Jump to content

Kenopsia

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  246
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Kenopsia Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

869 profil görüntüleme
 1. Kenopsia

  Kılıçdaroğlu şehit cenazesinde darp edildi

  Kemal Kılıçdaroğlu'na atılan yumruk hepimize atılmıştır. Devrimlere, cumhuriyete atılmıştır. O yumruğu savunacak halimiz yok da. Adamın bırakması gerektiği ortada.
 2. Yeni nesil internet kullanıcılarında forum sitelerine bağlanma ve zaman harcama eğilimi yok. Büyük ihtimalle google aramalarda gördükten sonra bir şeyler okuyup bir de hesap açıp sonra gidiyorlardır.
 3. Kenopsia

  Kılıçdaroğlu şehit cenazesinde darp edildi

  CHP hazır belediyeleri almışken KK beyin istifa etmesinin görevi devretmesinin tam zamanıdır artık. Büyükşehir belediyeleri yeni başkanlarıyla değişim rüzgarları estirirken eski dönemin kalıntısı olan Kemal Kılıçdaroğlu'nun bu kadar tepki aldığı bir ortamda görevi bırakması esen değişim rüzgarlarını kuvvetlendirecektir. CHPnin değiştiği, başkan değişikliği ve belediye yönetimleriyle iktidara da aday olduğu izlenimini yaratacaktır. Kemal bey iyi niyetliyse ve akıllıysa koltuğu bıraksın. Ayak direterek AKMHPnin iç savaş planına alet olmasın. Şehit babası seni istemiyorsa sen cenazede değil koltukta da olmayacaksın demektir.
 4. Kenopsia

  Kızlar Niye Mini Etek Giyer

  Halbuki istediğin kızları gözden gelmenin onları kaybetmenin ilk adımı olduğunu bilirsin.
 5. Kenopsia

  Tayyip'in Sonu

  Tayyip'in alacağı cezaları sen ben cebimizden ödeyeceğiz maalesef. Esad hatta Hatay'ı bile talep edebilir.
 6. Kenopsia

  Tayyip'in Sonu

  Tayyip'in uzmanlık alanlarından biri muhalefetle anlaşmak. Hatta muhalefeti akplileştirmek. Büyük ihtimalle o zamanın muhalefeti ile "bırakın beni bırakayım sizi" gibi bir anlaşma yapacak. Milletin de ekonomik çöküşle donuna kadar parası alındığı için buna ses çıkaracak tepki verecek bir hareketlenme gösteremeyecekler. Tabii bu Tayyip'in başarısız olduğu senaryo. Ortada kendini ulu önder'leşmeye, ruhani lider'liğe taşımaya doğru giden bir Tayyip var. Dokunulamaz bir siyasetüstü figür olarak da bırakabilir. Bu da başarılı olduğu senaryo.
 7. Kavak'ın postunu işlersek biraz: Dinciler organize. Dinsizler değil. Tüm sebep bu. Bu arada dünyayı yönetenlerin, eğer varlarsa, herhangi bir dine inandıklarını sanma sakın.
 8. Kenopsia

  İnsanlar neden öfkeli?

  Tayyip yüzünden.
 9. Kenopsia

  Dinlerin temel besin kaynağı nedir?

  Bence yoksulluktur. Cehalet zaten yoksulluğun sonucu. Parası olan adamın dini de olmuyor biliyorsunuz. Ama parası olmayanın dinden başka umudu olmuyor. Ölümün ardında mükafat arıyor.
 10. Kenopsia

  Erkek Uyanış Hareketi

  Doğru sanırım. Kişinin ayaklarının yönünün de ilgi seviyesini gösterdiğini okumuştum. Ama biriyle birebir konuşurken ayaklarına bakmak güç olduğu için hiç denediğim olmadı.
 11. Kenopsia

  Erkek Uyanış Hareketi

  Ben de merak ettim Üstteki asyalı, elini beline koymuş. Daha açık bir pozisyon. Alttaki ise elini ceketinin önüne, belinin birazını kapatacak şekilde koymuş. Defansif.
 12. Kenopsia

  Erkek Uyanış Hareketi

  Bottleneck diye bir tabir vardır, darboğaz demek. Sistemin en tıkalı olduğu yer manasına geliyor. 25 yaş civarında başlayan evlilik baskısı farklı farklı kadınları standartlaştırıyor. Bir çeşit darboğaza sokuyor yani. İstatiksel olarak da kadınların "sexual market value" değerinin 23'te maksimuma çıkıp düşmeye başladığı gösterilmiş. Al sana bir adet redpill bilgisi.
 13. Devlet zaten AKP olmuş. Devletin müdürü AKP müdürü demektir, AKPye oy vermeyene küfür etmeyip kime edecek
 14. Kenopsia

  Erkek Uyanış Hareketi

  25
 15. Kenopsia

  Erkek Uyanış Hareketi

  Şu konuyu ekşisözlük'e atanın rahat 200 cevap 500 favorisi var. Hatta başlık ismini de veriyorum: "ateistforum'daki cinsel seks muhabbeti"
×
×
 • Yeni Oluştur...