Jump to content

Algısı bozuklar artık dünyanın gidişatına yön vermemeli!

Recommended Posts

• İleti 54
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Sen sevecek adam bulamamışsın..Sev sen onu daha sev...

Rüşvet,yolsuzluk,ihalede sahtecilik,cemaatçilik v.s. her yol vardır Yakup'ta..Hatta en son Hz. Pusi'nin; "Kuran'ı bir kadın yazmış olsaydı" başlığında biz kadınların arasına sızıp sahte kuran mucizecisi şarlatanlığına soyunmuştu .Kendisinin sözde Kuran'ın mucizelerini anlattığı bu uyduruk kitaplarıyla milletin dini duygularını sömürmüşlüğü ve haram para kazanmışlığı dahi vardır..

Oysa ki beni sevsen sadece bir kaç damla kan kaybıyla yırtabilirdin..

Yine de sen bilirsin..

İftira atma bana, yoksa fena çarpılacan Ümmü Electra.

Valla billa yalan söylüyo bu, Meçhule.

İnanma bu sahtekar ravi Ümmü Electra'ya.

Bilmezsin sen bunu Meçhule. İşte bu Emevi tiynetli sahtekar ravi Ümmü Electra ki sürekli hadis uydurukçuluğu yaparak yüce dinimizi dejenere ediyor, batılı yenmek adına gönderilen son hak dinimizi de sabote etme gayretkeşliğinde bulunuyordu.

Ben ki naçizane kıymetsiz ve dahi bedbaht kulunuz Mısır El- Yalelli Terelelli Üniversitesi‘nde hadis, kelam, siyer, tefsir, içtihad, geometri, fizik, biyoloji, evrim, devrim, çig köfte ve yumurtalı menemen üzerine ondört yıl yüksek lisans yapmış bir insanım.

Haliyle dayanamadım bu sahtekar ravinin yaptıklarına ve sırf Allah rızasını kazanmak adına başladım hak dinimizi orjininden anlatmaya.

Tabii bu arada üç beş kuruş da cebime girmedi değil.

N'apiim Meçhule, valla o kazandığım paralar bizim oğlanın pleyşteyşın oyunlarına yetmez. Milleti aydınlatacağım derken çocuğu da ihmal ettim zaten, şu anda psikiyatrik tedavi görüyor canım evladım.

Ne dediğimi anlamadığını biliyorum Meçhule.

Şuradan itibaren okumaya başla istersen:

http://forum.ateizm2.org/index.php?showtopic=38814&st=140

Sitelerde Paylaş

Evet mevcutta Dünyayı bankerler yönetiyor. Bankerlerinde inancı paradır. Dinin devlet yönetimindeki yerini ve laiklik konusu daha derin bir konu.

tam dersine dünyanın gidişatına algısı bozuklar değil algısı son derece yerinde olanlar yön vermektedir. bugun dünyayı yöneten insanlar tamamiyle ateisttirler yada en temelde dinsizdirler.

peki bu noktaya nasıl gelmişlerdir? dini halkı yönetmekte büyük bir silah olarak kullanıyorlar. diğer devletlerdeki dini faaliyetleri destekliyorlar ve bu sayede onları geri bırakıyorlar. kendileri hoşgörü devleti olarak halkını her türlü dinle kucaklaştırıyor ama senin ülkendeki aşırı dinci faaliyetleri ve liderleri destekliyerek senin teknolojik ve bilimsel anlamda gelişmeni engelliyorlar seni geri bırakıyorlar.

şunun artık farkına varmak lazım. biz şekil şemal olarak dincilerle mücadele ediyoruz gibi görünüyor ama işin temelinde dinleri ekonomik ve sosyal olarak besleyenler yine bizim gibi ateistlerdir.

bu konuda yazılacak tartışılacak çok şey var ama pek vaktim yok uzatmayacağım lafı.

Sitelerde Paylaş

Rüşvet,yolsuzluk,ihalede sahtecilik,cemaatçilik v.s. her yol vardır Yakup'ta..Hatta en son Hz. Pusi'nin; "Kuran'ı bir kadın yazmış olsaydı" başlığında biz kadınların arasına sızıp sahte kuran mucizecisi şarlatanlığına soyunmuştu .Kendisinin sözde Kuran'ın mucizelerini anlattığı bu uyduruk kitaplarıyla milletin dini duygularını sömürmüşlüğü ve haram para kazanmışlığı dahi vardır..

Oysa ki beni sevsen sadece bir kaç damla kan kaybıyla yırtabilirdin..

Bu başlıkta da yapmış yapacağını, di mi? Sırf ihanet, fitne, iftira bu Yakup. Yukarıda da ne tür bir jurnalci olduğunu apaçık görmüş olduk. Hem de bir kere daha..

Ama ben şimdi seni de anlamadım Electra. Birkaç damla kan kaybı ne demek? Ne yapacaksın Mechule'ye?

Sitelerde Paylaş

ben Rahman'a güvenirim ^_^

Rahmdanda sana güveniyor.

Hemde o derecede öylesineki ,

Cehennemle tehtit edip,

Cennetle ödül verecegini söylüyor.

Nasıl oluyorda , herşeyden güçlü herşeyi yapmaya hakkı olan birşey , sana güvenmiyorken ona güveniyorsun ? Hesap bile sorma hakkın yok , sen kuranı mükkemmel bir şekilde hayatına geçirsen ama gelip ceza verse.Diyemezsin bile ama neden diye. O zaman nasıl güvenebiliyorsun. Sen ancak kendine güvenirsin , evet ben iyi bir kulum , buna güveniyorum diye.

Aslında bunu söylerken beyninin derinliklerinde yatan allaha karşı güvensizliginide dışarıya vuruyorsun.

Allaha güvenirsem , beni cehenneme atmaz , ödüllendirir.Güvenmezsem , güvenmedigim için cehenneme atar. O zaman güvenmeliyim. Ama bunları hissetmek bile güvensizliginin en açık göstergesi...

Sitelerde Paylaş

Bu başlıkta da yapmış yapacağını, di mi? Sırf ihanet, fitne, iftira bu Yakup. Yukarıda da ne tür bir jurnalci olduğunu apaçık görmüş olduk. Hem de bir kere daha..

Ama ben şimdi seni de anlamadım Electra. Birkaç damla kan kaybı ne demek? Ne yapacaksın Mechule'ye?

Yiycektim vazgeçtim.Yakup işime taş koydu IFeel..Sadece sabah kahvaltısı için bi bardak yani 250 mlt.kadar kan alıcam kendisinden,o kadar..Mechule beni karşılıksız seviyomuş,bu da onu yememe bi engel teşkil ediyo aynı zamanda....Neyse ben sevmeyenleri yiyeyim bari.

Cübbeli ve kalpte imanın bana olan duygularını pek bilmiyorum örneğin. :rolleyes:

Alıntı: Yakup

Electra dersen ağına düşürdüğü kurbanlarını önce but but kesip derin dondurucuya koyuyor, lazım oldukça çıkarıp çıkarıp yiyormuş. Hatta kurbanlarının kanını bile ziyan etmiyor, onunla da sabah kahvaltısını yapıyormuş yamyam.

Hele şu IFeelGood… Ne sen sor ne de ben söyleyeyim: Kürtçülere, Liboşlara, ağzı bozuk dincilere, çeşitli provokatörlere, trollere karşı ‘’soykırım suçu’’ işlemiş diyorlar. Kurşunlarını muhataplarının direk kafasına kafasına sıkmasıyla ünlüymüş.

Sende stil değiştir biraz..Kafalarına değil ağızlarına sık,yada bacaklarına ..Hem 'bacaklarına sıktım' diyerek mafyavari karizma yapma şansın da var..Söylenişi bile havalı..

Ben kanını aldıklarımı sana yollarım..Yine de sen bi duygularını tart derim bunların..Sevenimiz var ,sevmeyenimiz var dimi yani..Ona göre ayırır kayırırız.. :D

tarihinde Electra tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...