Jump to content

degistirelim kimliklerimizi

Recommended Posts

isim ney?

Güvenliğim için bilmesen daha iyi. :)

şikayetçi olduğuna göre muhtemelen mubarek arab isimlerinden birisidir. :)

Evet hem de çok mübarek :D Artık abd ile mi başlıyo? Ullah ile mi bitiyo? Allahın isimlerinden mi? Muhammedin isimlerinden mi? Orası bana kalın. :)

Sitelerde Paylaş
Güvenliğim için bilmesen daha iyi. :)

Evet hem de çok mübarek :D Artık abd ile mi başlıyo? Ullah ile mi bitiyo? Allahın isimlerinden mi? Muhammedin isimlerinden mi? Orası bana kalın. :)

Bence senin ismin Ramazan, her iddaya girerim :)

Kendi kimlik hikayemi anlatmak istiyorum bu arada.

Annemler benim kimliğimdeki din hanesini boş bıraktırmışlar ben doğduğumda, sonra büyüyünce kendi seçer demişler. 15 yaşıma geldiğimde mucizevi olarak ordaki "-" işareti "islam"a dönüştü. Sonra tekrar değiştirmeyi denedim olmadı, bir daha da uğraşmadım ama düzeltmeyi düşünüyorum.

İnsanları müslüman yapmayı çok seviyorlar galiba...

Sitelerde Paylaş
Ne! O kepazeliği silmek için bir de para mı istiyorlar? Ben para falan vermem. :D

Arkadaşlar,kimlik yenileniyor.

Para bu sebeple.

Yeni cüzdan durumu.

Evlensen-boşansan da değiştireceğin nüfus cüzdanı için zaten yine aynı para veriliyor.

Dert etmeyin bu kadar...

Sitelerde Paylaş

bende düşünüyordum kimlikteki islam yazısını sildirmeyi lakin, 2 yıl sonra kimliğim toptan değişecek.. soyadım değişecek, bekar yerine evli yazacak, kütüğümün yeri değişecek.. o esnada din hanesini de kaldırıveririz.. bir daha bir daha uğraşmanın alemi yok.. bu arada bayan arkadaşlara da ben seslenmiş olayım, evlenmeden önceki soyadınızı nüfus cüzdanınızın ön yüzüne yazdırabiliyorsunuz.. her ne kadar benim canım sevgilim buna karşı çıkıyor olsa da her yerde yalnızca kendi soyadını görmek istese de (faceimde onun soyadının yanında kendi soyadımı da kullanmam bile dahil buna) ben eski soyadımı ön yüze yazdıracağım.. zira benim soyadımda insan sayısı çok çok az.. 2 sülale var sadece, ve bizim sülalede hiç erkek çocuk yok.. 3 torun 3 ü de kız.. o ne kadar karşı çıksa da kullanacağım ben..

Sitelerde Paylaş
bende düşünüyordum kimlikteki islam yazısını sildirmeyi lakin, 2 yıl sonra kimliğim toptan değişecek.. soyadım değişecek, bekar yerine evli yazacak, kütüğümün yeri değişecek.. o esnada din hanesini de kaldırıveririz.. bir daha bir daha uğraşmanın alemi yok.. bu arada bayan arkadaşlara da ben seslenmiş olayım, evlenmeden önceki soyadınızı nüfus cüzdanınızın ön yüzüne yazdırabiliyorsunuz.. her ne kadar benim canım sevgilim buna karşı çıkıyor olsa da her yerde yalnızca kendi soyadını görmek istese de (faceimde onun soyadının yanında kendi soyadımı da kullanmam bile dahil buna) ben eski soyadımı ön yüze yazdıracağım.. zira benim soyadımda insan sayısı çok çok az.. 2 sülale var sadece, ve bizim sülalede hiç erkek çocuk yok.. 3 torun 3 ü de kız.. o ne kadar karşı çıksa da kullanacağım ben..

Din hanesinin kalkmasına gerek yok boş yere tepki çekmeyede,soyadını ön yüze yazdırsan ne olacak sanki senden sonrakilerin soyadı seninkinden olacak her türlü soyadın ilerlemeyecek gereksiz ve uzun bir ismin olacak.

Sitelerde Paylaş

tepki çekecek bişey yok.. millet benim kimliğime mi bakacak.. hadi geçtim, ben milletin rahatını düşünerek yaşamak zorunda değilim.. soyadımın orda yazmasını istiyorum hepsi bu.. zaten soyadı x y şeklinde yazmıyor.. soyadı x (senin soyadın) kızlık soyadı y şeklinde yazıyor.. zaten kimsecikler rahatsızlanmasın diye imam nikahına bile razı oldum daha fazla milletin rahatını düşünmeyelim istersen..

Sitelerde Paylaş

yahu zaten ben dilekçe versem de vermesem de yazacak.. ama arka yüzünde.. ben ön yüzüne alma hakkı da verildi diyorum.. off gene başlamayalım lütfen.. geçen yeteri kadar konuştuk bunu.. bu isteğim niye rahatsız ediyor seni..

Sitelerde Paylaş
Saçmalama be.Paranoyakmısın nesin sen?

Belli olmaz forumlarda kimin gezdiği. İpini koparan geliyor. Katılmıyor musunuz? O yüzden yakın çevrem dışına pek isim vermiyorum. Gerçi yakın çevremdeki müslümanlar da yanlışlıkla deşifre edebilir beni ama canları sağolsun o kadarı da olur.

Sitelerde Paylaş

On sekiz yasindan basliyarak bir kac sene sadece TURK -KIMLIGINI tasidim..

Ama asla ona isinamadim!

Tasimak istemiyorum!

Musluman olan bir ULKE NIN kimligini TASIMAYI red ediyorum!

Gecmisinde GENOCIDE imza atan bir ulke nin KIMLIGINI tasimaktan utaniyorum!

Yuzbinlerce KURDUN yasamina son veren bir ulke nin KIMLIGINI tasimayi kabulenemiyorum!

Bu KIMLIGE ve REJIMINE karsi oldugumu bir kez daha beyan etmek isterim!

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...