Jump to content

İslamı tebrik ediyorum

Recommended Posts

Büyük ortadoğu projesi, ses kayıtları, tapeler, internet yasağı, soma faciası, şah fırat operasyonu, hakan fidan, suriyeliler, trafoya kaçan kediler, ayakkabı kutuları, bülent arınç gökçek kavgası, taraf tutan cumhurbaşkanı, yatlar, gemicikler, kadın cinayetleri, akpli olmayanı kafir ilan etmeler, imam nikahı, kaçak saray, altın kaplama klozetler, özel uçaklar, mercedesler, mit tırları...

Bunca rezalete, şerefsizliğe rağmen halen daha halkın en az yüzde 40 ı akpli. Tek bir sebep var o da islam!

Ben muhammedi içten bir şekilde tebrik ediyorum bu kadar başarılı bir afyonu bütün ateistler bir araya gelse icat edemezdi. Islam gerçekten muhteşem bir din. 13 senedir görevini en iyi şekilde yerine getiriyor. Dünya tarihinde hiçbir halk bu kadar uzun süre uyutulamamıştır ama islam bunu başardı. Bu inanılmaz bir rekor, muhteşem bir başarı. Bence hepimiz islamın önünde saygıyla eğilmeliyiz. İşini çok iyi yapıyor.

tarihinde Türk Torunu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bana göre tek bir sebep yok..

"Ağzı besmele görüyor" diyenlerin yanında amman istikrar olsun, kredi borcumuz var, dolar borcumuz var, .... vb. diyen bir güruh da var..

Bunlar rüzgar nereden eserse oraya kaykılan, kıç yalamaktan ağızları kahverengi olmuş seküler tabir edilen kesim..

Ve bana göre bunların sayısı hiç de az değil..

Kimin gemisi iktidardaysa o gemiye binerler arpalanmak için.

Fakat gemi su alsa farelerden de evvel hemen gemiyi terk ederler..

Mesela her devrin adamı Mehmet Barlas bu söylediklerime güzel bir örnektir..

Tabi hepsini bu şekilde göremez ve deşifre edemezsin..

İslamcı ile islamcı, solcu ile solcu, komünist ile komünist, liberal ile liberal olurlar..

Siyasi fahişe, dansöz seçmendirler kendileri.

Bunların müslümanlığı eskiden bayram namazları ile sınırlı iken şimdi cumaları da kaçırmazlar.

Ağızları faize düşmandır ama vadeli dolar,euro ve tl hesaplarını kimse bilmez..

Ama eğer borcun varsa ve ödeyeceksen bilmem kaç haneli IBan nosunu ezbere söyleyiverirler..

Bunların avamdaki karşılığı, çocuk parasına, süt parasına, kömüre, valilikten aldığı 3-5 kuruşa, makarnaya vb. tav olanlardır.

Tamam, işin dinin afyon olarak kullanılması ile alakası vardır..

Ama bu bahsettiğim şeref yoksunları dini afyon değil maske olarak kullanırlar.

Zor ama, mesela bu ülkede Yunanistan da olduğu gibi bir devlet başkanı olsa, bunlar en kral ateist olurlar.

...

Sitelerde Paylaş

Eğer Tayyip'in karısı/kızı başörtülü olmasaydı,ne olurdu acaba?

Tayyip o kadar süre belediye başkanı kalabilir miydi,vekil olabilir miydi,başbakan olabilir miydi,cumhurbaşkanı olabilir miydi?

Belki belediye başkanlığını yapardı,belki bir partiden vekil seçilebilirdi ama asla başbakan/cumhurbaşkanı olamazdı..

O başörtüsü çok önemli..Bu ülkedeki aydınlar bu konuda ne yazık ki tek kelime etmedi/edemiyor..

Sitelerde Paylaş

Bu 13 yıllık dönem mutlaka tarih kitaplarında anlatılmalı tarihin en salak milleti olarak tarihe geçmişizdir kesin.

Millet falan kalmadı ya. AKPnin millet dediği esasında ÜMMETtir. Millet lafı sadece daha şirin göründüğü için bir de aptal milliyetçilerden oy almalarını sağladığı için kullandıkları bir kelimedir.

AKPye göre milletten olmanın koşulu Türk olmak değildir. İslam olmaktır. AKP zaten bir Arap partisidir Türklükle alakası yoktur. Atatürk olası bir faciayı önlemek için İslam kimliğine karşı dinden bağımsız bir Türk kimliğini oluşturup yüceltmek istemiştir ama ömrü yetmemiştir. Tarih Türklerin İslam tarafından nasıl mağdur edildiğini, asimile edildiğini, yok edildiğini yazacak.

Sitelerde Paylaş

Millet falan kalmadı ya. AKPnin millet dediği esasında ÜMMETtir. Millet lafı sadece daha şirin göründüğü için bir de aptal milliyetçilerden oy almalarını sağladığı için kullandıkları bir kelimedir.

AKPye göre milletten olmanın koşulu Türk olmak değildir. İslam olmaktır. AKP zaten bir Arap partisidir Türklükle alakası yoktur. Atatürk olası bir faciayı önlemek için İslam kimliğine karşı dinden bağımsız bir Türk kimliğini oluşturup yüceltmek istemiştir ama ömrü yetmemiştir. Tarih Türklerin İslam tarafından nasıl mağdur edildiğini, asimile edildiğini, yok edildiğini yazacak.

Benim anlamadığım neden Türkler? İslamla Türklüğün ne yakınlığı var ki? Taban tabana zıt iki kavram.
Sitelerde Paylaş

Büyük ortadoğu projesi, ses kayıtları, tapeler, internet yasağı, soma faciası, şah fırat operasyonu, hakan fidan, suriyeliler, trafoya kaçan kediler, ayakkabı kutuları, bülent arınç gökçek kavgası, taraf tutan cumhurbaşkanı, yatlar, gemicikler, kadın cinayetleri, akpli olmayanı kafir ilan etmeler, imam nikahı, kaçak saray, altın kaplama klozetler, özel uçaklar, mercedesler, mit tırları...

Bunca rezalete, şerefsizliğe rağmen halen daha halkın en az yüzde 40 ı akpli. Tek bir sebep var o da islam!

Ben muhammedi içten bir şekilde tebrik ediyorum bu kadar başarılı bir afyonu bütün ateistler bir araya gelse icat edemezdi. Islam gerçekten muhteşem bir din. 13 senedir görevini en iyi şekilde yerine getiriyor. Dünya tarihinde hiçbir halk bu kadar uzun süre uyutulamamıştır ama islam bunu başardı. Bu inanılmaz bir rekor, muhteşem bir başarı. Bence hepimiz islamın önünde saygıyla eğilmeliyiz. İşini çok iyi yapıyor.

Dinler kollektif ürünlerdir cahil insan psikolojisinden iyi anlar , insanları hayatları boyunca korku yönettiği için onu da kullanmayı iyi becermişler.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...