Jump to content

anibal

Sadece Ateistler Grubu
 • İçerik sayısı

  18.673
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

6 Takipçiler

anibal Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male

Güncel Profil Ziyaretleri

42.776 profil görüntüleme
 1. anibal seni nereden takip edebiliriz :D

  1. pozitivizm

   pozitivizm

   kendi profiline yazmışsın.

   @anibal profiline yazmalısın. :)

  2. Kenopsia

   Kenopsia

   İkisinde de görünüyor

 2. Ne diyon sen, göt lalesi? Aşı ne boktur bilecek beyin mi var sende, gelmiş buralarda zortluyorsun?
 3. anibal

  Kendi kendini tasarlamak imkansızdır.

  İşine gelmedi di mi? Enerjinin olmadığı bir zaman yok, big bang ve öncesi de dahil, yani enerji senin keyfine, yani bir götün keyfine var veya yok olmaz, olmuyor da. Kim veriyor, senin o koca deliğinden çıkan kesif gaz bulutu olan osuruk mu? Enerji bildiğini okur, ötesi gelir, kendi kendine olur, sen gibi götlerde ancak tanrı diye osurur, hepsi bu. Senin tanrın, sadece ve sadece bir osuruktan teyaare. Hani nerde bu tanrı, şöyle bir gelsin, bak sadece konuşcaz, hadi... bekliyoruz bak şöyle... http://galeri4.uludagsozluk.com/102/gel-bi-da
 4. anibal

  Kendi kendini tasarlamak imkansızdır.

  Gerzek, o ortam olmasa, o olmazdı, azıcık beynin olsaydı, anlardın bunu tabi, ama götten ibaret olunca, anlayamıyorsun hala. Bilim adamlarının dediklerini salla sen, sübyancı sapık bedevi ne derse o diyen sen gibi arap götü yalayıcıdan mı öğrenecez bir şeyleri?
 5. anibal

  Kendi kendini tasarlamak imkansızdır.

  Gerzek olduğu kadar salak olan bir götsün. Yoktan var olmakla, hep var olmak aynı şey diyen geri zekalı, tanrı yoktan mı varoldu yani? Tam bir eblehsin gerzek. Nereye ne kadar kuvvet vereceğini falan biliyormuş demekki, işte olan biten ortada. Daha fazlasını bilmiyormuş ama, o yüzden sen gibi embesil götçüklerde çıkmış ortaya. Senin tanrın ne yaptı, hala bir bok yaptığını göremedik zira. Yoksa bir ara canı sıkıldı, yiyip içip sıçmak zorunda olan bir şey yaratayım dedi, ama gücü takati yetmeyip, ananı siken babanı yaratmak zorunda mı kaldı sen gibi bir dübür yaratmak i
 6. anibal

  Simulasyon teorisi...

  Hala osuruyorsun pis pis, gerzek göt... Sen kim, zekadan gayri bir göt olarak yapay zeka ne, bilmek kim, dangalak. Hangi bot, yapay zeka değil bu devirde, gerzek? Daha yapay zeka nedir, bot nedir haberin yok, beyinsiz göt...
 7. anibal

  Kendi kendini tasarlamak imkansızdır.

  Götünden uydurup, bir de bana sıvama gerzek dübür... Sana enerji yoktan varoldu, madde yoktan varoldu diyen olmadı, götten uydurmaya devam ediyorsun. Sana, yoktan var olamayan enerji ve madde, zaten hiç bir zaman yok olmuş olamaz dedik, anlamaktan acz içinde zavallı ve taharetsiz bir göt olmasan anlardın. Tabi gene bir dübür olmasan, olmayan bir tanrının da zaten hiç bir şey yaratamayacağını da anlarsın, ama göt olunca, hala anlamadın.
 8. anibal

  Balinadan Kurban olur mu?

  Açlık sofuluğu bozar. Ve açlık gerçek bir canavardır, masal değil. Köpekbalığı yemek, kuzey avrupadan japonyaya, denizi çok, insanı bol, hayvanı, eti az yerlerde yaygınlaşmış bir diyettir. Tanrıların unuttuğu yerler bunlar, malum, peygamber bile yollanmamış hiç.
 9. anibal

  Balinadan Kurban olur mu?

  KAide 1: Allah apaçık, ayetle haram kılmamışsa, hiç bir şeyi haram kılamazsınız. Kaide 2: Haram olan şeyi helal kılamazsınız. Domuz eti, ayetle haram kılınma. Ama balina haram kılınmış değil.
 10. anibal

  Kendi kendini tasarlamak imkansızdır.

  Bugün o ortamı yaratamazsın, bu yeterince açık mı? O gün olan her şey, bugün burada ve onların içinde tanrı falan yok, yeterince açık mı? Canlılarda kendiliğinden ortaya çıkmış, zira ortada başka hiç bir bok yok. Olsa, dükkan senin, ama yok. Ve sen gelip, amanda ne diyo bu yav, canlılar tanrı olmasa çıkamaz gibi saçma salak bir zortlama yapıyorsan, o zortlayan dübürünü tıkamak için, süper zenciden başka bir çözüm kalmıyor, ok?
 11. anibal

  Kendi kendini tasarlamak imkansızdır.

  Süper zenci ile sülelecek grup yapan sizsiniz mirim, neden böyle iftira ediyorsun bize? Nasıl mı, ne süper zencisi lan dallama? Sen ama hala diyemiyorsun, kendi sülalecek grup işlerinizi kabul edip, gelmiş bana amanda sen ailecek falan falan, sizin adetnizi yamamaya çalışıyorsun? Bin kere söylüyoruz, ama bir kere bile çıkıp, nerde lan bu süper zenci diyemiyorsunuz. Tıpkı, götten uydurduğunzu tanrıya yaptığınız gibi.
 12. anibal

  Kendi kendini tasarlamak imkansızdır.

  Dübüründen uydurmaya devam ediyorsun. Ne böyle olmuş diyorum ben? Sen değil misin, götten amanda burada tanrı varmış, o yapmış bunu diye sayıklayan? Nerde lan bu tanrı dediğin yavşak? Hani? İşte senin sorunun bu. Göt gözünle mi gördün, 3.8 milyar yıl önce gelmiş canlı etmiş o şeyleri?
 13. anibal

  Simulasyon teorisi...

  Deme ya? Bot dediğin cinler dimi, yoksa periler mi? Bot dediğin yapay zeka değilse ne, gerizekalı? Süper zenci sülaleni siker, sen bunu kabul etmek zorundasın, ama bana diyemezsin, hastir lan sibop der geçerim. Evet, benim için süper zenci martaval, sende utanmaz şerefsiz bir iftiracısın. Ama sen süper zenci hakikatini inkar edemezsin, hepsi bu.
 14. anibal

  İslam Nedir?

  Deme ya? Sapık değil misin sen?Adalet işte böyle bir şey, siz sapıklara sapık diyebilmek oluyor adalet. İşte siz şusunuz: Bugüne kadar, aman o yasak, bu bilmem ne diye, her tür iğrenç sapıklığı yapıp geldiniz. Ama artık yeter, her denk geldiği yerde sizin sapıklığınızı kafanıza vuracağız. Yani, siz bize sapık derken, asıl sapık sizsiniz: Hala gelip, sapık olmadığını söyleyeceksin tabi, çünkü şurada görüldüğü gibi, siz utanmaz, rezil yalancılarsınız hem.
 15. anibal

  İslam Nedir?

  Deme ya... İslam ilmi dediğin kepazeliği kendin okudun mu ki? Gelmiş burada ahkam satıyorsun birde? Bir delinin zırvaları mı islam ilmi oluyor?
×
×
 • Yeni Oluştur...