Jump to content

Dinimin Emrettiğini Yerine Getiriyorum

Recommended Posts

hristiyanda olsunlar,yahudide ( siyonist hariç ) ama tabi olacakları,1 ALLAHLARI OLSUN.

karismak istemedim ama , burda rahat ca Ateistlerle sohbet varken adamlar hiristiyan olupta oraya buraya gidipte Müslüman kesmeleri sence dahami iyi .

birde yeni ahiteki isa ben tanriyim diyor :blink: yani onlarin Tanribilinci ile bizdeki Tevhit cok farkli-

saygilar

Sitelerde Paylaş
  • İleti 51
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

karismak istemedim ama , burda rahat ca Ateistlerle sohbet varken adamlar hiristiyan olupta oraya buraya gidipte Müslüman kesmeleri sence dahami iyi .

birde yeni ahiteki isa ben tanriyim diyor :blink: yani onlarin Tanribilinci ile bizdeki Tevhit cok farkli-

saygilar

ya bir bakıma...senın anlaman gerekirdi mantıgı...şimdi hristiyanlıkta,git ırağa çıkar petrolü ! 5 senede 1.5 milyon insan kes,israile destek ol,b.o.p hayata geçr,bunun için o bölgede tek parça halinde tek devlet koma diye cümle yoktur...(öncesini yazmadım)

bu arada sende masonsun sanırım ?

ben onların 3 lemesini yiyim....

isanın doğumu mucizdir,kendi başına. bunu neyse.başka yerler var yazacak.

sen durumu anladın,bende zaten tekrar belirttim.

Sitelerde Paylaş
ya bir bakıma...senın anlaman gerekirdi mantıgı...şimdi hristiyanlıkta,git ırağa çıkar petrolü ! 5 senede 1.5 milyon insan kes,israile destek ol,b.o.p hayata geçr,bunun için o bölgede tek parça halinde tek devlet koma diye cümle yoktur...(öncesini yazmadım)

bu arada sende masonsun sanırım ?

ben onların 3 lemesini yiyim....

isanın doğumu mucizdir,kendi başına. bunu neyse.başka yerler var yazacak.

sen durumu anladın,bende zaten tekrar belirttim.

yasik sen yeni ahiti hic okumamisin, Müslümanlari beceren hiristoslar sende ise yahudi paranoyasi ,

uyan arkadas

hiristiyanlikta ki cümleleri bulurum bekle

Sitelerde Paylaş

doru hristiyanlık ve yahudilik 2 side din dir.fakat değişmiş tahrif olmuştur.en iyisi islam dini.hrisriyanlık ve yahudiliğin tek sempati ve saygı duyduğum yanı isa ve musa peygamberlerdir.şuanki hristiyan ve yahudilere sempati duymak pek mantıklı gelmiyor bana.artı tevhit anlayışımızda uymuyor.

Sitelerde Paylaş

petrus

2: 12 Ama anlamadıkları konularda sövüp sayan bu kişiler, içgüdüleriyle yaşayan, yakalanıp boğazlanmak üzere doğan, akıldan yoksun hayvanlar gibidir. Hayvanlar gibi onlar da yıkıma uğrayacaklar.

Luka 19/27 `

Beni kral olarak istemeyen o düşmanlarıma gelince, onları buraya getirin ve gözümün önünde kılıçtan geçirin!'»

yuhanna 15/6

Bir kimse bende kalmazsa, çubuk gibi dışarı atılır ve kurur. Böylelerini toplar, ateşe atıp yakarlar. yani isaya inanmayani toplayin ve yakin

Sitelerde Paylaş
Luka 19/27 `

Beni kral olarak istemeyen o düşmanlarıma gelince, onları buraya getirin ve gözümün önünde kılıçtan geçirin!'»

yuhanna 15/6

tamam kardeş sende ne mal oldugun ortaya çıktı !

ya arkadas gelmısın bana izmit konsulunde it papazların g. çıkarıp yazdığı,saçma sapan tahribe uğramış 4 taklit kitaptan alıntı yaptın !

tamam sen sus !

Müslümanlari beceren hiristoslar sende ise yahudi paranoyasi

hristoslar da beceriyor,yahudi köpekleride !

yahudiler kahrolası hristosların finansörü ! değilmi aynı zamanda ?

bu arada banada test,sleöe 3 leme zartı zurtu anlatmayın :S

Sitelerde Paylaş
tamam kardeş sende ne mal oldugun ortaya çıktı !

ya arkadas gelmısın bana izmit konsulunde it papazların g. çıkarıp yazdığı,saçma sapan tahribe uğramış 4 taklit kitaptan alıntı yaptın !

tamam sen sus !

hristoslar da beceriyor,yahudi köpekleride !

yahudiler kahrolası hristosların finansörü ! değilmi aynı zamanda ?

bu arada banada test,sleöe 3 leme zartı zurtu anlatmayın :S

hiristiyanlar bu kitapa inaniyor ama, birde kim kimi finanse ediyor birdaha düsün

Sitelerde Paylaş
hiristiyanlar bu kitapa inaniyor ama, birde kim kimi finanse ediyor birdaha düsün

dünyadaki para babaları yahudiler

tamam kardeş masonsun anladım seni...

yahudileri siyonizmi bana lütfen övme ! bu heriflerin övülecek neyi var ?

Sitelerde Paylaş
tamam kardeş masonsun anladım seni...

:lol::lol: mason (freimaurer) olmak icin kiliseye uye olmak lazim.

ya da düne kadar Müslümanlarin basina gelenler hep yahudilerin basina geliyordu

yahudiler sado maso manyagimi,kendilerini hep kestirmisler

Sitelerde Paylaş

Müslümanlar kitaplarındaki barbarlığa "o zamanın orduları için söylenmiştir" der, sonra gider

"hristiyanların kitabındaki barbarlığa bakın * düşmanlarımı kılıçtan geçirin diyor * der"

Allah denen karakter inanmayanları cehennem ateşiyle korkutmaya çalışır kitabında, şöyle yakacaz böyle yakacaz irin yedirecez der, hristiyanın kitabında çıra gibi yanacağınız söylenince aman ne korkunç din, ne kötü din! İsa bizi insanların yakmasını emretti!

Allah denen karakter neredeyse her surede "onların akıbetleri ne fecidir", "onlar için şöyle böyle bir son hazırlanmıştır" derken sorun değil.

Ha bir de son baktığımda "yakın" ile "yakılır" arasında fark vardı. Hem ne biliyorsunuz sizi kastettiğini?

En sevdiğim tarafı bu. "Ne biliyorsun Allahın seni kastettiğini? Belki de imana geleceksin"

Evet ne biliyorsunuz "imana gelip" hristiyan olmayacağınızı? Belki de john 15de bahsedilen sarmaşık tarlasında atılan dal değil yeşerip meyve veren dal olacaksınız?

Müslümanlığı bu şekilde mi temsil edeceksiniz? Sizin ayaklarınız altında eziliyor resmen.

Etnik ayırımcılıkmış, yok hristoymuş yok yahudi köpeğiymiş.

İki kitap da birbirinden saçma, bunu o ayırımcı aptal zihinlerinize sokun ve insan olun insan.

Sitelerde Paylaş

Evvettt

Doru,kuzey Irakta 40 enindeki bir kara parcasina Allah neden biryol yapmayi akil edemedi dersiniz,Avusturyadada öyle,hatta Afganistandada öyle.Bu nedenle Afgan mücahitleri batililara kök söktürüyorlar.Cünkü daglar gecit vermiyor,yol yok ,iz yok.

Allahcik,yol yapmayi unutmus bazi ülkelerde.

Daglara gelince,daglar dünya daha sicakken kara parcalarinin birbirini sikistirmasi neticesi olusmustur,Özel olarak yaratilmamistir.

Duru efendi

tolonbeg

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...