Jump to content

anibal

Sadece Ateistler Grubu
 • İçerik sayısı

  18.627
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

6 Takipçiler

anibal Hakkında

Profile Information

 • Gender
  Male

Güncel Profil Ziyaretleri

39.158 profil görüntüleme
 1. anibal

  Ay yarıldı mı? Ayın yarılması mucizesi

  O izler, şeyler falan baya baya yarık denebilir şeyler. Ama bir de, bir kaç milyar yıl önce ortaya çıkmış olmasalar iyiydi. Bu arada, yarık olarak nitelenebilecek bir formasyon yok zaten ayda. Ayda su falan yok malum, dağ, ova, vadi vs. beklenemiyor coğrafyasından, varsa yoksa krater en fazla. İşte bu formasyonda, dünyadaki vadinin karşılığı olabilecek yapılara kırık deniyor. Çünkü vadi, aynı zamanda bir akarsu içerir. Bu kırıklar, daha çok ayın tektonik zamanında gerçekleşen çeşitli lav akışlarının falan sonuçları.
 2. anibal

  Dunyanin alayi agnostiktir

  Salaklıkta kendini aşmaya devam, tam gaz... Şu ettiğin laf, boyundan büyük sıçan veya kaldıramayacağı taş yaratmış ve başında düşünen tanrı tribi gibi komik derecede salakça, farkında mısın? .O şeyin kapasiteni aştığını ne bileceksin, bilebiliyorsan, demek ki, bilebiliyorsun işte, daha ne?
 3. Niye sen gibi bir amsatanın sorularına cevap vereyim ben? Ki, sen zaten cevap falanda vermedin. Osurmakla cevap veriliyorsa, dur bir kuru fasulye yapayım ha ne dersin? Sizin olayınız bu zaten, osurup götünüzden sallamakla, yalanla dolanla bokunuzu sıvamakla, cevap verdiğinizi sanıyorsunuz.
 4. Yalancı, amsatan gibi sıfatlarınıza birde arsız, utanmaz ekleniyor işte böyle. Sana soruyorum, kayseride yakalanan üçkağıtçı şeyh ile, tipik bir müslüman olan badeci şeyh aynı kişi midir? Neden onları aynı kişi gibi göstermeye tenezzül ediyorsun, bu kadar mı alçak, rezilsin?
 5. anibal

  İslam Nedir?

  Size yalancı falan olduğunuz söyledik di mi? Müslüm Akar kim, badeci şeyh kim, bir göstersen, utanmaz arlanmaz yalancı madrabaz... İşte bak, şuracıkta bile nasıl yanlcı, nasıl üçkağıtçı olduğunuzu göstermeden edemiyorsunuz.
 6. anibal

  Ay yarıldı mı? Ayın yarılması mucizesi

  Hep derim, insanları tanrı zırvalığına bir kez inandırdın mı, tamamdır. Ardından, dişi deveyle erkek deveyi ayıramayan on binler bulmak ehven oluverir. Aydaki şey, yarık falan değil bu arada. Volkanik hareketle oluşmuş bir vadi sadece.
 7. anibal

  Dunyanin alayi agnostiktir

  Olmayan şeyin neyini tartması? Tartacak bişey yok ki, sıfır artı sıfır, elde var sıfır, hepsi bu.
 8. anibal

  İslam Nedir?

  Aslında soru şu: Cevabı belli. Allaha inanacak kadar embesil olan, elbet buna da inanır.
 9. Osuruktan malumat olamıyor maalesef. Kıçtan uydurmakla hiç bir şey göstermiş olmuyorsun, videosu olsa bile.
 10. Sayın sibop, senin slogandan başka bir şeyin var mı? PArdon birde osurukların var, götünden uydurup uydurup salladıkların yani. Osmanlı'nın hangi feyzi? İşte senin feyzi taşıp gelen osmanlın:
 11. anibal

  İslam Nedir?

  İşte islam: Birde ispat mispat demiyorlar mı?
 12. anibal

  İslam Nedir?

  Neyini ispat edicem. Amsatanlığı mı? Azıcık tarih okuyaydın iyiymiş... Dedik ya, yalan mdoloan ve rezillik sizin işiniz. Bir söylesene mesela, cüveyriye ne demek? Kimdir cüveyriye? Bir söylesene, evlatılığının karısını boşatıp düzmeye koşmak sapıklık değilse ne?
 13. anibal

  İslam Nedir?

  Aslen, sükut, ikrardan gelir, susup kabul ederdin işte. Sen şimdi yüce zeusu inkar mı ediyorsun? Şüphesiz zeus yücelerin en yücesidir, tamam bir de süper zenci var sahi. Neyse, sen zeusun allahı vıcırk diye ezip yok ettiğine inanmıyor musun? Teist = yalan + dolan + talan + katliam + zulm + rezillik + amsatanlık + sapıklık + kölecilik Bu inkar edilemez hakikati inkar mı ediyorsun?
 14. Ne embesil bu dinciler böyle ya... Firavunlar falan varken, sümerler yoktu, zira firavunlardan daha önce kaybolup gitmişlerdi. Firavunlardan falan daha kadim bir gılgamış destanı ve tufan hikayesi varken, şu kadar uzun uzun yazmak, embesillik değilse nedir?
 15. anibal

  İslam Nedir?

  Hımmmm.... İslam, hani şu amsatanlık dini o mu bahsettiğin? Neyse boşver bunu şimdi. Hımm, allah... Deniyor ki, zeus görmemiş allahı sürünürken yerde, basmış ezmiş, vıcırk diye canını çıkarmış zavallı allahın. Bu konuda neler sayıklayacaksın bakalım, görelim.
×
×
 • Yeni Oluştur...