Jump to content

The_Individualist

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  580
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

The_Individualist Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 • Doğum Günü 04-03-1994

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Omnipresent
 • Interests
  Fizik
  Matematik
  Felsefe
  Kozmoloji

Güncel Profil Ziyaretleri

2.390 profil görüntüleme
 1. Ulan gerizekalı onu soruyorum işte ben de zaten neden böyle , bilimsel sebepleri ne diye ? Canlıların mukemmel olmasi gerektigi iması nerde burda fare beyinli moron .. Kafasini siktigim .
 2. Ben "canlılar mikroskobik boyutta asimetrik olamaz , mukemmel olmaliydi" gibi birsey mi dedim beyinsiz kardeşim ? Adam gibi neden boyle oldugunu bilimsel metotlarla asama asama anlatin dedim .. Hemen İslam'a gecmissin sizde de zeka bu kadar .. Ulkenin dindarı zaten mal ateisti de ayrı mal ..
 3. Canlıların mikroskop altındaki hücre görüntülerine falan baktığımızda hepsi yamuk yumuk , asimetrik şekilde ve bir tanesi bile diğerine benzemiyor .. Bunun temel nedeni ne ?
 4. The_Individualist

  Kendini kopyalayan kerevit

  Bu özellik milyonlarca hayvan çeşidi içinde sadece kerevitte mi mevcut ?
 5. The_Individualist

  Carl Sagan 'ın Sözü

  Kanıtı bulunduğu zaman bu söz düşer ..
 6. Bir tanrının var olduğunu düşünelim , bu varlığın muhakkak ve mutlak omnipotent yani her şeyden münezzeh , her şeyden üstün ve her şeye kadir olması zorunda mıdır ? Tanrı kavramı neden kafamızda hep bu stabil , kafeslenmiş sıfatlarla anılmakta ?
 7. The_Individualist

  Vitamin D

  Yüksek IQ ile kolay ezberleyebilme yetisi her zaman doğru orantıda olmaz .. Örneğin Kim Peek isimli adam binlerce kitabı rahatlıkla ezberlemiş ve hatta kitapların her bir sayfasını 5-10 saniye içinde okumuş fakat bu üstün fotografik zekasına rağmen IQ puanı sadece 87 çıkmıştır ki bu ortalama altı demek ..
 8. Grafen , karbonun birçok varyasyonundan birisidir .. Grafende karbon atomları bal peteği şeklinde , tamamen düz , çarşaf gibi serilmiştir .. Bu yüzden de derinliği sadece 1 atom boyutunda olan , kısmi 2 boyutlu bir maddedir .. Yeni araştırmalar sonucunda grafenin bazı bulutsularda kendiliğinden oluştuğu da gözlemlendi .. Sorum şu , grafen hangi alanlarda kullanılıyor , internetten grafenin 1 tane bile gerçek resmini bulamadım .. Bulabilirseniz ve buraya da atarsanız mutlu olurum ..
 9. The_Individualist

  Vitamin D

  IQ seviyesi sonradan da artabilir .. http://merakediyorumgrubu.blogcu.com/iq-seviyesi-degisken-mi/11442746
 10. The_Individualist

  Öğretmen şiddetini savunuyorum

  Öğretmen milleti biraz beyinsiz kesimden oluşur .. Bunların yemini , suyunu ver cebine de 3 milyar maaşını koy tamamdır ..
 11. The_Individualist

  Evrende tek mi yaşıyoruz?

  Multiverse teorisine fantezi diyen tek salak bu heralde ..
 12. Diss to ke-MAL and Dövlet .
 13. The_Individualist

  Fiziksel Sorunlarım

  Sivilce izleri için lazer tedavisi Tüylenme sorunu için kökten kurtulmak istiyorsan lazer epilasyon Kepek için medikal şampuan ve saç losyonu Dişler için Colgate Optic White Asosyalliğin için sosyalleş , ortamlara katıl , etkinliklere katıl .. Birkaç tane vardır illa ki arkadaşın onlara sor yakın zamanda hangi etkinlik var diye ve katılmaya çalış .. İster istemez sosyalleşirsin .. Bunları yaparsan sevgili yapmak için uğraşmana bile gerek kalmaz zaten ..
 14. Benimle de hakaretleştiği oldu birkaç kere ama forumdaki en donanımlı adamlardan birisi .. Üslubunu düzeltmesi elbette onunla daha iyi bir iletişim sağlayacaktır ..
×
×
 • Yeni Oluştur...