Jump to content

Hiçbişeyi kafaya takmamak

Recommended Posts

Antidepresanlar zararlı diye biliyorum, hatta senin doğacak çocuğuna bile etkileri oluyormuş. Onlar sadece senin uykunu getirecek veya seni rahatlattığını düşünerek psikolojik olarak düzeleceksin.

Vurdumduymaz rahat kendini seven kendine güvenen her daim neşeli biri nasıl olabilirim ?

Beyin senin elinde, bu dediklerinin hepsini kendi isteğinle yapabilirsin. Fikirler, düşünceler bütün hayat senin sen nasıl yaşamak istersen öyle yaşayabilirsin. Canın ne yapmak istiyorsa onu yap. Sen kendini kendinle engelliyorsun. İçindeki sesin beynin vücut kontrollerin senin elinde sen nasıl istersen onlar öyle yapar.

Biraz saçma oldu galiba ama ben böyle düşünüyorum, beynim bir sorun hissederse yine onu düzeltecek olan benim ki bu zaten çok kolay birşey %100 kontrol sende.

Sitelerde Paylaş

Antidepresanlar zararlı diye biliyorum, hatta senin doğacak çocuğuna bile etkileri oluyormuş. Onlar sadece senin uykunu getirecek veya seni rahatlattığını düşünerek psikolojik olarak düzeleceksin.

Vurdumduymaz rahat kendini seven kendine güvenen her daim neşeli biri nasıl olabilirim ?

Beyin senin elinde, bu dediklerinin hepsini kendi isteğinle yapabilirsin. Fikirler, düşünceler bütün hayat senin sen nasıl yaşamak istersen öyle yaşayabilirsin. Canın ne yapmak istiyorsa onu yap. Sen kendini kendinle engelliyorsun. İçindeki sesin beynin vücut kontrollerin senin elinde sen nasıl istersen onlar öyle yapar.

Biraz saçma oldu galiba ama ben böyle düşünüyorum, beynim bir sorun hissederse yine onu düzeltecek olan benim ki bu zaten çok kolay birşey %100 kontrol sende.

Haklısınız beyin benim elimde ancak kalıtsal özellikleri nasıl es geçicez ki?

Sitelerde Paylaş

Haklısınız beyin benim elimde ancak kalıtsal özellikleri nasıl es geçicez ki?

Kalıtsal özellikler sen düşünürken veya birşey yapmak istediğinde onun önüne bir engel olup onu düşünmeni veya yapmak istediğin şeyi yapamamanı mi sağlıyor. Eğer boyleyse kumanda yine senin elinde istediğin kanalı açmak da özgürsun.

Ben pek anlamamam ama zamanla düzelir galiba antidepresan tavsiye etmem.

Sitelerde Paylaş

Kalıtsal özellikler sen düşünürken veya birşey yapmak istediğinde onun önüne bir engel olup onu düşünmeni veya yapmak istediğin şeyi yapamamanı mi sağlıyor. Eğer boyleyse kumanda yine senin elinde istediğin kanalı açmak da özgürsun.

Ben pek anlamamam ama zamanla düzelir galiba antidepresan tavsiye etmem.

Doğru diyosun aslında. Ama ben yinede antidepresan kullanıcam.

Sitelerde Paylaş

Doğru diyosun aslında. Ama ben yinede antidepresan kullanıcam.

Antidepresan senin uykunu getirecek, uyuşturacak ve beynini durduracak bağımlı olma ihtimalin yüksek bir zaman sonra ruh gibi olacaksın. Kullanan daha kötü oluyor sadece seni tedavi ettiğini dusuneceksin. Televizyonda birşey izlerken aralara reklam girer izlemek zorunda değilsin televizyon senin kumanda senin begenmedigin anda bas düğmeye bunu engelleyecek hiç birşey yok

Sitelerde Paylaş

Antidepresanların zararı çok. Diğer yandan öyle siz dediğiniz gibi rahat olmuyorsunuz. Biz r zaman sonra aynı etkiyi almak için dozu artırmalısınız. Uykunuz bozulacak. İlaçın etkisi geçtiği zaman sanki kafanıza darp edilmiş gibi olursunuz. Üstüne üstlük 3-4 ay kullandıkdan sonra bırakmak da zor. Bağımlısı olursunuz.

Sitelerde Paylaş

Bu nasıl mümkündür? Vurdumduymaz rahat kendini seven kendine güvenen her daim neşeli biri nasıl olabilirim. Antidepresanlar işe yarar mı bu konuda? Önerdiğiniz bir kitap hatta söz bile olabilir var mı?

vicdanını dinle ve uy...

Vurdumduymaz olma...

Duyarlı insanlar üstündür...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...