Jump to content

Neden inanmıyorum?

Recommended Posts

Yahu hayret bir şey, sayfalarca "Benimle dost olacak ateist var mı, ben seninle dost olmaya hazırım" diye mesaj atan sanki başka birisiydi.

Bir kere de tutarlı olmayı denesen.

Bu kardeşimin bir tarafını seviyorum, bilmeden yanlışlıkla bir işe kalkışıyor ama ona ayetle karşılık verince hatasını kabul etmeyi de gurur meselesi yapmıyor.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 126
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Kisi, eger her adiminda Allah Muhammed derse hic kimse ile dost olamaz, onun dostu sadece kendisidir.

Kisi, eger zorda kaldiginda allah muhammed derse bir dosta ihtiyaci var demektir.

Kisi, eger allah yok muhammed uyduruk bir hikaye kahramani islam ise tum cirkefligi icinde barindiran Arap kulturunun devamidir derse, iste o kisi herkezin dostudur, benimle dost olurmusun diye sormaya gerek yok.

Sitelerde Paylaş

Yahu hayret bir şey, sayfalarca "Benimle dost olacak ateist var mı, ben seninle dost olmaya hazırım" diye mesaj atan sanki başka birisiydi.

Bir kere de tutarlı olmayı denesen.

Dostluk arı alış veriş ayrı. derler.duydunmu hiç.Bir müslüman Allahı dost edinir, O dostunun yolundan gider.Allah dostu olmayanların yolundan gitmez.Dostluk başka, alışveriş başka.
Sitelerde Paylaş

Dostluk arı alış veriş ayrı. derler.duydunmu hiç.Bir müslüman Allahı dost edinir, O dostunun yolundan gider.Allah dostu olmayanların yolundan gitmez.Dostluk başka, alışveriş başka.

Bilmiyorlarmı biliyorlar işlerine geliyormu gelmiyor :)

Sitelerde Paylaş

Önceki iletilerinde alışverişle ilgili hiçbir şey yoktu, alışveriş nereden çıktı şimdi?

Bilmiyorlarmı biliyorlar işlerine geliyormu gelmiyor :)

Adamın iddiasını ne olduğunu bilmeden iyi şakşakçılık yapıyorsun.

Sitelerde Paylaş

Tabi birde bu var, şirk koşmak için önce Allahı bilmek gerek.Mekkelilerden hem müşrik hem kafir diye bahsedilmesinin nedeni budur.Putlara taparak şirk koşarlar.Allahada inanırlar.Mekkelilerin, müslümanlarla yaptığı savaşlarda, mekkeliler Allahın yanlarında olacağını düşünüyorlardı.

Allah'ı bilmek derken, Allah'a inanmayı kastediyoruz;

inanmak =değildir bilmek öyle değil mi?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...