Jump to content

Teşup'unOğlu

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  157
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Teşup'unOğlu Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Güncel Profil Ziyaretleri

556 profil görüntüleme
 1. Teşup'unOğlu

  Su ısıtıcısı vs Tüp

  Güneş enerjisi en ekonomik olanıdır.
 2. Teşup'unOğlu

  Hipnozun Bilimsel Bir Açıklaması Var mı?

  Psikolojide EMDR tedavisi hipnozun bir türevidir. Ve çok yaygın bir şekilde kullanılır. Fakat burada anlamanız gereken nokta hipnozun filmlerdeki gibi olmadığıdır. Beyin, hayat boyu gelen her veriyi kaydeder. EMDR ile kişi, çocukluğunda unuttuğu bir anıyı; tamamıyla hatırlayabilir. EMDR ile bu kaydedilen verilere ulaşılıp unuttuğunuz anılar gün yüzüne çıkar. Hemde en ince ayrıntısıyla..Bu hatırlama için o anıyla alakalı 1 cümle, belirgin bir koku,ses, davranış,duygu veya silik bir görüntü yeterlidir. Gerisi çorap söküğü gibi gelir... Yanlız; psikoloğa gidip ilk seansta hipnoz olmayı
 3. Teşup'unOğlu

  Dunyanin alayi agnostiktir

  Her insan hayatını; küçük yaşta büyüklerinden gördüğü davranışları taklit ederek yaşar. Bu davranışlar çoğu zaman kişi farkında olmadan otomatik olarak oluşur. Eğer hayatındaki davranışları anlamlandırıp, yaşadığın olaylara verdiğin tepkileri anlamak istiyorsan bunun tek bir yolu vardır oda "Bilişsel Terapi" .
 4. Yapay canlılık. Demek ki canlılığın oluşması için tanrılara,arap putuna,yahudi putlarına,budalara fln gerek yok. Bak elin gavuru yapay canlı yapıp vücuduna soktu. Şimdi ne olacak diye merakla bekliyoruz.
 5. Olmayın, aşı olmayın, yakın çevrenize de oldurmayın. Çiçek, kızamık,tetenoz gibi aşıları da olmayın. Böylelikle tez zamanda hepiniz hastalıktan geberip gidersiniz millet de huzur bulur.
 6. Hacı'dan sonra forum yöneticisiz kaldı. Yönetimin sorunu çözmesi gerekiyor.
 7. Teşup'unOğlu

  İslam Nedir?

  İslam bir Arap kültürü ürünüdür. Arap masalıdır. Hint-babil-sümer paganizminin Arap kültürüyle karışmasıdır. Ciddiye alınacak bir tarafı yoktur.
 8. Teşup'unOğlu

  Tarık nedir ? Kuran'da Tarık

  Ulan parantez içinde yıldız diye belirtilmiş ne vurgusundan bahsediyorsun. Kuran karadelik demiyorsa ne diye ikidebir yorumlayıp duruyorsun, muhonun peşinden gidenler de tıpkı muho gibi işkembeden sallayıp duruyor. Kuranın saçma sapan bir metin olduğu ortada. Arabın masallarını anlatan çöl kitabı. Medeniyetin M sinin olmadığı Arap toplumunun dünyaya; muhonun yatak odası anılarıyla medeniyet öğretmeye çalışması... Önce gtlerindeki bku temizlesinler. Medeniyete giriş için; diş fırçalamayı, duş almayı, genel temizlik kurallarını, temiz çamaşır giyinmeyi,nezaket kurallarını, topl
 9. Teşup'unOğlu

  Tarık nedir ? Kuran'da Tarık

  Gökyüzüne ve târıka (sabah yıldızına ) yemin ederim. Târıkın ne olduğunu nereden bileceksin? (O, karanlığı) delen yıldızdır. Hiç kimse yoktur ki üzerinde bir koruyucu, bir denetleyici bulunmasın. Açıkça Sabah yıldızı belirtilen birşey için kara delik uydurması neden ? Arap putu terim kullanmayı bilmiyor mu ? Venüs sizin elinizde yıldıza dönüştü şimdi de kara deliğe ... İlerde ne olacak görelim.
 10. Teşup'unOğlu

  Tanrı'nın Varlığı

  Tanrının okuma yazması yok galiba, gelsin kendisi anlatsın nasıl yarattığını. Ateist bilim adamlarının araştırmalarına neden bel bağlıyorsunuz. Ay, neden sizin için bu kadar önemli ben size söyleyeyim. Çünkü ay tanrısı; İslamiyet öncesi arapların taptığı bir put. İslamiyet de arap paganizmden türediği için; bu tür sacmaliklardan kurtulamıyor...
 11. Teşup'unOğlu

  cehenneme gidersem bahanem hazır

  Müsloşlar 70 huriyle cennette ödüllendirildiğini zannetsin. Ben cehennemde; gelmiş geçmiş bütün porn starlarla beraber olacağım. Gerçek cennet hangisi dersiniz ??
 12. Teşup'unOğlu

  EVRENDE DÜZEN Mİ VAR YOKSA KAOS MU?

  Bıçak asla bıçak olarak kalmaz,paslandiktan sonra o pas ta pas olarak kalmaz. Kara delikler bütün elementleri içinde toplar, daha sonra sıkışıp patlayarak tekrar dağıtır. Hiçbir şekilde, hicbirşey aynı kalmıyor. Her defasında farklı aksiyonlar farklı sonuçlar ortaya doğuyor. Düzen bunun neresinde ?? Üstelik kozmolojik takvime baktığınızda dünya yaşamı 4.5 milyar yıl içerisinde son 1 saniyede olup biten herşeydir. Bu 1 saniyeyi nasıl düzen olarak görürsünüz bre beyinsizler. Milyonlarca yıl olan değişimi görmez de aradan 1 saniyeye bakıp aha da ne güzel düzen demek salaklık değilde n
 13. Teşup'unOğlu

  EVRENDE DÜZEN Mİ VAR YOKSA KAOS MU?

  Kesin arap putu yapıyordur demi. Seni beyinsiz, düzenli yapı olduğunu nerden çıkardın. O inşa olunan yapının düzenli davrandığını nereden uydurdun. Bir bıçak ele alalım, bu bıçak senin tabirine göre atomları ve atom altı parçacıkları düzenli davrandığı için bıçak şeklinde duruyor. Peki beyinsiz o bıçak sonsuza kadar aynı mi kalıyor sorarım sana. 100 yıl geçse,1000 yıl geçse aynı mi kalıyor. Yoksa üzerinde oksitlenmeler meydana gelip bozulmaya mı başlıyor. Evrende değişim esastır. Hiçbirsey yerli yerinde ve sabit değildir. Her kural her an değişebilir.
 14. Teşup'unOğlu

  EVRENDE DÜZEN Mİ VAR YOKSA KAOS MU?

  Evrenin her yerindeki fizik kuralları aynı değildir. Farklı kütle çekim etkisinde farklı aksiyonlar ortaya çıkıyor. Atom altı parçacıklar hakkında birşeyler okusaydın herhangibir kurala uymadığını,tamamen kaotik olduğunu bilirdin. Beyinsiz !! bi konu hakkında konuşmadan önce aç bi oku. Bilmiyorsan konuşma.
 15. İniş için 4-5 farklı modül sırayla çalışıyor. Sırası gelince açılacak, izlediğim kadarıyla yere belirli bir mesafe kalınca devreye giriyordu.
×
×
 • Yeni Oluştur...