Jump to content

Ulusalcı

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  170
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Ulusalcı Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

899 profil görüntüleme
 1. Ulusalcı

  Türkiye'ye ne zaman gerçek demokrasi gelecek?

  Türkiye'ye demokrasi 1946'da geldi zaten. Demokrasi demek çöplük, pislik demektir.
 2. Ulusalcı

  Demokrasi saçmalığı

  Bu forumda da açık açık Fetö'yü savunanlar, 15 Temmuz'u destekleyenler oldu. Haci'nin bile Fethullah Gülen güzellemesi yaptığı oldu. Hiçbir şey olmadı foruma, benim yüzünden bir şey olacağını hiç sanmam.
 3. Yıllarca bize demokrasi iyi bir şeymiş gibi empoze edildi. Demokrasi çağdaş yönetim biçimiymiş, ondan başka yol düşünülemezmiş gibi zihinlerimize yerleştirildi. Atatürk'ü de bu kirli propagandalara bolca alet ettiler. Halbuki Atatürk bu ülkeyi demokrasi ile falan yönetmedi. Bu gerçeği kabullenelim artık. 1923-1938 arası dönem bir demokrasi dönemi değil düpedüz askeri bir vesayettir. Demokrasinin iyi bir şey olduğunu iddia edenler AKP gibi kötü örnekleri gösterince bunun gerçek demokrasi olmadığını iddia ediyorlar. Tayyip halkın yüzde 50'sinden fazlasının oyunu almış, tamamen demokratik yöntemlerle başa gelmiş birisi. Demokrasi bu değilse nedir o zaman? Kıçınızdan demokrasi uydurmayınız. Demokrasi işte tam olarak budur. Aptalların, cahillerin egemenliğidir. Cahil çoğunluğun diktatörlüğüdür. Aptal çoğunluk yerine bu ülkeyi elitist, aydın ve donanımlı bir grup insan yönetmeli. Türkiye'de elitist denince de akla gelen ilk kesim de tabi ki Türk Silahlı Kuvvetleri'dir. Bu yüzden bu demokrasi saçmalığına bir son verilmeli. Ülke askeri ve Kemalist bir diktatörlükle yönetilmeli. Yönetim tamamen ordunun elinde olmalı.
 4. Ulusalcı

  Meral Akşener in siyasi geçmişi

  HEPAR kapitalist sistemin bir parçası değil, dolayısıyla diğer partilerden farklı. Ayrıca demokrasiden başka seçeneğimiz mi kaldı? Tayyip itini başka nasıl devirebiliriz? Darbe olsa ilk ben çıkıp tanklara selam dururum zaten. Bunu da hiçbir zaman gizlemedim. Maalesef artık darbe de mucize gibi görünüyor. Orduda Fethullahçılardan başka darbe yapabilecek bir unsur yok. Gezi ve sözde adalet yürüyüşü saçmalıklarını da gördük. Onlar da hiçbir işe yaramıyor. Senin çözüm önerin ne?
 5. Tarihi adeta tersine çevirmeye çalışıyorlar. Akit başta olmak üzere yandaş yayınlara bakıyorum mesela. Hiç utanmadan ve sıkılmadan Turgut Özal ve Muhsin Yazıcıoğlu gibi Fethullahçı köpeklerden FETÖ mağduru yaratmaya çalışıyorlar. FETÖ'yü ise Kenan Evren'e, Ecevit'e ya da 28 Şubatçılara yamamaya kalkıyorlar. Ecevit'i savunmuyor ve sevmiyorum. Elbette ki FETÖ meselesinde hiç de masum değildir Ecevit ama Özal ve AKP kadar da suçlu değildir elbette ki. Hiç utanmadan, sıkılmadan 28 Şubat'ın arkasında FETÖ olduğu gibi bir deli saçması yalanı savunabiliyorlar mesela. Kendileri Fethullah'a sakso çekerken 28 Şubatçılar FETÖ ile mücadele ediyordu. Genelkurmay o dönemde FETÖ hakkında sayfalarca rapor hazırlamış ve Demirel'e brifing vermişlerdi. FETÖ hakkında ilk iddianameyi hazırlayan ve daha sonraları da kaset mağduru olan kişi de 28 Şubatçılardan birisi olan Nuh Mete Yüksel'di. Hiç utanmadan FETÖ tarafından öldürüldü dedikleri Özal iti ise asıl FETÖ'yü palazlandıran kişiydi. Şimdi adamı FETÖ düşmanı yaptılar. Ha bir de Erbakan'ı efsaneleştirme projesi var. Evet doğrudur Erbakan Fethullahçıları sevmezdi ama 70'li yıllarda onun da Fethullahçılarla temasları ve işbirliği olmuştur. Kısacası İslamcı olup Feto'ya sakso çekmemiş hiç kimse yok ama sorsan kendileri FETÖ mağduru.
 6. Ulusalcı

  İnançlı sülüklerin masrafları bize ödetilmemeli

  Sen gerçekten ciddi misin yoksa ironi mi yapıyorsun? Adnan Menderes gelmiş geçmiş en büyük vatan hainidir, ne şehitliğinden bahsediyorsun? Umarım bu şakadır ama şaka da olsa hiç hoş değil. Asılması da çok iyi olmuştur. Onu sevenlerin tamamı gerici, yobaz, dinci ve liberal ayak takımıdır. 27 Mayıs'ı hep liberal ve dinciler hedef alır. 27 Mayıs darbe falan değil büyük bir devrimdir. Keşke Allah olsa da cennetinin en güzel bahçelerini Cemal Gürsel ve arkadaşları için ayırsa...
 7. Ulusalcı

  Meral Akşener in siyasi geçmişi

  Tabi bunlarla da sınırlı değil. Türkiye tarihindeki karanlık fail-i meçhul cinayetler ve olaylar da bu kadının bakanlığı döneminde olmuştur.
 8. Görüldüğü gibi Meral denen kadın tipik bir muhafazakar, liberal ve merkez sağ siyasetçisi. Bütün dinci sağcılar gibi senelerce Fethullah'a oral seks uygulamış. Bunları görüp dile getiren benim gibi muhaliflere de hemen "AKP'nin ekmeğine yağ sürüyorsun" deyip susturuyorlar. Ben AKP'ye muhalifim, düşmanım ama böyle salak bir kadını kendime lider seçecek kadar da aklımı ve şuurumu yitirmedim. Hem gece gündüz AKP'yi FETÖ'ye ne istedilerse verdi diye eleştirirler hem de bu böyle bir kadını desteklerler. Birisi söylesin bana bu kadının Tayyip'ten ne farkı var? Tayyip gibi o da Fethullahçı, dinci, gerici, yobaz ve Atatürk düşmanı. Başka seçenek mi var diyorlar. HEPAR var, DSP var, Vatan Partisi var. Gidin onlara oy verin böyle gerizekalı dincilere oy vereceğinize. Ben başkanlık seçiminde İnce'ye oy verdim. Aynı adaylarla 100 kere aynı seçim olsa yine hepsinde İnce'ye oy verirdim. Pişman değilim yani. Ama milletvekili seçiminde İyi Parti'ye oy verdiğim için pişmanım. Önümüzdeki yerel seçimlerde İyi Parti'ye oy vermeyeceğim. Çünkü benim belirli ilkelerim ve prensiplerim var.
 9. Ulusalcı

  Aziz Nesin'in Gençliğe Hitabe ile dalga geçmesi

  İyi yapmışlar. Atatürk döneminde Sabahattin Ali, Nazım Hikmet gibi komünistler de hapislerde süründü.
 10. CHP'yi eleştirmek için Gençliğe Hitabe'yi kendince değiştirmiş, CHP'lileri ve Atatürkçüleri faşist olarak nitelemiş. Bir ateist olarak Aziz Nesin'i hiç sevmiyorum. Bence o da oğulları gibi aptal bir Atatürk düşmanı komünistti. Yaşasaydı HDP'li olurdu.
 11. Ulusalcı

  Faşist Tayyibistan İslam Cumhuriyeti

  Tayyip asla faşist değildir. Tayyip'e faşist demek faşistlere hakarettir. Tayyip asla faşist olamayacak kadar şerefsiz birisidir.
 12. Yahu zaten şu anda yargı Tayyip'in iki dudağının arasına bakıyor. Talimatla yürüyor her şey. Düşün artık yargının bu kadar iktidara bağımlı olduğu bir ortamda mahkemeden böyle bir karar çıkabiliyor.
 13. Murat Bardakçı'nın Osmanlı'da Seks kitabı da vardı ama ne yazık ki baskısı yok.
 14. Yazarlar Dünya Politika Bilim Ekonomi Emek Kültür Sanat Türkiye Ege Sağlık Spor Toplum Medya Özgürlük Meydanı İş Dünyası Eğitim Gençlik Piyasa Günlüğü Çevre Gezi Tarih Aydınlık Kitap Teori Köşe Yazıları Manşetler Tüm Haberler Video Haberler Künye Rıza Zelyut Aydınlık Gazetesi, 12.12.2018 Yargı akladı Akit kudurdu Paylaş Tweet'le Aydınları hedef göstererek katledilmelerinde birinci derecede rol alan Amerikancı Akit Gazetesi şimdi bizi dinci çetelerin nişan tahtasına koydu. Cumartesi günkü haberlerinde beni "Milli ve manevi değerlerimize düşman" ilan edip Alevi kökenli olduğumu da yazarak kışkırtıcılıkta tavan yaptılar. Karanlık Akitçi takımının bize saldırmasının sebebi, Kaynak Yayınları’ndan çıkan Osmanlıda Oğlancılık isimli eserimiz. Mahkeme, kitabımızı aklayınca FETÖ’nün 5. Kolu Akitçi takımı bu yargı kararına karşı kılıç çekti. Bu kitap, cumhuriyet ahlakına karşı daha üstünmüş gibi pazarlanan egemen Osmanlı ahlakının çürümüşlüğünü ortaya koyuyor. Hem de Osmanlı döneminde yazılmış kaynaklara dayanarak. Böylece cumhuriyet düşmanlarının dayanakları yıkılıyor. Saldırının sebebi bu... FETÖ’NÜN MEDYADAKİ PROPAGANDA ALETİ Bugün Fethullahçı Terör Örgütü’nün ülkemizi karıştırmak için işlediği cinayetlerle Akit Gazetesi arasındaki karanlık ilişki artık ortaya çıkıyor. Bunun bir örneği 2006 yılında türban üstünden Danıştay üyelerini hedef göstermeleridir. O günkü adıyla Vakit’in verdiği cinayet işareti sonucunda Danıştay üyesi Mustafa Yücel Özbilgin katledildi. Bu cinayeti işleyen Alpaslan Aslan FETÖ’cülükten yargılanıyor ama ona işareti veren Akit Gazetesi’ne dokunulamıyor. Yine Deniz Baykal ile bazı MHP’lilere kurulan kaset tuzağının FETÖ işi olduğu anlaşıldı ve bu çete yargılanıyor. Lakin bu pis işte görev yapan Akit örgütüne yine soru sorulmuyor. Gümüşhane Baro Başkanı Ali Günday, Cumhuriyet Yazarı Ahmet Taner Kışlalı da aynı yapının hedef göstermesi sonucunda katledildiler. Cinayetin medya ayağında olduğu açık olan Akit Gazetesi, kışkırtmalarını şimdilerde de sürdürüyor. Gel gör ki cumhuriyetin savcıları cumhuriyet düşmanı bu örgüte dokunamıyor? Peki kim koruyor bunları, kim?
 15. “Osmanlı’da Oğlancılık” kitabına beraat: Gerekçe, Osmanlı belgelerine dayanıyor! Kaynak Yayınları, “Osmanlı’da Oğlancılık” kitabının toplatılıp sakıncalı ilan edilmesine karşı açtığı davayı kazandı. Mahkeme, kitaptaki bilgilerin Osmanlı belgelerine dayanmasını gerekçe gösterdi Rıza Zelyut’un iki yıl önce Kaynak Yayınları’ndan çıkardığı “Osmanlı’da Oğlancılık” kitabına, yayımlanmasından kısa bir süre toplatılma kararı verilmişti. Başbakanlık Küçükleri Muzır Neşriyattan Koruma Kurulu ise Ocak 2018 tarihli kararıyla da kitabı “sakıncalı” listesine alınmış ve siyah poşette satılmasına hükmetmişti. Kaynak Yayınları ise kitabın toplatılıp sakıncalı ilan edilmesine tepki gösteren bir açıklama yayımlamıştı. Kitaptaki bilgilerin Osmanlı klasik metinlerinden, padişah, yazar ve şairlerinin divan, şehrengiz ve eserlerinden yararlanılarak kaleme alındığına dikkat çeken yayınevi, kitabın çocuklara zarar vermek bir yana, aksine çocuklara zarar veren yapıyı deşifre ettiğini belirtmiş, “Kitapları değil, taciz ve tecavüzü önleyin!” demişti. Kaynak Yayınları’nın karara karşı açtığı dava sonuçlandı. Ankara 11. İdare Mahkemesi, kitaptaki bilgilerin Osmanlı dönemine ait belgelere dayanmasını gerekçe göstererek kitabın sakıncalı listesinden kaldırılmasına ve siyah poşetsiz bir şekilde satılabilmesine izin verdi. Sendika.Org
×
×
 • Yeni Oluştur...