Jump to content

Hadisçi bazı sapıklar Kuran'ı yırttı mı?

Recommended Posts

• İleti 448
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Başlık hadis başlığı, onun için sorum, kızman için değil, ortada ayet yok benim gördüğüm kadarıyla

şimdi sayın katır,

ben sana desem ki evrimin yapı taslarından bilimin kabul ettiği , asla değişmeyecek hükümlerini sorsam,

seninde mantığınla cevap verip, yok yav bunlar bana ters geliyor evrimle alakası olmaz desen,

ben hala diretsem eğer bunları kabul etmessen evrim çöpe gider,

sen yapı taşlarından birini çıkarıp atıyorsun.

sen de bana desen ki yav taş mı yok, al kafana göre araya birini yapıştır.

bu mantıklı bir cümlemidir.

nerede kaldı evrim teorisinin o zaman sıralanışı, dilizm hatalı olacak, bu şekilde kendi doğrularını katıp,

bilimin idda etmediğini yerleştirirsen.

Sitelerde Paylaş

"Resulullah (aleyhissalatu vesselam) korku ve sefer hali olmaksizin ogle ve ikindiyi birlestirerek, aksam ve yatsiyi da birlestirerek kildi." Imam Malik: "Ben bunun, yagmurlu gunde yapilmis olacagini zannediyorum '' demistir.''

Muvatta, Kasru's-Salat 4, (1,144) ; Muslim, Musafirin 49, (705).

Sitelerde Paylaş

şimdi sayın katır,

ben sana desem ki evrimin yapı taslarından bilimin kabul ettiği , asla değişmeyecek hükümlerini sorsam,

seninde mantığınla cevap verip, yok yav bunlar bana ters geliyor evrimle alakası olmaz desen,

ben hala diretsem eğer bunları kabul etmessen evrim çöpe gider,

Konu başlığı hadis. Hadisle ilgili olmayan şeyleri buraya yazmayın.

Bilerek trolcülük yapıp başlığı sabote etmeyin.

Bunu, sizi buraya bilerek trolcülük yapmak için gönderen tarikat şeyhinize de hatırlatın.

tarihinde KHF-232 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Konu başlığı hadis. Hadisle ilgili olmayan şeyleri buraya yazmayın.

Bilerek trolcülük yapıp başlığı sabote etmeyin.

Bunu, sizi buraya bilerek trolcülük yapmak için gönderen tarikat şeyhinize de hatırlatın.

sen ne inatcı birisin yav,

sana kuran okuma diyen mi var ayet yorumlama diyen mi var,

hadisleri hangi hakla bu doğru bu değil diye ayırt ediyorsun, sana bu yetkiyi kim verdi,

bunu diyoruz.

nerede kaldı muhakeme, tek başınamı yapılır bu işler, alimlere , hurafe diyen,

peygamber soyuna hurafe şarlatan diyen bir zihniyetsin sen.

peygamber soyunun müritlerine iftira atan yine sensin.

tanımadan etmeden bilmeden anlamadan hüküm koyma diyoruz.

hala inatla kendini savunuyorsun.

Sitelerde Paylaş

Çakma hadis-18

İçki içmede beşinci kez ısrar edenleri öldürün. [1643-Ebû Dâvud-Tirmizî]

Düşünsenize bara gittiniz, bira içiyorsunuz. 4. şişe bira dahil olmak üzere her şişeyi size garson getiriyor. Sonra garsondan 5. şişeyi istiyorsunuz. (Not: Ben alkol içmem, eskiden içiyordum, bıraktım)

Ve 5. şişe birayı size cellat getiriyor ve başınızda bekliyor. Bir yudum aldığınızda kelleniz uçacak. Sıkıysa bir yudum çek ! :D

Sitelerde Paylaş

sen ne inatcı birisin yav,

sana kuran okuma diyen mi var ayet yorumlama diyen mi var,

hadisleri hangi hakla bu doğru bu değil diye ayırt ediyorsun, sana bu yetkiyi kim verdi,

bunu diyoruz.

nerede kaldı muhakeme, tek başınamı yapılır bu işler, alimlere , hurafe diyen,

peygamber soyuna hurafe şarlatan diyen bir zihniyetsin sen.

peygamber soyunun müritlerine iftira atan yine sensin.

tanımadan etmeden bilmeden anlamadan hüküm koyma diyoruz.

hala inatla kendini savunuyorsun.

Yetki nereden alınıyor?

Sitelerde Paylaş

Çakma hadis-19

Kur’an okudukları halde traş olanları öldürün. [4816-Buhâri-Müslim-Muvatta-Nesâî-Ebu Dâvud]

Düşünsene; adam berbere gitmiş sakal traşı oluyor. Hemen cebinden Kuran çıkarıp okuyor. Tabii ki nereden bilsin; berber aynı zamanda hadis uzmanı. Usturayı çalıyor gırtlağa, adamın işini bitiriyor.

Sitelerde Paylaş

Yetki nereden alınıyor?

Bu adamı trolcülük yapması için tarikat üyesi/şeyhi buraya gönderiyor veya bu siteye üye bir tarikat üyesi/şeyhi üstümüze salıyor.

Çünkü hurafeler açığa çıkarsa Tarikat Anonim Şirketi, şakirtleri kaybedecek. Yoksa meteliğe kurşun atacaklar.

Kuran'ın gerçekleri açığa çıkınca bunların saltanatı yıkılacak

Sitelerde Paylaş

Gerçekten ilginç. Adam bir yandan traş oluyor, bir yandan Kuran okuyor.

Çakma hadis-20

Namazı terkedenler öldürülebilir. [2117-Ebû Dâvud]

Düşünsenize, adam camide namaz kılıyor, aniden midesi bulanıyor kusacak; can havliyle camiden dışarı fırlıyor. Nereden bilsin adamcağız; camii girişinde cellat var, namazı terkedenlerin kelleyi uçuruyor. Adamın kellesi, bir kusmuk yüzünden uçuyor. Tabii ki adamın uçmuş kafasından hayatı film şeridi gibi geçiyor. Ona bozuk kebap yediren lokantacıya ana avrat sövüyor ama nafile...

Sitelerde Paylaş

Bu adamı trolcülük yapması için tarikat üyesi/şeyhi buraya gönderiyor veya bu siteye üye bir tarikat üyesi/şeyhi üstümüze salıyor.

Çünkü hurafeler açığa çıkarsa Tarikat Anonim Şirketi, şakirtleri kaybedecek. Yoksa meteliğe kurşun atacaklar.

Kuran'ın gerçekleri açığa çıkınca bunların saltanatı yıkılacak

önce kafir ilan ettin, allah adına hüküm koydun,

şimdide iftira attın,

artı tek bana değil peygamber torununa da ve onun müüritlerine de.

çok merak ettiysen söyleleyim, ne bir tarikata ne bir şeyhe nede baska bir kuruma hatta hiçbir siyasi partye bile üyeliğim yok,

bazılarını hayat şartlarından dolayı tanıma fırsatım olmadı ama , keşke sende bu kadar kör bakmasan herşeyi bukadar karalamasan, iftira atmak bu kadar kolay mı,

mantıklı bir açıklama getiremeyen sensin, hala mazeret üretiyorsun.

yaptığının birgün farkına varacaksın ama umarım ozaman iş işten geçmemiş olur.

sen bana kafirsin diyorsun ama ben sana alah hidayet versin diyorum

Sitelerde Paylaş

Yetkiyi Allah her müslümana vermiş. Aksini iddia eden, cehenneme odun olmaya hazır olsun bence

sana fikrini soran oldumu ateist bir insan müslümana kurandan nasihat mı verir,

sen ne ukala çıktın böyle, biz bilmiyoruz ateist kalacak bize ayetlerle şöyle yapın böyle yapın mı diyecek

pişkinliğin de bu kadarı,

bu khf senin gibileri ayetlerle bu hale getirir işte,

seninde ağzına sakız olur bir başkasınında.

Sitelerde Paylaş

Peki kendini peygamber torunu olduğunu söyleyene sormak gerek:

Allah, peygamberin torununun torununun torununun torununun...vs. torununa kıyak mı geçiyor???

Allah'ın adaleti herkes için geçerli. Torun diye her türlü pisliği görmezlikten gelecek değil ya !

Merak ediyorum. Nereden bileyim peygamber torunu olduğunu. Göster belgesini !!

Ahir zamanda kim ne olduğunu bilecek. Bunu iyi hatırla !!

Sitelerde Paylaş

Striker,

Sana net söyleyeyim; Kuran konusundaki bilgim sana da senin alimlerine de takla attırır. Bu bilgime dayanarak rahatlıkla söyleyebilirim ki sen yazdıklarınla cehenneme odun olurdun eğer Allah olsaydı ve Kuran'daki sözlerini tutacak olsaydı :)

Sitelerde Paylaş

Striker,

Sana net söyleyeyim; Kuran konusundaki bilgim sana da senin alimlerine de takla attırır. Bu bilgime dayanarak rahatlıkla söyleyebilirim ki sen yazdıklarınla cehenneme odun olurdun eğer Allah olsaydı ve Kuran'daki sözlerini tutacak olsaydı :)

ben cehenneme gideceğimi zaten biliyorum , odun mu olurum kütük mü rabbim karar verir,

sende bilgi var ama daha kendini tanımıyorsun , neye yarar o bilgi,

objektif beyin yok.

ruh varmıdır desem cin varmıdır desem büyü varmıdır desem içinden hepsine evet dersin ama, evrimci bir ateistssin hayır yok diyeceksin

klişe açıklamalar bunlar beynin oyunu.

Sitelerde Paylaş

Çakma hadis-21

Müslüman cinlere üç gün süre verin. Yine de görünürlerse, onları öldürün. [4941-Müslim-Muvatta-Ebu Davud]

Demek ki şeytan cinlere 3 gün süre de yok. Anında telef ediyorlar.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...