Jump to content

Forum giderek kemalist foruma dönüşüyor.

Recommended Posts

Hadi Atatürk'e bir hakaret etde görelim. Ancak aşağılık, kişiliksiz ve onursuzlar, hayatlarında bir balta'ya sap olamamış karaktersizler Lenin, Stalin, Atatürk, hatta ve hatta Einstein gibi Dünya tarihine damga vurmuş (Çeşitli Şekillerde) İnsanlara hakaret edecek kadar acizleşirler.

3 kuruşluk siyasal bilginizle, liberal safsatalarınız ve koyunlaşmış güdülerinizle millet'e hikaye anlatıp durmayın.

kisilere hakaret etmekle önce kendi durumunu acizlestirdiginin farkina varmani beklemicem senden, o zekaya sahip olmadigini biliyorum cunku..

bir dahaki sefere karsima kisiligime hakaret edipte cikma, söylicegin birsey olursa fikirlerime söylersin ve bende seni muhattap alip cevap veririm..

Sitelerde Paylaş
  • İleti 144
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

İ feelgood, değil Atatürk'e ben Muhammed'e bile nerde küfür etmişim, hakaret etmişim onu göster, forumdan defolup gideyim. Bende senin gibi küfre ve hakarete karşıyım. İfeelgood, ben sadece atatürk'ü putlaştıranları kınıyorum, sen öyle bir profile sahip değilsin gözümde, neden üstüne alınıyorsun? Anlamadım. Ben o arkadaşları, forum üyesi sıfatımla kınıyorum. Burada bir şeyler ifade edebilmek adına başka bir sıfatada ihtiyaç duymuyorum.

Sana Atatürk'e küfür ettin, hakaret ettin demedim. Bütün bunları bu forumda yapan insanlar var ve bizler de elbet onlara gerekli yanıtları vereceğiz dedim.

Bu forumda Atatürk'e müthiş bir saldırı var ve onlara cevap veren insanlar, senin de yaptığın gibi direkt "putçu, Kemalist vs." ilan ediliyor. Korkunç bir sindirme politikasıdır bu. Bu tepki de o insanlaradır.

Sen bizleri değil, onları kınamalısın. Ben de Atatürk'ü savunan, ona hayran, biriyim ve ne zaman en küçük bir savunmada bulunsam aynı saniye putçulukla, dindar olmakla, statükocu Kemalist olmakla vs. suçlanırım.

Umurumda bile değil, ruhum da duymaz ancak artık iş iyice zıvanadan çıktı, Ateistforum Atatürk düşmanı bir forummuş gibi görünmeye başladı.

Düşünce özgürlüğü var ama onu kötüye kullananlara da haddi bildirilecektir. Atatürk düşmanları birer haindir.

Atatürk'ü eleştiri adı altında kin ve nefret kusanlar, devrimlerle hesaplaşması hala sürenlerin işbirlikçisi olanlar açıkça haindir.

Bunu belirtmek ve o kimseleri ifşa etmek de bizim boynumuzun borcudur.

Sitelerde Paylaş

kisilere hakaret etmekle önce kendi durumunu acizlestirdiginin farkina varmani beklemicem senden, o zekaya sahip olmadigini biliyorum cunku..

bir dahaki sefere karsima kisiligime hakaret edipte cikma, söylicegin birsey olursa fikirlerime söylersin ve bende seni muhattap alip cevap veririm..

hadi ordan düdük..profillerine foto koymak yerine manken castına üye ol kızlara hoş görünmek için ip atla..

Sitelerde Paylaş

Ben basit ve olgunlaşamamış İnsanları muhatap alamam ki onlara hakaret edeyim, seni ne nitel ne de nicel anlamda bir fikriyat sahibi olarak kabul etmiyorum.

Atatürk'e dil uzatmak ise net açık bir şekilde onursuzluktur. Hele ki bunu yapan bir Liberal yardakçısı ise. Hoş senin liberalliğinden zarar gelmez, çünkü kişiliğin oturmamış.

Siyaset gibi tarihsel materyalizmin karakteristik özelliklerini kavramış ve idrak etmiş kişilerin tartışabileceği bir Bilimsel alanda yorum yapmak sana ağır gelir.

Git sağda solda smiley'ler at, ona buna yancılık et ya da Pizzalarına dikkat et yanmasın. Bu konu sana 5 beden büyük gelir.

Sitelerde Paylaş

Deus, kardeşim atatürkün dehasına vs.'sine laf söylemiyoruz, Atatürk'ün dehasını kabul etmeyen kişinin, aklından şüphe duyarım zaten. Olay Atatürk'Ün bazı üyeler tarafından putlaştırılması, hala olayın dışına taşıyorsun, konuyu saptırıyorsun.

İfeelgood, ben atatürke kesinlikle saldırmıyorum, böyle bir şeyi aklımdan bile geçirmem söz konusu değildir. Ben sadece bazı üyelerin (bak bazı diyorum) atatürk'ü dayaytıp durmasından bıktım. İstersen bbu bazı üyelerin mesajlarına bakabilirsin. Atatürk'ü eleştirilemez bir ilah gibi ortaya sürenleredir sadece lafım, lütfen üstünüze alınmayın.

Sitelerde Paylaş

Forum kemalist foruma dönüşmüyor.

Cafe , Ana forumun önüne geçiyor.

Sebepler.

> Yeni üye katılımı çok az

> Aktif üyeler hep sabit kişiler.

Eh aynı üyeler birbirleyle din üzerine aynı minvalde sohbetten sıkılıyorlar.

tarihinde Tanri tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

hadi ordan düdük..profillerine foto koymak yerine manken castına üye ol kızlara hoş görünmek için ip atla..

teklif gelmisti, degerlendirmedim.. :)

Ben basit ve olgunlaşamamış İnsanları muhatap alamam ki onlara hakaret edeyim, seni ne nitel ne de nicel anlamda bir fikriyat sahibi olarak kabul etmiyorum.

Atatürk'e dil uzatmak ise net açık bir şekilde onursuzluktur. Hele ki bunu yapan bir Liberal yardakçısı ise. Hoş senin liberalliğinden zarar gelmez, çünkü kişiliğin oturmamış.

Siyaset gibi tarihsel materyalizmin karakteristik özelliklerini kavramış ve idrak etmiş kişilerin tartışabileceği bir Bilimsel alanda yorum yapmak sana ağır gelir.

Git sağda solda smiley'ler at, ona buna yancılık et ya da Pizzalarına dikkat et yanmasın. Bu konu sana 5 beden büyük gelir.

1. muhattap alipta kisiligime hakaret ettin.. kendini ustun tutmak icin bos laflar edip olgunlasmaktan bahsetme.. komik kaciyor..

2. liberal oldugumu nerden cikardin..? hos senin benim hakkinda bildigin birsey dahi yok..

3. birine dil uzatmak onursuzluk ise, bu onursuzlugu kendinde ara.. kisiligime saldiriyorsun..

4. bu forumda baya uzun bir suredir buluniyorum, ve senin idrak edemicegin bircok konuda fikir sahibiyim..bugun yazmiyorsam, size yeterince cevap verebilecek kisilerin foruma yerlesmis oldugundandir.. ben vakit gecirmek icinn burda buluniyorum artik..

5. beni gözetlememissin, bana saldirmanin altindada bu yatiyor belli.. benim ne yapacagimi belirlemek icin 40 firin ekmek yemen bile az gelir.. uzak dur benden, hicbir konuyu kisisellestirmekten hoslanmam cunku..

tarihinde Portgas tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

teklif gelmisti, degerlendirmedim.. :)

1. muhattap alipta kisiligime hakaret ettin.. kendini ustun tutmak icin bos laflar edip olgunlasmaktan bahsetme.. komik kaciyor..

2. liberal oldugumu nerden cikardin..? hos senin benim hakkinda bildigin birsey dahi yok..

3. birine dil uzatmak onursuzluk ise, bu onursuzlugu kendinde ara.. kisiligime saldiriyorsun..

4. bu forumda baya uzun bir suredir buluniyorum, ve senin idrak edemicegin bircok konuda fikir sahibiyim..bugun yazmiyorsam, size yeterince cevap verebilecek kisilerin foruma yerlesmis oldugundandir.. ben vakit gecirmek icinn burda buluniyorum artik..

5. beni gözetlememissin, bana saldirmanin altindada bu yatiyor belli.. benim ne yapacagimi belirlemek icin 40 firin ekmek yemen bile az gelir.. uzak dur benden, hicbir konuyu kisisellestirmekten hoslanmam cunku..

Her türlü provokasyon'u ve terbiyesizliği yaptıktan sonra ahlaksızca ortaya çıkarak '8 yaşındaki masum Cédric' rollerine giren sen ve 'senin gibiler' olsa olsa ancak bir liberal ya da libertarién olur. Başka bir kisve sizi kabul edecek kadar midesiz değildir.

Birde exper vari maddeler yazmışsın ama, Onursuzluğu; Atatürk'e hakaret etme hakkını kendinde bulduğun gibi, basiretsizliğinde bulabilirsin, motor'u biraz zorla. Napoléon'un da dediği gibi ''Kim neye ihtiyacı varsa o'nun için mücadele etsin...''

Etrafından ne kadar saygı ve sevgi gördüğüne ise şüphem yok. Zira küçük adamlar küçük, büyük İnsanlarda büyük işler peşinde koşar. Forum'un dişe dokunur hiçbir yerinde iz bırakan tek bir text'in yok bu da ''mükemmelliğinin kanıtıdır'' küçük Lord.

Senin gibilerin çeteresini tutacak kadar da boş vaktim yok, ne zaman forum'a girsem, ergen genç triplerindeki mesajlarınız görüş alanıma girecek kadar taşmakta.

Benimle aşık atmak istemeni de ''40 fırın ekmek'' gibi ucuz bir safsata ile destekleme çabana bağlıyorum. Başkaları üzerinden prim yapanlar, hayatları boyunca basit ve imitasyon kalmaya mahkumdur. Mesela Atatürk gibi bir deha'ya bok atabilecek kadar kendini üstün görmen gibi.

Şimdi, kendine benzeyenlerle kafa kafaya vererek bana nasıl bir cevap vereceğinizi düşünün.

Sitelerde Paylaş

Forumda kimsenin hain olduğuna inanmıyorum. Ayrıca herkes istediği görüşe katılabilir bu özgürlüktür. İsteyen Kemalist de olabilir isteyen Liberalist de isteyen Kapitalist de isteyen benim gibi apolitik de olabilir bunu hainlik olarak niteleyenler hainliğin tanımını yapmalı.

Sitelerde Paylaş

Forumda kimsenin hain olduğuna inanmıyorum. Ayrıca herkes istediği görüşe katılabilir bu özgürlüktür. İsteyen Kemalist de olabilir isteyen Liberalist de isteyen Kapitalist de isteyen benim gibi apolitik de olabilir bunu hainlik olarak niteleyenler hainliğin tanımını yapmalı.

Forumda kimse gerçek anlamda hain olamaz zaten. Sanal hain olur. Bir insana inançlarından ve düşüncelerinden dolayı hain demek çok yanlış bir yaklaşım. Forumlarda bunu yapmak çok kolay ve zaten başka çaresi yok. Çünkü forumlarda eylem yok. Eylem olmadan hanilik, ihanet olmaz.

Ama forumlarda buz gibi olur. Sanal hain dolu burası.Onların hiç birisinin gerçek yaşamda hain olabileceğini sanmıyorum.

Çünkü haninlik bile cesaret işidir. Herkes hain olamaz.

Buradaki sanal hainlerin çoğunda gerçek anlamda hain olacak yürek olduğunu sanmıyorum.

Sitelerde Paylaş

farkli dusuncede olan herkes haindir fikrine sahip forumdakiler.. :))

Sitelerde Paylaş

farkli dusuncede olan herkes haindir fikrine sahip forumdakiler.. :))

farklı düşüncenin ne olduğuna bağlıdır bu, islam dinine tabi kimseye çıkıp hain demedim ben..

biri kalkıp adam gibi eleştirse kimseye hain demeyiz sadece hakaret etmek için, çamur atmak için önemli bir değerimizi zedelemenize(ki zedeleyemiceğinizide biliyoruz) göz yummayız bu bu kadar basit..

eleştircekseniz somut birşeyler koyun ortaya eleştirin kalkıp hakaret etmek olucaksa tek yapıcağınız oturun oturduğunuz yerde, burda Atatürk'e hakaret etmenize kimse izin vermez...

tarihinde SetH666 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Haci gerçektede bu düşüncelerimi dillendiremediğimi ifade ediyorsan, çok önyargılı ve yanlış bir yaklaşımda bulunduğunu belirtmek istiyorum. Bana vurulan yaftalarında hiçbiri en ufak şekilde umrumda değil, benim yaftalarınıza ihtiyacım yok, yafta vuran kişilerde gözümde ancak acınası ve çaresiz kişilerdir. Ancak ezikler, ortaya bir şey koyamadıkları yerlerde, ezilmişlik hissinden kurtulmak adına, çaresizce bu yaftalama olayına başvururlar. Yaftacılara acımaktan başkada elimden gelecek bir şey yok, ne yazık ki.

Sitelerde Paylaş

Haci gerçektede bu düşüncelerimi dillendiremediğimi ifade ediyorsan, çok önyargılı ve yanlış bir yaklaşımda bulunduğunu belirtmek istiyorum. Bana vurulan yaftalarında hiçbiri en ufak şekilde umrumda değil, benim yaftalarınıza ihtiyacım yok, yafta vuran kişilerde gözümde ancak acınası ve çaresiz kişilerdir. Ancak ezikler, ortaya bir şey koyamadıkları yerlerde, ezilmişlik hissinden kurtulmak adına, çaresizce bu yaftalama olayına başvururlar. Yaftacılara acımaktan başkada elimden gelecek bir şey yok, ne yazık ki.

İyi de sen burada kimi tanımlıyorsun..

Beni mi, kendini mi?

Biraz düşün..

Sitelerde Paylaş

Kim, böyle yaftalama ihtiyacı duyuyorsa onu tanımlıyorum, sana yönelik değildi o sözlerim, genele konuştum ama üzerine alınmanada şaşırmadığımı söylemeliyim. Sadece birinci paragraf şahsınıza yönelikti.

Sitelerde Paylaş

Kim, böyle yaftalama ihtiyacı duyuyorsa onu tanımlıyorum, sana yönelik değildi o sözlerim, genele konuştum ama üzerine alınmanada şaşırmadığımı söylemeliyim. Sadece birinci paragraf şahsınıza yönelikti.

Ve sen benden onu bilmemi bekliyordun..

Ben kahin değilim ki...

Onlar ayrı paragraflar bile değil..Hepsi bir paragraf..

Sen beni bırak. Atatürk'e saygılı ol yeter.

Sitelerde Paylaş

Senin açtığın başlık, Atatürk hakkında günlerdir yazanları direkt yaftaladığın anlamı taşıyor zaten. Örneğin beni, o kesimden görmediğini, yani putçu vs. bir Kemalist olmadığımı bildiğini söylemişsin ama benim söylediklerimi söyleyen diğer insanların da benden bir farkı olmadığını görememişsin.

Bence senin kınaman ve yaftalaman gerekenler Atatürk'e hakaret ve küfür edenlere, aşağılayanlara yanıt verenler değil, o hakaretleri edenler olmalıydı.

Atatürk'e küfür eden, 85 yıl önce yapılmış aydınlanmacı devrimlerle hesaplaşmasını kin ve nefret kusarak haykıran, gericilerle, şeriatçılarla işbirliği yapan her insan bana göre haindir. Onlar Kurtuluş Mücadelesi'nin artıklarıdırlar.

Bunu söylemekten de zerre kadar çekinmem.

Mesele Atatürk bile değildir...

Sitelerde Paylaş

Hacı atatürke saygısızlık yaptığım bir paragraf getirebilirmisin, lütfen yapıştır buraya, nerde saygısızlık olduğunu göster, söz veriyorum herkesten özür dileyeceğim. Haklısın paragrafları ayırmam gerekiyordu, benim hatam. Ama sen hala o saçma sapan ithamından vazgeçmiş ya da bir şey ileri sürmüş değilsin.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...