Jump to content

Engse Aesir

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  188
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Engse Aesir Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://ateistiz.lefora.com

Profile Information

 • Location
  لا إله لا الله

Güncel Profil Ziyaretleri

1.549 profil görüntüleme
 1. Engse Aesir

  YASAK MEYVE

  Bir elma kaç kişiyi doyurur? Bir elma ile karın mı doyar? Bir elma 2 kişinin karınlarını doyurur mur? İnsanlığın temsilcilerini aç karınlarıyla kovmak hangi Tanrı'ya yaraşır?
 2. Engse Aesir

  Mustafa Armağan'sal Zihni Sinir İtirazları.

  Konuya dair fikir yazmıyorsan başlığı gereksiz sabote ediyorsun demektir.
 3. Engse Aesir

  Turbanda geri adim sinyali..

  Akp'nin dayattığı siyasal islam, gerçek islamın yapısını dejenere ediyor, islamı yozlaştırıyor aslında. Bügün Eminönü yeni cami'de başı açık, türbansız, mini etekli kadınların kıldıkları namaz belki göstermelikti, ama birkaç yıl sonra, islamın ictihad yönüne ufak da olsa meğil verdirebilir o mini etekli namaz kılan kadınlar. Gelecekte siyasi ortam uygunsa Diyanet buna cevaz verebilir. Fakat diyanet olur verse bile sırat köprüsünden mini etekli namaz kılan kadınlar nasıl geçecekler? Mini etek ile sırat köprüsünden geçilmez. Tayyip'in oksimoron siyasi manevraları, akp tabanlı islam ümmetini ikil
 4. Engse Aesir

  Mustafa Armağan'sal Zihni Sinir İtirazları.

  ✔ Mustafa Armağan'ın programı Tvnet'te yayımlanan Derin Tarih'de Atatürk'ün manevi kızı Afet İnan'ı, Atatürk'ün sevgilisi ve metresi olarak tanıttılar. Mustafa Armağan ve Süleyman Yeşilyurt adlı sözümona tarihçiler, Adnan Menderes'in metreslerinden Suzan Sözen ile Atatürk'ün manevi kızı Afet İnan'ı bir tutarak aynı kefeye koydular. ✔ Atatürk'ün manevi kızı Afet İnan'ı, Atatürk'ün metresi olarak gösterilmesine Ahmet Hakan tepki gösterdi. İlginçtir başka kimseden ses seda yok!
 5. Engse Aesir

  www.quranoloji.org

  Yaşlı teyze, kaç numara gözlükle okuyorsun sen forumu? Konu dizini aynı iken dışarıdan 2-3 sözcüğü internette aratarak foruma gelen konuk okuyucu birisi, arattığı sözcük içeriğini ve aradığı bilgiyi aynı konuda bulur, okur ve gider ve mutlu olur. Bu adam mesajı 2008'de yazmış ama, benim işime yaramaz diye düşünmez. Çünkü forumlar bilgiyi paylaşarak yaygınlaştırmak içindir, ne zaman yazıldığı önemli değildir. Forumlar snapchat gibi kullanılırsa bilgi, çoğunluğa erişecek kadar paylaşılamaz, yalnızca muhabbeti yapılır ve muhabbet bilgiyi yaygınlaştırmaz. Bilgi yaygınlaşmazsa aynı fikirlerin taşıy
 6. Engse Aesir

  www.quranoloji.org

  Yazmayın o zaman şişirmeyin. Forum kullanmayı bilmiyorsanız öğretecek değilim.
 7. Engse Aesir

  Allah neden kan istesin?

  Kabe'de hac farzı için kesilip yenmeyen, sırf kan akıtılmalı farzını yerine getirdikten sonra gömülen kurbanlar milyonları doyurur. Yalnızca Türkiye'den giden hacılar orada 100,000 kurban kesiyor her yıl ve etlerini yemiyorlar. Oysaki kurbanlar Türkiye'de kesilse Türkiye'nin 14 milyon aç insanını doyurur bu 100,000 kurban. Türkiye'de açlık ve yoksulluk sınırı 1,518 TL dir ve bu sınırda yaşayan yoksul sayısı 29 milyon insandır. "Ademoğlu kurban kesme gününde Allah katında kan akıtmaktan daha sevimli bir amel işlememiştir" islam hükmü için en büyük vahşet ve en büyük israf bir arada işleniyor he
 8. Engse Aesir

  Virgin Mary virgin.miydi?

  Horus - Jesus. Yakın incelemede Horus İsa'ya ne kadar da benzemektedir! Hıristiyanlık birçok doktrini, Pagan dünyasından ödünç almıştır veya çalmıştır. Bunun ardındaki amaç, farklı kültürlere sahip daha fazla insanı Hıristiyanlığa çekmekti. Ödünç aldığı birçok inanç eski Mısır putperest dini idi. Hıristiyanlığın dayandığı öğretilerin çoğu, bu gerçekleri gizlemek için boyanan eski Mısır tapınaklarının duvarlarına kaydedilmişti.
 9. Engse Aesir

  Deniz, Yusuf, Hüseyin...

  Deniz Gezmiş Atatürk ilkeleriyle barışık birisiydi. Günümüz akp diktasında çoğumuz, ulusal bayramlarda Atatürk'ün adını anamayıp, fişlenmekten çekinip Anıtkabir'de huzuruna çıkmaktan tırsarken, Deniz Gezmiş Atatürk yolunda en önde bayrak taşıyarak yürümüştür.
 10. Engse Aesir

  Deniz Gezmiş ve Mahir Çayan fikir adamı mı ?

  Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan. 6 Mayıs 1972 sabahı TC devleti tarafından idam edilmiş 3 genç. ✔ Bu üç fidan’a adanmış 10 şarkı. 1. Hüsnü Arkan - 5 Mayıs. 2. Sevinç Eratalay - Ankara'dan Bir Haber Var. 3. Selda Bağcan - Denizlerin Dalgasıyım. 4. Hüseyin Karakuş - Adı Deniz Olmalı. 5. Grup Yol - Denizlerin Türküsü. 6. Mazlum Çimen - Aşk Olsun. 7. Kardeş Türküler - Denize Yakılan Türkü. 8. Grup Özgürlük - Deniz’e. 9. Zülfü Livaneli – Şarkışla. 10. Metin - Kemal Kahraman - Deniz Koydum Adını.
 11. Engse Aesir

  Abdurrahman Dilipak'tan inciler

  ✔ Dinci Akit yazarı Abdurrahman Dilipak "Kavurmacı tartışılırken aklıma Okkir geldi. Okkir ailesi FETOcu idi" diye yazdı. FETÖ kumpası olduğu tescillenen Ergenekon davası kapsamında tutuklandıktan sonra hapishanede kanser olan, büyük ağrılar çekmesine karşın tahliye edilmeyen Kuddusi Okkır'a yapılan insanlık dışı olay hafızalardaki yerini korurken, Dilipak’in attığı mesaja sosyal medyada sert tepkiler verildi.
 12. Engse Aesir

  Bir Parti Kapatma Nedeni Daha

  Eski diye forum başlıklarının öyle kös kös kalmaları daha mı iyi?
 13. Engse Aesir

  Mustafa Armağan'sal Zihni Sinir İtirazları.

  ✔ Açıkla bunu Mustafa Armağan! 15 Temmuz'dan önce beklediğin o "Gülen aslanlar ordusu" nedir? Fethullah Gülen'e övgüleriyle tanınan Atatürk düşmanı Mustafa Armağan'ın "Gülen aslanlar ordusunu bekliyorum" dediği görüntüleri ortaya çıktı.
 14. Engse Aesir

  Bir Parti Kapatma Nedeni Daha

  ✔ What kind of leader sits on the floor at the feet of a rival leader? Hell, what kind of man does that? The word cuck is too mild for Macron. ✔ What kind of leader sits on the floor at the feet of a rival leader? The French are going to the polls to choose between two women as their president. Marine Le Pen and Angela Merkal.
 15. Engse Aesir

  www.quranoloji.org

  Bu quranoloji forumu da yeniislam forumu gibi ne dediği belli olmayan ılımlılardan da ılımlı acayip insanların yazışma yeriydi. yeniislam forumunu özlemiyorum desem yalan olur.
×
×
 • Yeni Oluştur...