ateistfikir

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  632
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

5 Takipçiler

ateistfikir Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

367 profil görüntüleme
 1. Benim babam da baya Atatürk Düşmanı. Atatürk Yunandı,İngilizlerle anlaşıp cumhuriyeti kurdular falan diyor. O an çok sinirlensem de bişey yapamıyorum.
 2. Tayyibin demokrasi umrunda değil. Aynı şekilde türk halkınında demokrasi umrunda değil. Bu yüzden tayyip bu kadar çok oy alıyor.
 3. Keşke islamcı olsaymışım.Kafa 1 milyon
 4. Bende eskiden babam gibi düşünürdüm. Çevrem de Atatürkü karalardım her zaman. Ama 1 yıl içinde resmen evrim geçirdim. Şimdi Atatürkü canımdan daha çok seviyorum. Babama şerefsiz dememem lazım belki ama o an o kadar sinirleniyorum ki. Şerefsiz olmasa bile gerizekalı salağın teki net.
 5. Babam tam bir Atatürk Düşmanıdır. Bu gece yine kafamı bozdu şerefsiz. Neymiş Atatürk ingiliz ajanıymış kurtuluş savaşında ingilizler tek kurşun atmadan gitmişler. Neden bu kadar şerefsiz bir babam var? Mesela bizim sınıfta bir çocuk var. 2023 de Taksim meydanında Atatürke istediğimiz gibi küfredicez diyo. Atatürk lafı geçtiğinde demediklerini bırakmıyorlar Bu ülkeyi çok sevsem de bu tipler yüzünden yerin dibine batmasını istiyorum. Zaten bu ülke bölünücek. Şeriatçıların hakim olacağı ve Atatürke 7/24 küfredecek ibnelerin içinde yaşamak istemiyorum. Ben Atatürk için gerekirse canımı bile veririm. Atatürkten başka kimseyi sevmiyorum bu hayatta. Keşke Atatürkün zamanında yaşasaydım
 6. Çok takma kafana kardeşim. Benimkilerde öyle. Daha doğrusu annem veya ablamın bu konularla ilgisi yoktur. Bu konularla ilgili hiç konuşmadılar ama babam tam bir Atatürk düşmanıdır. Televizyonda ne zaman Atatürkle ilgili bir şey çıksa küfür ederek kanalı değiştirir. Kafir, Dinsiz, Ayyaş, Put aklına ne gelirse sayar böyle. Benimde içimde büyük bir öfke birikir o an elden bişey gelmiyor. Bu ülkenin sonu zaten belli. Atatürke ihanetin bedeli ödeyecek bu millet merak etme.
 7. Dediklerinizde haklısınız. Bu ülkenin sonu zaten iç savaş. Bu sözde anayasa değişikliğide Türkiye de planlanmış bir şey değil. Tayyip neden böyle yapıyor? Tayyip bunları göremiyor mu? Meclisteki 4 partiyi de yargıyı da orduyu da her yeri dizayn etti Abd. Şimdide bölüp parçalama sürecine hız veriyor bu kadar basit. Bunun için böyle bir değişiklik şart. Tayyibe gaz veriyorlar. Oda kapıldığı korkunun etkisiyle kurbanlık koyun gibi denilenleri bir bir yapıyor. Sıkıştı tayyip. Ama bu işin geri dönüşü kalmadı gibi. 15 Temmuzun bir darbe değilde iç savaşa zemin hazırlama girişimi olduğu bende kuvvetlenmeye başladı. Abd sandığımızdan daha güçlü. Bakalım yaşayıp görücez işte.
 8. Güçlü Türkiyeymiş
 9. Bu anayasa bana geçicek gibi geliyor. Tayyip biraz daha gider böyle. Şuan da ne kadar Abd batı karşıtı gibi gözükseler de almadıkları destek yok. Tayyip her abdye gidişinde lobilere milyarlarca dolar akıtıyor. Zaten kim neden böyle bir süreçte bu adamı devirsin ki? Adam bu ülkenin zararına olan her şeyi yapıyor. Bide bu adama mehdi felan diyenler var ya gülermisin ağlarmısın. Adam bu ülkeyi felakete götürüyor kimse farkında değil. Ama bu müstehak bize. Bu ders olucak bize ders. Bir adamın peşinden gitmenin nasıl büyük bir hata olduğunu anlamış olucaz. Ha anlayınca iş işten geçmiş mi olur ne olur ne biter bilmem. Ama bu millete iyi bi tokat vurucaklar.
 10. Öncelikle sakin tartısmaktan yanayım. Ama benim bu ülkeden umudum kalmadı. Ülke olarak her gün fakirleşiyoruz bu ekonomi 1 yıl gitmez dışarıdan gelen sıcak paralar(Suudileri kastediyorum) illaki kesilecek. Suan suudiler ve abd hala bu adamları kullanıyor. Bir zaman sonra onlarda bu desteği kesip son tekmeyi vurucaktır. İç savaş bir ülkenin basına gelen en kötü şey bunu kimse istemez. Ama gidisat o yönde ve bunu engellemek artık cok zor. Ülke olarak insanlar bilincli oarak kutuplaştırılıyor. Suriye den terör ve iç savaş ithal ediyoruz. Zaten 4 parçalı büyük kürdistanın 3. Parçası biziz. Suriye ve Iraktan sonra gözlerii bize diktiler. Bu baskanlık denen sistemin Suriye ve Irakta yapılmak istenenden farkı yoktur. Ha olur mu orayı bilemem ama olmaması icin hamgi sebep var? Türkiye güçlü bir ülke olsa da bir iç savaşta elin kolun bağlanır. Ekonomik olarak zaten bitiksin. Bilimde sanatta neyin var? Ayakta kalmak icin neyin var? Tayyibe suan bilincli olarak gaz veriliyor. Tayyip biraz daha gider böyle.
 11. Her hedeflerine vardılar mı? Hiçbir hedeflerine varamadılar. Bu adamlar çöküyolar çökerken bu ülkeyide yanlarında götürmek istiyolar. Her ne kadar kabadayılık taslasa da kabadayılıkla hiçbi yere varamaz Tayyip. Bir gün indirirler façasını.bu ülkeye şeriat felanda gelmez. Türkiyenin bölünme tehlikesi var.
 12. Türkiyeye şeriatın geliceğini sanmıyorum. Böyle bişey istese de yapamaz Tayyip. Bunu bir sopa havuç taktigi gibi düsün. Batı şuan da Türkiyeye baskanlık gelsede bizde çullansak diye göbek atıyolar. Türkiye gerçekten etrafı sarılmış bir ülke artık. 2012 den beri hem ekonomik hemde sosyal anlamda sürekli geriye gidiyor. Toplum kutuplaşıyor. Batı tarafından tecrit edilerek hedef ülke konumuna getiriliyor. Yanlızlaşıyor. Suriye de abdnin pydye verdiği desteği görüyoruz. Zırhlı araç temin ediyorlar artık. Abdnin büyük kürdistan hayalinden vazgeçmeyeceğini biliyoruz. Rakkaya pydyi sokacagı konusuluyor. Tayyibin el babdan daha derine inmemeliyiz sözüde herhalde Rusya ile yapılan anlaşmanın gereği . Tayyip Rakkaya da Münbiçe de giremeyecek. Her neyse bunlar uzun meseleler ama şunu bilmemiz lazım Suriyenin parçalanması sıranin Türkiyeye geldiginin göstergesidir. Abd nin ortadoğudaki sınırları değiştirme planı hala devam etmektedir. Abdnin kürt kartını artık net bir şekilde oynadıgını görüyoruz. Maalesef ülke olarak bir savaş ve iç savaş dönemine giriyoruz. Bu hem dış hemde iç bir savaş olarak karşımıza çıkacaktır.
 13. Tayyibin şeriatı getirmek gibi bir amacı vardır ama bunu yapamayacagını düsünüyorum. Türkiye bulunduğu konum itibari ile bölünmek istenen ve maalesef 16 yıllık akp iktidarı ile bölünmeye müsait hale getirilmiş bir ülke. Tayyip cahil bir adam hitabeti kuvvetli olsada bu işlerden anlamıyor. Osmanlı getirmek istiyor tayyip ama hayal aleminde yaşıyor. Bu ülke yıkılırsa altında oda kalacak.
 14. Bu ülkenin sonu geliyor. Tayyip bunun farkında mı değil mi bilmiyorum. Türkiye batı tarafından tecrit edilen bir ülke. Başkanlıkla beraber diltatörlüğe geçerek meşruiyetini iyice yitirecek ve dış müdahaleye açık bir ğlkd halşne gelecektir. Daha sonra etnik ve mezhepsel olarak bölünmüş ve fakir bir ülke olan Türkiyeyi iç ve dış müdahalelerle böleceklerdir. Suriye ve Irakta yaptıkları gibi yani. Tayyip 2023 deyip duruyor. Bence 2023 e kalmadan bu ülke bölünücek. Bence en iyisi bu. Çünkü bu toplum yürümez.
 15. Türkiye de böyle bir ayrışma görüyomusun şuanda? Şuanda gözükmüyor. Kırılganlıkları olan bi ükeyiz ama iç savaş çıkarmak icin de belkide en zor ülke biziz. Laik ve İslamcı kesim arasında önceden beri bir ayrışma var ama bu hiç şiddetli bir noktaya gelmedi. Sen ne düşünüyosun? Şunu da sorayım. Türkiyeyi NATO'dan çıkarmak kolay mı? Türkiye Abd için ortadoğu da hep önemli bir rolde olmuştur. Abd Türkiyeye başkanlığı getirerek daha kolay bir şekilde yönetmek istiyor olamaz mı? Tam bir sömürü ülkesi. Bunları gerçekten merak ettiğim için soruyorum.