Jump to content

lockdown

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  27
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

lockdown Hakkında

 • Derece
  Member

Güncel Profil Ziyaretleri

331 profil görüntüleme
 1. lockdown

  Çöl Çiçeği

  yorumsuz.
 2. lockdown

  Kuran'ın yanlışlarını açıkça bilim ispatlıyor.

  @nogodbutAllahönemli olan ezberlemek değil, ezber bozmaktır yeğen. çamurla insanı birbirine karıştıran kişi; kafası karışık, yanlış ezberleri olan biri olabilir ancak.
 3. lockdown

  Müzikle Açalım

 4. lockdown

  Ateizme son darbe!

  bu teistlerin zekası evrimi çürütüyo
 5. lockdown

  Film Önerileri

  bilmiyorsan: inception japon animesi paprika(2006) uyarlamasıdır.
 6. lockdown

  Film Önerileri

  dancer in the dark(2000) björk tearjerk miracle in cell no.7(2013) ağır tearjerk içerir. a torin horse(2011) niçeye sıyırtan ata ne oldu?
 7. lockdown

  Teknolojinin geliştiğinden şüphe etmeye başladım.

  diskin driverini kurmayı deneyebilirsin. win10 bloatware bidonu olduğu için biraz senkronizasyon sıkıntısı çekebilir.
 8. lockdown

  Vergi Rekotmeni Ermeni Manukyan Hanim

  namuslu kadınmış.
 9. lockdown

  Evrim var. Kur'an apaçık bunu açıklıyor.

  photoshop falan ama ben biraz irkildim.
 10. lockdown

  Akıl ve Zihin gelişir mi?

  bakalım neymiş derdim: bir bardağın içindeki suyu ölçememen onun miktarı olmadığı anlamına gelmez. aklında bir miktarı vardır, küçüktür o yüzden ilk vereceği duygusu korkaklıktır, zekanın ilk adımıyla merak diye devam eder... yaşlı bir adam ölmeden önceki son hallerinde korkmaya başlar çünkü o ana kadarki zekası azalmalara başlar, azalan zeka aklı açığa çıkarır... akıl doğruluk aramak zorunda değildir, doğruluğa karar verir, doğru olarak kabul edecek bilinçtir, doğrulukları geçerli olarak kabul edecek zekadır. akıl gelişemeyeceği, değişemeyeceği, sabit miktarda zekaya oranla esner.
 11. lockdown

  Akıl ve Zihin gelişir mi?

  şimdi hangi kavrama ne diyoruz bilmiyorum, beni anlayan çıkmayabilir, benim kafamdaki yorumlar aşağı yukarı şunlar: akıl asla geliştirilemez, sadece belli bir aralığı vardır. dekartın farklı ve benzerler ilkesi aklın içinde vardır. zeka geliştirilebilir ama ne kadar geliştirirsen aklın o kadar kısalır. zihniyetin akla hizmet eder. aklına orantılı olarak geçerli düşünme yetin varsa, hayalgücünü senin isteğinle ortaya çıkarabilirsin yada o sana gelebilir(tümdengelen/tümevarım). bide hayvanlar acı çehmiyo yha! @anibal yaşlılıkta bütün taşların değişeceğini düşünüyorum. yeterince unutkan olmadığına emin misin? mesela son on yıldan ne kaldı belleğinde? @ateistik ben hayatımın çoğunu düşünürek harcadım, çok fazla gurur yaptırır, kendi içinde determine olacağın için zorunlu olarak robotlaşmazsın, robot olursun. ama asla hızlanamazsın veya yeni bir şey görmiceksin onun için deney, okuma şart! matematik omurgadır. kendimizi geliştiremediğimiz sürece at gözlüğü ile gezmeye başlıcaz. unicorn olmayı seviyorsan kanatların olmalı.
 12. lockdown

  Tek Gerçek; Nihilizm (Hiççilik)

  bende hiçim
 13. lockdown

  en büyük düşman anne babadır

  1.destek(reinforcement) plansızdır. 2.sana geçecek genlerin ne olacağına hiç bakmazlar. 3.tarihsel geçmişlerine, coğrafyaya hiç bakmazlar. çocuğun alması gereken bir çok eğitimi boşverir, geleceğini tam anlamı ile işkence çekmesi için tasarlarlar.
 14. lockdown

  Tanrının varlığı belirsiz midir açık mıdır?

  allah ile apaçıklık ne alaka? saklanan bir tanrıdan bahsetmiyor muyduk? allah kaç tane? kaç parçaya bölünüyor? sana ne lazım? tanrınızın sancılarını etrafa servis ediyorsunuz...
×
×
 • Yeni Oluştur...