Jump to content

Faşist Ateist

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  117
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Faşist Ateist Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

368 profil görüntüleme
 1. Faşist Ateist

  19 Mayıs 1919

  Tarih sayfalarına, hiçbir zaman unutulmayacak bir savaş destanı olarak geçen bu mücadelenin sonunda gerçekleştirdiğin Cumhuriyeti, koruyup kollamakla görevlendirdiğin Türk gençliği, bu paha biçilmez eserini, şartlar ne kadar ağır olursa olsun, sonsuza kadar yaşatmanın azim ve kararlılığı içinde bulunduğunu her fırsatta göstermiştir. Kuşaktan kuşağa her Türk gencinin beyninde ve yüreğinin derinliklerinde, asla silinmeyecek şekilde yer alacağından şüphe etmediğimiz bu görev ve sorumluluk duygusu, geleceğimizin en büyük güvencesidir. Eserlerini, vazgeçilmezliği ve değeri her geçen gün daha iyi anlaşılan inkılâp ve ilkelerini, daima korumanın sarsılmaz inancı içinde milletçe önünde bir kere daha saygıyla eğiliyoruz.
 2. Faşist Ateist

  ATATÜRK’ÜN İSLAM DİNİNE HİZMETLERİ

  Puhahahahahaha... Şaka maka bu yazısını gördükten sonra Sinan Meydan da gözümde tamamen bitmiştir.
 3. Her Ramazan'da birtakım yalancı ve sahtekar Müslüman doktorlar ve sözde uzmanlar televizyonlara çıkıp orucun ne kadar faydalı(!) bir şey olduğunu anlatıp duruyorlar. Yani bu doktorlarda hiç mi şeref, haysiyet, utanma ya da arlanma duygusu yok anlamıyorum ki. Ramazan orucu bilimsel olarak net bir şekilde zararlıdır. Çünkü; -Tüm günü susuz geçiriyorsunuz. Açlık o kadar önemli olmayabilir ama susuzluk büyük bir sorundur. Bilindiği gibi insanın günde 2 litre kadar su tüketmesi gerekmektedir. Oruçluyken bu mümkün olmamaktadır. Hele hele yaz aylarında 18 saat susuz kalmak tam bir enayilik. Böbreklerinize zarardan başka bir şey değil. -Vücudun asıl enerjiye ihtiyaç duyduğu gündüz saatlerinde hiç enerji almayıp, artık enerjiye ihtiyaç duyulmayan akşam saatlerinde enerji alıyorsunuz. Dolayısıyla bu da çok saçma ve mantıksız. -Uyku düzeninizi bozuyorsunuz. -Saatlerce yemek yemeyip sonra birden öküz gibi yemeğe abandığınız için sindirim sisteminiz dinlenmek bir yana tam aksine daha da çok yoruluyor ve zarar görüyor. -Bazı gerizekalılar da oruç zayıflatıyor falan diyor tam aksine oruç tutan çoğu insan iftardan sonra öküz gibi yemeğe abandığı için daha da çok kilo alır. -İş veriminiz düşüyor. Aklıma gelen zararları bunlar. Ama kimse çıkıp bunları anlatamıyor. Bir tane uzman çıkıp yüreklilikle "Hayır efendim oruç zararlıdır" dese başına gelebilecekleri tahmin edebiliyorsunuz herhalde. İçlerinde biraz daha dürüst olanlar orucun faydalı olduğu yalanını söylemek yerine orucun en az zararla nasıl atlatılacağını anlatıyorlar mesela. En fazla bu kadar söyleyebiliyorlar.
 4. Caner Taslaman gibi şarlatanlar ateistlerin ahlakı temellendiremeyeceği gibi gülünç bir iddiayı savunurlar. Halbuki tam aksine ateistler değil, teistler ahlakı temellendiremezler. Bunun en büyük kanıtı günümüzdeki Caner Taslaman ve Edip Yüksel gibi tatlısu Müslümanlarının meallerde yaptığı bazı tahrifatlardır. Mesela kadını dövme icazeti veren Nisa 34 ayetini bu gibi şarlatanlar 'dövün' yerine 'çıkarın' diye çevirir. Açıkça dövmek, darp etmek gibi anlamlara gelen 'darabe' fiilini 'çıkarın' diye hangi gerekçeyle çevirmektedirler? Onları Kuran'da kadın dövmenin olmadığı fikrine iten şey nedir? Onları bu sahtekarlığa iten dinsiz ve laik düşünürlerin, insan hakları savunucularının belirlediği günümüzün modern ahlaksal ilkeleridir. Günümüz ahlak normlarına göre kadın dövmek aşağılık ve ilkel bir eylem olarak görüldüğü için Müslümanlar da bu ayeti farklı şekilde çevirerek kendilerini avutma yolunu seçerler. Keza Kuran'da birçok ayette 'elinizin altındakiler', 'sağ elinin sahip olduğu kadınlar' gibi ifadeler geçmesine rağmen bu kişiler Kuran'da köleliğin olmadığını iddia ederler. Halbuki 'sağ elinin sahip olduğu' ya da 'elinizin altındakiler' gibi ifadeler açıkça mal, mülk, sahiplik gibi anlamlara gelir. Yani bu ayetlerde bahsedilen kadınlar Müslüman erkeklerin ganimet olarak aldığı kadınlardır. Bunlar mal, mülk olarak görülür. Yine günümüz ahlakına bu gibi uygulamalar aykırı olduğu için Müslümanlar bu ayetlerin anlamlarını da tahrif ederler. Peki neden? Ahlakın kaynağı din değil midir bu kişilere göre? Neden onlara göre illa kölelik ya da kadın dövmek Kuran'da yoktur? Neden bunların Kuran'da var olduğu ihtimalini düşünmek bile istemezler? "Belki de Allah böyle emrediyordur, belki de gerçek ahlaka uygun olan budur" diye düşünmeleri gerekmez mi? Müslümanlar ahlaklarını Kuran'a uydurmak yerine, Kuran'ı günümüz ahlakına uydurma yoluna başvurmaktadırlar. Çünkü ahlakın biricik kaynağı akıl ve sağduyudur, "kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapma" ilkesidir.
 5. Bu başlık altında ateizm içeren bildiğimiz şarkıları paylaşalım. Duman'ın 'Hayatı Yaşa' şarkısı ile açılışı yapayım: Bir adım attın karanlıktan dünyaya Düşünmeden sattın ruhunu bir yalan Bin çile çektin ömrünün her anında Uyan dostum uyan şu tatlı rüyadan Hadi keyfine bak, inan bana Aldanma öbür dünyaya Hayatı yaşa, korkma Öbür dünyayı sorma Hayatı yaşa Hadi keyfine bak, inan bana Aldanma öbür dünyaya Hayatı yaşa, korkma Öbür dünyayı sorma Hayatı yaşa
 6. Din dogma ve dayatma üzerine kurulu bir sistemdir. Dolayısıyla dinler aile baskısı, dayatma ve beyin yıkama yoluyla yayılır. Dünya üzerinde aklını ve vicdanını kullanarak bir dini seçen insan sayısı ihmal edilecek kadar azdır. Bu nedenden dolayı hiçbir din evrensellik özelliği kazanamamış, hepsi ancak belirli bir coğrafyada yayılabilmiştir. Bunu kısmen aşabilen tek din Hristiyanlıktır. Bunun sebebi de coğrafi keşifler ve misyonerlik faaliyetleridir. Mesela görüyorum bazı Müslümanlar genç ateistlerle dalga geçiyor yeni ateist olmuş ergen falan diye. Bunları diyenler de bebe iken Müslüman olmuş. Asıl dalga geçilmesi gereken de budur. Ateistlerin genelde lisede ya da üniversitede iken ateist olması tam aksine ateizmin üstün bir yönüdür. Zira lise ve üniversite yılları insanın hayatı sorguladığı ve akıl süzgecinden geçirdiği bir dönemdir. Dolayısıyla ateizm akla ve mantığa dayanır. Ateizm uzun araştırmalar ve akıl yürütmeler sonucu ulaşılan bir bilinç düzeyidir. Bu yüzden de ateizm evrensel olabilmiş, dünyanın dört bir yanına homojen olarak yayılabilmiştir. Tabi ki bazı ülkelerde daha yaygın olabilir ama bu ülkelerin de genelde gelişmiş ve refah seviyesi yüksek ülkeler olduğu görülmektedir. Bu nedenle ateizm dinlerden çok daha üstündür. Çünkü din ancak beyin yıkama yoluyla ayakta kalabilirken ateizm akıl ile, okuma ile, kendini geliştirmeyle ayakta kalmaktadır.
 7. Faşist Ateist

  Dinin hayatı anlamsızlaştırması

  Kuran'a göre Allah'ın bir günü insanın 1000 yılına denktir. Yevm kelimesi de düpedüz gün demektir. Dünya ya da evren de ne 6 bin yılda ne de 6 devirde falan oluşmadı. Neresinden tutsan elinde kalıyor.
 8. Ya bir dinin mensupları 1400 sene boyunca hiç mi gelişemez arkadaş! Hiç mi kendilerini geliştirmezler, yenilemezler? 1400 senedir hep aynı argüman: Kuşlar çok güzel, ağaçlar çok güzel, dağlar çok güzel; demek ki Allah var. Adamların başka üretebildiği bir argüman yok. Çünkü kafa 1400 senedir hep aynı, sabit, yerinde sayıyor. Böbreklerimiz mükemmelmiş. Kime göre, neye göre mükemmel? Kim koyuyor bu mükemmelliğin tanımını, kim belirliyor? Şimdi çıkıp buraya böbreklerin ya da diğer organların kusurlarını sıralasak hepsine bir kulp bulur bu Müslüman. Çünkü Müslümanlar her şeye bir kulp bulur. Mesela "Doğa ve canlılar mükemmelse neden genetik hastalıklar var?" diye sorsak "Bu da Allah'ın imtihanı" falan diye cevaplarlar. Doğa da, canlılar da kusursuz falan değil bilakis son derece kusurlu. Canlıların çoğu daha üreyemeden ölüyorsa, çoğunun nesli tükeniyorsa burada kusurlu bir düzen var demektir. Binlerce, yüz binlerce ve hatta milyonlarca balık yumurtası içerisinden sadece birkaçı yaşayıp yeni birer canlı meydana getirebiliyorsa bu tesadüftür, ortada herhangi bir akıl ya da tanrı iradesi yok demektir.
 9. Dindarların bir iddiasına göre ateizm ölümden sonra yaşamın olmadığını, evrenin bir amacı olmadığını söylediği için hayatı anlamsız kılıyor. Bana göre ise tam aksine dinler hayatı anlamsız kılıyor. Düşünsenize bir tane tanrı 6 günde her şeyi yaratmış, 6 günde her şey olmuş bitmiş. Her şey bir tanrının keyfine göre şekillenmiş. Böyle bir hayatın ne esprisi ve anlamı kalır ki? Sims oyunundan ne farkı vardır böyle bir hayatın? Evrim ise milyonlarca ve hatta milyarlarca yılda basitten karmaşığa doğru ilerleyen macera dolu bir süreçtir.
 10. Faşist Ateist

  Yahudilerin başarılı olmasının sebebi

  Ahahahaha verdiği kaynağa da bak. Kadir denilen döl israfı Osmanlı'da içki içildiğini, oğlancılık yapıldığını inkar edecek kadar tarih cahili birisi. Aynı zamanda gerizekalının birisi.
 11. Faşist Ateist

  Kadir Mısıroğlu hayatını kaybetti

  Keşke Tanrı olsaydı da şu orospu çocuğunu cayır cayır yaksaydı. Boklar içinde çürüsün...
 12. Faşist Ateist

  Orucun Zararları Nelerdir?

  Birçok oruç türü vardır. Sadece bizim bildiğimiz Ramazan orucu yok yani. Orucun faydalı olabileceğini iddia eden yabancı bilimsel kaynak varsa bunlar da muhtemelen başka oruç türlerinden bahsediyordur. Yoksa mümkün değil yazın kavurucu sıcağında 18 saat susuz kalmanın faydalı olması. Bu aptallıktan ve enayilikten başka bir şey değil. Ancak su içilen bir oruç faydalı olabilir.
 13. Faşist Ateist

  Kuran'a göre Allah tecavüzcüleri affedebilir

  İslam öğretisinin kaynağı birdir ve o da Kuran'dır. Hadisler ve mezhepler sonradan uydurulmuş şeylerdir. Sünniler tatlı su Müslüman'ıdır. Gerçek Müslümanlar Vahhabilerdir. Kuran'ı en doğru onlar yorumluyor.
 14. Faşist Ateist

  Kuran'a göre Allah tecavüzcüleri affedebilir

  Cahil olan sensin ve bunun farkında değilsin. Git o Kuran denen saçma kitabı bir daha oku. Kul hakkı diye bir şey geçiyor mu Kuran'da bak bakalım. Bulabilirsen haber ver. Sizin Allah açıkça ben sadece şirki affetmem diyor. Siz sanki Allah'ınızdan daha iyi biliyormuş gibi şirkin yanına kul hakkını da ekliyorsunuz. Ben kimin zırvaladığı belli olmayan hadislere göre değil, İslam'ın asıl kaynağı olan Kuran'a göre konuşuyorum. En sahih denilen hadisler bile kendi içlerinde tonla çelişki barındırıyor. Senin o yüzlerce sene birbirlerini kafir ilan etmekten başka hiçbir bok becerememiş gerizekalı hacı hocalarını da kale almıyorum. Ben Kuran'da ne yazıyorsa onu İslam olarak kabul ediyorum. Recm falan da yoktur Kuran'da. Ve recm ayeti olduğu iddia edilen sahih hadise göre de Ayşe'nin keçisi o ayeti yemiştir. Senin böyle saçmalıklara iman etmen zeka seviyeni ortaya koyuyor.
 15. Bilindiği gibi Kuran'da Allah'ın affetmeyeceği tek günah şirk olarak beyan edilir. Nisa 48 ayetiydi sanırım o ayette öyle söylüyordu. Ayrıca şirk dışında Allah'ın bütün günahları affedebileceği söyleniyordu. Yine bilindiği gibi Kuran'da tecavüz ile ilgili bir ayet de yoktur. Yani tecavüzcüye verilecek herhangi bir cezadan da bahsedilmiyor Kuran'da. Sanırım tecavüz, zinayla bir tutuluyor Kuran'da. Hadi diyelim ki öyle. O halde tecavüz gibi adi bir suç için yüz sopa çok hafif bir cezadır. Şimdi iki örnek aklımıza getirelim. Bunlardan birisi kimseye zararı dokunmamış, ahlaklı bir Hristiyan olsun. Bu adam sırf Hristiyan olduğu için sonsuza kadar cehennemde yanarken mesela Ensar Vakfı'ndaki onlarca erkek çocuğuna tecavüz eden şerefsiz sırf Müslüman olduğu için cennete girecek. Tamam belki önce cehenneme girecek de olabilir ama sonuçta sonsuza kadar değil. Kuran'a göre Müslüman olan herkes eninde sonunda cennete girecektir. İşte görüldüğü gibi Kuran tecavüzcü bir Müslüman'ı ahlaklı bir Gayrimüslim'den üstün tutmaktadır.
×
×
 • Yeni Oluştur...