Jump to content

Ulusalcı

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  78
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Ulusalcı Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

177 profil görüntüleme
 1. Ulusalcı

  Celal Şengör: "Dışkı Yedim"

  Solculuk milliyetsizlik olduğu için.
 2. Ulusalcı

  Biraz Müzik..

  https://youtu.be/4KOddPQc7hk
 3. Ulusalcı

  Sabahattin Ali'nin şiirinde Atatürk'e küfür etmesi

  Niye o zaman bu şiir yüzünden yargılanıp hapse girdi? Ailemin etkisi falan yok. Ben ailemin etkisinden 17 yaşında falan kurtuldum zaten. Bunlar kendi görüşlerim. Ailem dini sebeplerden solculara düşman olabilir. Ben ise milliyetsiz oldukları için düşmanım. Benim düşman olma sebeplerim farklı.
 4. Ulusalcı

  Sabahattin Ali'nin şiirinde Atatürk'e küfür etmesi

  "Asarlar mı hala Hakk'a tapanı?" Ya bu eleman devrimci, sosyalist falan değil miydi? Niye cüppeli sarıklı yobazları, hacı hocaları savunuyor burada? Pezevenk demiş bir de pezevenk diye senin 7 sülalene denir.
 5. Bulanık dereler durulmuş mudur? Dinmiş mi olukla akan o kanlar? Büyük hedeflere varılmış mıdır? Asarlar mı hala Hakk’a tapanı? Mebus yaparlar mı her şaklabanı? Köylünün elinde var mı sabanı? Sıska öküzleri dirilmiş midir? Cümlesi beli der enelhak dese Hala taparlar mı koca terese (pezevenge)? İsmet girmedi mi hala kodese? Kel Ali’nin boynu vurulmuş mudur?
 6. Ulusalcı

  Celal Şengör: "Dışkı Yedim"

  Tabi ki üstün görecekler, öyleler de zaten. İkisi de toplumun kültür ve bilgi düzeyinin çok üstünde insanlar. Ama Celal Şengör kesinlikle çok daha büyük bir alim. İlber de zaten "Kendinizi yanında cahil hissettiğiniz birileri var mı?" sorusuna cevap olarak Celal Şengör, Halil İnalcık ve dört ismi daha saymıştı. Celal Şengör, İlber ile oturup tarih muhabbeti yapabiliyor mesela. Peki İlber onunla Jeoloji, Fizik, Biyoloji gibi alanlarda sohbet edebilir mi?
 7. Ulusalcı

  Celal Şengör: "Dışkı Yedim"

  Ben bir tarafı eleştirdiğim zaman bazıları otomatikman benim diğer taraftan olduğumu zannediyor. Ülkücüler, AKP'liler falan beni solcu zannediyor. Halbuki solculuktan ne kadar nefret ettiğimi bilirsin. Hani burada da beni Alevi düşmanı olmakla suçluyorsunuz ya mesela, Uludağ Sözlük'te de tam aksine beni Alevi olmakla suçlayanlar oluyor. Kılıçdaroğlu'na laf sokunca da düşük zekalı olan insanlar beni AKP'li zannediyor. Halbuki ben Kılıçdaroğlu'na muhalif olduğu için değil bilakis Tayyip'in bir numaralı stepnesi olduğu için, sürekli onun ekmeğine yağ sürdüğü için düşmanım. Tayyip'e şu ana kadar ettiğim küfürlerin de haddi hesabı yok. Çevremdekiler sürekli bu yüzden beni uyarıyor yapma etme diyorlar. Müdür yardımcısı bile beni azarlamıştı bu yüzden. Ayrıca tehdit aldığım ak-it sayısını hatırlamıyorum bile. Neyse zaten bunların hepsini çok iyi biliyorsun sen de tekrar etmeye gerek yok. Senle ben aslında birçok konuda aynı fikirdeyiz ama sanırım birbirimizin ne dediğini tam olarak anlamıyoruz. Ya da ben anlayamıyorum. İkimiz de aynı şeyden bahsediyoruz zaten. Paralel yapı diye kastettiğim şey de senin söylediğin. Sen de Fethullahçılar devlete sızdı diyorsun ben de aynı şeyi söylüyorum. Ben bu gizlice oldu, Tayyip'in bundan haberi yoktu ya da buna o yardım etmedi diye bir şey de söylemedim. Tayyipçilikle bir alakam olmadığını bilakis ona düşman olduğumu da çok iyi biliyorsun. Ama İlber Fethullahçıların devlete sızdığını, her yerde kadrolaştığını falan düpedüz inkar ediyor üstelik yıllardır bunu Atatürkçüler bas bas bağırmasına rağmen.
 8. Ulusalcı

  Celal Şengör: "Dışkı Yedim"

  Ben dolar ABD yüzünden yükseliyor diye bir iddiada bulunmadım hiçbir zaman. Bilakis başından beri bundan sadece AKP'nin sorumlu olduğunu söyledim. Soruma cevap vermedin. Ergenekon ve Balyoz davaları sana göre gerçek mi değil mi? Yahu bu paralel yapılanma ilk kez AKP'nin ortaya attığı bir iddia değil ki. Bunlar senelerdir söyleniyordu. Bunu en başta Atatürkçüler söylüyordu. Necip Hablemitoğlu mesela kitaplarında geniş geniş anlatıyordu. Hiç değilse 28 Şubat döneminde ordudan Fethullahçı olduğu gerekçesiyle ihraç edilenleri duymuşsundur. Bunlar da mı yalan? Düpedüz devlet içinde kadrolaşmışlar, örgütlenmişler. İlker Başbuğ da söylüyordu başından beri. O da mı hayal görüyor? Tayyip'i açıkça uyarmış bugün bu tehdit bize yarın size diye. Tayyip de bunları gözünüzde büyütüyorsunuz demiş. Keza Metin Feyzioğlu da bu yapılanmaya karşı Tayyip'i daha önce uyardığını ve Tayyip'in kendisini ciddiye almadığını söylüyor. Celal Hoca'nın da bir kitabında Fethullahçıların yapılanmasından duyduğu rahatsızlığı dile getirdiğini hatırlıyorum. Hadi ben cahilim, komplo teorisyeniyim. Necip Hablemitoğlu, İlker Başbuğ, Metin Feyzioğlu, Ümit Kocasakal ve Celal Şengör gibi adamlar da mı cahil? Bunlar da mı Tayyip tarafından manipüle edilmiş? Zaten ilk başlarda AKP'liler de tıpkı senin gibi paralel gerçeğini görmezden geliyordu. Bunlar kargaları güldürür diyorlardı. Kılıcın ucu kendilerine değmeye başlayınca kıvırdılar. Bekir Bozdağ, Hüseyin Çelik gibi düşünüyorsun demek ki sen de. Şimdi ne oldu da birden Fethullahçılara içten içe sempati duymaya, onlara karşı yumuşamaya başladınız? Bunların ne kadar şerefsiz, kancık ve satılık insanlar olduğunu ne çabuk unuttunuz? Hiçbir Fethullahçıya acınılmamalı. Hepsi hapislerde çürütülmeli. Bir kısmı da idam edilmeli. İnsanlık bu kan emici vampirlerden, bu donmuş beyinli eniklerden tamamen kurtulmalı. Fethullahçılar insan bile değildir. Onlar programlanmış birer robottur.
 9. Ulusalcı

  Celal Şengör: "Dışkı Yedim"

  Paralel yapılanma buz gibi gerçektir. Yargıda, orduda, emniyette, eğitimde ve hatta sporda(Galatasaray vb) bile Fethullahçıların muazzam bir örgütlenme gerçekleştirdiğini inkar mı ediyorsun? Sana göre Ergenekon ve Balyoz operasyonları nedir? Bu davaları gerçek olarak mı yorumluyorsun? Eğer samimi olarak Fethullah'ın da Türk milliyetçisi olduğuna inanmışsa ve ondan tavsiye almak istemişse kusura bakma ama bu da onun zekasının düşük olduğunu gösterir. Hiçbir Türkçü, Türk milliyetçisi ya da ulusalcı Fethullah'a zerre kadar sempati duymaz. Birkaç gerizekalı Ülkücü dışında hiçbir Türkçüyüm diyen insan Fethullah'ın Türkçü olduğuna inanacak kadar aptal olamaz. Bilakis Fethullah'ın ne mal olduğunu en başından beri söyleyenler bu kesimlerdir. En başından beri bu Türkçe Olimpiyatları gibi saçma sapan şeylerin birer aldatmaca olduğunun farkındadırlar. Necip Hablemitoğlu'nu biliyorsundur mesela. Kendisi Atatürkçü bir Türkçüydü ve Fethullah'ın en büyük düşmanlarından birisiydi. Fethullah sakin birisi de ne demek? Bilakis ruh hastası, şizofren, sapık, katil ve terörist itin birisi. Abdullah Öcalan'dan kat ve kat daha şerefsiz, daha aşağılık, daha hain, daha kötü, daha pislik bir hain. Ayrıca evet Osmanlıcıdır aynı zamanda İlber. Osmanlı'ya toz kondurmaz. Yavuz Sultan Selim gibi ruh hastası ve sapık bir katile bile hayrandır.
 10. Ulusalcı

  Celal Şengör: "Dışkı Yedim"

  Adam düpedüz bir liberal ve hatta liboş. Fethullah'ın büyük hayranlarından birisi. Daha önce STV'de katıldığı bir programda her sene Fethullah'ı ziyaret edip onunla 1 saat kadar sohbet ettiğini anlatmıştı. Başka bir programda da paralel yapılanma gerçeğini inkar etmeye çalışıyordu. Bulabilirsin bu videoları. Said-i Kürdi'ye de sahip çıkmışlığı vardır. Ayrıca dikkatini çekerim; ne zaman AKP'nin bu liberallerle ve Fethullahçılarla arası bozuldu birden bu İlber de başımıza AKP düşmanı kesildi. Bu durum senin kafanı hiç karıştırmıyor mu? Milliyetçi falan da değil. Yanlış hatırlamıyorsam bir yerde de milliyetçi değilim diyordu açıkça.
 11. Ulusalcı

  Celal Şengör: "Dışkı Yedim"

  Celal Hoca işkenceye karşı olduğunu açıkça söylemiştir. Bok yedirmek işkence değildir söylemiyle amaçladığı o olayı yaşayıp da hala yarattığı travmadan kurtulamayan insanları biraz olsun rahatlatmaktır. Yani yaptığınız şey biyolojik olarak o kadar da kötü ve pis bir şey değildi demek istiyor. Kısmen haklı olabilir de. Tavuk mesela kendi bokunu yemiyor mu?
 12. Ulusalcı

  Şekersiz kola zararlı mıdır?

  Hayır, değil. Onlarla ortak bir atadan geliyoruz ama.
 13. Ulusalcı

  Celal Şengör: "Dışkı Yedim"

  Ben senin sevdiğinden daha çok severim bu adamı, daha büyük hayranıyım. Hatta en büyük ve gerçek Atatürkçülerden birisidir benim gözümde. Daha doğrusu öyleydi. Ancak benim bile gözümden baya düştü. Bok bu yahu, nesini merak edip de yiyorsun? Bilime ne katkısı olacak yemenin? Yani Müslümanlarla deve sidiği içiyorlar diye dalga geçiyorduk. Bu adam bok yiyormuş hatta insan boku da yiyormuş.
 14. Ulusalcı

  Celal Şengör: "Dışkı Yedim"

  Umarım bu hesap ona ait değildir. Umarım birisi trollemek için açmıştır.
 15. Ulusalcı

  Celal Şengör: "Dışkı Yedim"

  09 Ekim 2018, 20:19 Haberler» Magazin » Haber Ünlü Profesör Celal Şengör'den İnanılmaz İtiraf: Kendi Dışkımı Yedim Açıklamalarıyla gündemden düşmeyen ünlü profesör Celal Şengör, Ekşi Sözlük kullanıcısı tarafından kendisine sorulan "Kendi dışkınızı hiç yediniz mi?" sorusuna cevap vererek, "Yedim. Özellikle insan dışkısı acıydı." dedi. Ünlü Profesör Celal Şengör, Ekşi Sözlük tarafından düzenlenen soru cevap etkinliğine katıldı. Şengör, "Hiç kendi dışkınızı yediniz mi?" sorusuna cevap vererek, "Yedim. İnsan dışkısı acıydı." dedi. "MERAK EDEN HER ŞEYİ DENER" Celal Şengör, bir Ekşi Sözlük kullanıcısının "Kendi dışkınızı yediniz mi? Beğendiniz mi? Dışkı yemek isteyenlere neler önerirsiniz? sorusuna cevap vererek, "Yedim. Hatta onun dışında İsviçre'de benim doktora alanımda otlayan ineklerinkini de tattım. Dağ keçilerinin de tattım. Özellikle insan dışkısı acıydı. Ötekiler de tatlıydı ama insanınki kadar acı değildi. Bu bir merak meselesidir, merak eden her şeyi dener." cevabını verdi.
×