Jump to content

godDAR

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  1.241
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

1 Takipçi

godDAR Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 • Doğum Günü 23-04-1978

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Nereye

Güncel Profil Ziyaretleri

4.204 profil görüntüleme
 1. godDAR

  yamyamlara neden peygamber gönderilmemiştir..

  allahcan, yamyamlara; 'ne haliniz varsa görün,yiyin birbirinizi..peygamber yetiştiremiyorum size' demiş olabilir.
 2. godDAR

  Matematik Soruları Paylaşalım

  4 , 10 , 12, 20 , ? , 42 , 42 , 56 ..... Deneyci, cevabın yanlış.. 6 sene sonra yanıt gelmiş, Doğrusu şöyle olacak. Buradaki sayı dizisi, yılın aylarının rakamsal sıralaması ile harf sayılarının çarpımını ifade ediyor. Yani aslında sonlu bir sayı dizisi. 12. ayla birlikte bitiyor. Dolayısıyla cevap 25.. Sevgiler..
 3. godDAR

  Ay'dan da dünyanın sadece bir yüzü mü görünür?

  Yanlış biliyormuşum.Bilgilendirme için Teşekkürler.?
 4. Dünyadan Ay'ın sadece bir yüzünün göründüğünü biliyoruz. Bunun nedeni dünya ve ay'ın dönüş hızlarının aynı olması. Peki ay yüzeyinden dünyaya bakıyor olsaydık, dünyanın da sadece bir yüzünü mü görecektik? Eğer öyleyse hangi kıta/kıtalar ya da okyanus/okyanuslar? Dünyanın atmosferinin olmadığını varsayın. Sevgiler..
 5. godDAR

  yamyamlara neden peygamber gönderilmemiştir..

  keşke allah, muhammed'i yamyamlara yem olarak gönderseydi.. hepimiz kurtulurduk bu sapık dinden..
 6. bütün peygamberler ne hikmetse ya bizim araplara ya da israiloğullarına gönderilmiş.. allahcan'ın arap yarımadası dışındaki insanlardan haberi yok.. güney amerika'da inkalar tanrılarına insan kurban ederken neredeydin sen.. peygamber mi kalmadı elinde gönderecek.. ya şu bizim meşhur yamyamlara ne demeli.. adam karşı adadaki yerli akrabalarını yahni yapıp yiyor.. allahcan'ın umrunda değil.. arap yarımadası takıntısı var bunun belli.. sevgilerimle..
 7. godDAR

  dinsiz bir türkiye kuruyoruz..

  arkadaşlar hayal kurmayı bırakalım.. adamlarla aynı demokratik ortamda yaşamamız mümkün değil.. tanrılarının emriyle hepimizin boğazına yapışacaklar bir gün.. evet gerekirse onların anladığı dilden savaşacağız.. öyle süt çocuğu gibi pasif kalırsak, daha 10000 yıl böyle yazar dururuz.. örgütlenmeliyiz.. nasıl bir belayla savaştığımızın önce farkında olmalıyız.. size yaşam hakkı tanımayan bir olguya, hepimiz kardeşiz diye giderseniz, torunlarınız da zorla müslüman olacak bunu bilin.. bu uzun bir süreç olacak.. hemen yarın olacak demedik zaten.. kılıçtan geçirilerek zorla müslüman yapıl
 8. dinsiz bir türkiye kuruyoruz.. nasıl ollacak inceleyelim.. önceliği eğitime vermeliyiz, her türlü din dersi kalkacak.. zorunlu pozitif bilim dersleri verilecek.. evrim, ilkokuldan başlayarak çocuklara ayrıntılı anlatılacak.. bütün camiler yıkılacak, yerlerine bilim yuvaları kurulacak.. insanlara sosyallik katılacak bu yuvalarda, uygulamalı bilim anlatılacak.. kuran ve benzeri ortaçağ kitapları toplatılıp imha edilecek.. diyanet işleri başkanlığı kaldırılacak ve tüm imam, müezzin kadrosu kovulacak.. buradan kazanılacak paralarla bilime ve eğitime yatırım yapılacak.. kurban bayramı ve
 9. godDAR

  putlari kiran dinin..

  muslumanlarin da katkilarini bekliyorum.. niye savunmuyorsunuz o cok sevdiginiz peygamberinizi.. muslumanin temel ogretisi ikiyuzluluktur.. ikiyuzluluk sunnettir..
 10. godDAR

  putlari kiran dinin..

  muslumanlara guzel bir konu.. baska bir yerde gordum, burada da tartismaya acalim.. madem inanclara saygiliydiniz, neden ise baska bir inancin kutsallarini parcalayarak basladi iz.. putlari un tuz ederken neden senin dinin sana benimki de bana demediniz.. ozur dilerim unutmusum, siz muslumandiniz degil mi..
 11. godDAR

  babam..

  tekrar çok sağol hacı.. yayılım gösterme eğiliminde olması gerçekten kötü haber.. ameliyattan önce tüm vücutta kanser taraması yapılmıştı bilgisayarlı tomografiyle.. metastas olmadığı söylenmişti bize, çok sevinmiştik.. ama demek ki yayılma riski çok.. pazartesi günü tekrar ameliyat olacak babam.. bu sefer barsak tekrar eski yerine dikilecek.. artık kemoterapi için ikna oldum, zor bir süreç ancak buna katlanmak zorundayız..
 12. godDAR

  babam..

  PATOLOJİ RAPORU Alındığı yer : topografi bilinmiyor Alınma şekli : sigmoid kolon rezeksiyonu, tümör Klinik bulgular: -- Ön tanı: -- MAKROSKOPİ Ön yüzde 4 cm, arka yüzde 21 cm segmenti peritonsuz, yaklaşık 32 cm uzunluğunda low interior rezeksiyon materyali. Rezeksiyon mezorektal fasya düzleminde yapılmıştır. Materyal dilimler halinde incelendiğinde distal cerrahi sınırda 3,5 cm uzaklıkta, daha çok ön yüzde ve peritonlu alanda lokalize , 6,5x3,5 cmlik alanı kaplayan polipoid görünümde kitlesel oluşum izlenmiştir. Tümör ön yüzde musküler tabakaya infiltre ancak aşmamış görünümdedir. 1- T
 13. godDAR

  babam..

  ben yinede yazayım yarın o zaman raporu, hacı ilgilenir eminim.. ne de olsa biz bir aileyiz..ben öyle hissediyorum.. iyi günde kötü günde.. çok sağolun..
 14. godDAR

  galaksiler nereye gidiyor

  bu evrenin bir parçasıyız ve onunla aynı yolda gideceğiz.. evrenin içerisindeki bir damla sudan daha özel değiliz..
 15. godDAR

  babam..

  iyi dileklerini yazan tüm dostlarıma teşekkür ederim.. babam ameliyat oldu ve kitle olan bölüm alındı.. çıkan parça patolojiye gitti, sonuç grade I kanser.. doktorların söylediği, yüzde 85 kurtulmuş..hiç bir organa sıçrama yok..(metastaz dedikleri) kemoterapi ile yüzde 3-5 arası daha iyileştirme sağlanabiliniyormuş.. tıbbi bir çok terim içeren patoloji raporu ile ilgili yardımcı olabilecek arkadaş varsa buraya yazabilirim yarın tüm raporu.. babamın barsağı 1 aydır dışarıda ve torba kullanıyor.. bu süreçte 10 kilo zayıfladı.. doktorlar bunun normal olduğunu söylüyor.. haftaya tekrar am
×
×
 • Yeni Oluştur...