Jump to content

CinleriGorenAdam

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  83
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

1 Takipçi

CinleriGorenAdam Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Location
  Cranium'un içi
 • Interests
  beyin, özgür irade, felsefe, bilim

Güncel Profil Ziyaretleri

177 profil görüntüleme
 1. Aşk ya da sevgi adını siz koyun

  Evet doğru, fakat hiç anlaşılabilir değil, Kadın sarhoşken evlendi desek, bu kadar uzun sürmez Kadın ilacın etkisinde yaşatılıyor desek, biraz hayal ürünü olur Kadın ona hala bağlı kaldığına göre, ve de kadının sağlıklı düşünebildiğini esas alırsak. cevap ne olur bilmiyorum
 2. Aşk ya da sevgi adını siz koyun

  belki kadın daha beterdir? sadece görünüşten erkeği elememe sebebi, belki kadın daha üst bir erkeğe ulaşamıyordur? bu örnekte erkeğin yakışıklı olmayıp, kadının idare eder olması ile direk dediğiniz şeyi düşünmek bence hiç de sağlıklı değil kadın kendisini eksik hissediyor olamaz mı?
 3. Diyet programım hakkında

  zaten şu ana kadar verdiğin, farkedilir kilolar, büyük ihtimalle tuz tüketimi azalmasındandır, 1 hafta tuz tüketimini önemli ölçüde kısarsan, tek seferlik kilo verirsin, vücudunun su tutma kapasitesi azalır, ama yağlarım erisin diyorsan, karbondioksit üreteceksin bol bol
 4. Aşk ya da sevgi adını siz koyun

  bence anlamanın ilk adımı, konuşurken sürekli yüzüne bakmak, hamle tahmini ve bağdaştırma ve başkalarıyla konuşurken gözlemlemek, hamleleri ezberlemek için
 5. Freeletics

  @Tengiz benim bir sorum olacak, ileride kilomuzu sabitleme gibi bir şansımız oluyor mu freeletics'te çok şişmek istemiyorum, itici duruyor, internette izlediğim videolarda 15 weeks transform tarzında, yani 15. hafta bittikten sonra formumu beğenirsem, (ya da daha önce) öyle kalmak için yapabileceğimiz bir şey, herhangi bir yerde yazıyor mu?
 6. Freeletics

  spor salonuna gitmekten daha mantıklı geldi doğrusu.
 7. Aşk ya da sevgi adını siz koyun

  Kız ile ortak ilgi alanlarımın olması kızı daha hoşlanılabilir yapıyor, güzel bulmadığım kızlarla muhabbet ilerlediğinde de hoşlanmaya başladım, fakat dış görünüş olarak çirkin olmaları, arkadaş kalmamı sağladı, bundan önce birkaç kızla böyle olmuştu, kızlar istemişlerdi ama dış görünüşlerini beğenmediğim için arkadaş olarak kalmıştım yani bana göre ortak ilgi alanları da gerekirken, dış görünüş ve çekicilik olmazsa olmaz.
 8. Aşk ya da sevgi adını siz koyun

  sağolun. Dürüst davranmama gibi bir şey yapmadım. kendim olmazsam, sonradan beni bırakacağının farkındayım zaten, bana söylenilen her şeyi robot gibi yapmıyorum, pezevenklik falan olduğu yok, sanki adamın elinden alıp götürüyoruz kızı.. bana karşı dolmuş olmanız, bu konuyu doğru düzgün okumayıp bana saydırmayı gerektirmez, saydırırsanız da bir şey yapmam, sizin düşünceleriniz. Ve düzeni yıkmaya yönelik düşünceler değiller, düşüncelerinizi komik de bulsam, bana karşı dile getirdiğiniz için teşekkür ederim. kadının aklı olduğunu bildiğimden, taktik almaya geldim, insan benim gibi karaktersiz, kansız olursa demişsiniz 1. Acıma duygusu olmayan. 2. Korkak. 3. Doymayan, kanmayan.4. mec. Duygusuz acıma duygumun bazı konularda olmaması, bazı konularda korkak olmam, bazı konularda duygusuz kalmam kansızlığımı gerektirir, haklısınız. alçakça entrikalar diyorsunuz falan filan,,, dürüst davranmayı götüm de yemiyormuşş.. ben, dünyadaki ortalama bir insandan daha fazla rol yapabileceğimi düşünmüyorum, bu yeteneği hiç geliştirmedim, neysem oyum, çoğu zaman açık sözlü olup bazen sözlerimi gizlemem götümün yememesi anlamına gelebilir, entrika olarak görebilirsiniz, sözlerimi seçerek konuşmam, aklımdan o an geçen her şeyi söylememem götümün yememesi midir, herhalde o da odur... bazı insanları incitmeyi göze almamam karaktersiz veya kansız olmamı gerektiriyorsa, size söyleyeyim, annenize davrandığınız yumuşaklıkla neden bir hasımınıza davranmıyorsunuz, niye insanları ayırt ediyorsunuz? kansız veya karaktersiz misiniz? ya da ben neden burada özgürce konuşuyorum da gerçek hayatta bu kadar özgür konuşamıyorum, demek ki kansız ve karaktersiz birisiyim siz, nasıl yaşadığınızın farkında bile olmayan bana karaktersiz veya kansız diyen, belki daha az, belki daha fazla karaktersiz ve kansız bir insansınız, bazı görüşlerimin saçmalığı ve katılığı, onların değişmeyeceği anlamına gelmez. umarım kendinize biraz uzaktan bakıp kendinizi daha iyi gözlemler ve görüşlerinizi yenilersiniz. iyi günler.
 9. konulara yaptığın yorumlar gerçekten çok boş, ve düşünülmemiş..

  amacın post kasmak falan mı??

 10. Aşk ya da sevgi adını siz koyun

  öneriniz çok saçma geldi, teşekkürler.
 11. Aşk ya da sevgi adını siz koyun

  aynı durumda kendimi gördüm, teist arkadaşlara içinde bulundukları saçma durumu, ihtiyaç duydukları hayat motivasyonunu aldıkları kaynağın, kendi içinde tutarsız oluşunu anlatırken bazıları "hımmmmm burayı bi düşüniyim" derken bazıları "inanç bu, mantık aranmaz, sanane" diyor..
 12. Aşk ya da sevgi adını siz koyun

  kardeşime, yakın arkadaşlarıma saçma salak düşünceleri hakkında (bilim dışı saçmalıklar) üzülürler mi diye düşünmeden sövebiliyorum, yüzlerine. saçmalıklarının farkına varsınlar diye ama camide bunu yapamıyorum, ya da tanımadığım birisine, niye birisi mi uyarıyor acaba beni? tanımadığın birisini rahatsız etmek istemezsin mi diyor ki ?
 13. Aşk ya da sevgi adını siz koyun

  ne zaman vermemiş? kızla tanıştım zaten, şimdi muhabbeti ilerleteceğim.
 14. Aşk ya da sevgi adını siz koyun

  ben de zaten ÇOK ETKİLENMEDİĞİMİ farkettim, kızın 1 gün dibinde oturunca, fakat bir hile yaptım :)) kızın orasına burasına hiç bakmadım, sadece konuşurken yüzüne baktım orasına burasına bakmayı da düşünmüyorum bu aralar, iyi oldu bakmadığım, sonuçta ne kadar düz düşünürsem kızın değeri o kadar artacak, mantıklı bir şekilde, kızın saçma davranışları vb gibi şeyleri düşününce değeri düştü.
 15. Aşk ya da sevgi adını siz koyun

  anibal'ın taktikleri ile çalıştım, kazandım dershane reklamı gibi oldu.
×