Jump to content

anibal

Sadece Ateistler Grubu
 • İçerik sayısı

  16.365
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

anibal Hakkında

Profile Information

 • Gender
  Male

Güncel Profil Ziyaretleri

26.627 profil görüntüleme
 1. anibal

  Kılıçdaroğlu şehit cenazesinde darp edildi

  Zaten öyle diyorlar, o cephe öyle zaten: Bu lavuklar için mi isyan edecen sen yada ben. Görsünler ne halleri varsa. Tek cümle: svihs
 2. anibal

  Kızlar Niye Mini Etek Giyer

  Kadının kıyafetinden böyle çıkarımlar falan yapmayın, tam çuvallarsınız. Türbanlı, aman pek namıısslııı olduğu için mi giyiyor mesela? Kadınlar hepsi aynı rengin laciverdidir, ne boyaları, ne giysileri onlar hakkında hiç bir şey anlatabilir.
 3. anibal

  HRİSTİYAN REFORM HAREKETİ

  İyi hoşta, bu mevzu böyle başlamadı ki? Tipik sorunumuz, sebep - sonuç silsilesini çok iyi anlamıyor oluşumuz. Neyse... Bu konuyu anlamak için, 30 yıl savaşlarını anlamak, hem bu savaşların gerçek sebeplerini, hemde savaş süreç ve sonuçlarını iyi değerlendirmek lazımdır.
 4. anibal

  Kılıçdaroğlu şehit cenazesinde darp edildi

  Evet, kaşıyorlar falan, ama isyan etmesini bekledikleri kişiler, tuzu kuru olanlar bir şekilde. Bıçak gırtlağa dayanmadan, evlat açım diye ağlamadan kimse isyan etmez. Hele hele, gılıjdar gibi biri dayak yedi diye hiç kimse zaten etmez. Salak bunlar. Kum kamyonu ile tankları durdurduğunu iddia edip sayıklayana hadi hiç tank görmemiş derim de, egzosuna tişört tıkayıp tankı durdurdum diyen yalanlara kendi bile kananlar olan bir salak sürüsü.
 5. anibal

  Muhammed gerçekten son peygamber mi?

  Yani, hesap basit: Eğer bu masallar gerçek olsaydı, ki teistler ve bizzat müslümanlar böyle kabul ediyor, İsa son peygamberdi. Musa'da son peygamberdi. Konu basit: Bugün ortada olan peygamber, yenisi gelene kadar son peygamber olacaktır. Yok muhammed son peygamber, başka da gelmeyecek diye bir şey yok. Son gelen o olabilir, yenisi gelince de o yeni gelen son peygamber olur, hepsi bu. Ha, büyük ihtimalle başak peygamber gelmiştir arada, ama müsloşlar onu kıtır kıtır kesip atmışlardır, başka ne bekliyorsunuz ki o vahşilerden?
 6. anibal

  Kılıçdaroğlu şehit cenazesinde darp edildi

  Peki, o zaman neden AKP'liler utanmadan arlanmadan gittiler cenazeye, bu milletin başına HDP'yi saranlar onlar değil miydi? HDP meclise girmeli, etmeli diye methiye düzen malum soysuz kimdi?
 7. anibal

  Kılıçdaroğlu şehit cenazesinde darp edildi

  Elbette, elinden gelse şu dakika çıkarır zaten. Fakat, doğru düzgün tahlil ederseniz, iç savaştan erdoğan yenik çıkar. Elbette hesabı öyle değil, köpekçiler, ışidçiler falan malum elinin altında. Ama Suriye'de de öyleydi, sonuç ne oldu? Öyle bir şeyden Tayyip en zararlı çıkan olur. Fakat ülke de tarumar olur, çok şey değişir, başta harita. PEki ne? Şu anda gidişat berbat. Dolar bugün gene rekor kırdı, merkez bankasında dövi bitti falan. Bu, mama bitti demek. Etrafındakileri bu şekilde elde tutabilmesi mümkün değil. nihat genç bile gemiyi terketmiş mesela. Bu gidişin sonu, tayyip için kabus ve onu şimdiden her gece görüyor. İddialara göre, "Türkiye İttifakı" kuracakmış tayyip. Gene iddialara göre, CHP'ye "Ekonomi sizden sorulsun" diyerek ekonomi bakanlığı verilecekmiş. Yani, kafasından geçen, CHP'nin kucağına IMF'i bırakmak, gene faturayı sola kesmek. CHP'nin buna düşmeyecek kadar akıllı olmasını bekliyorum ama, belli de olmaz. Bu gidişat IMF ile bile düzelmez, zor artık o iş. BU nedenle, iç savaş son bir ya herru, ya merru dalışı olarak gözlerine makul görünüyor. Köpekçiler, yani malum MHP ve tayfasının bu çıkışları falan da bu yüzden.
 8. anibal

  Kızlar Niye Mini Etek Giyer

  Tasmadan iyi hediye mi olur? Şu kafayı bir atın, onları beslemek bizim işimiz değil. Onlar bizi besleyecek. Öyle yemek ısmarlasam falan işleri yaş işler. Bunlarla gönül falan alamazsınız öyle. En iyisi ona ödetmek. Olmadı birlikte ödemek. Sen ödüyorsan da bunun hiç bir işe yaramadığını bilmek. Öğrenci adamsınız, ama öyle olmasanız dahi, en iyisi, en kralı onun sana yemek yapması. Hani bilmem neyi ne kadar seversiniz de, gidip marketten ekmek, peynir falan bir şeyler alıp, sandviç usulü yaptırsan ona, sonra yiyip sen yapınca harika oluyor falan desen, bin kere daha iyi olur. Bunu pintilikten değil, onun elinden yemek için yaptığını hissettir güzelce. Hediye alacaksan, aksesuar ve elbise daha iyi olur, fakat dediğim gibi çok abartma. Yani, çok işe yaramayacak, ama bir yemek falan oturup konuşma fırsatı olarak vs. elbette iyidir. Onunla böyle daha "birlikte" hayaller kurabileceğiniz bir ortam yaratırsan daha güzel olur. Birde, seks budalası gibi olma. İki adım atıp hadi sikişelim haline giriyorsunuz. Az okşa, az öp falan, öyle ikide birde üstüne çıkma. Ama önce sağlam bir boşaltman malum mevzu. Onun seksini istemiyorsun, bu senin ona bir lütfun. Ama onla birlikte olmak, oturmak, gezmek güzel oluyor. Bu modda ol işte, anladın sen onu.
 9. anibal

  Kılıçdaroğlu şehit cenazesinde darp edildi

  İç savaş falan çıkmaz bugün itibarıyla bu ülkede. En azından sol cenahtan doğru. Yahu adamın suratına patlattılar yumruğu, kimse de gık yok, ne iç savaşı? Ama, yakında, MHP ile AKP birbirine feci girebilir, girecek, giriyor gibi görünüyor. Tayyip "amanda türkiye ittifakı" geveliyor, bahçeli "bak biz 18.81'iz, sen 34 ancak ediyorsun, çekeriz pimini" diye aba altından sopa gösteriyor falan. Buralarda geçen yazdım, bulursanız okursunuz, mama bitti, MHP ve AKP yiyicilik üzerine kurulu partiler, birbirlerine girmeleri, hatta öyle ki, MHP içi ve özellikle de AKP içi grupların daha çok birbirine girip, hep birlikte topluca da girişmeleri çok uzakta değil.
 10. anibal

  Kızlar Niye Mini Etek Giyer

  Yahu diyorum ya, yapacağın şey bu. Sen benim ayarımda, sikletimde olamazdın, ağzını açar bakardın, kendi karını benden kurtarmaya çıkardın. Ha, ben özelde ne mi yaparım, kadını azıcık çözerim, öyle bir düşer ki üstüme, adam kendisi çabucak tüymeye çıkar zaten. Yaşadığımız bir şey, çok sık, sık sık. Çevremdeki çok kızın sevgilisi, kocası falan pek hazzetmez benden, ama somut hiç bir şey olmadığı için haliyle hır falanda olmaz ortada. Sorun, daha çok kadınların illa hadi görüşelim, buluşalım modunda olmasıdır, zira benim de kız arkadaşım var ve haliyle bu da onu rahatsız ediyor, feci şekilde.
 11. anibal

  Kılıçdaroğlu şehit cenazesinde darp edildi

  Boş boş birbirinizi yemenin anlamı yok. Diyelim gılıjdar en bir uber süper adam. Hiç farketmez, artık yüzü eskidi, oralarda durması ziyandan başka bir şey değil uzun zamandır.
 12. anibal

  Kılıçdaroğlu şehit cenazesinde darp edildi

  Arkasından dolaşacaksın. Yolları var, belli, biliniyor. İlk kural mesela, ezik olmayacaksın, iki lafı biraraya getirmekten aciz olmayacaksın.
 13. anibal

  Kılıçdaroğlu şehit cenazesinde darp edildi

  Olabilir, ama biz SSK'ya genel müdür aramıyoruz. Bize, herkese, siyasetçi ve politikacı olduğu kadar, lider olabilen bir adam lazım.
 14. anibal

  Kızlar Niye Mini Etek Giyer

  O lafları ettiğine pişman olurdun, zira eminim sahra çölünün ortasında 4 ay tatil yapmamışsındır. Ya da Java adasında orangutan yakalamaya da çıkmamışsındır. Ezilirdin, abi yaaa, süppersin der elimi öper öyle giderdin. Ok? Ha, olayın asıl noktası da şu, sen benim eşime tatil anısı falan anlatarak zaten ilgisini bile çekemezsin. Doğrusu hiç bir kadının ilgisini çekemezsin aslen. Sana "ezik" diyeceklerdir, belki beleş yeriz, kulüp turu yaparız falan diyen olursa, o başka. Ama öyle yaparak zaten hiç bir kadını etkileyemezsin. Ama demişimdir kaç defa, kendinizi geliştirin babında bir sürü şeyler.
 15. anibal

  Kılıçdaroğlu şehit cenazesinde darp edildi

  Yahu, anlaşamadığın adamla, nasıl çalışacak, nasıl yönetecek, nasıl iş yapacaksın? Bu memleketin başına geçmeye niyetli herkesin bunu yapması elzem. Yoksa, en güçlü grubun başına geçenin de akıbeti malum olur ki, işte Tayyibi izliyoruz. Ha, derdin memleketi soymak, küpünü doldurmak falansa, o başka.
×
×
 • Yeni Oluştur...