Jump to content

Kur'an'da Sübyancılık, Sex Köleliği ve Fuhuş Var mıdır?

Recommended Posts

Gören de dikkate alınan, kırk yıllık üyesin sanılacak. Ne sordun da, biz cevap vermedk? Yazılarını bırak, seni ilk defa görüyorum...

madem erkekler istediği kadar es alabilir zinanın en büyük günahlardan olmasının ne kıymeti kaldı yazdım. abdullahabdal dışında kimse cevap vermedi. zaten müslüman ülkelerde herkes islamı kadınlara uygulatmaya çalışıyor sadece.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 866
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ben Kuran'ı okuyorum, sapık bir Arap müftüsü ne okuyor beni bağlamaz. Evet Atatürk sayesinde bu ülke gerçek İslam'ı idrak edebiliyor. Allah razı olsun ondan.

İslam dünyada en iyi Türkiye'de anlaşılıyor...

dalga geçiyorsun herhalde. senin idrak ettiğin islami iyi biliriz biz.

Sitelerde Paylaş

Sevmediğiniz, beğenmediğiniz kitabı neden önemseyip yorum yaparsınız?

Kuran'a uymuyor, benimsemiyorsanız: Susun!

Ben Dawkins'in "Gen Bencildir" kitabı için konuşuyor muyum? Bana ne diyor, ......

sen neden ateist forum yazılarını önemseyip yorum yapıyorsun acaba çok merak ettim. insanlara masallara inanmamaları için doğru yolu göstermeye çalışıyorlar burada. sende burada olduğuna göre seninde dinlerle ilgili kafanda soru işaretleri olmalı. çevrendeki tepkilerden korktuğun için bunu kendine bile itiraf edemiyorsun bence.

Sitelerde Paylaş

Gören de dikkate alınan, kırk yıllık üyesin sanılacak. Ne sordun da, biz cevap vermedk? Yazılarını bırak, seni ilk defa görüyorum...

Forumlarda da mı sınıf sistemi oluşturdunuz :D. Bir kişinin üyeliği ne kadar eskiyse o kişi o kadar dikkate alınmaya değer oluyor ha? :D. İnsanlar buraya kafalarına takılan soruları sormaya geliyor. Sana ya da senin gibi Müslümanlığı savunanlara soru soruluyor. Yetişemiyorum ya da es geçtim demiyorsun da biraz kıdem sahibi ol da cevap verelim diyorsun :D.

tarihinde BlueStreak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sevmediğiniz, beğenmediğiniz kitabı neden önemseyip yorum yaparsınız?

Kuran'a uymuyor, benimsemiyorsanız: Susun!

Ben Dawkins'in "Gen Bencildir" kitabı için konuşuyor muyum? Bana ne diyor, .........

:D diyene bak ateist sitesinden çıkmıyor.Sen çık git hatta sus, atıyorlar atıyorlar seni trollükten,yüzsüz yüzsüz geliyorsun doğrucu.

Masumane bir kitap ve inanç olsa bize ne, hristiyanlar bela olsa başımıza, incille uğraşırdık.--Kuranın kitlesel bazda etkisi ve bize yansıyan tarafı var 4+4+4 gibi.

Gen bencildir sana göre bazı ateistlerin din kitabı-bireysel bazda tehlikeli görübilirsin--ama kitlesel bazda bir anlamı ve geniş bir çevreye etkisi yok,Kitlerin ölümüne yol açmamış,savaşlara neden olmamış,buna inanıp kimse 10 yaşındaki kıza taciz etmiyor,ülkemde her sene 1 ay kimse dolaylı yoldan eziyet çektirilmiyor, yakınlarımın aklını zehirlemiyor..vs .Okumak istiyen gidiyor alıyor,faydalınır veya faydalanmaz bana ne.

Ama Kuran okunmasa da duvarda asılı kalıp beyin zehirliyor,toplumun davranışlarını değiştiriyor etkisi ben dahil herkese.Yani gen bencildir, Bir meb mevzuatına 4 4 2 fln yapmıyor.

Derdimiz bundan.

tarihinde Fellix tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Forumlarda da mı sınıf sistemi oluşturdunuz :D. Bir kişinin üyeliği ne kadar eskiyse o kişi o kadar dikkate alınmaya değer oluyor ha? :D. İnsanlar buraya kafalarına takılan soruları sormaya geliyor. Sana ya da senin gibi Müslümanlığı savunanlara soru soruluyor. Yetişemiyorum ya da es geçtim demiyorsun da biraz kıdem sahibi ol da cevap verelim diyorsun :D.

Ha şunu bileydin, yetişemiyorum sizlere.. Ama sorunu görmedim. Forumda 100 tane ateist bana cevap hakkı doğuruyor, ben de herkese cevap vermekten posam çıktı..

Fellix, Troll = Doğruları söyleyip, forum ahalesini ters köşeye yatıran, dolayısıyla dokuz köyden kovulan insana denir. Senin gibi otlar troll olamayacağı için, forumdan kovulmaz, şanslısın kısaca... ^_^

Sitelerde Paylaş

madem erkekler istediği kadar es alabilir zinanın en büyük günahlardan olmasının ne kıymeti kaldı yazdım. abdullahabdal dışında kimse cevap vermedi. zaten müslüman ülkelerde herkes islamı kadınlara uygulatmaya çalışıyor sadece.

Kısacık bir cevabı var sorunun, bu mu derdin? ^_^

İSLAM'DA ERKEKLERİN İSTEDİĞİ KADARI BIRAK, İKİ TANE BİLE EŞ ALMASI MÜMKÜN DEĞİLDİR.

Sitelerde Paylaş

Ha şunu bileydin, yetişemiyorum sizlere.. Ama sorunu görmedim. Forumda 100 tane ateist bana cevap hakkı doğuruyor, ben de herkese cevap vermekten posam çıktı..

Fellix, Troll = Doğruları söyleyip, forum ahalesini ters köşeye yatıran, dolayısıyla dokuz köyden kovulan insana denir. Senin gibi otlar troll olamayacağı için, forumdan kovulmaz, şanslısın kısaca... ^_^

Ben soru sormadım bile :D. Neyse yetişemiyorum deseydin bari baştan, saçma sapan kıdemli olmayana cevap vermeye tenezzül etmiyorumvari bir cümle yazmak yerine :D.

Sitelerde Paylaş

kuran böyle demiyor

Yetim kızların sokağa atılmasını veya istismara uğramasını engellemek için, şartlara bağlı olarak sadece YETİMLERİN ikinci eş olarak alınması vardır İslam'da..

tarihinde Çehov tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yetim kızların sokağa atılmasını veya istismara uğramasını engellemek için, şartlara bağlı olarak sadece YETİMLERİN ikinci eş olarak alınması vardır İslam'da..

Yetim oğlanların sokağa atılıp istismara uğramasını engellemek niye yok ki? erkekleri de ne şekilde kullandıklarını biliyoruz. Sahibi olmayan erkekleri oğlancı sapıklara satmalar, sokaklarda serseri etmeler vs.

Sitelerde Paylaş

hmm yani hiç yetim erkek yok öyle mi? ya da kadınlarda istediği kadar yetim erkek alabilir mi, ne dersin?

Sitelerde Paylaş

Yetim oğlanların sokağa atılıp istismara uğramasını engellemek niye yok ki? erkekleri de ne şekilde kullandıklarını biliyoruz. Sahibi olmayan erkekleri oğlancı sapıklara satmalar, sokaklarda serseri etmeler vs.

çünkü bunun yetimlikle alakası yok direkt cinsellikle alakalı bazı üyelerde bunu ayetlerle süper açıklamışlar.

Sitelerde Paylaş

hmm yani hiç yetim erkek yok öyle mi? ya da kadınlarda istediği kadar yetim erkek alabilir mi, ne dersin?

Yetim erkekler kendilerine elbet sahip çıkarlar ama kzıların durumu daha hassas. Gerçi günümüzde yetim bile olsa, kızlar çalışıp, kimseye muhtaç olmadan yaşamını idame ettirebilir. Ama ayetin indiği zamanlarda, kadınlar bırak çalışmayı, yetim kaldığı zaman nelerle karşı karşıya kaldığını tahmin et..

Sitelerde Paylaş

Yetim erkekler kendilerine elbet sahip çıkarlar ama kzıların durumu daha hassas. Gerçi günümüzde yetim bile olsa, kızlar çalışıp, kimseye muhtaç olmadan yaşamını idame ettirebilir. Ama ayetin indiği zamanlarda, kadınlar bırak çalışmayı, yetim kaldığı zaman nelerle karşı karşıya kaldığını tahmin et..

Yetim erkekler kendilerine sahip çıkabildiği için mi zavallı çocukları oğlancılara gecelik satıyorlar? 10 yaşındaki çocuk kendine nasıl sahip çıkabiliyormuş ki? Ayrıca Kuran tüm zamanlara gönderilmiş bir kitapsa, artık durum değişti, kızlar kendi ayakları üzerinde durabiliyor dense de izin var olduğu için yetim kızlarla evlenebilir erkekler. Ama sorum şu, perişan olan yetim oğlanlar da var, oğlancılara satılanlar, böbreklerini alınıp öldürülenler vs. Maddi durumu iyi kadınlar 4'e kadar neden onlardan kendilerine alıp, helal yapamıyor ve o zavallı yetim oğlanların perişan olması engellenmiyor?

Sitelerde Paylaş

senin gibi yobazlara göre hassas olabilir. bunun kız veya erkekle ilgisi yok. daha neyi savunuyorsun onu bile bilmiyorsun. hem sen böyle diyerek ayetleri yalanlıyorsun. bu yazdıklarını ayetlerle açıkla bakalım.

Sitelerde Paylaş

"Çeteye yönelik dün sabaha karşı operasyon başlatan güvenlik güçleri, 18 yaşından küçük erkek çocukları fuhşa zorladıkları ve fuhşa aracılık ettikleri iddia edilen 6 kişiyi gözaltına aldı.

Şebekenin küçük yaştaki çocuklar ile iş vermek bahanesiyle irtibat kurup yanlarında çalıştırdıkları, daha sonra da bu çocukları para karşılığında cinsel ilişkiye girmeye zorladıkları öne sürüldü.

Çete üyelerinin, çocukları kendi iş yerleri dahil olmak üzere çeşitli mekanlarda çok sayıda kişiye pazarladıkları belirlendi."

Bu sadece bir örnek, tarih boyunca sahipsiz, maddi imkanı olmayan erkekler ve de erkek çocuklar da bu şekilde istismar edildi. Erkeklerin de psikolojisi var. Zengin hanımlara neden bu zavallı sahipsizleri kurtarma ve helali yapma hakkı verilmedi ki?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...