Jump to content

CinleriGorenAdam

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  232
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

1 Takipçi

CinleriGorenAdam Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  cranium
 • Interests
  beyin,bilim,müzik,gitar

Güncel Profil Ziyaretleri

561 profil görüntüleme
 1. CinleriGorenAdam

  Ateistlerin Gözünden Yaşam ve Ölüm

  Kardeşim, o zaman kendini yok et, boş yapma nolursun. Bu karamsarlık senin normal halin, anlaşılabilir. Fakat bir kişinin bunları bile bile yaşama devam etmesi saçmalık. Hayatını sonlandırabileceğin milyon çeşit yol varken, hayat boktan bir şey diyip duruyorsun, anlam veremiyorum..
 2. CinleriGorenAdam

  kiz tavlama taktikleri

  ortalama üstü vücudum, kase gibi de kıçım var. kızlarla konuşmuyorum genelde, koridorda kendinden emin yürüyorum, ezik bir davranış tipim yok, yüzüm ortalama düzeyde. şu ana kadar üniversitede hiçbir kız beni kesmekten öteye gitmedi. çok komiksin bu arada ortadan ikiye yarıldım. konuşmadan olmaz bu işler, tinder'da bile öyle, hiç kimse kim olduğunu bilmediği birisiyle herhangi bir organını paylaşmaz.
 3. CinleriGorenAdam

  kiz tavlama taktikleri

  Dış görünüşünü beğenip cinsellik yaşama arzusunun erkeğe özel bir duygu olduğunu düşünmüyorum. Ama senin sevgili kavramın, onla cinsel organından başka paylaşabileceğin pek bir şeyin olmayan bir kimse gibi. Bizim de kıçımıza bakıyorlar squat poposu var diye, gidip konuşmayınca kimse sevgilin olmuyor. 2. sıraya kası koymuş olman saçma, sebebi 32 santim kolu olan erkeklerin sevgili yapabilmeleri. Dediğim gibi, bence yazındaki asıl sorun sevgili kavramın..
 4. CinleriGorenAdam

  Teistlerin bir savunusuna eleştiriniz ne olurdu?

  Bu dediğine sahiden inandın mı ? O kadar saf mısın cidden?
 5. CinleriGorenAdam

  Olası Bir Tanrıya Dair Elimizdeki Gerçekçi Veriler

  Bunlar modern tıp tarafından sağlanmakta, tam olmasa da. Yani bir nevi gen havuzumuzu kalitesizleştiriyoruz.
 6. CinleriGorenAdam

  Doğum günün kutlu olsun, Türk Ateist!

  Geçmiş doğum günün kutlu olsun ablacım, nice mutlu yıllara erersin umarım.
 7. CinleriGorenAdam

  Kızlar neden popoyu gösterir?

  Parasından faydalanabilecek bir erkek ya da dişi arıyordur, Onun için bir sorun teşkil etmiyordur, nudist'tir
 8. CinleriGorenAdam

  Determinizm ve öngörü

  uçağın boy ve enini yarıya indirip kalınlığını yarıya indirmezseniz, küçücük kağıdı katlayamayacak ve garip bir kağıt elde edeceksiniz zaten, Belki de kağıdın kalınlığını da azaltsanız, aynı uçağın küçük formunu elde etmiş olurdunuz.
 9. CinleriGorenAdam

  AKILLI VE ZEKİ ERKEKLER VE KADINLAR NEDEN? EVLENMEZ.

  Siz.
 10. CinleriGorenAdam

  AKILLI VE ZEKİ ERKEKLER VE KADINLAR NEDEN? EVLENMEZ.

  Cevabın verilmiş bence.
 11. CinleriGorenAdam

  atheizmde ahlaki değerler yoktur.

  İnsanlar tarafından başka anlaşılacak laflar ediyorsun -belki harbiden ahlaksız demek istiyorsun ateist kimselere- ardından da bu lafı ediyorsun Arkadaş, yanlış anlaşılmalara yola açabilecek yazıları bilerek mi gözümüzün önüne sokuyorsun ? Kimler göründü sana böyle de ateist kişilere ters yapıyorsun, ahlaksızsınız diyorsun? ata2023 ateizmin ahlaki değerler içerdiğini söylediği için mi bu konuyu açtın bilmiyorum ama, orda açıklaması ona yapıldı zaten. Ahlak toplumun yargılarıdır, değişir evet, fakat bu genelde etik yönde değişir, etik geliştikçe, ahlak da onu geriden takip ediyor olsa bile peşinden gelir. Nasıl bir salaksın da 100 yıl sonra kadınlara tecavüz etmenin sıradan bir ahlak olabileceğinden bahsediyorsun? Bu düşünceye sahip olduğuna göre, senin soyunun devamının ileride toplumdan kopuk yaşayan bir topluma dönüşüp, kendi ahlaklarını yaratacak ve bunu yapacak olduğunu desen daha inandırıcı ve açık bir cümle olurdu. Bence erkekseniz andropoza, kadın iseniz menapoza girmiş olmanız olası, hal ve davranışlarınız eskiden normal ise tabi..
 12. CinleriGorenAdam

  Gözlemlenemeyen ölçülemeyen ama herşeyi etkileyen bir varlık mümkün müdür?

  @GREENHOUSE Abi mesaj atamadım sana, emin olmak için soruyorum, sen TENTEN miydin ?
 13. CinleriGorenAdam

  Gözlemlenemeyen ölçülemeyen ama herşeyi etkileyen bir varlık mümkün müdür?

  godofwar geri dönmüş olsa gerek, aynı soru işaretleri, Allah peygamber de demiyor, Bence sen kesin deist godofwar'sın
 14. CinleriGorenAdam

  Ateizm yalnızlık (sorunları)

  Bence dinsiz bir kimsenin tatlı su müslümanlarıyla çok büyük sorunları olmasının 3 sebebi olabilir, ilki dinini yeni terketmiş olması, ikincisi din yüzünden travma geçirmiş olması, üçüncüsü ise kendisinin takıntılı bir ahmak olması. Tatlı su müslümanlarının zararı yoktur denemez fakat, bu akıl çağında onların nesillerinin gitgide dine daha da soğuması beklenen şey, bu yüzden düşüncelerini belirttikten sonra geriye çekilmek ve nasıl senin bir seçim yapmış olduğun gibi, onun da seçimini -araştırıp veya araştırmayıp- yapmasına olanak sunman gerekir, ardını kurcalamak haddine değil. Sana cevap yazan arkadaşlara şu konuda katılıyorum ki, Ateist olmak, sadece tanrıyı ve dinleri reddetmektir, bir topluluğa girmek demek değildir. Babam da, benim kafamı kurcalamaya çalışırken bu lafları ederdi, fakat dindar taraftan ederdi: "Ateistler sübyancı, küçük çocuklarla ilişkiye giriyorlar, kimse bilmiyor bunları, üstü örtülüyor, mafya olanları var" Unutmayınız ki, kimse ant içmiyor ateist olurken, hiçbir ateistin davranışı bir diğer ateistle aynı olmak zorunda değildir, çünkü tek ortak noktaları dini görüşleri. Sam Harris 'indi galiba, "Nasıl şu anda insanlar süpermene inanmadıklarını dile getirmiyorlarsa, ileride de tanrıya inanmıyorum demek de o kadar saçma olacaktır." tarzında bir sözdü, tam hatırlamıyorum, internette de bulamadım kusura bakmayın. Son olarak ekleyeyim, türk ateistlerin muhafazakar ve fazla duygusal olanları sizin gibi oluyorlar, fazlasıyla kafalarına takıyorlar içinde bulundukları durumu, acaba özgüveniniz olması gerekenden daha az, stres seviyeniz de biraz fazla olabilir mi ? Ayrıca kitap yazıp yayınlayacak duruma gelmiş bir kişiye göre, pek okumamış, ya da okuduğunu anlamamış birisi gibisiniz.
 15. CinleriGorenAdam

  Tarık nedir ? Kuran'da Tarık

  aynen o yüzden ana işlev olarak, tasarlamış olduğumuz yolcu uçaklarındaki kanatlar, uçağın yolcuları tıpkı ev sıcaklıklarındaymışcasına seyahat etmelerine olanak sağlar.
×