Jump to content

euro 2008 başlıyor

Recommended Posts

• İleti 149
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sanırım tüm maçları vermiyor :( Sadece A ve C grubunun maçlarını veriyor.

Aşağıda ki linkten görebilirsin.

http://liveonsat.com/foot_uefa_euro08.php?...p;end_yyyy=2008

Umarım diğer maçlarıda başka bi kanal verir :(

Bu arada şimdi tekrar baktım da, A ve C grubu diye ayırmamış. B grubunun bazı maçlarınıda vermiş, C grubunun vermemiş. Ne olucak bilmiyorum.

tarihinde sangre tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bu şuna ne diyorsunuz,

Fatih Terim maçtan sonra yaptığı açıklamada "Tam maça dengeyi getirdiğimiz bir noktada şok bir gol yedik" dedi. Kendim görebilidğim kadarıyla o dakikalarda portekiz zaten tek kale oynuyordu ve yaptığı ataklar bir golün yaklaştığının sinyalini fazla fazla veriyordu. Siz nasıl yorumluyorsunuz?

Sitelerde Paylaş
İlk yedigimiz golde pepe 3 kısnın arasından gectı ( 2si solda 1si sagda aval aval bakıyordu ) sonra 2 pasla gol attılar ben şaşa kaldım resmen bu takımdan bişey olmucagı sinaylleri verdi

Gökhan Zan sakatlanmasaydı daha iyi olurdu bence. Ayrıca Nihat gibi kısa boylu bir herifi forvete tek koyarsan dev gibi adamların arasına hem de. Böyle ezilirsin. Fatih Terim köpektir, şerefsizdir.

Sitelerde Paylaş

Tuncay son dakikalarda ayağının ucundaki topa vuramayınca spiker şunları söyledi

"zaten pozisyon bulmakta bu kadar zorlanan bir takımın böyle bir fırsatı kaçırması çok yazık.."

maçtan öncede tuncayın antreman maçlarında nasıl göz doldurduğundan bahsediyordu spiker

Sitelerde Paylaş

Ben açıkçası maçın sonucunu gayet beğendim. Portekizin kadrosuna bakınca aklıma garip şeyler gelmişti çünkü. Yani ben kendimi bir an olsun portekiz teknik direktörünün yerine koyuyorum da, muhtemelen bir, bilemediniz iki oyuncuyu sakatlamak pahasınai Türkiye'ye atabildiğim kadar gol atar, 6 ya da 7-0 lık bir galibiyetle rakip takımları demoralze edecek bir saldırı yapardım. Bu maç Portekiz'in gövde gösterisine dönüşmediği için şanslıyız. Scolari biraz korkak çıktı. :)

Portekiz kadrosunda bunu yapabilecek potansiyel vardı. Tek forvetle bile aşılabilen defansımıza, direkten dönen toplara bakınca 2-0 lık bir yenilgi bizim için nimettir. Diğer maçlara bakalım. Davul bile dengi dengine...

tarihinde thecrow tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Portekiz kadrosunda bunu yapabilecek potansiyel vardı. Tek forvetle bile aşılabilen defansımıza, direkten dönen toplara bakınca 2-0 lık bir yenilgi bizim için nimettir. Diğer maçlara bakalım. Davul bile dengi dengine...

dediğin gibi direkten dönenler gol olsaydı 5 olacaktı

diğer takımların maçlarını izleyince kalite farkını

anlıyor insan fatih terim takıma kuru gürültüden

başka bir şey katmamış yazık...

önümüzdeki maçlar için durum pek parlak gözükmüyor

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...