Jump to content

HURİ MESELESİ

Recommended Posts

• İleti 288
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Neden illa ki tomurcuklanmış yazmış? Belki bağzı müminler şöyle ele avuca gelen olgun cinsinden isteyecekler! Olay Muhammed'in tercihleri üzerine zaar. Bakınız, Cüveyriye, Aişe. :) Üstelik hanımlar arası adaleti gözetmemek için ayet bile indirilmiş, diğer hanımlar görece yaşlı olduklarından, sıra gözetmek zorunda değilsin, diye.

Ne uyanık adammış arkadaş. :)

Sitelerde Paylaş

iyi madem sen soyle dogrusnu

senin dunyada bulunmanin manasini bize anlat

senin dunyada bulunma degerin nedir

senin degerin kisa bir sure sonra yok olmakmi. Bu kadarmi degerin var

İşte size tipik bir teistin yaşam hikayesi. ÇOK KORKMAK. Korku sizin iliğinize kadar işlemiş. Kurtulamıyorsunuz. Kaçamıyorsunuz. Kendinize yediremiyorsunuz. Neymiş korku? Hayatın tamamen anlamsız olabileceği korkusu. Hayatın gerçeklerini olduğu gibi kabul etmenin korkusu. Dürüstlük ahlakını gösterip dünyayı olduğu gibi kabul edememek korkusu. İşte bunun yüzünden, işte bu korku yüzünden, işte bu ümitsizlik yüzünden sizler doğa üstü bir kurtarıcıyı, bir tanrıyı, üstün ahlaki bir varlığı İCAT EDİP ona tapıyorsunuz. Korkularınızın üstesinden başka türlü gelmek istemiyorsunuz. Hayal dünyasında yaşıyorsunuz. Yetmemiş gibi başkalarına da eziyyet ediyorsunuz. Sizin amacınız bu mu? Evet. Bu.

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Sarıkamış zırhlı tümeninde 3 yıl görev yaptım.

Komşum bir alevi bekciydi.

Evimin karşısında çok zengin biri vardı.

Kızı fırsat buldukca yanıma gelir evin önünde laflaşırdik.

Hanım daha gelmemişti,yanı evli bekerdim.

kızda oldukca sosyeteydi.

Sanırım benden birşeyler umuyordu.

Evlenirim deye onunla sanırım.

Birgün kapının önünde oturuyorum baktım bekcı Feremuz geldi.

Dediki senin goca memeli kürt gızı gelmedimi bugün?

Yok dedim daha gelmedi.

Dedimki bu kızı alan yaşadı.

Feremüz dediki niye ağa beg.

Niye olacak dedim gece iş görünken onları

sıkar

öper

dişler kocası olacah.

Bekci ağabeg, memeleri sıktınmı kadın ölmezmi.

Neden ölsün dedim aksına çok zevk alır.

Yoksa sen sevim hanımın memelerini

sıkıp

Öpüp

okşamıyormusun.

Vallah ağabeg ben ele bülüyemki garı ölür.

Ölmez ölmez dedim sen bu gece çıh sevim hanımın üstüne dediklerimi yap.

Hem sen hemide senin garı çoh zevk alacanız.

O geçe dedigim gibi sikişmişler,sevim hanım zevkten dört köşe olmuş.Sabahlayın gelip anlattıydı bana.

Çok iyi ınsanlardı.

Almanyadan egeye dönüşde sırf onlar için sarıkamışa kadar gittikte bütün aramalarımıza rağman izlerini bulamadık.

Doğu ınsanı oldukca saf.

Halbuku kadında

Yüz

Meme

Bel

Kalça

Bacak ve ayak bence çok önemlidir.

Italyanlarda İri memeli

Almanlarda güzel bacak

Italyanlarda güzel ayak

Avusturyalılarda çok güzel gözlü vardır.

Fıransızlar gıdasız tarzanlar.

İspanyonlar fabrıkasyom nerdeyse hepsi orta boy,

donuk bir yüz ama çok dürüst ınsanlar.

Pers kadınlarıda çok güzeldirler.

Türklerle ıtanyanların benzer yanları çoktur.

Hastanada Alman,italyan kadınla bahcada oturuyorduk.

Dedimki bizim garılarla Italyan kadınların fabrıkası aynı sanırım.

Italyan kadın dediki Italyanlarla Türk kadınları süzülmüş bal.Alman kadını göstererek böyle dev anası tatlı olaz deyilce Alman kadın kızıp kalkıp gitti

Müberek Italyan kadınlar gerçekten çok cilveliI çoh tatlı.

Bir arkadaşım vardı güney Amarıkalı ıtalyan kadınlardan.

İsviçrede yolun karşısında beni görünce kocasını bırakkıp bana koşmak bile istedide kocası sen niye gidiyürsün o geçsin butarafa dedi.

Aslında Italyanlarda kıskançtır.

Gerçi KADININ acısı olmaz.

tanrı onların BALINAN yoğurmuş hamurlarını.

Bu dünye onlarla gözel.

GARI olmayan bir yer cennet bile olsa bir POHA yaramaz. :D .

Dedeniz

Sitelerde Paylaş

Baslik acan arkadaslardan bekliyorum taş atilmis bana savunmak düşer. Konunun sonunun nereye gideceğini anladigini saniyorum zavalli kardeşim

anladık tabi de...ben de senin düşünceni alayım istedim...madem bırakalım kimden istiosan o cevap versin....ama sen mesela anlatabilirmisin? huri memesi ne işe yarar ?

bazıları orda sex yok diyor...sence de yokmudur ?

Sitelerde Paylaş

Tabiki anlatabilirim ama sen ne kadar inanirsin onu bilemem .. kardesin biri yazmışki göğüs sex objesi değildir. Degilse şehvet uyandirmamasi fantazi konusu olmaması lazım..

Sex konusu ise kisi sadece cennete bu amacla gitmek isteyip bu amac dogrultusunda hareket ederse karşına ne cikacagini bilemeyiz :)

Kuşkusuz, cennette her lezzetin yanında cinsî ilişki de vardır. Kur'an'da kişilerin eşlerinden ve ayrıca hurilerden bahseden ayetler dolayısıyla bu tür ilişkiden de söz etmiş oluyor.

Kur'an'da vurgulandığı üzere (30/Rûm, 21) karşı cinsler hayatlarını birleştirmekle bedenî ve ruhî tatmin bulmaktadırlar. Aynı tatminin uhrevî hayatta da devam etmesi tabiidir.

Bir erkeğin kaç eşe sahip olacağı hususunda sahih rivayet Buhâri ile Müslim'de yer alan hadistir. Buna göre cennetteki her erkeğe "zarif ve şeffaf tenli" iki kadın verilecek ve orada evlenmemiş kimse kalmayacaktır. Kadınların ikisi de hûri veya dünya kadını olabileceği gibi birinin hûri, birinin de dünyalı olması muhtemeldir.

Dünya imtihanını kazanıp cennete girmeye layık olan takvalı bir kadın hurilerden üstün olacaktır. Huriler bir nevi cariye veya hizmetçi gibi cennetlik olanlara hizmet edecektir.

Sitelerde Paylaş

Tabiki anlatabilirim ama sen ne kadar inanirsin onu bilemem .. kardesin biri yazmışki göğüs sex objesi değildir. Degilse şehvet uyandirmamasi fantazi konusu olmaması lazım..

Sex konusu ise kisi sadece cennete bu amacla gitmek isteyip bu amac dogrultusunda hareket ederse karşına ne cikacagini bilemeyiz :)

Kuşkusuz, cennette her lezzetin yanında cinsî ilişki de vardır. Kur'an'da kişilerin eşlerinden ve ayrıca hurilerden bahseden ayetler dolayısıyla bu tür ilişkiden de söz etmiş oluyor.

Kur'an'da vurgulandığı üzere (30/Rûm, 21) karşı cinsler hayatlarını birleştirmekle bedenî ve ruhî tatmin bulmaktadırlar. Aynı tatminin uhrevî hayatta da devam etmesi tabiidir.

Bir erkeğin kaç eşe sahip olacağı hususunda sahih rivayet Buhâri ile Müslim'de yer alan hadistir. Buna göre cennetteki her erkeğe "zarif ve şeffaf tenli" iki kadın verilecek ve orada evlenmemiş kimse kalmayacaktır. Kadınların ikisi de hûri veya dünya kadını olabileceği gibi birinin hûri, birinin de dünyalı olması muhtemeldir.

Dünya imtihanını kazanıp cennete girmeye layık olan takvalı bir kadın hurilerden üstün olacaktır. Huriler bir nevi cariye veya hizmetçi gibi cennetlik olanlara hizmet edecektir.

cinsi ilişki olmayacağını iddia ediyor bazı islamcılar bu husuda ne dersin ? özellikle sorulunca...kardeşim okadar huri olacak...yatcaz kalkacaz ne iş? cennet genelevmidir ? dendiğinde

hemen itiraz edip...cinsellik yok orada..saçmalamayın

diyorlar ?

Sitelerde Paylaş

cinsi ilişki olmayacağını iddia ediyor bazı islamcılar bu husuda ne dersin ? özellikle sorulunca...kardeşim okadar huri olacak...yatcaz kalkacaz ne iş? cennet genelevmidir ? dendiğinde

hemen itiraz edip...cinsellik yok orada..saçmalamayın

diyorlar ?

:) genelevde sadece sex yapilir.. cennette sadece sex oldugu düşüncesini benimseyen arkadaşların konustugu bir konu biliyorum

Sitelerde Paylaş

:) genelevde sadece sex yapilir.. cennette sadece sex oldugu düşüncesini benimseyen arkadaşların konustugu bir konu biliyorum

hadis bile var...gene BUHARİDEN... :)

çadırlarda huriler olur...müminler sırayla bu çadırları dolanır durur gece gündüz....her bir hurinin ayrı bölmesi vardır...birbirini de göremezler....adam sabah akşam ohhhhh :D beline kuvvet....

hatta din alimi ali rıza demircan dedi : cennette müminlerin çükü hiç inmez hep dik kalır...dedi...hatırlarsın ? :D

Sitelerde Paylaş

cennettede sadece sexs var başka bişey yokki orasıda genelev...

Ha arada sırada sexsten yorulunca uzamış gölgelerde hurma yersin sonra sexs devam zuahhahahhaa :lol:

comezz nerden tutarsan tut elinde kalıyo bilader :lol:

Sitelerde Paylaş

cennettede sadece sexs var başka bişey yokki orasıda genelev...

Ha arada sırada sexsten yorulunca uzamış gölgelerde hurma yersin sonra sexs devam zuahhahahhaa :lol:

comezz nerden tutarsan tut elinde kalıyo bilader :lol:

yetlerle Cennetden Manzaralar 1) Muttakilere vaadolunan cennetin durumu şöyledir: İçinde bozulmayan sudan ırmaklar, tadı değişmeyen sütten ırmaklar, içenlere lezzet veren şaraptan ırmaklar ve süzme baldan ırmaklar vardır... Muhammed 15 2) ...Zemininden ırmaklar akan cennetlere sokacağız... Nisa 57, Yunus 10 3) ...Yemişleri ve gölgesi süreklidir... Rad 35 4) Onlara altın tepsiler ve kadehler dolaştırılır... Zuhruf 71 5) Berraktır, içenlere lezzet verir. O içkide ne sersemletme vardır ne de onunla sarhoş olurlar. Saffat 46, 47 6) Orada sizin için bol bol meyveler vardır, ondan yersiniz, denilir. Zuhruf 73 7) Orada canlarının istediği meyve ve etten bol bol verdik. Tur 22 8) Beğendikleri meyveler, canlarının çektiği kuş etleri, yaptıklarına karşılık olarak verilir. Vakıa 20, 21 9) ...Orada canlarının istediği, gözlerinin hoşlandığı herşey vardır... Zuhruf 71 10) ...Onlar Adn cennetlerinde tahtlar üzerine kurularak orada altın bileziklerle bezenecekler... Kehf 31 11) ...İncilerle süslenirler ve orada giyecekleri elbiseler de ince ipek ve parlak atlastandır. Hac 23, Fatır 33, Duhan 53 12) ...Ne yakıcı sıcak görülür orada, ne de dondurucu soğuk. Gölgeleri üzerlerine sarkar, kolayca koparılabilen meyveleri istifadelerine sunulur. İnsan 13, 14 13) ...Onlar için orada tertemiz eşler vardır... Nisa 57 14) Gerçekten biz hurileri apayrı bir biçimde yeniden yarattık. Onları eşlerine düşkün ve yaşıt bakireler kıldık. Vakıa 35, 37 15) Göğüsleri tomurcuk gibi kabarmış yaşıt kızlar vardır. Nebe 33 16) Çadırlar içinde sahiplerine tahsis edilmiş huriler vardır. Rahman 72 17) Saklı inciler gibi, iri gözlü huriler yaptıklarına karşılık olarak verilir. Vakıa 22, 24 18) Yanlarında güzel bakışlarını yalnız onlara tahsis etmiş iri gözlü eşler vardır. Onlar, gün yüzü görmemiş yumurta gibi bembeyazdırlar. Saffat 48, 49 19) Çevrelerinde, Main çeşmelerinden doldurulmuş testiler, ibrikler ve kadehlerle hizmet için ölümsüz gençler dolaşır. Vakıa 17, 18 20) O insanların etrafında öyle ölümsüz genç nedimler dolaşır ki, onları gördüğünde etrafa saçılıp dağılmış inciler sanırsın. İnsan 19, Tur 24 21) Onlar orada ne boş bir lakırtı, ne de yalan işitirler. Nebe 35, Ğaşiye 11, Meryem 19 22) ...Artık orada bize ne bir yorgunluk dokunacak, ne de orada bize bir usanç gelecektir. Fatır 35, Hicr 48 23) İlk tattıkları ölüm dışında, orada artık ölüm tatmazlar... Duhan 56, Saffat 58, 59 24) ...Ve onlar oradan ebedi olarak çıkarılmayacaklardır. Hicr 48, Tevbe 72 25) ...Ve onlar pınar başlarındadırlar. Zariyat 15 26) Ne yana bakarsan bak, yığınla nimet ve büyük bir mülk görürsün. İnsan 20 27) Allah, mümin erkeklere ve mümin kadınlara, içinde ebedi kalmak üzere altından ırmaklar akan cennetler ve Adn cennetlerinde güzel meskenler vaadetti. ALLAHIN RIZASI İSE

En azindan elimde kaliyor kardesim allah etmesin ben bir hiclige inanipta başkasının elinde kalsaydim halim nice olurdu bu günümüze şükür. .

Sitelerde Paylaş

En azindan elimde kaliyor kardesim allah etmesin ben bir hiclige inanipta başkasının elinde kalsaydim halim nice olurdu bu günümüze şükür. .

hadis bile var...gene BUHARİDEN... :)

çadırlarda huriler olur...müminler sırayla bu çadırları dolanır durur gece gündüz....her bir hurinin ayrı bölmesi vardır...birbirini de göremezler....adam sabah akşam ohhhhh :D beline kuvvet....

hatta din alimi ali rıza demircan dedi : cennette müminlerin çükü hiç inmez hep dik kalır...dedi...hatırlarsın ? :D

Sitelerde Paylaş

Şimdi haliyle sormak gerekmez mi bu vaadler kimlere? Erkekleri anladık, meyve,şarap ,süt bal et, gılman ve vildanlar yanınada her vadde huri.Erkeklere seslenilen cennet vaadlerinde bu vaadleri sıralar durur.

Peki hiç merak ettiniz mi kadınlara direk ne vaadi var? Kuranda genel herkese yönelik olarak cennete girme, manzara ve ev vaadi dışında kadının cennete girmesine yönelik ve vaadler açısından erkekler gibi ayrıca belirtilen bölüm var mıdır?

Memeleri vaad ederken ince ince anlatan şu tanrı kadınlara vereceklerini nerde açıklamış olabilir? Kadınlar cennete girecek ve şu vaadler var diye özel ayet bilen bulan gören duyan var mı?

Memeler ne işe yarar? Kadın ödül oluyor ve sorun yok mu?

Sevgi saygımla...

Sitelerde Paylaş

Şimdi haliyle sormak gerekmez mi bu vaadler kimlere? Erkekleri anladık, meyve,şarap ,süt bal et, gılman ve vildanlar yanınada her vadde huri.Erkeklere seslenilen cennet vaadlerinde bu vaadleri sıralar durur.

Peki hiç merak ettiniz mi kadınlara direk ne vaadi var? Kuranda genel herkese yönelik olarak cennete girme, manzara ve ev vaadi dışında kadının cennete girmesine yönelik ve vaadler açısından erkekler gibi ayrıca belirtilen bölüm var mıdır?

Memeleri vaad ederken ince ince anlatan şu tanrı kadınlara vereceklerini nerde açıklamış olabilir? Kadınlar cennete girecek ve şu vaadler var diye özel ayet bilen bulan gören duyan var mı?

Memeler ne işe yarar? Kadın ödül oluyor ve sorun yok mu?

Sevgi saygımla...

erkekler için islamda kadının bir değeri zaten yoktur...allah da erkektir zaten....onun da bu yüzden değer vermediği kuranda belli olmaktadır....

cennette de gene bu dünyada ne gibi hakları varsa cennette de o haklara sahip olacakları rahatlıkla sölenebilir......fazlası değil.

xVz8by.jpg

"...Onlar için orada tertemiz eşler vardır..." Nisa 57 14) "Gerçekten biz hurileri apayrı bir biçimde yeniden yarattık. Onları eşlerine düşkün ve yaşıt bakireler kıldık." Vakıa 35, 37 15) "Göğüsleri tomurcuk gibi kabarmış yaşıt kızlar vardır." Nebe 33 16) "Çadırlar içinde sahiplerine tahsis edilmiş huriler vardır." Rahman 72 17) "Saklı inciler gibi, iri gözlü huriler yaptıklarına karşılık olarak verilir." Vakıa 22, 24 18) "Yanlarında güzel bakışlarını yalnız onlara tahsis etmiş iri gözlü eşler vardır. Onlar, gün yüzü görmemiş yumurta gibi bembeyazdırlar." Saffat 48, 49 19) "Çevrelerinde, Main çeşmelerinden doldurulmuş testiler, ibrikler ve kadehlerle hizmet için ölümsüz gençler dolaşır." Vakıa 17, 18 20) "O insanların etrafında öyle ölümsüz genç nedimler dolaşır ki, onları gördüğünde etrafa saçılıp dağılmış inciler sanırsın." İnsan 19, Tur 24 21)

936029_565173173561366_1398919788_n.jpg

1623258_774436135918686_1387749390_n.jpg

1970728_774088799286753_892422575_n.jpg

65191_10151343926610552_41940955_n.jpg

12724_10151262372495552_286589385_n.jpg

293083_10150762825420552_1927689968_n.jpg

Cennette bekar kişi kalmayacaktır.

Cennetliklerin en alt derecesine günde 72 kadın verilecektir. Tam mümin ise günde 100 bakire ile cinsi münasebette bulunacaktır. Cennette kadınlar cinsi münasebette bulunduktan sonra yine bakire olacaklardır.

https://www.facebook...pg&size=353,282

1014107_570629916367494_1974704122_n.jpg?oh=1edb85286d217182a29b2a8ce2168546&oe=53833C31&__gda__=1401644976_2492088e13d2b84bba1ecd8d89ba3f0a

tarihinde NOLAN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 4 weeks later...

Başıltada belirttiğim gibi huriler için müslüman olmayı isteyen ve düşünen varmı?

Ya yaşlanınca belki müslüman olurum diyen???

Yada kötü bir hastalığa yakalanırsam ölmeden şehadet getiririm diyen???

Ben bazen düşünüyorumda

şarap akan ırmaklar

bal ırmakları

süt ırmakları

su ırmakları

sınırsız bıldırcın eti

muz ağaçları

hurma ağaçları

ceylan gözlü huiler

memeleri sertleşmiş

köşkler inciden yapılmış altından yapılmış

ya beyler insanın müslüman olası geliyo sizede arada sırada böyle oluyomu??? :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...