Jump to content

güven

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  7.926
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

güven Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Güncel Profil Ziyaretleri

1.574 profil görüntüleme
 1. güven

  Cübbeli Ahmet Hoca şair, şiir ve şarkıcıları hedef aldı

  Be ahmak ne diyor muhmmedin şiir söylediyi burdan belli, muhmmedin çaldığı şiirler ne olacak NAZİAT 1.Andolsun çekip koparanlara/yay çekenlere/kuyudan su çekenlere/bağsız-bekçisiz koşan atlara/ayrılık yüzünden hasret çekenlere/daldırıp daldırıp çıkaranlara, NAZİAT 2.Andolsun rahatça, incitmeden çekenlere/düğümü hünerle çözenlere/bir yerden bir yere gidenlere/coşkuyla iç çekenlere, Tarık 1- Yemin olsun göğe ve Târık'a; o, gece gelene, o, tokmak gibi vurana o, çıkıverip de yürek hoplatana
 2. güven

  HEPAR, seçimlerde Vatan Partisi'ni destekleme kararı aldı

  YOK ÖYLE YOK BÖYLE TÜRKÜYE ELDEN GİDİYOR NE GÜZEL HER GÖRŞTEN OLAN BİR ARAYA GELMİŞ SEN NE ZIRTILIYORSUN GİT HDP VER
 3. güven

  Yaratıcı yoksa evren nereden oluştu

  Manyakmısın şeytan varken ALLHA niye yardım edelim kafan durmuş senin
 4. güven

  Yaratıcı yoksa evren nereden oluştu

  Dötü boklu islamcılardan hiç bir b****k olmaz. Am deve sidiyi içer veye yemeyinize düşen sineyin tek kantı batmışa olmaz iki kandınıda batırıp sineyi yemeniz kafidir o zaman dünyaya hakim olursunuz
 5. güven

  Yaratıcı yoksa evren nereden oluştu

  Buda ramzanlıkta bir bardak soğuk su gibi serinletir insanı, MUHAMMED Suresi 7. ayet .Ey iman edenler! Siz Allah'a yardım ederseniz O da size yardım eder ve sebat verir.
 6. güven

  Yaratıcı yoksa evren nereden oluştu

  pekiyi efem. En büyük sorun Allah'a çok az yalvarmamız ve dua etmemizdir.Çünkü,Allah yoksulluğu kendisine yalvarmamız için yaratır.Demek ki yalvaranları az buluyor,En büyük sorun budur. Biz hiçbir memlekete bir peygamber göndermedik ki (karşı çıkmaktan vazgeçip) yalvarıp yakarsınlar diye ora halkını yoksulluk ve sıkıntıya uğratmış olmayalım. Araf 94 Andolsun ki, senden önce bir takım ümmetlere de peygamberler gönderdik; dinlemediler. Biz de onları yalvarıp yakarsınlar diye darlık ve sıkıntı ile cezalandırdık. En'am
 7. güven

  ÜRETİCİ DEN ÜRÜN ALIP SATMAK

  Çok zor bir iş bende antalyaya gittim kendi üretiyim malı satmak için aman aman kendimi zar zor zor az zararla kendimi kurtardım tabi benmki tekstil ürünüydü adamlar ellerinde kalan malı zaraıran veya maliyetine veriyorlar hele birde otelerde muatap bulacağın adamı bulman çok zor bir iştir.
 8. güven

  Yaratıcı yoksa evren nereden oluştu

  Allahımıza du et bak ayte ne diyor asıl ricamızı allaha edelim şükürüde unutmayalım allahın ihtiyacı var biz olmsak allahta olmaz. 37. Sen onların doğru yola erişmelerine aşırı istek göstersen de şüphesiz Allah saptırdığı kimseyi doğru yola iletmez.
 9. güven

  Yaratıcı yoksa evren nereden oluştu

  Allah herşeyi bildi sanamı soracak.
 10. güven

  Yaratıcı yoksa evren nereden oluştu

  Ya kardeşim bunlar kültür felenda anlamzlar boş ver.
 11. güven

  Yaratıcı yoksa evren nereden oluştu

  Evet savurda ne güzel yemek yenir dimi çok önemli ya yemek yerken ağzımıza deyilde başaka bir yerimize soksak yeminle orucumuz bozulur, MÂİDE Suresi 75: Meryem oğlu Mesîh ancak bir resûldür. Ondan önce de (birçok) resûller gelip geçmiştir. Anası da çok doğru bir kadındır. Her ikisi de yemek yerlerdi. Bak, onlara delilleri nasıl açıklıyoruz, sonra bak nasıl (haktan) yüz çeviriyorlar.)
 12. güven

  Yaratıcı yoksa evren nereden oluştu

  Sayın din kardeşim ALLAHIMIZ neleri haram kılmış kafirlere göster. Enam 151. De ki: Gelin Rabbinizin size neleri haram kıldığını okuyayım: O'na hiçbir şeyi ortak koşmayın, ana-babaya iyilik edin, fakirlik korkusuyla çocuklarınızı öldürmeyin -sizin de onların da rızkını biz veririz-; kötülüklerin açığına da gizlisine de yaklaşmayın ve Allah'ın yasakladığı cana haksız yere kıymayın! İşte bunlar Allah'ın size emrettikleridir. Umulur ki düşünüp anlarsınız.
 13. güven

  Yaratıcı yoksa evren nereden oluştu

  7 anlamı bu dimi din kardeşim yedi defa nakarat. . 47. Öyleyken Rabbinizin nimetlerinden hangisini yalanlayabilirsiniz? 49. Öyleyse Rabbinizin hangi nimetlerini yalanlayabilirsiniz? 51. Öyleyken Rabbinizin hangi nimetlerini yalanlayabilirsiniz? 53. Öyleyken Rabbinizin hangi nimetlerini yalanlayabilirsiniz? 55. Öyleyken Rabbinizin hangi nimetlerini yalanlayabilirsiniz? 57. Öyleyken Rabbinizin hangi nimetlerini yalanlayabilirsiniz? 59. Öyleyken Rabbinizin hangi nimetlerini yalanlayabilirsiniz?
 14. güven

  Yaratıcı yoksa evren nereden oluştu

  Bak kardeşim senin cehenneme gitmemem için uyarıyorum Allahımız ne diyor kadın tarladır unutma bunu. Nisa Suresi 117 lar, Allah’ı bırakıp ancak dişilere tapıyorlar. Hâlbuki azgın bir şeytana tapmaktadırlar. Nisa Suresi 11 – Erkeğe iki, kadına bir birim miras düşer. Ahzap Suresi 33 – Evlerinizde oturun, Cahiliye de olduğu gibi açılıp saçılmayın. Nur Suresi 31. Ayet - Ve mü’min kadınlara söyle, bakışlarını indirsinler (haramdan sakınsınlar) ve ırzlarını korusunlar. Zahir olan kısımlar (görünen el, yüz ve ayaklar) hariç, ziynetlerini açmasınlar, cezbedici güzelliklerini göstermesinler. Ve başörtülerini yakalarının üzerine koysunlar (örtsünler). Bakara Suresi 228 – Erkekler, kadınlara göre üstündür. Nisa Suresi 3 – Erkek 4 eş alabilir. Beğendiğiniz kadınlardan ikişer, üçer, dörder alın. Nisa Suresi 34. Ayet – İyi kadınlar itaatkâr olanlardır...Baş kaldırmasından endişe ettiğiniz kadınlara öğüt verin, onları yataklarda yalnız bırakın ve dövün. Bakara Suresi 282 – İki kadını şahitliği bir erkeğinkine denk kılınmıştır. Bakara Suresi 223 – Kadınlarınız sizin için bir tarladır. Tarlanıza nasıl dilerseniz öyle varın. Ahzap Suresi 50 – Biz bilhassa sana şunları helâl kıldık: Ücretlerini vermiş olduğun eşlerini(Kadın Parayla alınıp satılan maldır), Allah'ın sana ganimet olarak ihsan buyurduklarından sahip olduğun cariyeler(kadın köle). Nahl Suresi 43 - Senden önce de, kendilerine vahyettiğimiz erkeklerden başkasını peygamber olarak göndermedik. (Kadından peygamber olmaz) Enbiyâ Suresi 7 - Biz, senden önce de, kendilerine vahiy verdiğimiz erkeklerden başkasını peygamber olarak göndermedik. (Kadından peygamber olmaz) Tahrim Suresi 5 Ayet - Peygamber sizi boşayacak olursa, belki de, Rabbi ona(Muhammed'e) sizden daha hayırlı, kendisini Allah'a teslim eden, inanan, gönülden itaat eden, tövbe eden, ibadet eden, oruç tutan, dul ve bakire kadınlar olmak üzere sizden daha hayırlı eşler vermesi umulur. ( Yaşlanan
×