Jump to content

NOLAN

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  6.721
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

4 Takipçiler

NOLAN Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 • Doğum Günü 15-03-1979

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Konya
 • Interests
  Teoloji,mitoloji,sinema,siyaset

Güncel Profil Ziyaretleri

3.144 profil görüntüleme
 1. NOLAN

  Meclis Başkanı Kahraman: Laiklik yeni anayasada olmamalı

  Tek başıma ne yapabilirim? Hiçbir şey.. 300-500 kişi toplansak,eylem yapsak;ne olur? Hiçbir şey.. Oy vermekten başka,bir seçeneğimiz var mı? Yok.. O zaman böyle bir durumda cumhuriyetin bekçisi asker devreye girmeli..Eğer asker devreye girmezse ve ülkede bir iç savaş filan çıkarsa,o zaman benim gibi insanlar kiminle savaşacak?! Durum çok çok vahim.. Ben 10 senedir darbe yapılmasını bekliyorum ama asker şeriatçılara/emperyalistlere gerçekten teslim olmuş durumda.. Bu kişi bu lafı edemez arkadaşım..Bu laflar kabul edilemez..Bu kişi bu lafı,muhalefet partilerinin sığlığı,askerin kendiler
 2. NOLAN

  İslam'da akan ilk kan..

  Forumun tadını çıkarıyorsun,anlıyorum seni ama sadede gel ve konuyu değiştirme..Teferruata girme.. O onun anası,o öbürünün kaynanası filan..Geç bunları.. Konumuz bunlar değil..
 3. NOLAN

  İlber Ortaylı Hakkında

  Güncelleme..
 4. NOLAN

  "Onlar gerçek ateist değil"

  Frigola,sen ateist değilsin diyerek seni kırmak/aşağılamak filan istemedim..Önce bunu bir söyleyeyim..Yani öyle dışlamak filan olarak algılama.. Yazdığın cümleleri,bir ateistin kuramayacağını belirtmek istedim.. Sen kafandan tanrı ve benzeri mitolojik figürleri silememişsin..O yüzden ateist değilsin..Öyle tanımlara,pozitifine/negatifine takılmaya gerek yok..Kafanda tanrı veya yaratıcı veya cin veya ruh gibi şeylerden zerre kadar bir kalıntı kalmışsa,bence ateist olamazsın..Benim anladığım ve sana söyleyebileceğim kısaca bu..
 5. NOLAN

  Kutlu dogum haftasi

  Okumuyorlar..Okuyan da,düzgün şeyler okumuyor..Sorun bu.. Bizzat bunların içinde yaşayan biri olarak söylüyorum bunu..
 6. NOLAN

  Ortaylı ve Şengör'ün cehaleti

  ''Ateistler'' diye birşeyi kabul etmediğim için,yani her ateisti ayrı ayrı değerlendirdiğim için;ateistlere kızıp geriye dönmem mümkün değil..Benim gibi sonradan ateist olan birisinin,sonradan dönüş yapması da mümkün değil.. Türk Torunu,kafayı çalıştırmak lazım..Bak şimdi,ben çalıştırıyorum..Bakalım nasıl çalışıyor bu kafa? Şimdi bu adam 1980 darbesini yapan Evren'i alkışlıyor mu? Evet,alkışlıyor..Haaa..Demek ki mecburen katlanmaya karşı birisi..Yani müdahaleden,değişimden yana birisi.. Aynı kişi ezan bu ülkenin gerçeği,mecburen katlanacaksın diyor mu? Evet,diyor.. Anladın mı? Vahdett
 7. NOLAN

  Ortaylı ve Şengör'ün cehaleti

  Offfff... Sen ateistsin ve bu söylediklerinin altına imzanı atıyorsun yani..Öyle mi? Pes ediyorum ben..!
 8. NOLAN

  İslam'da akan ilk kan..

  Hepsi değiştiler..Muhammed'le savaşan Ebu Süfyan bile müslüman oldu..Sonrasında oğlu müslümanların başına geçti..
 9. NOLAN

  Ortaylı ve Şengör'ün cehaleti

  Şaka mısın sen
 10. NOLAN

  Ortaylı ve Şengör'ün cehaleti

  ''Ezandan rahatsız olan dağa çıksın..'' Bu cümleyi Şengör kurmuştur..Senin aracılığınla belirteyim bunu. Ortaylı'ya gelirsek..Bu kişi Vahdettin'e hain denilmesinden rahatsız olan birisidir..Hatta bir konu açmıştım bununla ilgili.. Sence Vahdettin hain mi,değil mi? Türk televizyonlarının,Türk insanının,Türk basınının ne halde olduğunu anlamak için tv seyredilmelidir bence.. Televizyon seyretmek başka,televizyonun kölesi olmak başka şey..Türkiye'deki insanların büyük bölümü televizyonun kölesidir..
 11. NOLAN

  İslam'da akan ilk kan..

  Müslümanlar,din değiştirmeyi çok basite indirgiyorlar..Yazılan uyduruk islam tarihinde de sürekli bu konu böyle işleniyor.. Bugün Türkiye'deki insanları şöyle bir düşünsek bile,din değiştirmenin ne kadar zor olduğu anlaşılır.. Hamza bir anda dönüveriyor,Ömer bir gece şehadet ediveriyor..Masal bunlar.. Türkiye'nin yarısı 14 senedir bir siyasi partiden vazgeçmedi..Ölümüne savunuyorlar bu partiyi..1400 yıl önceki insanların,aniden tüm hayatlarını değiştirmelerini sanmak;zırdeliliktir..
 12. NOLAN

  Ortaylı ve Şengör'ün cehaleti

  :lol: ''Ezandan rahatsız olan dağa çıksın..'' Bu lafa kime ait sence?
 13. NOLAN

  Ortaylı ve Şengör'ün cehaleti

  İşilerine gelmemek değil de,gerçekten bilmedikleri için böyle konuşuyorlar..Teoriyi bilen adam,böyle şeyler söylemez.. Tv izlemeden nasıl yaşıyorsunuz? Haberlere bakın bari Bilmediğin bir konuda laf edersen,cahilliğini ifşa etmiş olursun..Cahil demek,hiçbir şey bilmemek demek değildir.. Cahil,bilimsel anlamdaki teoriyi,halk dilindeki teori sanıp;tv ekranında bu konuları biliyormuş gibi yapanlara denir.. Ortaylı ve Şengör,teorinin ne demek olduğunu bilmek zorunda değiller ama biliyormuş gibi yapmışlar ve resmen harakiri yapmışlar.. Sende bu kavramları bilmediğin için beni trollükle suç
 14. NOLAN

  İslam'da akan ilk kan..

  Ben ne yazmışım,sen ne yazıyorsun bana.. Sana birşey diyeceğim dindarr kardeş..Çağrı filmini izlemişsindir..Filmde Muhammed'e H.z.Hamza yalvarır..Savaşalım Muhammed,SAVAŞALIM der..Bunun üzerine ayet iniverir hemen..Sonra başlarlar savaşa.. Bana bunu izah etsene..Hadi kamonnn http://www.ateistforum.org/index.php/topic/57833-oeldurmek-ve-hothgoeru/ Sürekli cinayet/savaş/katliam ile dolu bir tarih.. Bugün bile devam ediyor..
 15. NOLAN

  "Onlar gerçek ateist değil"

  Frigola,sen de ateist değilsin..
×
×
 • Yeni Oluştur...