Jump to content

Türkiye İyi Bir Yolda

Recommended Posts

İktidarın yapmak istediğide zaten budur.Herşeyi tozpembe göstermek.

Hç bi gazetenin hiç bi derginin türkiyedeki ekonomi ile ilgili yazılarını önemsemiyorum.

Türkiyedeki asgari ücret,Türkiyede ki hayat pahalılığı ve vergi ücretleri

Zaten türkiyede ki yaşamın ne kadar zor olduğunu bize gösteriyor..

Ailenizin veya babanızın fabrikaları yoksa aileniz işçiyse ne demek istediğimi anlarsınız..

Madem 2023'ten bahsediyoruz..Bugünün cocukları o günün yetişkinleri olacak..

2012 yılındayız siz hiç eğitim sistemimiz güzel diyen birini duydunuz mu?

Yeterince güzel bir eğitim verebiliyormuyuz bugünün çocuklarına..

Evrim siteleri yasaklanıyor..Din hastalığı aşılanıyor çocuklara..

Medyada ki dram ve şiddet içerikli dizileri izleyerek büyüyor çocuklar..

Bugünün iktidarı kendinden olmayanı dışlıyor..Yandaşı zengin yaparken halk fakirleşiyor..

Bugün Atatürk'ü diktatör ilan edenler yarın cumhuriyeti yok etme çabası içerisine gireceklerdir..

Ve tüm bunlara yine ileri demokrasi denecektir..

Ordumuzun tüm üst düzey komutanları içeride..Peki suçları ne terör örgütü kurmak mı..Yada ileri demokrasi mi?

Akp her zaman türkiyedeki laiklik konusunda bir tehlikedir

tarihinde hiena_16 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 62
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Müslüman ateistler,

Sünni ateistler,

komunist dinciler,

şeriatçı solcular,

Liberal komunistler,

daha ne kadar meczup görecez bakalım forumda.

Özgür ilerici bir forumumuz var, dünya kamoyuna ve türkiyeye daha çok kavram ihraç ederiz bu gidişle, nede olsa yurdumun entel dantel ateistleridir onlar. :D :D

Sitelerde Paylaş

Kimmiş o tirtir bekleyenler isim ver.

Kenan Evren, Şahinkaya, Balyoz darbe planı sanıkları, Ayışı, Sakal, Yakamoz, bunların sanıkları tir tir bekliyor.

Daha saymamı ister misin?

12 eylülcülerden birkaç tane kaldığı için, ancak şimdilik onlarla idare ederiz.

Gerisi gelir inşallah!!!

Sitelerde Paylaş

maskeli adam sanırım solcu bir arkadaş. kendisiyle bu konuda hemfikirim.. sağcı da olsa, solcu da olsa, müslüman da olsa, ateist de olsa olaya katı ideolojik kalıplarla değil, objektif ve sağduyulu bakanlar bu görüşte birleşiyorlar.

Hayır konuya objektif ve sağduyulu bakanlar değil, kıç yalamacılığı yapanlar bu görüşte birleşiyor.

Ben sana bir cümleyle ekonomiyi anlatayım?

Hani şu çok iyi giden varya işte onu ;

10 sene önce pazardan alabildiğin 20 liralık meyve sebzeye bakarsın, bir de bugün bakarsın sonra da dönüp kazandığın parada ki artışa bakarsın.

Ve görürsün ki bu ülkede yüzde 500 lere varan enflasyon bile olmuş, üstelik temel ihtiyaç malzemelerinde.

Öyle kayak takımında veya sıcak şarapta falan da değil.

Hani uyumaya devam edin falan diyecem de uyuyan falan yok. Sizin amacınız belli, yalamaya devam edin deyim en iyisi ben size.

Toplama kamplarına, basına, yargıya, teröre, yolsuzluklara falan hiç girmiyorum.

Sitelerde Paylaş

Hayır konuya objektif ve sağduyulu bakanlar değil, kıç yalamacılığı yapanlar bu görüşte birleşiyor.

10 sene önce pazardan alabildiğin 20 liralık meyve sebzeye bakarsın, bir de bugün bakarsın sonra da dönüp kazandığın parada ki artışa bakarsın.

Ve görürsün ki bu ülkede yüzde 500 lere varan enflasyon bile olmuş, üstelik temel ihtiyaç malzemelerinde.

Öyle kayak takımında veya sıcak şarapta falan da değil.

Hani uyumaya devam edin falan diyecem de uyuyan falan yok. Sizin amacınız belli, yalamaya devam edin deyim en iyisi ben size.

Toplama kamplarına, basına, yargıya, teröre, yolsuzluklara falan hiç girmiyorum.

Ciddi söylüyorum, genel anlamda bu dediğin ürünlerde Ak Partiden sonra fazla bir değişme yok

Pazarları fazla gezmyiorsun herhalde, ürüreticeler ve satıcılar fiyatların artmamasından şikayetçiler!!!

Sitelerde Paylaş

Kenan Evren, Şahinkaya, Balyoz darbe planı sanıkları, Ayışı, Sakal, Yakamoz, bunların sanıkları tir tir bekliyor.

Daha saymamı ister misin?

12 eylülcülerden birkaç tane kaldığı için, ancak şimdilik onlarla idare ederiz.

Gerisi gelir inşallah!!!

Hiç biri tir tir falan titremiyor. :)

Benim izlenimlerime göre hepsi gayet dik, alnı açık yargılanmayı bekliyorlar. Bana gayet cesur bir tavırmış gibi geldi.

Kenan Evren'e falan güldüm geçtim zaten de, asıl içeridekilerden korkup tir tir bekleyenler dışarıdakiler.

Sitelerde Paylaş

Ciddi söylüyorum, genel anlamda bu dediğin ürünlerde Ak Partiden sonra fazla bir değişme yok

Pazarları fazla gezmyiorsun herhalde, ürüreticeler ve satıcılar fiyatların artmamasından şikayetçiler!!!

Oha ohaa yalanın da bu kadarı bi sen önce domatese soğana olanlardan haberin yok herhalde.

Sitelerde Paylaş

Turkiye iyiye dogru gidiyor, ama bakiyorum millet Akparti'nin yaptigi icraatlari sanki inkar ediyor, sanki butun bu olumlu gelismleri gormek istemiyorlar, acaba neden..?

Söyleyim sana dostum, Ak Partiyi çekemiyorlar. Bunun lamı cimi yoktur. Olaylara ideojik gözle değil, halkın gözünden bakan birisi, bunu net bir şekilde görecektir. Tabiki, bazı statükocuların maması kesildiği için onların bunu eleştirmesi doğaldır. Ama, sen onlara değil mutlu olan yüzde 50'lik Türk halkına bakacaksın.

Sitelerde Paylaş

Asgari ücretin alım gücünü 8 yılda 1329 yumurta artırdık

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Türkiye ekonomisinin performansını, milletvekillerine yumurta ile anlattı. Şimşek, 2002’de en düşük memur maaşıyla 2 bin 914, asgari ücretle ise 1370 adet yumurta alındığını belirtti. Kasım 2010 itibariyle ise en düşük memur maaşı ile 5 bin 856 yumurta, asgari ücretle ise 2 bin 699 yumurta alınabildiğine dikkat çekti.

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/16526129.asp

Sitelerde Paylaş

Oha ohaa yalanın da bu kadarı bi sen önce domatese soğana olanlardan haberin yok herhalde.

İşte olaylara ideolojik gözle yaklaşan başka bir arkadaş daha, kardeşim ben olayları değerlendirirken genel bakımdan değerlendiririm. Pazar alışverişimi 3/5 senedir hep aşağı yukarı alacağım ekstra bir eşya yoksa, aynı fiyat üzerinden yaparım. Zaman zaman senin dediğin sebzelerin ve meyvelerin yükselmesi tamaman karaborsacıların yüzündendir. Bunda Ak Partinin bir gram suçu yoktur.

Sitelerde Paylaş

Heee???

Bu da ne?

Karaborsa da ne? Temel besin ürünlerinde de kara borsa mı varmış?

Biraz düşüneym. Benimki ne de olsa Karadenizli kafası. Saat onikiyi geçti. :D

Gençlik Birliği üyeleri, tabutlu eylem yaptı. Grup adına yapılan açıklamada, dar gelirlinin belli başlı besin maddelerine yapılan zamların karaborsacıların, stokçuların gözünü artık sofralara diktiğini gösterdiği belirtildi.

Türkiye Gençlik Birliği üyeleri, pirinç fiyatlarındaki artışı protesto için tabutlu eylem yaptı. Kızılay Yüksel Caddesi’nde toplanan bir grup Türkiye Gençlik Birliği üyesi, tabutlu eylem yaptı. Grup adına yapılan açıklamada, dar gelirlinin belli başlı besin maddelerine yapılan zamların karaborsacıların, stokçuların gözünü artık sofralara gözünü diktiğini gösterdiği belirtilerek, piyasayı dengelemek için yabancı menşeli pirincin gümrük vergisizi olmaksızın ülkeye sokulacağının açıklanmasının olayın arkasında yabancı spekülatörlerin olduğunu gösterdiği iddia edildi. Bu olayın yalnız Türkiye’nin değil bütün yoksul ve mazlum milletlerin açlık sorunu olduğu vurgulanarak, 5 yoksul ülkenin açlık ve yoksulluk yüzünden iç savaş halinde olduğu ifade edildi. (iha)

tarihinde yurduminsanı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Müslüman ateistler,

Sünni ateistler,

komunist dinciler,

şeriatçı solcular,

Liberal komunistler,

daha ne kadar meczup görecez bakalım forumda.

Müslüman Atatürkçüyü adamdan saymadın,Türkiye'yi ayakta tutanları yani...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...