Jump to content

Gençliğin Kalitesizliği

Recommended Posts

Düşüşün kötü olur derken ne bağlamda söylediniz? En fazla forumdan uzaklaştırırım. Normal hayatıma devam ederim. Meydan komünistlere kalır böylelikle dilediğiniz gibi at koşturabilirsiniz öyle mi :lol: vs vs vs

Siz harala gürele yanıt veriyorsunuz. Benim sayın postkemaliste söylmediklerim ibile üstünüze alıyorsnuz. Ne yapayım sizin vesikalığınızı. Kimin kime ne yazdığını anlamadan yanıtlıyorsnuz. Sıkı bir takipçiyim dedinizde hiçte öyle değilmiş epey gevşek bir takibiniz varmış.. :) Forumdan uzaklaştırılım derken??? Bu forumdan kimse dşüncelerinden dolayı uzaklaştırılmıyor ki.. Siz neden böyle düşündünüz..

Sayın postkemalist... Burada nice siyasi başlıklar açan biri olduğunuz gerçeği ortada iken öyle birbirimize ayak çekmeyelim dostum... Siz emperyalizmin bayraktarlığına soyunuyorsunuz sorun yok benim şu avatarım mı gözünüze btıyor. Hay avatarım kadar taş düşsün başınıza emi... :)

Ayrıca ikinci iletimlde ne demiştim

aslında konuyu siyasileştirmekten öte, konuyu komünizm rotasına çekip önce konuyu baltalıyorsunuz ardından da komünizme karşı öfkenizi seslendiriyorsnuz.

Umarım şu satten sonra komünizme karşı olan öfkenizi rölantiye alıp konuyu tartışabiliriz. Dert etmeyin farklı başlıklarda bu konuyu defalarca gündeme getirirsiniz..

Saygılarımla

tarihinde hallac tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 120
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Bir çocuk düşüncesini, yaşam tarzını, inançlarını vs. ailesinden alır. Kendini değiştiren insan çok azdır, değiştirenler de büyük çoğunlukla ailesinden ve çevresinden etkilenir.

Yetişeni suçlamak yerine, yetiştirenlere bakmak lazım.

Ne empoze edilirse, insan onu alır.

Aslında bu başlıkta ilk ynıt veardiğim yazı buydu. Yada öyle sandım. Bunu alıntılayıp yanıt verdim ama başlıktan atılıp forum ana sayfasına gelmiştim...

Burda söylenenin son satırı doğrdur... Keşke giriş bölümüde doğru olsaydı..

Mesela Adana'da 5 bni aşkın uyuşturucu bağımlısı var...

Bir çocuk düşüncesini, yaşam tarzını, inançlarını vs. ailesinden alır.
Şimdi adana özgülmünde bu 5 bini aşkın insan, ailesi tarafından, "Oğlum, kızım sen on ubunu bırak mutlaka uyuşturucu bağımlısı ol" mu dedi? Aslında burda iletinin shibi ne dediğini kendiside tam anlamamış gibi.

Ama bir doğru söz daha var bu iletide...

Yetişeni suçlamak yerine, yetiştirenlere bakmak lazım.
Bu gençlyiği kim yetiştiriyor. Biz kimi suçlayacağız. Ve de biz bu suçlamayı yaparken kendimizi de aklama çabasına mı gireceğiz..

Saygılarımla

Sitelerde Paylaş

anilir_DSC06323.JPG

1mayis_2007_taksim_meydan-40.jpg

Kaliteli gençlik laboratuvarlarda bilimle uğraşan gençler mi?

Yoksa taksim meydanını savaş alanına çeviren öfkeli kalabalık mı?

İlk önce yazdıklarıma ve sorduğum sorulara adam gibi cevap verin. Ben sizde ve sizin gibiler de bir tek mert adama rastlayamadım. İş insanlığa, insan haklarına geldimi mangalda kül bırakmazsınız, iş doğruluğu konuşmaya geldi mi kuyruğunuzu kıstırıp laf karıştırırsınız.

@hallac iş insanları aşağılamaya onların üstüne çemkirmeye geldi mi sen ve senin gibi düşünenler zeytin yağı gibi üste çıkıyorsunuz.

Arkadaşım ateizm ile komunizm birbirinden farklı kavramlardır. Lenin ve marks amcalar dinleri hiçe saydığı için ateizmi sahiplenemezsiniz. Ateizm bilim işidir. Kendini filozof zanneden hasta ruhlu insanların oyuncağı değildir.

İlk önce eşkiyalığı bırakıp insan olmayı deneyin.

Sitelerde Paylaş

forum'a geldiğimden beri sürekli komünistlere hakaret ediliyor, ideolojilere küfür etmenin, küçümsemeninin, bir cezası yokmu?

yoksa sadece komünizm'e ve komünistlere hakaret etmekmi serbest? bu tavır biraz daha sürerse layık olduğu şekil'de cevap vermeye başlayacam.

Sitelerde Paylaş

forum'a geldiğimden beri sürekli komünistlere hakaret ediliyor, ideolojilere küfür etmenin, küçümsemeninin, bir cezası yokmu?

yoksa sadece komünizm'e ve komünistlere hakaret etmekmi serbest? bu tavır biraz daha sürerse layık olduğu şekil'de cevap vermeye başlayacam.

Sen buraya ateist forum diyemi geldin komunist forum diye mi geldin? Onu bir anlayalım önce.

Sitelerde Paylaş

Irkçısı, solcusu, sağcısı, dincisi , komünisti, bilmem nesi ipini koparan buraya akın ediyor.

Sen kim oluyorsun arkadaşım layıkıyla cevap verecek? Cevap verebilecek kapasitede isen yazdıklarıma ve sorduklarıma adam gibi cevap ver tabi verebiliyorsan.

Sitelerde Paylaş

sanane birader canım istediği için geldim.

bazıları'da adam gibi birşeyler yazdığını zannediyor, komik.

Forumun kuralları var yanlız. Sence sen kurallara uyuyor musun? Bak ben kurallara uymadığım için defalarca atılmış biriyim. O kuralların senin için de uygulanmasını isterim. Ben başlıkları siyasileştirdiğim için pekçok kereler uyarı aldım ve atıldım. Sen ise yürüyen komunist sloganı gibisin. Avatar, imza, başlıklar, herşey tam teşkilat. Buna bir müdahale edilmeli. Çünkü bana müdahele edildi.

tarihinde postkemalist tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Forumun kuralları var yanlız. Sence sen kurallara uyuyor musun? Bak ben kurallara uymadığım için defalarca atılmış biriyim. O kuralların senin için de uygulanmasını isterim. Ben başlıkları siyasileştirdiğim için pekçok kereler uyarı aldım ve atıldım. Sen ise yürüyen komunist slogancısı gibisin. Avatar, imza, başlıklar, herşey tam teşkilat. Buna bir müdahale edilmeli. Çünkü bana müdahele edildi.

gerekenleri, yasak olanları adminler belirtir sana düşmedi.

Sitelerde Paylaş

sanane birader canım istediği için geldim.

bazıları'da adam gibi birşeyler yazdığını zannediyor, komik.

Bilgin veya filozof olmana gerek yok. İlk önce insan olmayı başarmalısın. İnsana saygı nedir öğrenmelisin. Sen kendini adam mı sanıyorsun? Nedir yani her komunist delikanlı adam mı oluyor sizin jargonunuzda. Komik doğrusu komik olan bi dünya laf giydirdim halen banamısın demiyorsunuz. Fark etmez benim vaktim bol. Sen dilediğin gibi yazarsan bende dilediğim gibi yazarım. Ben meydanı 3-5 çapulcuya bırakmam.

Burası Ateist Platform. Burda komunistlik sosyalistlik ırkçılık dincilik falan filan kimse taslayamaz. Taslayan olursa gereken cevabı alır. Hiç üşenmem giydiririm. B)

tarihinde TravisBickle tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Irkçısı, solcusu, sağcısı, dincisi , komünisti, bilmem nesi ipini koparan buraya akın ediyor.

Burası Nuh'un gemisi. Büyük tufandan sonra dünyayı bu forumdaki siyasetçiler kurtaracak..

Sitelerde Paylaş

Bana troll deyip hakaret etmiştin. Şimdi aldığın tavır nedir? Bi anda saf değiştiriverdin. Ne yanar döner adamsın sen arkadaş. :lol:

O iletimi de raporlamışsın. Ben kimseye karşı ya da kimseden yana değilim. Kafama estikçe yazıyorum. Eğer anlayabildiysen burada sana da bir ironi var.

Sitelerde Paylaş

Bilgin veya filozof olmana gerek yok. İlk önce insan olmayı başarmalısın. İnsana saygı nedir öğrenmelisin. Sen kendini adam mı sanıyorsun? Nedir yani her komunist delikanlı adam mı oluyor sizin jargonunuzda. Komik doğrusu komik olan bi dünya laf giydirdim halen banamısın demiyorsunuz. Fark etmez benim vaktim bol. Sen dilediğin gibi yazarsan bende dilediğim gibi yazarım. Ben meydanı 3-5 çapulcuya bırakmam.

Burası Ateist Platform. Burda komunistlik sosyalistlik ırkçılık dincilik falan filan kimse taslayamaz. Taslayan olursa gereken cevabı alır. Hiç üşenmem giydiririm. B)

ateizm salt olarak tek başına bir düşünce değildir, ya da bir dünya görüşü yada yaşam şekli değildir. ha dersen ben sırf ateizm'e göre davranıp, yaşıyıcam bizi'de ilgilendirmez, nasıl yaşarsan, ne yaparsan yap.

sabahtan beri ordan oraya atlayıp saçmalayıp duruyosun, sana kimsenin komünistlik tasladığı yok, başlığın'da komünizml'le bir alakası yok. kendi kendini gaza getirip, kavgayla, laf yarışıyla kendini avutan basit bir kişiliksin.

bu başlık altında daha fazla senin hezeyanları dinlemek istemiyorum.

postkemalist denlen herif'de ayrı bi cins zaten, hastalıklı ve takıntılı bir tip'e benziyor.

Sitelerde Paylaş

Özenti komunist gençlik dünyayı kurtaracak.

Özenti kapitalist gençliğin dünyanın içine ettiği gibimi:)))

Başlığı açan arkadaş gençliğin kalitesizliğinden bahsediyor siz konuyu kaba etlerinden tutup öpüp okşayıp solculara hakarete getiriyosunuz hastalık lı herifler.jöle gibi saydamlaşmışlar utanma kalmamış çikolarda:))))

Sitelerde Paylaş

Satanas yawrum senin Lenin'e eşkıya dedik diye mi böyle ibibiğin kabardı. Bak sana ne diycem. Ameleler devrim yapacakmış diyorlar. Bilgin var mı?

Amele bedensel güç ile çalışan insan takımıdır...

İşçi sınıfı dğince sende varsındır belki içinde..

Çok büyük..

Öğretmeni,doktoru,amelesi şusu busu giriyor içine...

Küçümseme bu topluluğu...

Bi bakmışsın çökmüşler üzerine...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...