Jump to content

Huuu

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  1.073
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Huuu Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

287 profil görüntüleme
 1. Neden ateist oldunuz?

  Sen daha akıllısın demek ki.
 2. Neden ateist oldunuz?

  Bende hemen inanmadım, hilelerini aradım, bulamadım. Yine de hemen inanmadım. 30 yıl kadar inanmadım.
 3. Neden ateist oldunuz?

  Ben bunu sürekli yazıp duruyor değilim ki. Amacım sadece bir kere bundan söz etmekti. Ama en başından itibaren yalan söylediğimi, asla böyle bir şeyin olamayacağını vb yazip durdular. Gereğinden fazla öne çıktı. Yoksa normal bir olay aslında. Belki başka, normal, bilimsel bir açıklaması vardır. Ama bunu belirtmek yerine katı bir itirazla yaklaştılar. Demo bunu çok sık yaptı. Ben de mecburen cevap verirken sözünü fazlaca etmiş olduk.
 4. Neden ateist oldunuz?

  Bu mesajını anlamadım?
 5. Neden ateist oldunuz?

  Bu forumdakilerin çoğu ateizmi islam karşıtlığı sanıyor. Islam karşıtlığını da islamı çocukça aşağılamak sanıyor.
 6. Neden ateist oldunuz?

  Benim fincan olayında da böyle başladı ve böyle sürdü. Ama zaman zaman fincan o kadsr hızlandı ki, parmaklardan hiç birinin ona yetişemediği zamanlar da oluyordu. Bu videoda fincanı parmakla yonlendirdiklerini sanmıyorum. Tabii fincanı parmaklarına bağlamışlarsa o başka.
 7. Neden ateist oldunuz?

  Fincan yalan, video da yalan. Bir tek ağzı kenef gibi kokan sen gerçeksin. Git başka yerde kus...
 8. "Arap'ın uyduruk terelellisi"

  Ama burada ergen hastalığı biçiminde çok yapılıyor. Çok saygısızca ve kaba saba din karşıtlığı... aslında din de değil, islam karşıtlığı yapılıyor. O kadsr öyle ki, islamiyet olmasaymış bu forumdaki pek çok ateist boşta kalırmış, ateistligini ifade edemezmiş gibi geliyor. Meymenetsiz cübbeli din tacirlerine islamiyet üzerinden değil, Onların sömürü düzenlerini teşhir ederek mücadele verilmeli.
 9. Neden ateist oldunuz?

  Başka ne diyebilirim ki, bilmiyorum. Hiç çaba göstermiyorsun. Ben "sana sen materyalist olduğunu söylüyorsun ama değilsin" demedim. Baska şey diyorum ama neyse... hayalkırıklığı...
 10. Neden ateist oldunuz?

 11. Neden ateist oldunuz?

  Anlamıyorsun. Bak, tane tane anlatayım. Şimdi sen ateistin ya, sırf bu nedenle aynı zamanda materyalist de olmuş olmuyorsun. Hani ateistlik seni otomatik olarak materyalist yapmıyor. Materyalist olmadığın(ız) için de din olgusuna materyalist gözle bakamıyorsunuz. Kendi ateizminizi basit, yavan, sığ, kaba ve düzeysiz bir islam karşıtlığına indirgemiş durumdasınız. O kadar öyle ki, islam olmasaydı siz nasıl ateist olacaktınız diye sorası geliyor insanın, Anlatabiliyor muyum, yâni çok basit, çok ergence, çok ilkokul düzeyinde yaklaşıyorsunuz. Mesela benim sizin kaba saba sataşmalarıniza karşı islami savunmamı bile benim gizli müslümanlığıma işaret olarak algılıyorsun. O kadar aptalca yani... Üzücü bir durum bu. Gülüyorsun ama...
 12. Neden ateist oldunuz?

  Hayır, ben 17 yaşımdan beri çok iyi bir materyalist idim. Diyalektik Materyalizmi iyi kavramıştım. Fincan yürüyünce de iyi bir materyalist olarak, "Bu beynimizin gizilgücü olmalı" dedim. Senin gibi "yalannnn" demedim. Şimdiki ateistler de, materyalistler de çakma!
 13. Neden ateist oldunuz?

  Kaz da yok, o da yalan!
 14. Neden ateist oldunuz?

  Tabii, "fincan yalan, masa kalkmadı, büyü yalan, sen yalannnnn söylüyorsunnnnn" dersin ve materyalist olursun.
 15. Neden ateist oldunuz?

  Evet, ben hep yalan söylerim. Foruma da yalan söylemek için girdim. Fincan da dönmedi, masa kalkmadı, büyü tutmadı, ben de köyü dindar dinci bir "müslüm"'üm. Oldu mu? Rahatladın mı? Şimdi okumaya ara ver ve kendini gözden geçir. Memnun musun yoksa keyfin mi kaçtı?..... Şimdi okumaya devam et... Asıl demin yalan söyledim. Bu benim ilk yalanımdı. Daha önce yalan söylememiştim. Sırf sana bir şey anlatabilmek için tüm forum hayatımda ilk kez ve son kez yalan söyledim. Fincan döndü, masa kalktı, büyü tuttu. Ben de ateisttim ve artık değilim. Ama evet, sizin gibi kendi varlığını ucuz ve seviyesiz bir islam karşıtlığı ile realize edebilenlere karşı islami savunmaya devam edeceğim!
×