Jump to content

küçük burjuva panikte

Recommended Posts

Şeriata karşı olmamızın sebebi şeriatın bize ne yapmamız gerektiğini nasıl yaşamamız gerektiğini söylemesidir.Bireysel özgürlüklere set çeken her anlayışın karşısında kaos olmak gerekir.Yoksa şeriata bilime akla mantığa aykırı diye karşı değiliz.

İşte dostum bizim bu anlayışımızı anlamıyorlar.

Evet dostum! şeriat(darbeye) neden karşı olduğumuzu çok güzel bir şekilde vurgulamışsın. Fakat bizim toplumumuzda her zaman kitleleri iki seçenek arasında bırakmak var. Yani kötünün iyisini seçmek gibi... Bende sözünü biraz evirecek olursam ölümü gösterip sıtmaya razı olmak yerine kaos olmak en iyisi. Öğrencilik döneminde bir kez konuştuğum bir elemanın dediği gibi düzlüklere kaoslardan ulaşılır..

tarihinde Kıtipiyoz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 62
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Şeriata karşı olmamızın sebebi şeriatın bize ne yapmamız gerektiğini nasıl yaşamamız gerektiğini söylemesidir.Bireysel özgürlüklere set çeken her anlayışın karşısında kaos olmak gerekir.Yoksa şeriata bilime akla mantığa aykırı diye karşı değiliz.

İşte dostum bizim bu anlayışımızı anlamıyorlar.

Ha gayret, kisa zaman sonra Ludwig gibi sen de seriatci bir alcak olacaksin. Sabir her seyin ilaci biliyorsun.

Sitelerde Paylaş

Marcos yanlış bir şey söylememiş mi, herkes ve her şey bilimsel ve mantıklı olmak durumunda değil, yeter ki başkalarının özgürlüklerini sınırlamasınlar. Şeriat ve dini astroloji vs.ye nazaran çok daha büyük sorunlar olarak görmemizin sebebi de bu değil mi?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...