Jump to content

Diyelim ki Cennete Gittiniz...

Recommended Posts

> Allahtan Ne Dilerdiniz?!

Cok basit bir sorumu cevaplamasini isterdim. Benim haricimde mevcut musun? Nesnel bir gercekligin varmi? Bunu cevaplamasi icin beni yok etmeli ve benim yok oldugum anda kendisinin varoldugunu gostermeli. Fakat bunu hicbir zaman yapamaz.

Sitelerde Paylaş
Bilgisayarsız ve tv'siz bir cennet çekilmez... Bilgisayar ve internette olacak... Ateistforum'u ve yazıştığım diğer forum siteleri, msn i isterdim... Artık kendi de üstüne ne eklerse...

:)

Bunları isteyemezsin.Cenette pc ve tv ye neden ihtiyacın olacak?

Cennete film izlenmez.Çünkü hiç dert tasa olmayan biyerde film konusu da olmaz olsa bile seyrederken inanılmaz bir saçma gelir.

Haberleri seyredemezsin.Heber ne olacak?HAva durumu?Borsa?

Pc ne işe yarar?Ateistforum diye biyer yok hiç olmaz.İstediğin kişi sitediğin anda karşlında olacağı için Msn ye gerek olmaz. vs

Gider bu.

Şaka maka gerçek bu aslında.

Kısacası ''cennett'' denilen hayali yerde hiçbirşeye ihtiyaç duymayacağınız için hiçbirşey isteyemezsiniz.Öyle taş gibi oturursunuz(4ever). :)

Sitelerde Paylaş
cehenemdekılerı cennete almayı:D

Bu istek karşısında napardı bilmiyorum allah :lol:

Hakikaten ama sonuçta orada dilenen herşey yerine getirilecek.Kul böyle bir şey isterse acaba yerine getirilir mi?Bunun belli bir sınırlaması var mı kuranda??Bu konu hakkında bilgisi olan var mı? :huh:

Sitelerde Paylaş
Bu istek karşısında napardı bilmiyorum allah :lol:

Hakikaten ama sonuçta orada dilenen herşey yerine getirilecek.Kul böyle bir şey isterse acaba yerine getirilir mi?Bunun belli bir sınırlaması var mı kuranda??Bu konu hakkında bilgisi olan var mı? :huh:

ya dusunsenıze butun muslumallar cennete eglence yok yoldas ateısler cehenemde tum eglence orda kalmıs onlarsız cennet olurmu ya :D

Sitelerde Paylaş

İslami cennette "selam selam"dan başka laf edemeyen, ateist veya haksız yakınlarının cehennemde yanmasını zevkle izleyen, arada kalmışlara da sırtını dönen robotlara dönüşeceksiniz, o yüzden pek bir medet ummayın.

Hristiayn cennetinde de Yahwehin etrafındaki ormanlarda gezip aslanların ağzına kafaınızı falan sokan gerizekâlı tipler olacaksınız. Orada da pek sorgulama yapılmıyor.

Sitelerde Paylaş
İslami cennette "selam selam"dan başka laf edemeyen, ateist veya haksız yakınlarının cehennemde yanmasını zevkle izleyen, arada kalmışlara da sırtını dönen robotlara dönüşeceksiniz, o yüzden pek bir medet ummayın.

Hristiayn cennetinde de Yahwehin etrafındaki ormanlarda gezip aslanların ağzına kafaınızı falan sokan gerizekâlı tipler olacaksınız. Orada da pek sorgulama yapılmıyor.

babandanmı bahsedıyorsun gerızıkalı dıyerek yoksa senmıydın o

dogru ya sendın o cennettekı gerızekalı:D

Sitelerde Paylaş

hergün kızlık bozmak isterdim bu görüş bana çok güzel, şahane, heyecanlı..... geliyor. içkim yok o şarap akan nehirler boşuna akacak. başka ne isterdim diye düşünürken yukarda

>>>>>Huri, muri, ırmak, şarap, erik, üzüm, tatil felan...

gibi şeylere pararel çıkacak istediklerim.

acaba birisi bunun her insan oğlu için böyle olacağını daha önceden farketmiş mi?

tarihinde serdar3395 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Beni bir evrene donusturmesini isterdim.

Big-bang ile ortaya cikip, evrim yoluyla sayisiz canli ve bilinc gelistirip bu sayisiz hayat ve tecrubeleri ayni anda yasamak isterdim.

Bu yari ruyamsi durumdan istedigim zaman uyanma gucu ve bu ruyanin icindeki istedigim noktalara da mudahale edebilme gucu isterdim.

Bu rastgele evrene tadilmis butun zevklerinde kaydedilip benim cennet dosyama konulmasini ve uyandiktan sonra surekli olarak bu cesitli zevkleri tatmak isterdim.

tarihinde Obi-wan Gyatso tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kullar cennette zevk, cehennemde aci cekerken Islam Tanrisi ne yapiyor olacak?

Rahatlayip dinlenecek mi?

Kiyamet kopmus, dunya bitmis, herkez ya cennette alem yapiyor ya cehennemde kazik yiyor..

Ee..?

Arap hukumdari Al-iLah ne yapacak?

Belki yeni bir evren kurar..

Ruhlari tekrar oraya doldurur.. cenneti, cehennemi fesh edip..

Sonra cenneti yeni kazanmis tipler bu yeni evrenin kiyameti kopunca kendilerini cehennemde bile bulabilirler..

Gik bile diyemezler..

Cunku bu ortadogu efsanelerine gore kiclari ne idugu bilinmez gokte tahtinda oturan bir cesit super Saddam Huseyin'e ait.

tarihinde Obi-wan Gyatso tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ben gercekten Islam Tanrisinin (Allah) bir nevi mukemmellestirilmis super kuvvetler verilmis bir Saddam Huseyin tiplemesi olduguna gercekten inanmaya basladim.

Saddam Huseyin gibileri hep olmustur ortadoguda ve Tanrilarinin da bundan yola cikma bir varlik olmasina pek sasirmamak lazim.

Sitelerde Paylaş
Bilgisayarsız ve tv'siz bir cennet çekilmez... Bilgisayar ve internette olacak... Ateistforum'u ve yazıştığım diğer forum siteleri, msn i isterdim... Artık kendi de üstüne ne eklerse...

ateist forum diye bir yer olmicak ahiret günü..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...