Jump to content

CinleriGorenAdam

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  198
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

1 Takipçi

CinleriGorenAdam Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  cranium
 • Interests
  beyin,bilim,müzik,gitar

Güncel Profil Ziyaretleri

474 profil görüntüleme
 1. CinleriGorenAdam

  ATEİST SORASA BÖYLE GÜZEL SORU SORAR.

  72 değil miydi ya, ben 49 saydım
 2. CinleriGorenAdam

  İnsan bedeninde florür elementinin görevi nedir?

  Bence keramet klavyesinde olabilir, kilometrelerce öteden laf sallamak çok kolay... İnsanların yüzlerine söyleyemeyeceğin bir şeyi burada da söylememeye çalış. Sapık birisi dediğine takar, seni bulur olan sana olur.. Seni engelleyip görmezden gelmek çok kolay, az da olsa düşündüğümden yazdım bu yazıyı.
 3. CinleriGorenAdam

  Antidepresanlar hakkında

  Ben de gitmiştim psikiyatri bölümüne, hatta ismimi de yıldızlı yıldızlı yazmışlardı ekranda ben de koridordakiler duysun diye sesli bir şekilde, "Delinin kimliği belli olmasın diye bu herhalde" Neyse, anlattım doktora, geri kafalıların, boş bakışlıların bana bakmasından rahatsız oluyorum, fiziksel yeterlilik de hissettiğimden pataklayasım geliyor diye, Adam ilaç yazayım öfke patlamalarında kullanırsın dedi bana, ben de kendisine, öfke patlaması yaşamadığımı belirttim, baktıklarında, ya da beni kız zannettiklerinde sinirlendiğimi söyledim. Saç uzun diye kız zannediyorlar, ya da garipseyip bakıyorlar diye sinir olduğumdan bahsettim. (çok kalın değilim ama sırtım ve omuzlarım erkek gibi geniş, ve kas kütlem kadınlara göre fazla, insanların bu kadar dikkatsizce etrafa bakınmaları rahatsız edici doğrusu... tuvalete giriyorum, küçük çocuk abla orası erkek yeri diyor, ben de en borazan sesimle, yaa öyle mi ben neyim diyorum falan, kızım şunu uzatıver diyor tramvayda bir teyze, önceden normal sesimle tamam diyordum alınıyorlardı, şimdi daha da agresif oldum, erkeğim ben diyorum, dediği şeyi de yapmıyorum.. insanlar çok ilginçler, ben birisiyle iletişime geçeceksem onu yarım saniye içerisinde bir gözlemlerim, fakat benle iletişime geçenler hiç öyle değiller gibi, çünkü azcık baksalar erkek olduğum anlaşılacak....) Bakmak yasak değil, ona bir şey yapamayız ki tarzından barışçıl konuştu. İlaç istemediğimi belirttim, bana kitap önerisinde bulundu, ilaç da yazmadı. İsteyene yazıyor gibi bir şey sezdim, bir de rol yapsak direk yazacakmış gibi geldi..
 4. CinleriGorenAdam

  BİLİME DEYİL ATATÜRKE DÜŞMAN YETİŞTİROYORLAR

  Irka kin beslemek onu aşağılaman neden? Kıçından uydurduğun şeyleri burada çoğunluğu türk olan bir foruma yazıyor olman nasıl hissettiriyor? Yaşın umrumda değil, ki ailemle de tartışıyorum yaşları büyük diye bir şey olacağını zannediyorlar. Mühim olan kafanın içindeki şeyleri nasıl ifade ettiğin. Açtığın salakça konulara laf etmemeye çalışmak sıkıcı. Hak hukuğu müslümanlardan da çok savunuyor olsak da, insan sinirlenirse onun hakkı hukuku biraz serratus anterior, biraz triceps, biraz da pectoralis majordan güç alan güzel bir yumruk olur kafanda patlar. Sinirlenme sebebim ırka,ki seçemeyeceğin bir bok bu, kin besliyor olman, Neymiş benim kanımda rüşvet almak, yolsuzluk varmış. Bunu duyan birisi seni gördüğü yerde indirir aşağı..
 5. CinleriGorenAdam

  Tanrı varsa insan beyni ölünce resetlenirmi?

  @godofwar Amca sen ne kullanıyorsun ya, kafan iyi gibi biraz. Kendin çalıp kendin söylüyorsun genelde. Yazdıklarını okuyup aklımda birleştirince taksim delisi Cenk-Buse belirdi.
 6. CinleriGorenAdam

  İslamın savunulma nedeni

  Bende bu düşünce yoktu, anne ve babam karacahil değillerdi. Ananem allah taş eder derdi, ben de ananeme "Anane o heykelleri insanlar yapıyorlar" derdim. İyi ki kafam salakça şeylerle doldurulmamıştı, iyi ki çocukken cuma namazı hariç diğer namazlara zorlamamıştım, ki deist bile kalmaya direnmeden ateist oldum. Kuzenlerime anneleri kulaklarındaki sıvının beyin suyu olduğunu söylüyordu, küçük yaşta namaz kılıyorlardı falan, şuan kirli beyinleriyle etrafta dolaşıyorlar..
 7. CinleriGorenAdam

  AKP seçmeni arkadaşlarımız, yakınlarımız...

  Kuranı okumamış ve bilmeyenlerinden bahsediyordum, şeriatçı bir arkadaşım olacak değil ya.
 8. CinleriGorenAdam

  AKP seçmeni arkadaşlarımız, yakınlarımız...

  AKPyi destekleyen bu kişiler yaptıkları şeyin farkındalar mıdır? Adaletin sağlanmadığı ve bireyciliğin önde tutulduğu bir ülkede yaşıyor olmak hiç hoş değil. Ne yazık ki bu durumdan yakınanların çoğu AKP seçmeni değil. AKP ye oy vererek, sahip olmamız gerekip şuanda bile sahip olmadığımız özgürlükler dışında elimizdekileri de kaybetmemize yol açmayacaklar mı? Bizim dinsiz olduğumuzu bilen AKP seçmeni arkadaşlarımız, AKP yi destekleyerek firavunun kafirlere zarar vermesine, zulmetmesine ortak olmuş olmuyorlar mı? Acaba oy verirken bizi hiç umursamıyorlar mı, yoksa tahmin edemiyorlar mı? Benim bu ülkede yaşamamı istemeyecek birisini başa getirmek isteyen birisine sıcakkanlı davranmam, katilimin yardımcılarına göz yummam anlamına mı geliyor? Bazen sinirleniyorum, parçalayıp yıkasım geliyor, sizin gibi arkadaşlara lanet olsun diyesim. Baktığımda görüş farklılığımız ekonomimizi ve sosyal yaşantıyı biraz daha değişik etkileyecek şeylerden kaynaklanmıyor, bir uçurumdan, atlasan düşene kadar kalp krizinden ölebileceğin bir uçurumdan..
 9. CinleriGorenAdam

  Bir dinsiz oy verir mi....

  •Bir dinsiz, AKP ye ya da recep tayyip erdoğana oy verir mi? •Kendisini düşman eden bir karaktere ülkesinin iyiliğini düşündüğü için karakteri destekler ve ona katlanır mi? •Sizce ülkenin kalkınması mı daha önemli, yoksa halkın bütünlüğü, sosyal yapısı mı? Her ne kadar tayyip erdoğanın ülkeyi kalkındırdığını düşünmesem de , kalkındırdığını düşünen insanlar var, düşmanlık yaratmamak adına öyle yazdım, instagramda chp ile alakalı hiçbir şeyi beğenememek, hiçbir paylaşım yapamamak yüzünden bu kadar tolerans gösteriyorum, adam instagram hikayesine reis senle yürüyoruz falan atabiliyor, aslında iğrensem de güçlü, zorba ve kötü oldukları için susuyorum.
 10. CinleriGorenAdam

  Wim Hof (buz adam) neden bilimsel olarak tam araştırılmıyor?

  Bu ne anlama geliyor?
 11. CinleriGorenAdam

  Wim Hof (buz adam) neden bilimsel olarak tam araştırılmıyor?

  Bence dediğin kişide kahverengi yağ dokusu normal düzeyin üstünde ve vücudunun birçok yanında, yoksa dediğin gibi olması gerekirdi.
 12. CinleriGorenAdam

  Wim Hof (buz adam) neden bilimsel olarak tam araştırılmıyor?

  https://www.wikiwand.com/tr/Termogenez kaynak:https://sinirbilim.org/vucut-isisi-nasil-duzenlenir/
 13. CinleriGorenAdam

  Erkeklerde neden? kadın memesi var.

  İhtimal ver ya da verme, gen kalıntıların var ve bu pasif genler bazen aktif hale geçebiliyor.
 14. CinleriGorenAdam

  Seks/Cinsellik ülkede neden tabu?

  Bence açılmanın ve kapanmanın arasını öğrenememiş, farkedememiş insanlardan dolayı. Tamam bir baba kızını bir pezevenk gibi satmamalı fakat, kızını kimseye göstermemesi de yanlış. Böyle insanlarla büyüyen insanların bir kısmı da yine o insanlar gibi oluyorlar.
 15. CinleriGorenAdam

  Antidepresanlar neden kilo aldirir?

  Düzenli kilo alıyorsan, diyet yaparak hafta hafta gözlemleyip alman gereken kaloriyi hesaplamaya çalışırsın. Esansiyel yağ asitleri ve aminoasitleri alman çok önemli, karbonhidrattan kısacaksın. Yeni bir beslenme düzenine sahip olmadığın sürece vücudunu aynı şekilde tutamayacağının farkına varman senin için iyi olacaktır. Sorunun cevabı hakkında düşündüm, şu aklına geldi: Tedavi sebebi stres olan hastanın metabolizması yıkım odaklı yanı katabolik olacaktır, fakat tedavi ile rahatlayan hastanın stres düzeyinin düşmesiyle, salgıladığı stres hormonu miktarı da azalıyor, Stres azaldığında rahatlıyor ve tekrar anabolik hale geçiyor, yani protein sentezi, yağ depolaması normale dönüyor. Not: bilimsel kesinlik içermemektedir
×