Jump to content

CinleriGorenAdam

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  242
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

1 Takipçi

CinleriGorenAdam Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  cranium
 • Interests
  beyin,bilim,müzik,gitar

Güncel Profil Ziyaretleri

654 profil görüntüleme
 1. CinleriGorenAdam

  Kızlar tipe önem verir mi?

  @anibal Böyle bir problem var, ama zannedersem sebebi partnerim. Birleşmede çişi geliyor, içeride baskı hissediyor, birleşmeyi sürekli yarıda kesmek zorunda kalıyoruz. Hayatında hiç seks orgazmı yaşayamamış, yaşatmak istemiyorum da değil. Ve her seks sonrası gergin oluyor, canı acıdığı için sevmesi gereken şeyi bir türlü sevemiyor, sanki böyle gitse ilerde seksten soğuyacakmış gibi hissediyorum.
 2. CinleriGorenAdam

  Kızlar tipe önem verir mi?

  Baya hızlı bi yakınlaşma sağladık. Bana sürekli başkalarıyla da ilişki yaşayabilirsin, ben de yaşayabilirim diyor. Sonradan bunu deme sebebini önceki ilişkilerinde aşırı baskılanması olarak ka söyledi, benim onu rahat bırakıp bırakmayacağımı görmek için. Ardından başkalarıyla olmayı tercih edecek bir yapısı olmadığını da ekledi. Eski sevgilisi sevgi görmemiş bir herifin tekiymiş, ona kimsenin veremeyeceği sevgiyi vermiş, kendisi anlatıyor, baya aşıkmış da. Ama oğlan onu baya baskı altına sokmuş, hayatından bezdirmiş, kız da bu duruma dayanamayıp ayrılmış. Bebekleri pek sevmiyor, büyüyüp AKP li olacaklarını düşünüyor, populasyon fazlalığı sebebini de ekliyor. Ben de onu çözmeye çalışıyorum hala.
 3. CinleriGorenAdam

  Kızlar tipe önem verir mi?

  @anibal Benim hatun bana fazla değer verdiğini, Onu onun beni sevebileceği kadar sevemeyeceğimi Bana pek güvenmediğini Bana çok iltifat edip karşılığını bulamadığını Bu yüzden ciddileştirmek istemediğini Kendisini fakbadi olarak hissettiğini söyledi. Özel bir gününü kutlamayı da kaçırdım, gece yarısıydı bana gönderme yaptı, ama ben anlamadım, uykuluydum zaten. Aşık olmamak için onun kötü yanlarını kendime hatırlatıyorum. Kendimi kaptırmak istemiyorum. Ona fazla ilgi gösterip, baymak istemiyorum. Ama şu sıralar hep ben özneli cümleler kuruyorum, hep yardım bekliyorum, benim ihtiyaçlarımı karşılıyor, eczane, not, görünüş vb. Kullanılıyormuş gibi hissetmeye başladı. Bugün gönlünü almam lazım.
 4. CinleriGorenAdam

  Kızlar tipe önem verir mi?

  Kadınımızı mastürbasyonla, bizi arzularken orgazma ulaştırdıysak da aynı etki oluyor mu? Abi anlattıklarını anlatan nörolog tanınadığımdan, bu yüzden araştıramayacağımı hissettiğimden sana soruyorum. Ve her sekste orgazma ulaşmamaları durumu var, sekste orgazm olmamış olmamız, seksi anlamsız mı kılıyor?
 5. CinleriGorenAdam

  Kızlar tipe önem verir mi?

  Ben onunla konuşurken gözlerime çok nadir bakan ve bunu sadece bana değil herkese karşı yapan bir kız arkadaşım var, sevgililik yolunda ilerliyorum, ve daha sevgili olmadan da bazı şeyleri yaşadık. Ama şefkate ihtiyacım varmış gibi davranıp, uzaklara düşünceli bakışlar attığımda gözlerimin içine bakıyor.
 6. CinleriGorenAdam

  B complex + Omega 3

  @anibal tıp fakültesi dersleri yüklü bilgi içeriyor. Ayrıntıyı ve genel bilgiyi ayırt edemediğimiz zamanlar oluyor. Not kaygısından dolayı da ilk amacımız tüm kavramları birbirleriyle ilişkilendirip sağlam bir öğrenim almak olmuyor. Hayatta yapacak onca şey varken öğretimimi hayatımın temeline koymak istemiyor olmam yanlış mı?
 7. CinleriGorenAdam

  Vücut geliştirme

  StrongLifts 'i öneririm. Vücudunun her yeri çalışıyor, dambıl gibi şeylerle uğraşmıyorsun, olimpik barla gününü geçirip bitiriyorsun. Pump da olmuyorsun, rahat rahat çalışıyorsun. Temel hareketleri yapamama sebebin varsa hareketleri parçalayabilirsin, bunun dışında temel hareketler fazlasıyla yeterli. Bacakların vücuda oranla daha büyük hale gelebilir, bu sefer üst vücut ağırlıklı çalışmaya devam edersin, bacak çalışmalarını haftada bire indirirsin.
 8. CinleriGorenAdam

  Karanlıktan Korkma

  Spotify'dan sleep aç dinle uyu. Yurtta her gün kulaklıkla bunu dinlemek zorunda kalıyorum, malum gürültü.. Işık melatonin salgısını azaltıyor, uyku kaliteni düşük tutmamaya çalış. Uyku kaliten artarsa uyumaktan ve karanlıktan daha az korkarsın diye düşünmekteyim.
 9. CinleriGorenAdam

  İntermittent Fasting

  7 de kalkıyorum, akşam 4-6 gibi yemek yiyorum, 10'da son öğünümü yiyorum. Memnunum.
 10. CinleriGorenAdam

  İntermittent Fasting

  Günlerdir 3 öğün + 3 ara öğün şeklinde bir beslenme programı uyguluyordum, haliyle yemek sonrası yükselen insülin bende kafa yapıp, derste, kütüphanede uyumama sebep oluyordu. Okuduğumu doğru dürüst anlamıyor, masa başında 45 dakikadan fazla durunca uyukluyordum. Sonra internette intermittent fasting 'i gördüm ve araştırdım. İntermittent fasting programını 2 gündür uyguluyorum. Aralıksız 3 saat ders çalışabildim, herhangi bir uyuklama söz konusu dahi olmadı, okuduğumu rahatlıkla anladım. Gece 23.00-23.30 gibi son yemeğimi yiyip, ertesi günü 15.30-16.30 'a kadar aç kalıyorum. Bu açlıkta su tüketiyorum, kahve tüketiminin de ekstra yağ yakımını sağlayacağı söylenmiş. Almam gereken kalori değerlerini değiştirmeden yemek yeme zamanım içerisinde tüketiyorum. Bu diyeti uygularken aklıma "Tok bir aslanın bir iş için kıçını kaldırmamasıyla, aç bir aslanın avı için mücadelesi" geldi, ve kendimi buna fazlasıyla benzettim, sempatik sistem aktif, parasempatik sistem deaktif. Ayrıca gece uykuda birkaç kez tepe değer yaparak salınan büyüme hormonu, sabah yenen ilk yemek ile, sabah salınabilme yetisini yitiriyor, İF uygulayınca bir salınım daha yakalamış oluyorsunuz. Sizlere bu diyeti denemenizi öneririm, faydasını görürsünüz umarım. Not: müslüman olmadım
 11. CinleriGorenAdam

  Ateistlerin Gözünden Yaşam ve Ölüm

  Kardeşim, o zaman kendini yok et, boş yapma nolursun. Bu karamsarlık senin normal halin, anlaşılabilir. Fakat bir kişinin bunları bile bile yaşama devam etmesi saçmalık. Hayatını sonlandırabileceğin milyon çeşit yol varken, hayat boktan bir şey diyip duruyorsun, anlam veremiyorum..
 12. CinleriGorenAdam

  kiz tavlama taktikleri

  ortalama üstü vücudum, kase gibi de kıçım var. kızlarla konuşmuyorum genelde, koridorda kendinden emin yürüyorum, ezik bir davranış tipim yok, yüzüm ortalama düzeyde. şu ana kadar üniversitede hiçbir kız beni kesmekten öteye gitmedi. çok komiksin bu arada ortadan ikiye yarıldım. konuşmadan olmaz bu işler, tinder'da bile öyle, hiç kimse kim olduğunu bilmediği birisiyle herhangi bir organını paylaşmaz.
 13. CinleriGorenAdam

  kiz tavlama taktikleri

  Dış görünüşünü beğenip cinsellik yaşama arzusunun erkeğe özel bir duygu olduğunu düşünmüyorum. Ama senin sevgili kavramın, onla cinsel organından başka paylaşabileceğin pek bir şeyin olmayan bir kimse gibi. Bizim de kıçımıza bakıyorlar squat poposu var diye, gidip konuşmayınca kimse sevgilin olmuyor. 2. sıraya kası koymuş olman saçma, sebebi 32 santim kolu olan erkeklerin sevgili yapabilmeleri. Dediğim gibi, bence yazındaki asıl sorun sevgili kavramın..
 14. CinleriGorenAdam

  Teistlerin bir savunusuna eleştiriniz ne olurdu?

  Bu dediğine sahiden inandın mı ? O kadar saf mısın cidden?
 15. CinleriGorenAdam

  Olası Bir Tanrıya Dair Elimizdeki Gerçekçi Veriler

  Bunlar modern tıp tarafından sağlanmakta, tam olmasa da. Yani bir nevi gen havuzumuzu kalitesizleştiriyoruz.
×