Jump to content

anibal

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  14.353
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

anibal Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male

Güncel Profil Ziyaretleri

20.616 profil görüntüleme
 1. Müslümanlık Geçersizdir

  Salak, kaç defa söyleyeceğiz sana, görme, nerede, ne tarafta, ne, ne mesafede gibi bir sürü bilgiyi elde etme işidir. Işık var yok demekle, görme olmaz, kaz kafalı.
 2. Müslümanlık Geçersizdir

  İkiside görmüyor, o salak kafanın almadığı şey bu. Işıktan her şey etkilenir geri zekalı. Duvara sürdüğün boya dahil. Bunu bile anlamayacak kadar salak olduğun için daha bir şey söylemek gerekmiyor sana.
 3. Kimin mealini tavsiye edersiniz?

  Bilmezsin elbette, mesleğimdir, canlıların nemenem halt olduğunu bulmak. Kimin ne olduğunu anlayacak kadar canlıları sınıflandırmayı bilir ve severiz. Aşağılanacaksan, aşağılanırsın, zira sen osundur. Bir profesörün sana kanser olmuşsun demesikadar güvenilir olacaktır, emin ol, zira bende bu işin profesörüyüm, resmi olarak.
 4. ATEİSTLERİN "CEVAP VERİLEMEZ" DEDİKLERİ SORULARIN CEVAPLARI

  Sen tam bir safi oksijen israfısın, anan seni doğurunca insan doğurdum diye sevinmiştir, gariban kadın, n'apsın....
 5. Müslümanlık Geçersizdir

  Eee, o yılanyıldızının yaptığının lambanın yanmasından farkı ne, fikir ishali olmuş zavallı süzme salak? Şu ettiğin lafa bak, daha ne dediğini bile bilmeyen, mutfak ile klozet arasına döşenmiş bir borudan ibaretsin.
 6. Müslümanlık Geçersizdir

  Salaksın diyoruz işte.. Bak geri zekalı moron, ışıktan etkilenme, helaya girdiğinde ışıkların otomatik yanmasıdır. Görme dediğinse, elini uzatıp heladaki tuvalet kağıdını alıyor olmandır. Ne, ne taratfa, ne mesafede, en şekilde vs. vs. hepsini değerlendirmektir görme. Boyuna dort dort kakaladığın için fikir şeyedecem diye, her ikisine de çokca ihtiyacın olacak. Lambayı yakan PIR sensör, ışıktan etkilenir, seni görmez. O yüzden sen otururken seni görmez, ışıkları söndürür. Aradaki farkı anlamadın mı, tabi, normal sen gibi bir salak için. Ama tavsiyem ışıklar sönse de çıkma sen heladan, zira sadece sıçıyorsun bol bol, başka bir şey yaptığın yok.
 7. ATEİSTLERİN "CEVAP VERİLEMEZ" DEDİKLERİ SORULARIN CEVAPLARI

  Safi salaksınız. Kızların yaşının ergenlikten itibaren sayıldığını hangi tarafınızdan sayıklıyorsunuz?
 8. Müslümanlık Geçersizdir

  Safi süzme salaksın... Işıktan etkilenmekle görmeyi aynı şey sanacak kadar salak hemde.
 9. Müslümanlık Geçersizdir

  Salak mısın sen diyecem, evet, salaksın, niye soruyorum ki? Gece olunca yaprağını kapatan bitkilerde ışığı görüp analiz di mi, ha?
 10. Müslümanlık Geçersizdir

  Saçma sapan konuşma oradan. Yılanyıldızının yaşadığı yerde ışık bile yok, neyi analiz edecek? Bitkilerde, hatta duvara sürdüğün boya bile görüyor deseydin tam yakışırdı sana kaz kafalı edepsiz. Işığın olmadığı yerdeki hayvana göz verecek kadar dangalak bir tanrının var olabileceğini sanan edepsiz, rezil bir dümbüğün tekisin sadece. Bu arada, o köstebeklerde görmez, el yordamı diye bir şey duydun mu sen, cahil dunkof?
 11. Kimin mealini tavsiye edersiniz?

  Birazcık o güzelce örtüp süslediğin kafanı işletmeyi öğren, boş değil o, içinde bir beyin var... Böyle, azıcık kullanınca aya falan götürüyor hatta insanı. Azıcık başını kaldırıp baksan göreceksin aslında kafanın da nasıl çalıştığını, dahası seni de nasıl kandırmaya çalıştıklarını.
 12. Müslümanlık Geçersizdir

  Geri zekalı, gözsüz ışığı analiz eden hangi hayvan? Algı ile görmeyi karıştıran cahilin önde gidenisin sadece.
 13. ATEİSTLERİN "CEVAP VERİLEMEZ" DEDİKLERİ SORULARIN CEVAPLARI

  Pek cahilsin Tuğba... Korunma denen bir şey var, önce bunu öğretirsin. Sonra da başta islam denen pislik bedevi öğretisi olmak üzere din denen melanetleri ortadan kaldırırsın. Ve puf diye yok olur gider o saydığın dertler. Bir kadının veya erkeğin, ömür boyu birlikte olacağı insanı tanımak istemesinin nesi yanlış? Erkekler döl makinesi, kadınlarda zevk çukuru ve bebek yapma aleti mi?
 14. Kimin mealini tavsiye edersiniz?

  Elbette bencesine ben karar vereceğim, sana mı ihtiyacım olacaktı? Ben ona suudiler islam ülkesi mi diye sormadım, onun fikrini sordum, müneccimmiyim ben, nerden bileyim, onun suudileri ne olarak gördüğünü?
 15. Kimin mealini tavsiye edersiniz?

  Ben bencesini zikretmedim veya sormadım ki? Kendi kendine gelin güvey olmasan daha hoş olur diyorum, senin açından hani...
×