Jump to content

TÜRK ATEİSTLERİ NEDEN TÜRK MÜSLÜMAN ATEİSTLERİDİR?

Recommended Posts

hacıya sorarmısın iftiracı ben atılmışmıydım?

Bunun cevabını o versin..

benim yazdıklarımdan rahatsız olanları ben ve Tüm ateistler biliyoruz..

Aşağıda ki link okuyuculara ateist arkadaşlara fikir verir.

http://www.ateistfor...ic=53668&st=372

http://www.ateistfor...ic=53668&st=340

Defol git, ahlaksız herif. Şimdi beni de belle'yi de gizli Müslüman ilan edeceksin, etmişsin de. İlk kez yaptığın şey sanki.

Senin manyaklığını gösteren herkes Müslüman ajan zaten, bir sen ateistsin..

Sitelerde Paylaş
  • İleti 190
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bilginle ateist olarak bir tane başlık açsana...

herkes ateist olduğunu görsün..

Nolanın söylediği gibi ateist hakaret etmez..

tek bildiğiniz bu hakaret etmek

aç bir başlık bir konu savun..bekliyoruz..ne kadar ateistsin nesin bir anlayalım..

Kılıfını zorlama abdullahabdal. Sana kendimi de ateistliğimi de kanıtlamak zorunda değilim, senin ettiğin rezil küfürleri de ben bilirim.

Benim açtığım başlıklar seni çok aşar, anlaman mümkün değil. Sen otur Kur'an oku. Yapabildiğin tek şey o.

Sitelerde Paylaş

arkadaşım, adamın savunduğu şey bu..

dinler sapık değilmiş, insanlar sapıkmış. bu aynı anlama geliyor zaten. hem size ne oluyor?

"Dinler sapık değil, insanlar sapık" demiyor. İnsanların belli bir oranı sapıktır ve bu dinle değil, insanla ilgili bir sorundur diyor. Bunu anlamak o kadar zor mu?

Siz tutturmuşsunuz tek sapıklık İslam, sapıklar sadece İslam mensuplarından çıkar gibi yazmışsınız. Pedofiliden bahsetmiş aynı iletide Hacı. Bebeklere tecavüzden mesela..

Müslüman olmayan dünya kadar sapığı ne yapacağız? Uzak doğuda çocuk seksinin ticareti yapılır, onları ne yapacağız?

Pedofil bir ateist olamayacağını garanti edebilir misiniz?

Kaldı ki daha birkaç gün önce İslam'daki çocuklarla evlilik meselesinin pedofiliyle hiç ilgisi olmadığını yazdım. Yıllardır yazarım.

Bunlar önemli konular. Cümleleri doğru okumak, doğru bilgi vermek gerek.

Sitelerde Paylaş

sizin islamınızı sevsinler, AKP'ye oy veren ateistler gibisiniz aynı.

Valla bu gibi saçma saldırılar hiç etkili olmuyor, önemli olan doğruları yazmak. İslam'ın ne kadar berbat bir din olduğunu ortaya çıkarmak için yalan söylemeye veya bilgi çarpıtmaya lüzum yok; diğer dinlere güzelleme çekenleri anlamıyorum ben esas.

Hacı'ya bu gibi başlıkları sıkça açtığı için kızıyorum, çok da kavga ediyoruz bu yüzden ama sonunda görüyorum ki haklı. Ya çok arabesksiniz, ya ne kadar büyük ateist olduğunuzu kanıtlamak için kara düzen saldırı içinde gerçerklerlerden kaçıyorsunuz hatta basit bilimsel gerçekleri görmezden geliyorsunuz.

İslam'ı daha kötü yapamazsınız. Olabileceği kadar kötü zaten. Bu forumda yıllardır yazıyor insanlar, ayetleri deşifre ediyor, gelenekleri anlatıyor, tartışıyor ama yalan söylememeye özen gösteriyor. İhtiyaç yok ki..

Siz uçmuşsunuz. Dünyadaki tek sapıklar Müslümanlardan çıkar, pedofili, tecavüz, şiddet denen şey sadece onlarda vardır, çünkü hristiyanın dininde hiç böyle şeyler yoktur diyorsunuz. Biri Tevrat diye sorunca da İsa Tevratı geçersiz kıldı gibi akıllara zarar bir savunmayla geliyorsunuz.. Referanslarınız sadece din..

Sitelerde Paylaş

Taksiye binersiniz. [/font]

Şöför sizden nasıl ve ne kadar ücreet koparacağının hesabındadır. Gideceğiniz adresi bilmediğini söyle ve siz de emin değilseniz, sizi dolaştırır.

Kadınsanız bacaklarınıız dikizlemek için aynasını ayarlamıştır. Ben taksi içine gereksiz yerlere kadınların bacaklarını seyretmek için ayna koyan şöförler gördüm.

Dişçi size gereksiz tedavileri tavsiye eder.

Acı içinde kapısında bekledikten sonra muayene edildiğiniz doktor tarafından azarlanırsınız.

Pazarda çürük mal satın almaya mecbur kalırsınız.

Kuyrukta beklerken biri sizi iterek önünüze geçer. Ses çıkaramazsiniz.

Diğeri ise kuyrukta bekleyen diğer bir arkadaşına gözünüzün önünde işini gördürür.

Araba kazasında yüzde yüz haklı olduğunuz halde, yüzde 90 hatalı bulunursunuz.

Devlet dairesinde işiniz varsa hapı yuttunuz. Önce kime rüşvet vereceğinizi bilmeniz gerekir. Yoksa işiniz olmaz.

Vergi dairesinde ve tapuda günler geçirirsiniz.

Çocuklarınızin yanında diğer insanlara yalan söyler ve çocuğunuza bir açıklama yapmak zahmetinde bile bulunmazsınız. Çocuğunuz sizin yalanlarınızla büyür. İlerde sizin bir eşimiz olacaktır.

Çocuğunuzu döversiniz. Bazen eşek sudan gelinceye kadar döversiniz. Onu diğerlerinin yanında aşağılarsınız, kötülersiniz. Ona ne kadar değersiz ve önemsiz olduğunu söyler ve söylediklerinizi kanıtlarsınız.

Karınızın canına okursunuz. Ya fiziksel olarak, ya da mental ve psikolojik olarak...Çocuklarınıza yaptıklarınızın aynısını karınıza yaparsınız.

Ailenizi ihmal edersiniz. Kendi keyfiniz ve gereksinimleriniz herşeyin üstündedir.

Pahalı bir eşya aldığınız zaman mutlaka iyi bir kazık yersiniz.Bozuk bir malı geri vermekte zorluk çekersiniz veya iade edemezsiniz.

Araba tamircilerine güvenemezsiniz. Marangoza, elektirkçiye, muslukçuya güvenemezsiniz.

Kapınız gelen sütçüye güvenemezsiniz. Sütün içinde su olduğunu biliyorsunuzdur ama, o suyum musluk suyu mu, yoksa lağım suyu mu olduğundan emin değilsiniz.

Fırından aldığınız ekmek sizi zehirler. Yediğiniz etin ne eti olduğunu bilmezsniz.

Kokmuş balığı alırsınız. Kanserli, mikroplu piliçleri satın alırsınız.

Arabanızın deposunu doldurduğunuz benzine bile güveniniz yoktur.

İçtiğiniz su gereçkten şise suyu mudur yoksa lağım suyu mu, bilemezsinz.

Bu liste uzar gider. Bu nedenlerden Türkler ahlaksızdır.

Bu yazilanlarin hemen hemen hepsini birebir yasadim.

Ekonomik olarak gelismis ulkelerde bunlar minimum duzeyde.

Bence sorun ekonomik.

Sitelerde Paylaş

Evet sorun hiç kuşkusuz ekonomik. İslam bu soruna çare bulamıyor ve ayrıca kendisi de sorunlara neden oluyor.

Hepimiz 3-5 defa hacca gitmis,5 vakit namazinda,ama ahlaksiz muslumanlar gormusuzdur.

Demekki ahlakli olmak icin islam ogretisi yeterli degil.

Islamin kendiside sorunlara neden oluyor,cunku,ne yaparsan yap,tovbe ettinmi temizleniyorsun.

Boyle bir adalet ilahi olamaz.

Sitelerde Paylaş

Gözlemlerim:

Ahlak icin karsidaki kisiye saygi duyulmasi mecburdur.

Türkiyede anne babalar cocuklarina genelde haklarini, kaba kuvvet kullanarak da olsa, almalarini isterler. Cocuklar böylece haklarindan fazlasini alirsada anna baba bununla gurur duyar. Cocuk acikgözdür! Ac kalmaz! Yolunu bulur! Saygisizlik ögretilmeye burda baslanir!

Yukarda @Zazanin saydigi bagzi ahlaksizliklari yöneticler de önleyebilirler, en azindan azaltabilirler ve bu onlarin asil görevidir.

Devletin, vatandasi koruyacak yasalar cikarmasi ve kontrol görevini yapmasi bir cok ahlaksizligi azaltabilir.

Ama cogu yönetici bu sistemde büyüdügü icin bir cok yanlisi göremez veya görse ve begenmesede bunu degistirebilecek gücü yoktur cünkü azinliktadir!

Sorumluluk devlet "büyüklerinden" baslar, velilerde biter.

Balik bastan kokar!

Dini konulara hic girmiyorum :)

tarihinde poiuz tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...