Jump to content

HATEM

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  380
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

1 Takipçi

HATEM Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

676 profil görüntüleme
 1. HATEM

  Müslüman üyeler, şeytanın size bir sorusu var.

  Şapşal Tavık Bir şey Bilinmeden yaratılmaz Yaratılmadan önce bilinir. Yaratılmadan önce bilinen varlığın, bilinebilmesi için bilinmeden önce vâr olması gerekir. Çünkü vâr olmayan bir şey bilinemez. Okuduğunu bu sefer anlayabilecek misin bakalım, Halbuki Daha önceden çok anlatmıştım İlim ma'luma tâbidir demiştim. ya'nî ilim değil, ma'lum (bilinen şey) önceliklidir. Kuş kadar beyninle yeni kıtalar keşfettiğini mi zannediyorsun?
 2. HATEM

  İslamilik İndeksi

  İsveç, Krallıkla, Anayasal Monarşiyle idâre edilir. Dîn eğitimi de zorunludur.
 3. HATEM

  İslamilik İndeksi

  Her anlayış bozukluğunu düzeltme imkânım yok, Çünkü anlattıklarımdan nasıl acayip anlamlar çıkarttığını bilemem. Ne anladığını ortaya koyarsan ancak düzeltebilirim. Bir yanlış anlamanı düzelteyim gerisini sen kıyas et. Buradaki mağlûbiyet, savaş esnâsındaki mağlûbiyyettir, tartışma mağlûbiyeti değil. Savaşta bir müslümân bir uzvunu kaybederse veyâ şehîd olursa,, hakikatte mağlûb değildir bilakis "gâlip"tir. İnşAllah anlamışsındır. Anlayış çok önemli, çok insânî!!! bir özelliktir.
 4. HATEM

  İslamilik İndeksi

  Senin tarafından boş lukla kof lukla suçlanmak güzel. Çünkü, Ateist formun İT i gibisin. Sürekl İT düzeyinde yorumlar yapmaktan (Hırlama, havlama, uluma gibi) usanmadın mı?
 5. HATEM

  İslamilik İndeksi

  Boşver konuyu geçiyorum, sana bu teknik konuda laf anlatıncaya kadar sabah olur. Onlar, İslâm Ülkelerini sömüremezler, Yerli işbirlikçilerin idâresindeki müslümân ülkeleri sömürebilirler. Bunu bile göremeyecek kadar, şeytâna kul köle olmuş senin zihnin. O orospu ülkeler, Yerli işbrlikçiler olmadan hiç bir şey yapamaz. Birinci Dünyâ savaşında İngiltere, kendi safında Osmanlıya karşı, müslümânları zorla savaştırmış bir şeytândır. Yüz yıl önce yerli işbirlikçler ve İngilz ayak oyunları olmasaydı, Bağımsızlığımızı kazanmak için Özalı Erbakanı Tayyibi beklemek zorunda kalmazdık. Onlar İranla da Türkiye ile de göğüs göğüse savaşamazlar. Yerli işbirlikçilerin başarısına muhtaçtırlar. İran islâm devletinin ne kökü olacak onların İslâmlığı bile şüphelidir. Osmanlı Avrupa ile cihâd ederken, sürekli bizi arkamızdan vurdular. Onların gâvurlarla târih boyunca hiç bir sorunları olmamıştır. Ne İsrâil ne Amerika onları tehlike olarak görmez. Şeytân ve Orospu ülkelere En büyük Tehdîd, Sünnî Türkiye'dir. Hedef Türkiye'dir. Bombalarlar taş üstünde taş komazar mı diyorsun, Yapamazlar, Bumerang etkisini hesab ederler yapamazlar. Denesinler bak neler oluyor? Bence sen bu konuarda pek bişey bilmiyorsun, biemessin de, Ateist olduğun için şeytân zhnini ele geçirmiş, Şeytân zihnini ele geçirmiş iken, şeytânı veyâ yahûdîyi veyâ Amerika yı doğru okuyamassın.
 6. HATEM

  İslamilik İndeksi

  Müslümân Türk'e Barbar diyen eşşektir. Dilinle "Eşek yada maymun" demen, senin eşekliğini maymunluğunu değiştirmez Benim daha ne olmamı bekliyorsun ki, övünmeye ihtiyâcım yok, Ateist forumda her tartışmada maymun olan sizsiniz. Forumdaki Çoğunluk,, yaban eşşeği gibi kaçmayı öğrenmiştir de senin gibi gurursuz bir maymunun kaybedecek bi şeyi yok, her şeye zıplarsın.
 7. HATEM

  İslamilik İndeksi

  Sen hiç târih kitabı okumaz mısın Yobaz ateist. İstanbul a turistler ateist t.c. nin eserlerini mi görmeye geliyorlar. Muz vizyonlu Kör...
 8. HATEM

  İslamilik İndeksi

  Benim size verdiğim târihler, benim ölmemle değişmez. Bütün insânlar birleşse, bu vakitten sonra gecenin gelmesini ardından da sabahın gelmesini engelleyemezler. Bütün gâvurlar birleşse, önce öğlen vakti gelsin dese, bunu başaramazlar. Mevsimler, saatler tersine işlemez, süreç değiştirilemez. Yüz yıllık, gâvurların hâkimiyet periyodu bitti. Ya'ni karanlığın dönemi bitti... Yüz yıllık Müslümânların hâkimiyet periyoduna girildi. Ben sırtüstü yatsam ya da ölsem, ya da bütün müslümânlar hiç çalışmasa bile durum değişmez. 2023 te Türkiye de önemli bir değişiklik olacak ardından da doğal olarak, Halkın çoğunluğu müslümân olan bir devlet, kendi inançlarına uygun olan yasalarla idâre edilecek. Sen biraz târih oku ya da Gâvur komşularına sor,, Müslümân Türk'ten Târih boyunca nasıl dayak yemişler? Avrupalı çiftçiler olmasaydı, Osmanlı sebebiyle Avrupa yı terkediyordunuz. Amerika, Osmanlı nın Avrupa ya akınları netîcesinde kuruldu. Amerika Okyanusta güvenle gezmek için Osmanlı imparatorluğuna vergi veriyordu. İçimizdeki hâinler sebebiyle 100 yıldır sömürgeleştik. En kuvvetli çağlarımızda, Biz merhametli olmasaydık, Hem anadoluda hem de Avrupa da kökünüzü kazırdık, soyunuzu kuruturduk. Merzifonlu biraz merhametsiz olsaydı Viyana da durdurulamazdık. Merhametimize de pek güvenmeyin artık aramızda deliler var. O yüzden Müslümân türklerle konuşurken daha özenli bir dil kullanmalısın. Gerizekâlısın da çok gerizekâlı olma...
 9. HATEM

  İslamilik İndeksi

  Lafı düzgün anla ötünden anlama... Ölerek amerikayı bitirmeyeceğiz amerika karşılıksız dolar basarak kendini bitirmiş durumda zâen dedik. Kalkınma problemine gelirsek, Son yüzyılımızda Ülkemiz gizli işgâl altındaydı. Çin ve Rusya tarafından değil, İngilizler yahudiler ve amerikalıların sömürgesiydik. Evet, prangalarımızdan kurtulduğumuzda bizim için kalkınmak kolay. Evet, Amerika nın yıkılması Batının güç kaybı bizim bağımsızlaşmamızı ve kalkınmamızı hızlandırır. Gerzek de sensin dangalak ta sensin daha müslümânları anlamamışsın, kalkınma ölçeğinde müslümânları değerlendirmeye çalışıyorsun. Biz mağlub olsak da gâlibiz kazansak da...
 10. HATEM

  İslamilik İndeksi

  Amerika bütün topraklarını satsa,, Karşılıksız bastığı dolarların karşılığını ödeyemez. Doların lahana yaprağına dönmesi ân meselesdir. İnşAllah Ardından eyâletler arasında savaşlar çıkacak.
 11. HATEM

  İslamilik İndeksi

  Hayâllerle (gerçekleşmesi mümkün olmayan emellerle) ve evhâmlarla (gerçek olmayan korkularla) yaşıyorsunuz. Bu coğrafyadaki müslümânlar, Birinci perde de öldüler ama kaçmadılar. Şimdi ikinci perdeye başladık. Birinci perde de yenilgiyle imtihân edildik yine de kaçmadık. İkinci perde de sürekli zafer vâr. Birinci perde de karanlıkla imtihân ediliyorduk şimdiki imtihânımız aydınlıkta, Bu durum 80 yıl sürecek. Mes'ele Tayyip değil, ak parti değil, mes'ele çok daha büyük. Onlar gider, muhakkak daha iyileri gelecek. Ya'nî Kervânımız, Tayyibe ve Ak partiye bağımlı değil. Biz, Dünyâdaki bütün müslümânların doğal lideriyiz. Düştüğümüz yerden kalkacağız, bunu kimse engelliyemez. Tayyib kaçacak diyen zihninizin ne kadar mantıksız ve şuur hasarlı olduğunuzu şöyle isbatlayabilirim. Tayyip Marmaris'te 15 dakikayla kurtulduğunda, Uçağa bindi ve ailesiyle havadayken, Sonradan Fetöcü olduğu ortaya çıkan kaptan pilot,, Darbenin en kritik saatlerinde, Tayyip Erdoğan'a, Uçağı yurt dışına çıkarma teklîfinde bulundu. Tayyib En zayıf ânında bu teklîfi reddetti. Kaçmadı, Kaçmaz... Bütün Dünyâ gâvurları müslümân Türkiyeye savaş açsa ki zâten açmıştır, fiilen savaş açsa, müslümânlar kaçmaz, kaçamaz, Ya istiklâl ya şehâdet. Müslümân için başka bir yol yok. Amerika batar, Türkiye batmaz. Amerika batacak Türkiye süper güç olacak, Osmanlıda olduğu gibi,, Göreceksiniz.
 12. HATEM

  İslamilik İndeksi

  Sen muzdan başka bişey görmessin ki şempanze... Senin kafa başka bişey almaz.
 13. HATEM

  İslamilik İndeksi

  Sana özel cevap vereceğiz. Lezzetine doyamayacaksın.
 14. HATEM

  İslamilik İndeksi

  Yalann Hayâtınız yalan.
 15. HATEM

  İslamilik İndeksi

  Sen daha iki satırlık yazıyı anlamıyorsun, anlayışsızlığın isbatlanmışken, yanlışının üzerine on tane daha tartışma açıyorsun.
×
×
 • Yeni Oluştur...