Jump to content

Lenin avatarı yasaklansın

Recommended Posts

• İleti 64
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Lenin'i bu ikisiyle birlikte anamazsın. Lenin Çarlık Rusyasının despot rejimine son veren, halkını gerçekten seven bir devrimcidir.

Lenin bir katil de değildir.

Sende marksizm karşıtlığı bir saplantı olmuş. Anti-komünizmi fetişleştirmişsin, tek kelimeyle zırvalıyorsun.

Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
Lenin'i bu ikisiyle birlikte anamazsın. Lenin Çarlık Rusyasının despot rejimine son veren, halkını gerçekten seven bir devrimcidir.

Lenin bir katil de değildir.

Sende marksizm karşıtlığı bir saplantı olmuş. Anti-komünizmi fetişleştirmişsin, tek kelimeyle zırvalıyorsun.

Lenin melekti değil mi? Aynı Muhammed'in karınca bile incitmemesi gibi.

Kızıl Terör diye birşey duydun mu peki??

Oku bakalım, cahilliğini alsın: http://en.wikipedia.org/wiki/Red_Terror

Lenin'in nasıl katil ruhlu biri olduğunu anlamak için bu telgrafını okuyalım: http://en.wikipedia.org/wiki/Lenin%27s_Hanging_Order

"Comrades! The insurrection of five kulak districts should be pitilessly suppressed. The interests of the whole revolution require this because 'the last decisive battle' with the kulaks is now under way everywhere. An example must be demonstrated.

* 1. Hang (and make sure that the hanging takes place in full view of the people) no fewer than one hundred known kulaks, rich men, bloodsuckers.

* 2. Publish their names.

* 3. Seize all their grain from them.

* 4. Designate hostages in accordance with yesterday's telegram.

* Do it in such a fashion that for hundreds of kilometres around the people might see, tremble, know, shout: "they are strangling, and will strangle to death, the bloodsucking kulaks".

Telegraph receipt and implementation.

Yours, Lenin.

Find some truly hard people"[2]

Tercüme etmeme gerek varsa söyleyin de çevireyim. Bu pislik katilin nasıl sapık bir zihniyete sahip olduğunu görün.

tarihinde ludwig tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Açıklamasını yapmış. Devrimin çıkarları için bunu yapmak zorundaydı. Lenin'i içinde bulunduğu tarihsel perspektif içinde değerlendirmek gerekir. Monarşiye karşı savaş açtı ve onu DEVİRDİ.

Bir savaş ortamında demokratik yollarla kökten değişim yapamazsın. Bunu yapmaya yazgılıydı. Kulakları temizlemekle de iyi etti ayrıca.

Sitelerde Paylaş

olmayacak duaya amin denmez ludwig, boşa yorma kendini.

:)

ben de koyu bir bugs bunny hayranı olarak senin avatarından rahatsızım mesela.

senin avatarındaki kötü kalpli ördek her seferinde bugsnin kuyusunu kazmaya çalışıyor.

değiştirmezsen üyeliğini bile sonlandırabilirim. :)

Sitelerde Paylaş
Açıklamasını yapmış. Devrimin çıkarları için bunu yapmak zorundaydı. Lenin'i içinde bulunduğu tarihsel perspektif içinde değerlendirmek gerekir. Monarşiye karşı savaş açtı ve onu DEVİRDİ.

Bir savaş ortamında demokratik yollarla kökten değişim yapamazsın. Bunu yapmaya yazgılıydı. Kulakları temizlemekle de iyi etti ayrıca.

Adamın katil olduğunu kabul ediyorsun yani.

Sitelerde Paylaş
Neden yahu Stalin siyasi bir kimlik değil midir?

Forumu hem politize etmekten uzak durulacak hem de Stalin avatarı konulacak bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?

Forumda siyaset tartisiliyor ya. Denen bu konular icin extra bölüm olmayacak. Lenin olmasa bugün bunlari yaziyor olamayabilirdiniz.

SAYGILAR

Sitelerde Paylaş
Forumda siyaset tartisiliyor ya. Denen bu konular icin extra bölüm olmayacak. Lenin olmasa bugün bunlari yaziyor olamayabilirdiniz.

SAYGILAR

Ne alaka Rochader sen demedin mi kurallar Stalin avatarını yasaklamıyor diye. Ben de sana kuralları soruyorum.

Hitler benim babamın oğlu mu o yasaklanıyor,

Stalin benim babamın oğlu mu o yasaklanmıyor,

İkisi de yasaklanmalı, biri serbestken diğer neden yasak?

İkisinin de canı cehenneme.

Ortak özellikleri nedir bir kümede belirtirsek = İkisi de siyasetçi.

Forumun kuralı nedir = Siyasi avatar kullanmamak.

Kim bunlar siyasetçi ve nedir forumun kuralları siyasetçiyi avatar yapmamak ee madem forumun o kadar kuralı var bu kural neden birine uygulanıyor da diğerine uygulanmıyor. Demin sorduğuma cevap alamadım?

Ek = Forumda ayrıca haddinden fazla siyaset tartıştık böğ geldi bence asıl sınırlama ona getirilmeli.

Yok Komünizm şöyle başlığı, Yok Kürt Açılımı bilmem nesi, Yok Liberaller liboştur başlığı ne bunlar böyle.

Oldu olacak forumun adını değiştirelim Siyasetforum.org koyalım.

Ayrıca ee tabi ki saygılar :)

tarihinde barisarock tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
...

Hitler benim babamın oğlu mu o yasaklanıyor,

Stalin benim babamın oğlu mu o yasaklanmıyor,

...

Abartiyorsun. Irkciliga yasak var. Git tekrar oku. Hitler irkcilik yapmistir. Stalinle hata yapmis olabilir ama irkci degildi. Ikisini ayni kefeye koymak sacmaliktir.

SAYGILAR

Sitelerde Paylaş
Abartiyorsun. Irkciliga yasak var. Git tekrar oku. Hitler irkcilik yapmistir. Stalinle hata yapmis olabilir ama irkci degildi. Ikisini ayni kefeye koymak sacmaliktir.

SAYGILAR

Bu simulatif yaklaşımındır benim için Hitler soykırıma giden ırkçıdır, Stalin soykırıma gitmeyen bir ırkçıdır al birini vur birine. İkisi de olmamalı siyasetten uzak bir forum diliyorsak.

Saygılar tabi ki.

tarihinde barisarock tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bu simulatif yaklaşımındır benim için Hitler soykırıma giden ırkçıdır, Stalin soykırıma gitmeyen bir ırkçıdır al birini vur birine. İkisi de olmamalı siyasetten uzak bir forum diliyorsak.

Saygılar tabi ki.

Yöneticiler karar verecektir zaten. Bu forum herkesin istedigi gibi olmaz. Bence su an sorun yok.

SAYGILAR

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...