Jump to content

Penguen çizeri Bahadır Baruter e karşı açılan linç kampanyasını kınıyorum.

Recommended Posts

ben türk medyasına uyuz olurum kendimi bildim bileli..(şunun yandaşı yada muhalefeti diye ayırmadan)

kendine has yılışık bir anlayışları vardır.halk yalakasıdır.ve sürekli olarak taraf tutar.ve hep birilrinin yandaşı olmuştur.

danimarka karikatür yayınladı diye haftalarca danimarkayı eleştirmiştri.

bu konu da büyürse kazananlar dini taraf olur....bu yalaka medya (hükümet karşısında olanı bile) böyle bir konuda karikatürün tarafını tutamaz.yemez çünkü..

not:arkadaşlar zaten bayağı sert bir karikatür olarak değerlendirilebilir.lambalar kondoma benzese ne olur benzemese ne olur..benzese karikatüre muhalif mi olacaz.?

adam bal gibi kondom a benzetmiş işte...

Sitelerde Paylaş

hahaha karikatür çok komikmiş :D gerçekten de lambalar tam kondoma benzemiş .duvar yazısında da allah yok din yalan yazıyor . helal olsun adama cesaretinden dolayı ve bunun üzerine kafası bozulan müslüman halk ise linçe girişmiş. onlara da helal olsun. yakışır türkiyeme. :D

Sitelerde Paylaş

Barricade provakatör müsün? Otur oturdugun yerde, Haci sende sakin ol ustat kac gundur Vakit'i takip ediyorum idam fetvasi cikti mi Baruter'in diye bu islerin sakaya gelir yani yok. Bardaki bir dövmeli barmen hedef gösteriliyorsa bu karikaturu cizeni MHMD usulu öldurur bu canavarlar.

Gercekten tebrik ediyorum ulkemde yasayan insanlari ben uzaklarda unutmusum Turkiye'de yasamanin ne demek oldugunu.

Sitelerde Paylaş

''allah yok din yalan'' ibaresini arapça yazsaydı daha orjinal olurdu sanırım.

bu arada sıkı bir penguen okuruyum. o karikatürün olduğu sayının kötü esprilerinden biriydi. adam telefonla allahla konuşuyor, son rekatı kılmayayım falan diyordu. öyle esprili bir konuşmada yoktu. sonunda a.e.o. yazsa daha mı komik olurdu acaba:))

Sitelerde Paylaş

Barricade provakatör müsün? Otur oturdugun yerde, Haci sende sakin ol ustat kac gundur Vakit'i takip ediyorum idam fetvasi cikti mi Baruter'in diye bu islerin sakaya gelir yani yok. Bardaki bir dövmeli barmen hedef gösteriliyorsa bu karikaturu cizeni MHMD usulu öldurur bu canavarlar.

Gercekten tebrik ediyorum ulkemde yasayan insanlari ben uzaklarda unutmusum Turkiye'de yasamanin ne demek oldugunu.

Ben oturursam, sen oturursan, o oturursa bu "canavarlar" hiç oturacak yer bulamazlar ama. Yok mu yahu şöyle eli silah tutan militarist din karşıtı tipler. Biz de kuralım bir terör örgütü dinci keselim. o.O

Sitelerde Paylaş

Baruter'i yürekten kutluyorum. Duvardaki yazı, adeta ressamın tablosuna attığı imza gibi durmuş. Telefon konuşmasıyla samimiyetsizliğe, kondom benzetmesiyle de ibadet>cennet>huri olayına iyi gönderme yapmış. Bu arada o tarzda cami avizeleri gerçekten de vardır.

Umarım benzer çalışmalar artar. Batıda neler neler yapılıyor. Bu statükoyu kırmak lazım. Sanal ortam özellikle bu bakımdan çok uygun. Can tehlikesi olmadan rahatça eleştirmek, iğnelemek mümkün oluyor.

Sitelerde Paylaş

Mum şamdanlarının prezervatife benzetmek kasıtlı bir benzetiş. Bu şamdanlar yüzyıllar öncesinden kullanılıyor. Kullanıldığı dönemlerde prezervatif diye bir şey icat olmamıştı. Benzetilecek olursa, prezervatifler bu şamdanlara benziyor denilebilir.

Bir yandan cami sütunlarında allah yoktur yazıyor. Diğer yanda bir müslüman allahla konuşuyor. Karikatürün bütün esprisi bu. Zekice bir espri olmamasına rağmen karikatür işte. Karikatüre kızan insanların kendileri karikatür demektir.

Sevgiler.

Sitelerde Paylaş

Dünyayı hakim olmayı amaçlayan bir dinden eleştirinin e sine bile katlanamayacak bir zihinde akıl düşmanı müritlerden başka bir şey türemez...!

My linkhttp://en.Everybody_Draw_Mohammed_Day

20 Mayıs Dünya Muhamedi Çizme Günü çıkın cihadınıza tüm diğer 4,5 milyar insana karşı....

tarihinde Neofreeman tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...