Jump to content

kara çarşaftan utanmıyor musunuz?

Recommended Posts

Cüppeli ,ayeti yanlış yorumluyorsun .Kadınlar neden otursun evin de yahu ,kaza geçirdin sakatlandın , kim bakacak evine barkına.

Yapma lütfen iyi araştır o ayeti.

İyi araştırdım. Sen de araştır. Ayet açık ve net. Eğip bükecek tarafı yok. Varsa buyur eğ, bük de görelim.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 330
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Şu yazılanları okuyorumda guluyorum gercekten yahu sız kımı kandırıyosunuz be.Sızın derdınız çarsaf değil kardeşim hadı çarsafı atsın bu mıllet bı kenara eee ne değişecek sızın zıhnıyetınızde ne değişecek.Her musluman bayan çarsaf gıymıyor zaten kımısı pardesu ve başörtu takıyor gayet hoş ve medenıce kıme zararı kımseye yok.Ama sızın zıhnıyetınızın bu ınsanlara zararı var dayatmalarınızın zararı var sırf başörtusu yuzunden eğitim hakkı elınden alınmak ıstenen ınsanlara yapılan zulumdur çarşaf marşaf hıkaye gecın bunları burda örtunmenın önunu kesmeye çalışan bı zıhnıyet var mesele bu.Örtunen ınsan medenı değil o yuzden bu toplumda yerı yok mantığı işte dar beyınlerınızdekı mantık bu.Evrımın temel teorısı hayvandan ınsana gecıs değilmı hayvan örtunurmu yok eee ınsan neden örtunuyor o zaman evrıme ters olmaz kardeşim bu ınsanların bu toplumda yerı yok mantık bu ya başka ne dıyım.

Mantık allah var dediğiniz anda bitiyor canım, bizim burda savunmadığımız tek şey din ve getirdiği dogmatik yaptırımlar, nereye din bulaşırsa orda sizin gibi kıvırtıp bu dinin getirdiği ilkelliği temize çıkarmaya çalışanlar oluyor nedense.. tarihinde -inmanah- tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Şeriat devleti beni hapse atıyorsa eşime beytül maldan vermesini de bilir. Sen kafana takma. Şeriat herkesi düşünür.

Türkiye'deyiz farkındasın değil mi ? Burda öyle bir şey vermezler adama.

Veriyorlarsa da ben bilmiyorum.

Sitelerde Paylaş

Saygı görmek de göstermek de benim için epeyce lüks bir şey doğrusu, hiç öyle saygı sevgi sahtekarlıklarına girecek değilim.

Ben sana saygı duyuyorum ıfeel, şimdi ben sahtekar mıyım?

Ne ilgisi var cübbeli? Bütün yobazlığına, insana saçını başını yolduran düşüncelerine rağmen saygı duyarım sana, severim de. Bunu daha önce de söyledim.

Bunun nedeni her şeyi açıkça ifade etmen, kıvırmaman ve karşındakini perde olarak kullanmaman. Zorlamayan bir forum yazarısın, netsin, bel altı çalışmazsın vs vs..

Ama Myra bin tane imada bulunuyor ve ateistler üzerinden açıklamaya çalışıyor düşüncelerini. Ayrıca ben din savunuru kadınlara daha fazla tepki duyuyorum ve bunu da her defa belirtiyorum.

Kadın açıkça çarşafı savunuyor ki biz yıllardır türban savunuruyla didişmiş, o düşünceye bile hiçbir zaman sıcak bakmamışız.

Çarşafı savunan, mini etekliyi böylesi aşağılayıp alt başlık olarak "taciz edilirler ve umursamazlar" diyen birine saygı göstermem pek zor.

Çarşaf giyip kendini görünmez kılarak özgürleştiğini söylemesi de cabası. Böyle bir absürdlük duymadım ben..

Sitelerde Paylaş

çarşaf marşaf hıkaye gecın bunları burda örtunmenın önunu kesmeye çalışan bı zıhnıyet var mesele bu.

Örtunen ınsan medenı değil o yuzden bu toplumda yerı yok mantığı işte dar beyınlerınızdekı mantık bu.

niye abd ve diğer ülkelerde bu söylemleri kullanmıyorsunuz.

örtünme güzel ve uygar bir şeyse..tüm dünyadaki okullarınızdaki kadınlar örtünmeli o zaman..,

kadınları örtüp

sonra soluğu hristiyan fahişelerin kollarında almazsınız umarım.

Sitelerde Paylaş

Geçiştiriyorsun soru mu ama .

Diyelim hapse düştün ne yapacak eşin ?

İslam bireyin ihtiyaçlarıyla ilgilenmez. Tüm toplulukçu yapılanmalar gibi bireylerle ilgileniyormuş gibi görünüp onları en ucuz yöntemle, hayallerle avutma yoluna gider.

Sitelerde Paylaş

Ne ilgisi var cübbeli? Bütün yobazlığına, insana saçını başını yolduran düşüncelerine rağmen saygı duyarım sana, severim de. Bunu daha önce de söyledim.

Bunun nedeni her şeyi açıkça ifade etmen, kıvırmaman ve karşındakini perde olarak kullanmaman. Zorlamayan bir forum yazarısın, netsin, bel altı çalışmazsın vs vs..

cehane27 ve inmanah okusun lütfen. Özellikle son cümleyi.

Tşkkr ederim ıfeel...

Sitelerde Paylaş

Davarlar evde mi oturur?

Sokağa çıkmakla insan mı gelişir? Af buyur...

Sokak insana yaşamı öğretir. Kitabi bilgi( teorik bilgi) uygulama olmadan ne işe yarar? Üstelik ne öğreneceksin sokağa çıkamadınmı okulada gidemez!Yani doğru dürüst kitabi bilgide edinemezki?

Sitelerde Paylaş

Cüppeli ,ayeti yanlış yorumluyorsun .Kadınlar neden otursun evin de yahu ,kaza geçirdin sakatlandın , kim bakacak evine barkına.

Yapma lütfen iyi araştır o ayeti.

Hayatım, sen çarşaf giyinmiş ve kendini görünmez kılarak özgürleşmiş bir kadınsın, değil mi?

Bırak onu, senin erkek içine çıkman falan da yasak. Şu dönemde nerede, nasıl çalışacaksın da varlık göstereceksin o çarşafla?

Takva takılarak çalışamazsın. Gerçekçi ol azıcık.

Sitelerde Paylaş

Arkadaşım ,kadına eğitim verilir bir meslek edinmesi sağlanır , gereken yerlere babası ,eşi kardeşi götürebilir ,güvenliğinden emin olduğu yerlerde kendi gitmesin de bir sakınca yoktur.

Açılıp saçılmayın demek isterken ne dediği gayet açık.Kız çocuğu bu koruyacaksın , kollayacakın eğitim vereceksin .Kadınlar tarlanızdır diye sık sık hatırlatan sensin .

Sitelerde Paylaş

Sokak insana yaşamı öğretir. Kitabi bilgi( teorik bilgi) uygulama olmadan ne işe yarar? Üstelik ne öğreneceksin sokağa çıkamadınmı okulada gidemez!Yani doğru dürüst kitabi bilgide edinemezki?

Bu işlerle erkek ilgilenir. Kadın evde çocuk bakacak.

Sitelerde Paylaş

Mantık allah var dediğiniz anda bitiyor canım, bizim burda savunmadığımız tek şey din ve getirdiği dogmatik yaptırımlar, nereye din bulaşırsa orda sizin gibi kıvırtıp bu dinin getirdiği ilkelliği temize çıkarmaya çalışanlar oluyor nedense..

Senın mantığın allahı kavramakda caresız kalıyorsa o senınle ılgılı bır problemdır.Ben allahı her yerde her zaman apaçık göruyorum mantığımda buna engel olmuyor.Dın ınsanlık için gereklı bır ıhtıyacdır dınsız kalan bır toplumun sonu husrandır.Insanlar allahı tanıdıkca ınsanlığının farkına varır.Dınsızlık çaresızlıkdır bunalımdır husrandır sonunun ne olduğunu ne için bu dunyaya geldığını bılememektir.Hayvandan gelıp ınsanlığa erıp sonrada ölup yok olup gıdeceğine ınanan bı zıhnıyet her yönden karanlıklar içinde kalmıştır.Kendını bır hiç olarak gören zıhnıyet için hayatın bır anlamı yoktur.Evrımın sahtekarlıklarına göz göre göre evet dıyen bır zıhnıyet bılımın ılkelerınden uzaklaşmış demektır.Evrım denen ınsanlığı hayvanla bır keseye koyan bır teorının elle tutulur bır yanı yoktur.Sırf dınsız kalmak adına tekyol evrıme sığınan ınsanlar guruhu olduğunuzu unutmayın.Nefsınız sızı nasılda yanıltıyor allah eelbette gerceklerı yuzunuze vuracagı gunu bılmektedır.O gun gelmeden sakınmanız sızın için daha hayırlı olur.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...