Jump to content

ateistfikir

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  792
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

2 Takipçiler

ateistfikir Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

2.191 profil görüntüleme
 1. ateistfikir

  ÜYELİĞİ SONLANDIRILAN KULLANICILAR

  Ateistfikir adlı hesabım bir kaç yıl önce ban yedi. Saçma bir nedenden dolayı. Hesabımı tekrar aktifleştirebilir misiniz?
 2. ateistfikir

  Karşı cinse güvenememek

  Olum kız tavlayacağım diye düştüğünüz hale bak lan ahahaha. Sanırsın adam uzaylılarla iletişimi anlatıyor ha. yok dokunacaksın yok şöyle diyeceksin vs vs. Sorsan hayatında bir kızın elini tutmamıştır ama burada böyle kendini tatmin ediyor işte böyle davranarak.
 3. Aşırı utangacım insanlarla konuşamıyorum girdiğim ortamlarda hep alay ediliyorum dışlanıyorum çok pasif özgüvensizim kendimi diğer insanların yanında çok değersiz hissediyorum akrabaların yanında kalabalık ortamlarda bir köşede mal gibi oturuyorum konuşmasını bile bilmiyorum dış görünüşüm bok gibi dışarı çıkasım bile gelmiyor zaten kaç yıldır evdeyim hiç arkadaşım yok kimse benimle arkadaş olmuyor bok gibi suratım var bir sürü fiziksel sorunum var kendimi çok değersiz hissediyorum aşırı duygusalım hassasım hemen ağlarım çabuk pes ederim tüm bunların yanında beceriksizim elimden hiç bir iş gelm
 4. Çok kötü hissediyorum kendimi bunun sebebi fiziksel görünüşüm insanlar benimle hep alay etti lise yıllarımda. Başarısız biriyim hiçbir konuda yeteneğim yok bu sene üniye gideceğim ama hiç çalıştığım yok zeki birisi değilim. 1 2 tane arkadaşım var sadece ama onların yanindada kendimi çok ezik hissediyorum. İyi niyetli utangaç özgüvensiz birisiyim dış görünüşümdende nefret ediyorum. 170 beyaz tenli sivilceli birisiyim hiç kız arkadaşım olmadı. Çok çekingenim insanlarla konuşurken utanıyorum bıktım böyle birisi olmaktan. Sanki hiç düzelmeyecek hiçbir zaman iyi olamayacakmışım gibi geliyor. Her gü
 5. ateistfikir

  Afrin olayı

  Peki Fransa neyin sömürgeciliğini yapmak istiyor Petrol ve doğalgazın mı? Almanyanın İngilterenin çıkarları yok mu orada?
 6. ateistfikir

  Afrin olayı

  Bu tehditleri Pyd ile ortadan kaldırmayı düşünüyor amerika. En başından beri esada karşı bir amerika gördük. Ha amerika Rusya savaşa dahil olmadan önce Esadı kolaylıkla devirebilirdi aslında. Ama yapmadı. Daha sonra Rusya yerleşti Suriyeye. Belkide diğerlerini esaddan daha büyük tehdit görüyordu haklısın.
 7. ateistfikir

  Afrin olayı

  Esad abd için en büyük tehdit diyorsun ama vurmak istemiyor diyorsun. Vurmak ister ama Rusya dan çekiniyor bence.
 8. ateistfikir

  Afrin olayı

  Sende abartıyosun. Savaş öyle kolay bişey değil böyle basit bir olay yüzünden Rusya ve ABD neden savaşsın. Zaten istediklerini alıyorlar Suriyeden.
 9. ateistfikir

  Afrin olayı

  Rusyanın karşılık vereceğini anlayınca korktu Trump
 10. ateistfikir

  Bıktım ezik biri olmaktan.

  Bugün spora yazıldım ama o adamla konuşurken bile eziktim. Kendime güvenmiyorum insanları hep kendimden üstün görüyorum. Kendimi sevmiyorum dış görünüşümü sevmiyorum. İnsanlara kendimi ezdiriyorum hep.
 11. Herkese merhaba 18 yaşındayım normalde üniversiteye gitmem gerekirdi ama puanım düşük olduğu için gitmedim. Gerçi şimdide çalıştığım yok yine düşük bir puan alacağım. Hiçbir konuda iyi değilim her konuda başarısızım kendimi çok ezik hissediyorum. İnsanlarla konuşurken çok çekiniyorum benim ezik olduğumu hemen anlıyolar. 1 tane arkadaşım var ama oda üniversiteye hazırlanıyor her gün dershaneye gidiyor. Benim hiçbir şey yaptığım yok. Dış görünüşümüde hiç sevmiyorum. Çok çekingen bir yapım var kendime hiç güvenim yok. Bıktım artık. İnsanların karşısında ezilmekten çekinmekten başarısız biri olma
 12. ateistfikir

  Afrin olayı

  ABD ihvan hareketini bir dönem kullandı. Ama tutmayınca, Katar'a düşman kesildi. Ama Katar ve Türkiye hâlâ ihvan hareketini desteklemeye devam ediyor. Bu Arap Baharı olayları falan ABD ve Türkiyenin öncülüğünde başlamadı mı? Neden birden isyan etti orada ki insanlar? Tayyipimi beklediler. Tayyip gitti oralara demokrasiden falan bahsetti bu insanlarında gözümü açıldı. ABD'den habersiz kuş uçmaz bu coğrafyada. ABD'nin şimdiki amacı Suriye ve ırakta bulunan rezervlerin diğer yabancı ellere geçmesini engellemek. Ha düşman olarak ihvan hareketini ve İranı görüyor. Rusya ve çin falanda
 13. ateistfikir

  Afrin olayı

  Anibal saçmalıyorsun biraz. Abd kıçı kırık katarla mı baş edemeyecek?
 14. ateistfikir

  Doğuş medya satıldı

  Televizyonlarda sürekli Tayyipten bahsedilecek. Tayyipin ne kadar iyi bir lider olduğu anlatılacak. Sürekli Tayyipi öven yayınlar yapılacak. Tayyipe muhalif kimsenin konuşmasına izin verilmeyecek. Tayyip İslam Cumhuriyetinin temelleri atılacak..
 15. ateistfikir

  Afrin olayı

  İyide niye vurdu o zaman Esad'ın üssünü geçen sene? Rusya savaş gemisini getirdi taa Karadeniz'den. Zaten rusya olmasa Işid çoktan Şam'ı ele geçirmişti. Açın geçmiş haritaları bir bakın. Neredeydi senin ABD?
×
×
 • Yeni Oluştur...