Jump to content

emin olunki mahşerde görüsecegiz

Recommended Posts

18 aylık bebeğe tecavüz eden cezasızmı kalacak.belki Allah seni affedecek ama onu affedecekmi sence?

Allah seni hidayete kavuşturacak peki ona bu şansı tanicakmı?

bu adam 1000 kez tövbe etse tövbesi kabül olunucakmı?

olunmicak.çünkü pislik yapmış küçücük bebeğe tecavüz etmiş ve Allah ın rahmetinden kovulmuştur.

peki sen kovuldunmu? kovulmadın dimi.

kovulmicaksında.belki ilerde tövbe edip müslüman olacaksın.

inkarcılar cehenneme gittiğinde bu tecavüzcü nereye gidecek?

cehenneme gitmicekmi?

Allah pislik insanlara mühlet verir ama cezasını ihmal etmez.

intikam gecikir ama yaşlanmaz.

cezanın ertelenmesi cezanın olmicağı anlamına gelmez.

ertelenen ceza çok ağır olacaktır.

allahın amacı ney bu tecavüz sınavında..

küçük çocuk neden bunları yaşıyor ve allah bunları izliyor bir şeyler yapmıyor..

birde tecavüz eden olaydan sonra 50 yıl namaz kılsa tövbe etse ne olacak..

bu ne boktan bir sınav..

birde kalkmış savunmaya çalışıyorsun allahcanı..

Sitelerde Paylaş
  • İleti 122
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

mantigini kullanabilen kisilerin bu foruma katilmasini sevincle karsiliyorum..

musluman, ateist, teist, satanist farketmez..

Siteye yazilarinla katkilarini beklerim kardesim..

eyw birbirimize katkı yapıp düşüncelerimizi geliştirebilirsek ne büyük bi kazanç olr.Önemli olan düşünen insan sayısının artması dünya halklarının çoğu düşünmekten o kdar uzakki :angry:

Sitelerde Paylaş

burada samimi hakikati arayan henüz daha aklını kaybetmemiş insani vasıfları olanlara cevap verelim musluman kardeşlerim yoksa hakaret içeren söylemleri olan sordukları sorunun cevabını almadan başka bir soru sorarlar dinleme zahmetinde bulunmayanları dinlemeyelim inşAllah..

bu zaman kaybıdır ve şu dusturu hatırlatırım tekrar batılı hak kabul edenlere karşı hak dava etmek hakka karşı bir nevi hürmetsizlik olacağından bunlarla zaman kaybetmemek en iyisidir

haşre mahşere inanmazlar neden çünki nasıl bakacağını bilmiyorlar hergün zaten ölümün haşrin provasını yapıyorlar zaten ömrünün günleri sayısınca, ölümün ve dirilişin numunelerini yaşıyor farkında olan tabi kuran ve efendimiz asm bunları uyarıyor zaten insanın her gün yaşadığı bu ölüp dirilme hadisesini, üzerinde yaşadığımız arz küremizde her yıl yaşıyor bunu kimse inkar edemez ve birde şunu belirtmek isterim insan ölüp çürüdüdüğü zaman ondan ayrılan atomlar yok olmaz bu atomlar iki kısımdır ki birincisi insana ait bilgilerin şifrelendiği esas atomlar ikincisi bu esas atomlara bağlı olarak insan vücudunu oluşturan diğer atomlar Allah insanların cesetlerini bu şekilde tekrar yaratır ve bu yaratma ilk yaratmadan daha kolaydır.

bunun bir örneğini şimdi içinde bulunduğumuz bahar mevsiminde görmekteyiz bakmasınıbilen gçrür Allah c.c kış ve sonbahar mevsiminde sadece kök tohum ve çekirdekleri kalan ve bir nevi ölmüş olan binlerce çeşit ağaç ve bitkileri bu kök ve tohumları esas alarak önceki bahardakinin neredeyse aynısı gibi yaratıyor

Sitelerde Paylaş
Ne halin varsa gör,fettoş ve deli nursinin k.çını yalamaya devam etmene kimse engel olmayacaktır.Sizin için asıl allah onlar.Arkadaşların dediği gibi,camiyemi gidersin,kabeyemi gidersin bilmem ama o gerici,ırkçı,kanlı,pis ellerinizi eğitim ve bilimden çekiniz.İnanıyorsanız sadece kendinize inanırsınız,inancınıza göre herkes kendi hesabını kendi verecekti çünkü ,o halde başkalarını bu yalanlarınıza alet etmeyiniz lütfen.Bak, sana ne diyeceğim;peygamberiniz ya şizofrendi ya da uyduruk düşüncelerine kendisini bile inandıracak kadar çok zeki bir ateistti!

Allahın olduğuna dair sunduğunu zannettiğin 10.000 kanıtın tümü,maddesel bir çorbanın içinde olan bu doğa ve evrende nedeni ve sonucu belli olgulardır.Ki şu an için açıklanamayan olayları sadece allahın varlığına delil sunman ayrıca inancınızın bilinmeyen öğeler üzerine kurulu olduğunu da tanıtlar bize.Peki, varlığına hiçbir kanıt sunulamayan Allahınız için olmadığına dair kanıt istemen kadar absürt bir düşünce olabilir mi?Henüz varlığı bile ortaya konulamayan bir şeyin yokluğu nasıl kanıtlanabilir?Süpermen,ejderhalar,uçan makarna canavarı,pegasus vb. ne de allah inancına ait bakış açınla, inanmaman için bir nedenin olabilirmi?

yazdıgın kötüsözlerden ben seni sahsım adına affettim sana cokkötü hakaret edecek kadar bilgim var ama sana cevap olarak kötüsöz söylemiyecem seni allah cc havale ediyorum okudugunu anlayamayan embesil

Sitelerde Paylaş
Tamam mahserde goruselim git namazini kil, duani et, seni engelleyen yok, ama bize dayatma. Hiristiyanlar bunlari asti, kendi ulkelerindeki dinsizlere, ateistlere dinlerini dayatmayi biraktilar, ilerlediler, gelistiler

sizde bizi rahat birakin

gidin camilere, gitmeyin diyen yok.

Universite falan dunyevi olaylardan cekin elinizi ayaginizi madem mahsere durustce inaniyorsunuz.

Siz yolunuza biz yolumuza

bizde sizi engellemiyoruz sadece inanca hakaret etmeyin kafi

Sitelerde Paylaş
Allah'in varligina, Muhammed'in onun resulu olduguna inanman ve kelime-i sehadet getirmen yeterli..

arti;

Bilimi reddedeceksin..

kuranda yazilanlari kayitsiz sartsiz kabul edeceksin..

mantigini kullaniyormus gibi yapip mantigi inkar edeceksin...

arap kulturunu yucelteceksin...

arapca ogreneceksin...

tum kafirlerden nefret edeceksin...

daha kanit istiyor musun?

bu arada hos geldin..

quote]inan kardeşim bu sitede birtek sana acıyorum senin ölümün feryatlar içinde ibretlik olacak senin her yazını okudugumda aklımdan sadece bu geciyor budayı veya maymun ırkınıdan gelen kardeşlerini veya darvini bilmem ama allah seni afetsin

Sitelerde Paylaş
öldükten sonra diriliş gerçek ve haktır.madde hakkında bi başlık aşmıştım burada.şuan siz size gösterileni görüyorsunuz.kıyamet günü perde kalkacak ahiret alemini seyredeceksiniz ve bizim haklı olduğumuzu anlicaksınız.

evet bende diyorum.saygılı ateistlere sözüm yok

ama ağzından salyalar akarak yüce dinimize küfür ve hakaret eden ateistlerin mahşer günü yakalarına yapışacağım.

Sankim dirilmiş. :lol:

Dininize birşey demiyorum ama bu kraldan kıralcı tavrınız yok mu! Afedersiziz ama size ne oluyor mahşer günü allahınız sormuyormu hesabı? Hem bizi nasıl tanıyacaksınız? Allah bizi ayıracak mı ahada bunlar bana inanmadı bakın bakın diyip sizden onay ve tepkimi bekleyecek? Her koyun kendi bacağından asılır derken müslümanlar tarafından asılırı mı çıkarmalıyız?..

Sitelerde Paylaş
'18 aylık bebeğe tecavüz edilirken neredeydin'

Tanrı da sana şu şekilde soracak bence:

Sen de 5 vakit ezan okunurken nerdeydin.

bende ona bebeklere tecavüz edilmesine neden izin verdin diyeceğim.suçlarımız karşılaştırıldığında(namaz kılmamak suçsa) namaz kılmamak çok çok masum olmalı.

Sitelerde Paylaş
'18 aylık bebeğe tecavüz edilirken neredeydin'

Tanrı da sana şu şekilde soracak bence:

Sen de 5 vakit ezan okunurken nerdeydin.

Birileri 18 aylık bebeğe tecavüz etmesin diye ortalığı kolaçan ediyordum.

Fakat heyhat ne yazık ki gücümün bir sınırı var.

Ve gene heyhat ki sen sozsuz bir kudrete sahipsin

ama bir zorba

bir despot

ve kendini beğenmişin birisin.

Kibrin gözlerini göreltmiş.

Sitelerde Paylaş
bende ona bebeklere tecavüz edilmesine neden izin verdin diyeceğim.suçlarımız karşılaştırıldığında(namaz kılmamak suçsa) namaz kılmamak çok çok masum olmalı.

1)güçlü olan hesap vermez,hesap sorar

2)Ahirette o sapığa daha ağır bir ceza verecek olabilir.

3)Eğer o anda Tanrı müdahale etseydi herkez imana gelirdi.Ve bu sefer de gevşemeler olurdu güvenlik açısından."Amaaan çocuğu bırakayım şuraya,Tanrı daha önce bir bebeği tecavüzden kurtarmış,benimkini de kurtarır"...emniyete ne gerek var vs....

Sitelerde Paylaş
arkadaşa senet verdiler, mahşerde görüşeceğiz diyor. Elindeki senete mahşer myedanının neresinde duracağın da yazılı mı -yoksa navigasyon cihazı mı kullanmak lazım?- gelip ziyaret ederdik...

Eskiden böylelerine keriz falan derlerdi, son zamanlarda bu kelimeyi duyduğumu hatırlamıyorum, pek kullanılmıyor herhalde.

Keriz kelimesinin etimolojisini vs bilen var mı.

KALABALIGI TAKİP ET

Sitelerde Paylaş
hiçbir şeyin yokluğu ispatlanamaz mesela sende supermanin yokluğunu ispatlayamazsın açtığın konuyu tavanarasına almakla doğru yapmışlar ama belki böyle bilgilendirici bir not da düşülebilirdi tavanarasına alındıktan sonra.

ÖRMCEK ADAM OLMAZMI SEN HALA ÇİZGİ FİLİMMİ SEYREDİYORSUN

Sitelerde Paylaş

2)Ahirette o sapığa daha ağır bir ceza verecek olabilir.

3)Eğer o anda Tanrı müdahale etseydi herkez imana gelirdi.Ve bu sefer de gevşemeler olurdu güvenlik açısından."Amaaan çocuğu bırakayım şuraya,Tanrı daha önce bir bebeği tecavüzden kurtarmış,benimkini de kurtarır"...emniyete ne gerek var vs....

Bu ne sığ bir bakış açısı başkaları acı çekerken sırf emsal teşkil etmesin diye mudahele etmeyen tanrı(varsaydığınız) bu anlayışla insanlık birbirine kırdırılıyor ha, sizi tebrik ediyorum, kana susamış ve acıyı izlerken zevk alan tanrı(varsaydığınız) savunmanız için.

Sitelerde Paylaş

Eğitimin ne kadar önemli olduğunu bir daha gözlemliyorum.

Insanlara beynini nasıl kullanması gerektiğini öğretmek lazım.

Eğitim şart. :)

Gülüyoruz acınacak halimize, bu kadar beynini kullanmasını bilmeyen insan arasında ne dersen de boş.

Birey olarak beynini kullanamayan "mal sürülerinin" oluşturduğu toplumlara baktığınız zaman, bunların günümüzde sürünen toplumlar olduğunu göreceksiniz. Başı çekenler de müslüman toplumlar...

Mahşerde görüşeceğiz diyen zavallıya acıyorum artık. Nasıl görüşeceğiz soruma "kalabalığı takip et" diye anlamlı yanıt veren gariban; daha birey olduğunun farkında bile değil....

Kalabalığı takip et... :) Niye? Kalabalık senden icazet almak -veya başka birşey- için önünde kuyruga mi gireceğini hayal ediyorsun.

Sitelerde Paylaş

güçlü olduğu için hesap sormak adil midir?

allah zorba,keyfi davranan bi varlık mıdır?

hal böyle iken adaleti gözetmeyen

allah nasıl nıksan sıfatlardan münezzeh olabilir?

;)

Sitelerde Paylaş

Eğer o anda Tanrı müdahale etseydi herkez imana gelirdi.Ve bu sefer de gevşemeler olurdu güvenlik açısından."Amaaan çocuğu bırakayım şuraya,Tanrı daha önce bir bebeği tecavüzden kurtarmış,benimkini de kurtarır"...emniyete ne gerek var vs....

Bu mantığa göre, bebeğe tecavüz eden kişi, insanları imana getirmede allaha yardımcı oldugu için cennete gider.

Sitelerde Paylaş
Eğitimin ne kadar önemli olduğunu bir daha gözlemliyorum.

Insanlara beynini nasıl kullanması gerektiğini öğretmek lazım.

Eğitim şart. :)

Gülüyoruz acınacak halimize, bu kadar beynini kullanmasını bilmeyen insan arasında ne dersen de boş.

Birey olarak beynini kullanamayan "mal sürülerinin" oluşturduğu toplumlara baktığınız zaman, bunların günümüzde sürünen toplumlar olduğunu göreceksiniz. Başı çekenler de müslüman toplumlar...

Mahşerde görüşeceğiz diyen zavallıya acıyorum artık. Nasıl görüşeceğiz soruma "kalabalığı takip et" diye anlamlı yanıt veren gariban; daha birey olduğunun farkında bile değil....

Kalabalığı takip et... :) Niye? Kalabalık senden icazet almak -veya başka birşey- için önünde kuyruga mi gireceğini hayal ediyorsun.

burda bizi görüpte kutsal dinimize hakaret ve küfür edenlerle bizi Allah yüzleştirecektir.kul hakkı denen bi olay var.bu nedenle küfredenlerin yakalarına yapışıcaz

sen hangi toplumdan çıktın? sende bi malsın ozaman.

Sitelerde Paylaş
18 aylık bebeğe tecavüz eden cezasızmı kalacak.belki Allah seni affedecek ama onu affedecekmi sence?

Allah seni hidayete kavuşturacak peki ona bu şansı tanicakmı?

bu adam 1000 kez tövbe etse tövbesi kabül olunucakmı?

olunmicak.çünkü pislik yapmış küçücük bebeğe tecavüz etmiş ve Allah ın rahmetinden kovulmuştur.

peki sen kovuldunmu? kovulmadın dimi.

kovulmicaksında.belki ilerde tövbe edip müslüman olacaksın.

inkarcılar cehenneme gittiğinde bu tecavüzcü nereye gidecek?

cehenneme gitmicekmi?

Allah pislik insanlara mühlet verir ama cezasını ihmal etmez.

intikam gecikir ama yaşlanmaz.

cezanın ertelenmesi cezanın olmicağı anlamına gelmez.

ertelenen ceza çok ağır olacaktır.

bir söz var duydun mu bilmem ; '' geç gelen adalet adalet değildir''

allah dediğin tanrının bilmem kaç yıl sonra o suçluya ceza verecek olması 18 aylık bebeğin tecüvüz uğradığı gerçeğini geri almayacak. bu adalet falan değildir arkadaş. siz kendinizi avutun.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...