Jump to content

Tengrizm

Üyeliğini Sildirmiş Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  612
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Tengrizm Hakkında

 • Derece
  Advanced Member
 • Doğum Günü 28-06-1997

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Çankırı

Güncel Profil Ziyaretleri

2.043 profil görüntüleme
 1. Tengrizm

  KIZGIN ATEİST VE MANTIK..

  Git ve bir daha foruma geri dönme şizofren
 2. En güncel ve hassas hesaplamalara göre Evren'imizin yaşı 13.798 milyar yıldır ve bunun üzerinde 37 milyon yılı hata payı vardır. Yani %95'ten yüksek bir ihtimalle Evren'in yaşı en az 13.761, en fazla 13.835 milyar yıldır. Ancak Gözlenebilir Evren'in yarıçapı 46.5 milyar ışık yılı, çapı ise 93 milyar ışık yılıdır! Peki bu nasıl olabilir? Eğer Evren'deki hız limiti ışık hızıysa, 13.8 milyar yıllık bir Evren'in sınırları nasıl olur da Büyük Patlama'da bir noktadan başladıktan sonra 46.5 milyar ışık yılı mesafeyi kat edebilmiştir? Evren, ışık hızından hızlı mı genişlemiştir? Bu son sorunun cevabın
 3. Tengrizm

  Müslüman palavraları.....

  Müslümanların palavralarından biri de dünyanın merkezi kabe gibi yalanlardır.
 4. Tengrizm

  KIZGIN ATEİST VE MANTIK..

  Hocam bende bu trolün yüzünden forumdan sıkıldım.Eskiden foruma girerken iyi hissediyordum.Bu troll yüzünden forumdan iyice sıkıldım.Yönetim bence de artık bir şeyler yapmalı.
 5. Tengrizm

  Müzikle Açalım

 6. Tengrizm

  Müzikle Açalım

 7. Tengrizm

  Müzikle Açalım

 8. Tengrizm

  Müzikle Açalım

 9. Tengrizm

  Müzikle Açalım

 10. Tengrizm

  Müzikle Açalım

 11. Benim hiç sevgilim olmadı.Ve kızlara iyi davranıyorum ama sevgilim hiç olmuyor.Kendi mi çirkin buluyorum.Ve kızların çoğunun tipe ve paraya önem verdiğini düşünüyorum.
 12. Tengrizm

  Ateistlerin en büyük sorunu kanımca şu ;

  Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.Ben ateist değilim,ama ateistlerde çok iyi bir insanlar olduğunu düşünüyorum.Aslında bu forum garip değil.Son bir kaç gündür forumda troller olduğu için forum size garip gelmiştir.
 13. Tengrizm

  Ateistlerin en büyük sorunu kanımca şu ;

  Sen Godofwar nickli kişi ile aynı mısın?Çünkü yazı şeklin ona çok benziyor.
 14. Şeriat isteyen kadınlar açıkça aptaldır.Çünkü inandıkları islamda kadınlar ikinci sınıf vatandaştan farkı yok.Örnek vermek gerekirse,kadın erkeğe itaat etmezse dövülür,ve erkek çok eşlilik hakları islama göre vardır.Yani bir erkek dört tane hür kadınla evlenebilir.Tabi bu iğrenç şey olan çok eşlilik islama göre normaldir.
 15. Tengrizm

  evrimciyim müslümanım

  Evet size bu konuda katılıyorum.Ve Kuranı sahtekar müslümanlar evrimi kabul etmemelerine rağmen bilimsel göstermeye çalışmaları da aslında bir sorundur.
×
×
 • Yeni Oluştur...