Jump to content

bf1942

Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  75
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

bf1942 Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

374 profil görüntüleme
 1. üyeliği ele geçirilen kişi nasıl şikayet edecek?ele geçiren kişi mail adresinide değiştirir. Ayrıca şifreler tahmin yolu dışında yöntemler ile tespit edilir.
 2. bu kişinin kutsal yaratık olmadığına eminim. kutsal yaratığın nickini ele geçirdiği içinde şüphelerimi belirttim. Melihin sitesine üye olanlar kendilerini kontrol etse iyi olur.
 3. bf1942

  Gluten tüketmek zararlı mı?

  Ekmeğide uyuşturucu kategorisine soktunuz. 100 gram ekmek kaç mikrogram morfine eşdeğer?
 4. açtığın sitelerin reklamı dışında ileti atmayan biri neden bu nickler atılınca yazmaya başlar onların konularına cevap verir? şizofren değilim.Şüphe eden biriyim. Kim olduğun önemli değil.Devam et takılmana.
 5. Evladın olamayacak yaştayım. Tanımıyorsan bu nickleri neden onların yarım bıraktığı yerden devam ediyorsun? Mesajın sonuna onlar gibi neden ip ip ip yazıp smile işareti koyup atıyorsun?arızalımısın nesin? @anibal birden fazla nickle yazdığını bilen kişi forumda ya admindir yada admin şifresini ele geçiren biridir.Yada kıçından sallıyordur.
 6. Attığım ileti silindi. ya admin şifresi sende yada adminlerden biri sensin. admin şifresini elegeçirdiysen istediğin nicike girip yazabilirsin.
 7. bf1942

  Neden tecavüzcüler kobay olarak kullanılmıyor?

  @anibal in nicklerini söylede öğrenelim neler döndüğünü forumda?
 8. bf1942

  Ne zamandir yoktuk..

  Bu resimdeki gibi yani. Bu bana saçma geliyor.
 9. bf1942

  Ne zamandir yoktuk..

  Filmden haberimin olmadığım doğru . makineler kendi kendine mi oluştu?
 10. bf1942

  Tibetin gençlik pınarı

  Alevilerin semah yaptığındaki hareket gibi. vucut geliştiriciler ensede oklava gibi sopayla yapıyorlar.Karın kaslarını geliştiriyor. Bu kitapta mevlevilerin dönme hareketini budistlerden aldığı söyleniyordu. Nusayri alevilerinden birine sormuştum oda aynısını söylemişti.sadece dönme yönü ters filan diyordu.
 11. bf1942

  Ne zamandir yoktuk..

  Matrix filmi tanrılı dünyaya daha uygun.Tanrısız dünyada matrix olur mu? sanal dünya kendi kendine mi oluştu diyeceksin?
 12. bf1942

  Ne zamandir yoktuk..

  Sen onada itiraz edersin. Olayı hep matrix filmine bağlıyorsun.
 13. bf1942

  Ne zamandir yoktuk..

  hoşgeldin. sende @kutsalyaratik nickli kişi olduğunu iddia edersen kafayı yerim.
 14. Ben hala o kişi olduğuna inanamıyorum. Onunla sanki gerçek hayatta tanışmış gibiydim. Yönetici olduğum chat odasına gelirdi. Yöneticilerden sadece ben mikrofona kameraya çıkıp konuşamazdım. 2008 2010 arasında forumda ayrılanların kurduğu gruptuk.Eski ateist forum yöneticileride vardı aramızda. Ben çalışmaya başlayınca takip edemedim bu grubu.
 15. @kutsalyaratik @Düşünen Hayvan @pappatya @melih007 Bu kişiler aynı kişiler mi?yoksa bu nicklerin şifrelerini ele geçiren biri mi? @kutsalyaratik düşüncelerini görüşlerini sevdiğim biriydi.Bu kişiler ile aynı kişi olduğuna inanamıyorum. Şu an 56 yaşlarında olmalı. Kameraya çıkıp gerçek kimliğini gizlemeden konuşan biriydi. O ise akıl sağlığını yitirmiş olmalı.
×
×
 • Yeni Oluştur...