Jump to content

Neler oluyor?

Recommended Posts

Eskiden youtube videoları altındaki yorum bölümleri dolu dolu olurdu son zamanlarda bu kalmadı. Buna ek olarak sözcü gazetesinin de web yorumları bölümü artık yorumsuz son 1 haftadır.

İnsanlar artık korkuyor mu? Korkmamız mı gerekir bundan sonra ? Sizler ne diyorsunuz bu durumlara?

tarihinde Refleks07 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Konunun geneline kestirmeden yanıt vermek gerekirse, evet insanlar korkuyor.

Tanınmış kişilere yargı yoluyla yapılan baskı aslında topluma bir gözdağıdır ve elbet sonuçları olacaktır.

Sözcü gazetesi yorumlarıyla ilgili konu sanırım korkudan çok yorum bölümünün ve bölüm editörü ile ilgili.

Yorum bölümü gazeden bağımsız yani disqus adlı bu hizmeti veren bir firma.

Disqus un teknik, editörün psikolojik sorunları var bence.Çünkü yorumları neye göre silşyor veya yayınlıyor belli değil.

Sitelerde Paylaş

Korku imparatorluğu yaratıldı tabi ama bu yüzden korkacak değiliz..

Şunu belirtmek lazım..Bu hükümet ateistlerle filan uğraşacak durumda değil..Ateistlerin korkmasına filan gerek yok..Geçen birisi konu açmıştı,ondan söyledim..

Sitelerde Paylaş

Sözcü okurları benim bu başlığımı okudu acaba bir kaç gündür yorum bölümleri dolu dolu :) Ha söyle yaa. Varya duygularıma tercüman olanlar varmış diyorum tek böyle düşünen ben değilmişim diyorum. Kendi mi yalnız hissetmiyorum yani anlıyormusunuz?

Yazılsın çizilsin değerli dostlar ve YAŞASIN ÖZGÜRLÜK VE KAHROLSUN İNSANİ OLMAYAN HERŞEY..

Sitelerde Paylaş

Korku imparatorluğu yaratıldı tabi ama bu yüzden korkacak değiliz..

Şunu belirtmek lazım..Bu hükümet ateistlerle filan uğraşacak durumda değil..Ateistlerin korkmasına filan gerek yok..Geçen birisi konu açmıştı,ondan söyledim..

Ateistlere dokunacaklarsa içlerinden başlamaları gerekir.Bakara makara ayet sallayanı bakan yapmışlar, daha ne olsun? :D tarihinde Deniz06 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ateistlere dokunacaklarsa içlerinden başlamaları gerekir.Bakara makara ayet sallayanı bakan yapmışlar, daha ne olsun? :D

kendilerini yalancı çıkarmak pahasına yüce divana neredeyse bir tek onu yollayacaklardı :D önümüzdeki seçimde muhtemelen aday adayı bile olamaz ama iyi keklemiş bu kerizleri :D

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...