Jump to content

Tengrizm

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  581
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

1 Takipçi

Tengrizm Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 • Doğum Günü 28-06-1997

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Çankırı

Güncel Profil Ziyaretleri

669 profil görüntüleme
 1. Tengrizm

  Berkin Elvan ve Eren Bülbül arasındaki fark

  Amerika'da bir çok farklı etnik köken kişiler yaşıyor ve onların hepsi ben Amerikalıyım diyor.
 2. Tengrizm

  Berkin Elvan ve Eren Bülbül arasındaki fark

  üzümlü kek adlı nickin fake bu somut nickli kişi acaba olabilir mi?
 3. Tengrizm

  Kuranda neden Dünyanın yörüngesi mucizesi yok?

  Çünkü Kuran 7.yüzyıl insanın bilgisiyle uydurulan bir kutsal kitap olduğu için,dünyanın yörüngesini bilmemesi oldukça çok normaldir.
 4. Tengrizm

  Şeriatla yönetilen İran'da evlilik yaşı 9

  Çocukları cinsel öbje görmek sapıklıktır ve iğrençliktir. Bu sapık Muhammed ayşe ile 6 yaşında nikahlamış. Müslümler bu sapık Muhammed'in peşinden gitmeleri de tehlikelidir.Batı toplumunda olduğu gibi çocukları bu sapıklıklar dan korumaları ile ilgili kanun çıkması gerekir.Ama bu kanun çok iyi olması lazım.Çocuklarımızı sapık islamcılardan korumamız lazım.
 5. Tengrizm

  İncilde şiddetli ayetler

  Evet size katılıyorum.Kesinlikle tüm dinler insanlık için tehlikelidir.
 6. Tengrizm

  Biraz Müzik..

 7. Tengrizm

  Biraz Müzik..

 8. Tengrizm

  İncilde şiddetli ayetler

  Petrus 2: 12 Ama anlamadıkları konularda sövüp sayan bu kişiler, içgüdüleriyle yaşayan, yakalanıp boğazlanmak üzere doğan, akıldan yoksun hayvanlar gibidir. Hayvanlar gibi onlar da yıkıma uğrayacaklar. (Isaya inanmayan hayvan gibidir yakalanip bogazlanmasi gerekir) Yuhanna 15/6 Bir kimse bende kalmazsa, çubuk gibi dışarı atılır ve kurur. Böylelerini toplar, ateşe atıp yakarlar. (Isa ya inanmayan kuru tahtadir toparlayin yakin) Luka 19/27 `Beni kral olarak istemeyen o düşmanlarıma gelince, onları buraya getirin ve gözümün önünde kılıçtan geçirin!'» (Burdaki kral bir benzetmedir kendisinin ikinci gelisi anlatir Isa , ona tabii olmayanlar kilictan gecirilecek) Ibrani 12/29 Çünkü Tanrımız yakıp tüketen bir ateştir. Ben bu ayetleri görene kadar,hristiyanlığı barış dini sanırdım.Ama İncilinde Kuran ve Tevrattan kalır yanı pek yokmuş.Sonuç olarak Hristiyanlıkta şiddetli ve tehlikeli bir dindir.
 9. Tengrizm

  "Onların doları varsa bizim de Allah'ımız var"

  Arabın allahın dan umut beslediğine göre ekonomi demek ki kötüye gidiyor.Tabi 16 senedir betona yatırım yaptıkları için döviz kurları yükseliyor.
 10. Tengrizm

  Güzellik Allah’tansa, Kusurlarda Allah’tandır.

  Evrende düzen yoktur,aslında evrenimiz kaotiktir. Dünya da da düzen yoktur.Çünkü depremler,doğal felaketler oluyor.Ve bu dincilerin argümanı oldukça çok zayıftır.Çünkü evrende düzen yoktur,aksine kaotiktir.
 11. Tengrizm

  Allah İsteseydi !.. Allah İsteseydi ?..

  Bu Allah isteseymiş,herkes müslüman olurmuş.Ama arabın putu Allah sınav yapıp,dine inanmayanları yakacak kadar merhametsiz ve sadist bir tanrıdır.
 12. Tengrizm

  KÖTÜ TANRI GERÇEĞİ!

  Tanrı kötülüğü yaratan kendisi ve Tanrı dünyadaki kötü olaylara sessiz kalıyorsa buna sınav diyorsa bu Tanrının kötü olduğunu gösterir.Üstelik kendisine inanmayanları cehennemle tehdit edecek kadar sadist bir Tanrıdır.Tanrı şeytandan bile kötüdür.Çünkü şeytan cehennem ile tehdit etmiyor,ama Tanrı cehennem ile tehdit ediyor.
 13. Tengrizm

  Müslümanlar neden diğer dinlerdeki herkesi cehenneme doldururlar?

  Cehennemde yakmak isteyen sadist bir allah ve bunu Kuran ayetlerinde net görebiliyoruz.Tabi gerçekte cennet cehennem yok ama,bunu doğmatik insanlar inanıyorlar.
 14. Tengrizm

  İslam akıl ve mantık dini diyen yalancılar

  İslam akıldan ve mantıktan yoksun bir dindir.
 15. Tengrizm

  Yunan Piskopos Yangından Ateist Başbakanı Sorumlu Tuttu

  Yobaz her yerde yobazdır,hristiyanların da,müslümanların da,yahudilerin de yobazları vardır.Dolayısı ile bu papaza yobaz diyebiliriz.
×