş kişi daha hatırlıyorum; strong, yurt, hacidayih, kaunos vb. vb. forum kalabalıkken iyiydi ya.
 14. Kenopsia

  asosyallik

  Hiçbir anne babanın öyle bir şeyden şikayet ettiğini görmedim. Çocuklar nasıl düzelsin
 15. Kenopsia

  Ateizmi çökertiyorum.

  Tavan arası
×
×
 • Yeni Oluştur...