Jump to content

Faşist Ateist

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  55
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Faşist Ateist Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

198 profil görüntüleme
 1. Faşist Ateist

  Tayyip'in Ülkücülere ve Türk milliyetçilerine ettiği hakaretler

  Şimdi de Bahçeli'nin aklıma gelen hakaretlerini sıralayayım: -Oğluna gemi alacak kadar paran var da, asacak kadar ip mi bulamıyorsun? -Cumhurbaşkanı olmanı geçtik de sen nasıl bir insansın? -Bu şahıs her gün fitne saçmakta, dedikodu yapmaktadır. -Alçaksın ve şerefsizsin. -Sen de şeref ve mertlik işportaya düşmüş, hurdaya çıkmış. -Erdoğan'a şeref nedir diye sorsak; "İlk defa duyuyorum. Nerede satılır, hangi villada bulunur?" der. -Senin yaptıklarına ancak İblis teşebbüs edecektir. -Sen nesin, Sünnisin. Gerisini bilen yok! Kimliğin karışık, kaynağın bulaşık. -Her gün bize sövüyor, her gün yalan söylüyor. Peki kimdir bu gafil? Kendisine Cumhurbaşkanı diyen Erdoğan; be hey densiz, be hey kanun tanımaz, ahlak bilmez! Sen Cumhurbaşkanısın, sen devletin başısın! Ne geziyorsun meydanlarda? Bizimle ne uğraşıyorsun? Biz zalim Esad'a çok şükür 'kardeşim' demedik, ailecek tatile çıkmadık. Hele hele Kandil'in yolunu hiç bilmedik. Kandil'in tavizsiz havarisi, Ermeni hısmı, Türklüğün yaşayan düşmanısın! -Recep Tayyip Erdoğan, aslında Türk tipi değil 'Tayyip tipi' başkanlık hayalleri kurmaktadır. Bütün yetkilerin kendisinde toplandığı, yargının kendisine bağlandığı, yasama organı meclisin kendi kontrolüne sokulduğu, denge, denetim ve fren sistemi olmayan, tek adam diktatörlüğü, tahtsız ve taçsız sultanlık peşinde koşmaktadır. Türkiye prangalardan kurtulsun ve şaha kalksın, daha hızlı karar alınsın, daha süratli iş yapılsın sözleri, gerçek ve sinsi amaçların üzerini örtmek için piyasaya sürülen yalanlardır. Amaç başkadır, hesap başkadır. Başkanlık, federasyon demektir. Bu da Türkiye'yi bölünmeye götürecektir. İmralı canisiyle pazarlıklarda, yeni anayasayla bölünme yolunun açılması amaçlanmaktadır.-Beştepe hanedanı ve AKP yönetimi aile boyu rüşvet ve yolsuzluk çamuruna batmıştır. 17-25 Aralık yolsuzluk dosyalarının bir daha açılmamak üzere kapatılması; bu rüşvet, hırsızlık ve yolsuzluk çarkının döndürülebilmesi, Tayyip Erdoğan'ın bütün yetkileri elinde toplayarak diktatörlüğünü ilan etmesine bağlıdır. Yeni anayasayla başkanlık sistemine geçilmesi bunun için istenmektedir. Recep Tayyip Erdoğan tipi Başkanlık sistemi; Türkiye'nin bölünmesinin reçetesidir. Demokrasinin idam fermanıdır. Tek adam diktatörlüğünün beratıdır. Hırsızlık ve yolsuzluk ruhsatıdır. Beştepe'nin ve peşinde sürüklenen AKP'nin 'Yeni Türkiye'den anladıkları ve murat ettikleri budur. İstedikleri ve amaçladıkları; bölünmenin, hırsızlık ve soygunun, hukuksuzluk ve zorbalığın önünün açıldığı, bu konuda Erdoğan'ın sınırsız yetkili olduğu karanlık bir Türkiye'dir. Erdoğan'ın gizli ve sinsi amaçları bunlardır.
 2. -Bu Bahçeli'nin ağzından salyalar akıyor. -Mehape'nin genel başkanı olan zat, sen zaten uçma özürlüsün. -Milliyetçiyim diyen MHP Genel Başkanı önce bu milletin edebinden nasiplensin, bu milletin adabını öğrensin. -Bu adam siyasette çırak bile olamadı ve olamayacak da. -Ey Bahçeli; bunları ispat edemezsen alçaksın, adisin. -Bahçeli, bildim bileli o koltukta oturuyorsun. Hiçbir işe yaramadın. -Bahçeli aile nedir bilmez, onun böyle bir derdi yok. Çoluk çocuk nedir bilmez. -Bahçeli sen yanında bozkurtlarla mı dolaşıyorsun? Bozkurtların sana hayırlı olsun. Ben bozkurtlarla dolaşmıyorum, ben yalnızca eşref-i mahluk olan insanlarla dolaşıyorum. -Irkçılık yaptınız, kavmiyetçilik yaptınız, kabilecilik yaptınız. Şeytani olan anlayışa hizmet ettiniz. -Senden olsa olsa kafatası milliyetçisi olur. -Sorsanız milliyetçi! Ama söylediklerine bakıyorsunuz; Esad'ın milliyetçisi, Pensilvanya'nın milliyetçisi, Kandil'in milliyetçisi! -Bunlar önünü kestikleri adamın sağcı mı solcu mu olduğunu öğrenmek için fatiha oku derler sonra da arkadaşına dönüp doğru okudu mu diye sorarlar. -Kimse bizim karşımıza Türklükle de çıkmasın. Biz her türlü milliyetçiliği ayaklarının altına almış bir iktidarız. -Türkçülük bölücülüktür. -Bunlar doğru konuşmazlar. Bunların yaptıkları en iyi iş kışkırtmaktır, kavgadır, terörize etmektir, savaştır. -Köpekçi, kandan beslenen kafatasçı, kan emici vampirler, kovboy, mafya bozuntusu...
 3. Faşist Ateist

  "12 Eylül 1980" darbesini lânetliyor musunuz?

  Şöyle 12 Eylül dönemini objektif bir biçimde anlatan bir kitap yok ki ortada. Yazılanların hepsi körü körüne darbe karşıtlığı yapmış. Medyada da 12 Eylül'ü savunan ya da en azından objektif bir şekilde değerlendiren kimseyi göremiyoruz. Bir Celal Hoca var o da fazla konuşamıyor. Sürekli 12 Eylül başta olmak üzere bütün darbeler sistematik bir şekilde lanetleniyor ve kötüleniyor. Aykırı seslere izin verilmiyor. Konuya gelirsek kesinlikle 12 Eylül'de ordu üzerine düşen görevi yerine getirmiştir, yapması gerekeni yapmıştır. Darbeyi lanetleyenler darbe olmadan akan kanın ve kaosun nasıl durduralacağına dair alternatif bir çözüm gösterebiliyorlar mı peki? Hayır. Tek yapabildikleri "darbe çok kötü bi şi" diye ağlamak. Darbenin İslamcıların önünü açtığı da bir yalandan ibarettir. Bilakis bu darbe solcular gibi sağ cenahı da hedef almıştır. Burada 12 Eylül mağduru bir sürü sağcı ve İslamcı sayabilirim.
 4. Faşist Ateist

  Atatürk'ü ısrarla Müslüman gibi gösterme çabası

  Sözlükte mesela 7/24 dine, dindarlara sövenler Atatürk'e biri ateist dedi mi 180 derece dönüyor ve "Atatürk Mislimindi bi kiri timim mi" moduna geçiyorlar. Yıllardır Atatürk Müslümandı yalanıyla insanları kandırmak için Atatürk'ün meclis açılışı sırasındaki dua eden fotoğrafını kullandılar. Neymiş efendim dua ediyormuş dolayısıyla Müslümanmışmış. Ne yapsın "Beyler ben ateistim ha haberiniz olsun o yüzden dua etmiyorum" mu desin? Halk TV'de mesela Atatürk ile ilgili kitap reklamları oluyordu. Bir tanesinde "Atatürk'ün İslam'a hizmetleri..." falan diyordu. Resmen insanları aptal yerine koyuyorlar. Bir tane adam da çıkıp dürüstçe, kıvırmadan "Hayır kardeşim, Atatürk Müslüman falan değildi. Ateist ya da deistti." diyemiyor. Herkes bir kıvırma peşinde. İlla ne yapıp edip zorla Atatürk'ü Müslüman yapacaklar. Çünkü niye gericilere, yobazlara Atatürk'ü beğendirmeleri lazım. Görüyoruz Haydar Baş ve Uğur Dündar gibi gerizekalıları da yıllardır milletin karşısına geçip aynı masalları, palavraları anlatıyorlar: Atatürk namaz kılardı, oruç tutardı, Kuran okurdu, 7 yaşında hafızdı, zikir çekerken ter içinde kalırdı... İşte bu aşağılık yalancılar ve sahte Atatürkçüler yüzünden gerçek Atatürkçüler de zan altında kalıyor.
 5. Faşist Ateist

  CHP'nin gidişatı hakkında

  Zina suç olsun diyen adam da CHP'de, kocası domuz eti yiyip marifetmiş gibi paylaşan Canan Kaftancıoğlu da CHP'de. Birbiriyle hiç alakası olmayan insanlar bir arada. Canan Kaftancıoğlu ve Şafak Pavey gibiler sözde Ermeni soykırımını da savunuyor. Rahat yüzde 80'lik kesim Ermeni soykırımı iddiasının bir yalan olduğunu kabul eder. Veyahut Seda Kadıgil denen manyak mesela o da "Şehitler ölmez vatan bölünmez" lafından tiksiniyorum diyor. Böyle adamlarla mı siz kitle partisi olacaksınız, her kesimden oy alacaksınız?
 6. Faşist Ateist

  CHP'nin gidişatı hakkında

  Kadınlarının yüzde 60'ı türbanlı olan bir ülkede türban yasağını savunmak mantıksız da ülkenin yüzde 90'ı FETÖ, PKK ve DHKP-C'ye karşı iken bu örgütlerin sempatizanlarını ve militanlarını savunmak çok mu mantıklı? Adam PKK'lılarla omuz omuza yürüyor, Ahmet Altan ve Nazlı Ilıcak gibi koyu FETÖ'cülere sahip çıkıyor. Bu durumda CHP'ye FETÖ'cü ya da PKK'lı yaftasının yapışması çok doğal ve kaçınılmaz. Veyahut yüzde 90'ı Müslüman olan ülkede tweetlerinde minareleri penise benzeten, domuz eti yemekle övünenleri CHP'de barındırmak çok mu mantıklı?
 7. Faşist Ateist

  CHP'nin gidişatı hakkında

  Partide kimse Kılıçdaroğlu denilen ite ses çıkaramıyor. Çıkaranı anında postalıyorlar. Son seçimden sonra imza toplayan CHP'lileri de disipline sevk ettiler. Delegelerin çoğu satılık birer köpek. CHP'nin geleceğini ve dolayısıyla ülkenin geleceğini hiç mi hiç düşünmüyorlar. 8 tane mi 9 tane mi ne seçim kaybetmiş adamı hangi başarısından dolayı tekrar genel başkan seçiyorsunuz? Bundan CHP tabanına bir anket yapılsa ezici çoğunluk Muharrem İnce gelsin der. Birkaç gerizekalı fanatik mezhepçi hariç hiç kimse Kılıçdaroğlu kalsın demez. İnce zaten diyordu herkesi ikna ettim bir tek şu delegeleri ikna edemedim diye. Bu delegeler CHP'li değil mi kardeşim? Neden tabanlarından bu kadar farklı düşünüyorlar? Tabanın bilmeyip delegelerin bildiği ne var?
 8. Faşist Ateist

  CHP'nin gidişatı hakkında

  Kılıçdaroğlu iti CHP'yi kitle partisi yapacağım diye geldi. Kemalistlerden başka herkese kucak açtı. Liberal, Kürtçü, İrancı, Fethullahçı, Atatürk düşmanı, şeriatçı, AKP çöpleri vb herkes soluğu CHP'de alıyor. İşte bu yüzden CHP'nin artık yön duygusu kayboldu, pusulası şaştı. Kimliksiz, ideolojisiz bir parti haline geldi. Yeni CHP'nin hiçbir vizyonu ve misyonu yok. Kitle partisi olmak demek ne olursan ol gel demek değildir. Kitle partisi olabilmek için öncelikle bir kütleniz olmalıdır. Siyasi parti denilen şey belirli bir ideoloji etrafında toplanmış bir gruptur. Bir partinin belirli bir ideolojisi varsa elbette ki bu partideki herkes o ideolojiyi savunmak zorundadır. Dolayısıyla CHP'de herkese yer olamaz. CHP'de Atatürk ile sorunu olmayan, altı oku benimsemiş herkese yer olabilir ancak. Kemalist olmayanların CHP'de işi olmamalı. Önder Sav, Süheyl Batum, Onur Öymen, Emine Ülker Tarhan, Birgül Ayman Güler, Haluk Pekşen, Hüsnü Bozkurt, Gürsel Erol ve Öztürk Yılmaz gibi ne kadar değerli ve gerçek CHP'li isim varsa hepsini gönderdi Kılıçdaroğlu denilen it. CHP'de artık sadece ulusalcılara, Kemalistlere yer kalmadı. Artık CHP'de Kemalizmi savunmak suç haline geldi. Gördünüz Türkçe ezanı savunan Öztürk Yılmaz'ın başına geleni. Kılıçdaroğlu iti resmen, utanmadan "Ezan her yerde Arapça okunur" dedi. Atatürk'ün partisinin genel başkanı Türkçe ezan gibi Atatürk'ün en önemli devrimlerinden birisine karşı. Böyle bir rezillik olabilir mi?
 9. Faşist Ateist

  CHP'nin gidişatı hakkında

  Farkında mısınız CHP git gide söylemleri ile AKP'ye benzemeye başladı. Gittikçe liberalleşiyor, muhafazakarlaşıyor, dincileşiyor ve Kürtçüleşiyor. Atatürk'e kefere diyen Mehmet Bekaroğlu gibi bir it CHP'de siyaset yapıyor. Yine aynı şekilde Mahmut Tanal denen şahıs: Atatürk'ün partisi daha aşağı bir konuma düşürülebilir miydi? Zina nedir yahu CHP'li birisi iktidara böyle bir eleştiride bulunur mu? Türban serbestisine, Kürt açılımına, sözde çözüm sürecine ve Oslo görüşmelerine Kılıçdaroğlu CHP'si destek verdi. Dersim meselesi gündeme gelince AKP'liler ve Kürtçüler Atatürk'e saldırırken Kılıçdaroğlu Atatürk'ü savunmak yerine suçladı. Dersim'de katliam yaşandığını iddia etti. Atatürk düşmanlığıyla tanınan Mustafa Armağan'ın dergisi Derin Tarih'in başdanışmanı olan Ekmeleddin'i Kılıçdaroğlu aday gösterdi. Üstelik Ekmeleddin daha sonraları referandumda evet dedi, 24 Haziran'da da Tayyip'i destekleyeceğini açıkladı. 24 Haziran öncesinde Abdullah Gül yani AKP'nin kurucu üyelerinden birisi ve Tayyip'in eski suç ortağı olan birisinin adaylığı CHP'de ciddi ciddi tartışıldı. Az daha olacaktı da. Said-i Nursi gibi bir Atatürk düşmanını artık CHP'liler savunmaya başladı. Adalet Yürüyüşü denilen kepazelikte Kürt Said'in risaleleri okundu. Kılıçdaroğlu iti de Kürt Said'in risaleleri yasaklanmasın diye AYM'ye gittiğini anlatıyordu bir yerde övünülecek bir şeymiş gibi. Yine aynı şekilde Abdullatif Şener gibi İslamcı, şeriatçı ve AKP'nin kurucularından birisi CHP'de. Hatırladığım kadarıyla Şener Madımak Katliamı'nı bir 'tahrik' olayı olarak yorumlamıştı. Bu adamı bir de çok dürüst, düzgün birisi gibi kakalamaya çalışıyorlar bize. Madımak olayının figüranlarından bir diğeri olan Temel ile ittifak kurdular. İyi Parti gibi ne idüğü belirsiz bir partiyle de şu anda ittifak halindeler. Meral Akşener; Necip Fazıl gibi bir köpeği öven, 27 Mayıs gibi büyük bir devrime laf söyleyen ve Menderes gibi bir haini savunan birisi sonuç olarak. Bu seçimde de Ülkücüleri CHP adayı diye bize kakalamaya çalışıyorlar. Sözün özü CHP'nin gidişatı beni çok ürkütüyor. Artık Ümit Kocasakal gibi bir Kemalistin CHP'nin başına geçip partiye çok ciddi bir ayar çekmesi gerekiyor.
 10. Faşist Ateist

  Sürekli kitap almak istiyorum ve kendime engel olamıyorum

  Ben kitabın sayfalarını karıştırmak, onun kokusunu almak, onu hissetmek istiyorum. Telefonda ya da kitap okuyucuda okumaktan zevk almam ben.
 11. Faşist Ateist

  Hristiyan terörü ve salt İslam düşmanlığı

  Nefretiniz gözünüzü karartmış sizin. Tevrat, Kuran'dan kat ve kat daha sapık ve vahşet dolu bir kitap. Ama sizin bu Tevrat denen sapık kitaba iman edenlere terörist, katil vs gözüyle baktığınızı göremiyorum. Aklınız fikriniz Müslümlerde. Bu bir terör eylemidir, vahşettir, şerefsizliktir. Savunulacak bir yanı yoktur.
 12. Faşist Ateist

  Hristiyan terörü ve salt İslam düşmanlığı

  Yahu Madımak'takileri o Yeni Zelanda'daki Müslümanlar mı yaktı? Nickimi faşist koymuşum ama siz benden daha faşist çıktınız. Senin mantığınla yola çıkarsak bir grup Yahudi'nin yaptığı şerefsizliğe bakıp veyahut Tevrat'taki sapıklıklara bakıp "Hitler iyi ki o Yahudileri katletmiş" dememiz lazım.
 13. Faşist Ateist

  Hristiyan terörü ve salt İslam düşmanlığı

  Onun dini de ona onun dininden olmayanlarla savaşmayı emrediyor. Tevrat'taki sayısız vahşet, katliam, cinayet ve tecavüz dolu ayetten bahsetmeme herhalde hiç lüzum yok. Hristiyanlar da Tevrat denen sapık kitaba iman ederler. Matta 10:34-35 : "Yeryüzünde selamet getirmeye geldiğimi sanmayın; ben selamet değil, fakat kılıç getirmeye geldim. Çünkü ben adamla babasının, kızla anasının ve gelinle kaynanasının arasına ayrılık koymaya geldim. Adamın düşmanları kendi ev halkı olacaktır." Bu da İncil'den bir kesit. Kısacası Tevrat ve İncil'de Hristiyan terörüne temel oluşturabilecek bir sürü ayet var.
 14. Faşist Ateist

  Hristiyan terörü ve salt İslam düşmanlığı

  Bilindiği üzere Yeni Zelanda'da bir camideki Müslümanlara silahlı saldırı düzenlendi. 49 ölü varmış öyle yazıyor haberde. Bu olay ile ilgili bizim ateistlerin bir kınamasını duymuş değilim. Hatta bazıları utanmasa savunacak bu katliamı. Forumda da başlık açılmış. Katledilen Müslümanlar için yine Müslümanlar suçlanmış. İslamofobinin sebebi onlarmış. Böyle iki yüzlülük ve çifte standartçılık olmaz. Hangi dinden, mezhepten olursa olsun terör terördür ve kınanmalıdır. Bu terör eylemini gerçekleştiren Hristiyanların IŞİD'den, Hamas'tan, ÖSO'dan vs'den hiçbir farkı yoktur. İster Müslüman, ister Hristiyan olsun hiçbir şey fark etmez. Terör terördür, terörist de teröristtir. Ben terörün her türlüsüne kökten karşıyım. Salt İslam düşmanlığı dedim dikkat ederseniz. Evet İslam düşmanıyım bu doğru ama salt İslam düşmanlığı ile de hareket etmem hiçbir zaman. Salt İslam düşmanlığından kastım sadece İslam'a düşman olmak, İslam'a düşman kim varsa onun yanında yer almaktır. Bu tehlikeli ve sapıkça bir anlayıştır. Sadece İslam için geçerli değil bu salt bir şey düşmanlığı her zaman tehlikelidir.
 15. Faşist Ateist

  islamafobiyi coşturan islamın kendisidir

  Yeni Zelanda'daki Cuma namazı kılan Müslümanlara saldırı düzenleyen terörist Hristiyan zihniyetin de IŞİD'den en ufak bir farkı yok. Salt herhangi bir şeye düşman olmak tehlikelidir. Salt İslam düşmanı olmak da tehlikelidir. Bu nedenle bu saldırıyı kınıyorum.
×