Jump to content

Teşup'unOğlu

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  28
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Teşup'unOğlu Hakkında

 • Derece
  Member

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Malatyada degilde Tunceli'de baskın yiyen bir köyde buyuseydin, veya hakkari-sirnak köylerinden birinde buyuseydin o zaman çok farkli bir insan olurdun Türk Ateist
 2. Teşup'unOğlu

  Kan grubunuz nedir?

  Şu gerizekalınin çok önceden atılması gerekiyordu. Geç bile kalındı.
 3. 8 milyar insanın olduğu bir dünyada, etnik köken aramak kadar beyinsiz bir düşünce olamaz. Etnik kökeniniz belli, araştırmanıza gerek yok!! ben size söyleyeyim; homo sapiens.
 4. Teşup'unOğlu

  Kan grubunuz nedir?

  Konuşmaya devam et, biraz daha açıkla. Çünkü senin gibi beyni yerinde sünger olanlar konuştukça insanlar daha net görecek herşeyi. Konuş ki insanlar sana bakıp ta ; ama biz demi böyle gerizekaliyiz acaba diye kendilerine sorsunlar. Sorsunlar ki kendilerini senin gibi gerizekalılardan ayrı tutmayı başarabilsinler.
 5. Panteizm sizin leş Arap putu allahinizdan çok daha güzel, çok daha tapinilasi. Hiçbir şeye tapmam o ayri mesele de, o kadar güzel tapinilacak tanrı varken; Arap putuna anca sizin gibi beyinsizsizler tapar.
 6. Teşup'unOğlu

  kuranda güneş ve ay

  E sayfalarca anlatmışlar sana kuran düz dünyayı savunuyor diye, yok devekuşu yumurtası, yok küre bilmem ne sacmalayip durmuşsun. En son kafayı yemişsin, ne güzel! Böyle devam et. Kandırıyorlar işte herkesi, Kur'an'ın dediği düz dünyayı yuvarlak diye kakalıyorlar herkese. Ama sen inanma onlara. Zira şeytanlara inanırsan; cennette huri sikemezsin. Hayatının tek amacı olan hurilere kavuşmak için anandan bile vazgeçersin sen. Muhammed zamanında yaşasaydın kendi karını ve anneni zorla Muhammedin yatağına sokardın. Çünkü sen bu karakterde bir mâhluksun. Hayalindeki huriler için gavatlığında sınır yok.
 7. Teşup'unOğlu

  DERİN ABD 11 EYLÜL SALDIRISINDA UÇAK KULLANMADI

  O halde yerinde olsam bu kadar rahat davranmazdim, FBI,CIA, illimunati vs bu yazdıklarıni görmesin. Zira çok gizli ve derin bilgiler biliyorsun. Peşine düşerler sonra. Burda 2-3 ateist e gizli bilgi paylaşacan diye sıkıntıya girme.O engin bilgilerin sende kalsın.
 8. Teşup'unOğlu

  Tevbe Suresi neden besmele ile başlamaz

  Hattuşaş antik kenti gezisi sırasında dikkatimi çeken mitolojik karakter. Günümüzdeki şeytan karakterinin atası. https://www.kulturportali.gov.tr/turkiye/corum/gezilecekyer/yazilikaya-acikhava-tapinagi
 9. Teşup'unOğlu

  Ömer Sayesinde Kur'an'a Giren Anal Seks

  Arılar kasıtlı bir şekilde altıgen yapmaz. Arı peteği konusu kırk kez konuşuldu, anlamamak için geri zekalı olmak gerek.
 10. Teşup'unOğlu

  DERİN ABD 11 EYLÜL SALDIRISINDA UÇAK KULLANMADI

  Abd uçak kullanmadı işte bu Allah in varlığının kanıtı. Kâfirler cehennemde şiş kebap olacak sizde hurilerle seks yapacaksınız ne güzel. Ha ABD uçak kullanmış olsaydı biz yine şiş kebabı olacaktık; siz yine seks manyağı olacaktınız. Birşey değişmeyecekti. Çünkü o kafadan başka bir bok çıkmaz.
 11. Teşup'unOğlu

  BU SEFER GERÇEKTEN KURAN MUCİZELERİ

  Hebele hübele hebele hübele hebele hübele ilel-lah. Şu yukardaki yazdığım cümlenin mucize i hikmetini bul bakalım. Ha bu cümlenin hikmetini bulamıyorsan başka kitaplardaki hikmeti nasıl buluyorsun onu söyle o zaman.
 12. Teşup'unOğlu

  Nuh Tufanı Bölgesel ve tek topluma yönelikti

  Eee ne fark etcek? Tüm dünyadaki canlıları almadı, sadece bölgesindekini aldı diyelim, ne değişti ? O bahsettiğin gemiyi göster de görelim ne gemisiymiş
 13. Teşup'unOğlu

  Nuh Tufanı Bölgesel ve tek topluma yönelikti

  Kaynak götün galiba, nerden biliyorsun kardeş Nuh'un gemisi olduğunu ? şu Nuh'un gemisini çıkarın bi gösterin de görelim madem. Dünyadaki bütün canlı türlerini bir arada toplayacak kadar büyük olan bir gemi hokus pokus ortadan kaybolmaz. 2500 yıllık antik mısırın küçücük gemileri olduğu gibi duruyor, tüm dünyayı taşıyan gemiden 1 metre tahta parçası günümüze ulaşmıyor he
 14. Teşup'unOğlu

  Tercüme Sayfaları ve Kadın Suresi 3

  Yazdıklarından anlıyorum ki Kuran'da "kadinlar amlarinizi koruyun" "Beğendiğiniz köleler den 3-5 sikin" "Müşrikler için olan söylenen zemnim orospu çocuğu " Yazılarına bir itiraziniz olmamış. Sizin evrensel, kainatın en mükemmel kitabı, binlerce kişi bir araya gelse aynısını yazamaz dediğiniz kitap ne lağım ağızlı bir kitapmış arkadaş. Öğrenmiş olduk.
 15. Teşup'unOğlu

  Tevbe Suresi neden besmele ile başlamaz

  Sorsan Allah putu rahman ve rahim herkese iyilik saçıyor, ama iş müşriklere gelince bir bismillahi bile eksik görüyor. Bu Allah putu takım tutar gibi müslümanların tarafını tutuyor; sonrada bizim müslimler yok evrensel,yok affedici bilmem ne.
×
×
 • Yeni Oluştur...