ateistfikir

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  688
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

6 Takipçiler

ateistfikir Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

470 profil görüntüleme
 1. Kenan Evren Atatürkçü bir adamdı. Şimdi ki genelkurmay başkanı Tayyipçi.
 2. Atatürk devrimi bitti. Türkiye de islam devrimi oluyor. Tayyip sürekli devrimden bahsedip duruyor. Yapmak istediği islam devrimi.
 3. "Hızla büyüyen ve emperyalizmle uzlaşan Kemalist burjuvazi, toprak ağalarıyla ittifak yaptı." Emperyalizmle uzlaşan diyor. Atatürkü mü kastediyor burda?
 4. Putinin IŞİD hakkında ki konuşmasını izle. Orada yanlış olan ne var? Bu adamın Esadı desteklemesi bile tek başına yeter. Suriyeyi islamcılara mı bıraksaydı Putin?
 5. Resmen Atatürkü emperyalizmle iş tutan biri gibi göstermeye çalışmış. Atatürkün emperyalizmle iş tuttuğu nerede görülmüş? Bırakın bu işleri.
 6. Böyle saçmalıkların bu forumda işi yok. Sen bunları müslüman forumlarda anlat.
 7. Ben babamla bu konuları elimden geldiğince konuşmamaya çalışıyorum. Cevap vermeden duramıyorum ve ortalık karışıyor bir anda. Atatürk düşmanı bir babam olmasını istemezdim.
 8. @leonardo18 Putin diktatör biri ama aynı zaman da zeki ve entellektüel bir adam. Ayrıca Amerika gibi terörü desteklemiyor. Işid ve El Kaideyi Amerika kurdu.
 9. Kılıçdaroğlu gitsede CHP için bişey değişmez. Türkiye de laiklerin oranı yüzde 25.
 10. Benim babam da Atatürk için anası babası belli değil demişti. Ben buna dayanamayıp karşılık verdiğim de bana bağırıp odayı terk etti. Benim babam tam bir Atatürk düşmanı.
 11. Perinçeki bir kaç aydır yakından takip ediyorum. Perinçek vatansever bir adam, bu adamı karalamaya çalışmayın.
 12. Bu ordu laiklikten kopalı çok oldu. Tayyipçi generallerimiz olacak artık.
 13. Avrupa da islamofobi artması bizim yararımıza. İngilizlerin aklını başına alması lazım. İslamın ne mal olduğu fazla geç olmadan görmeliler.
 14. Tayyipte bu adam gibi düşünüyor.
 15. Açıkçası başkanlıktan sonra bu ülkeden umudu kestim. Türkiye de kazanan İslamcılık. Laikler kaybetti.